NHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Vegas : Vancouver - 2. září 2020   03:45

(0:0, 1:1, 0:1)
Stav série: (3:2)
Vancouver
Vancouver
35:36' Boeser  (J. T. Miller, Q. Hughes) • 43:19' E. Pettersson  (Boeser, J. T. Miller)
Vegas
Lehner (M.-A. Fleury) – Theodore, Martinez, Schmidt (A), McNabb, Whitecloud, Holden – Mark Stone (A), W. Karlsson, Pacioretty – R. Smith (A), Stastny, Marchessault – Tuch, N. Roy, Cousins – Reaves, Stephenson, W. Carrier.
Sutherland, Kozari – Racicot, Murray
Rogers Place, Edmonton, AB
Vancouver
Demko (Domingue) – Stecher, Edler (A), Ch. Tanev (A), Q. Hughes, T. Myers, Fantenberg – Boeser, Horvat (C), J. T. Miller – Toffoli, E. Pettersson, Pearson – B. Sutter, Gaudette, Roussel – Virtanen, Beagle, Motte.

Pátý zápas série mezi Vegas a Vancouverem skončil, ale série ještě ani zdaleka u konce není. Canucks dnes zvítězili 2:1 a odvrátili první mečbol svého soupeře. V zápase sice lepší nebyli, ale hlavně díky fantastickému výkonu brankáře Thatchera Demka dnes vítězí. Klíčová byla rychlá odpověď na první branku Vegas z hole Brocka Bosera. Stejný hráč si poté připsal asistenci na rozdílové trefě Eliase Petterssona.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. Na počtenou!
Tři hvězdy utkání

1. hvězda: Thatcher Demko (VAN) – %ús 97.7, 1 inkasovaný gól
2. hvězda: Brock Boeser (VAN) – 1+1
3. hvězda: Shea Theodore (VEG) – 1+0
Česká a slovenská stopa

Do dnešního utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.
Statistiky

Střely na bránu: 43-17
Vhazování: 48%-52%
Přesilovky: 2-3
Využití: 0-0
Hity: 31-38
Bo Horvat sice ještě vstřelil gól do prázdné brány, ale ten nebyl uznán. Přišel o sekundu později. To ale Vancouver trápit nemusí.
59:43'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Mark Stone – 2 min., podrážení).
59:34'
Theodore se dostal ke střele od modré čáry. Svatyni hostujícího celku ale taktéž netrefil.
59:23'
Brankář Demko se stal znovu hrdinou. Také tentokrát odolal obrovskému tlaku, který momentálně Vegas má.
59:12'
Stone našel Paciorettyho, jehož rána bránu hostů minula.
59:00'
Nastává očekávaná věc. Domácí střídačka si bere oddechový čas.
59:00'
Přesně minutu před koncem třetí třetiny dokázal Thatcher Demko zlikvidovat nebezpečný pokus Maxe Paciorettyho z pravého kruhu.
58:38'
Stastny nedokázal propasírovat přihrávku na Paciorettyho, jenž vyčkával u zadní tyče.
58:18'
Domácí už hrají powerplay. Momentálně se drží v útočném pásmu.
58:08'
William Karlsson střílel z pravé strany. Jeho rána byla zablokovaná, ale stejně se k dorážce dostal Stone. Obrana Vancouveru ale nadvakrát dokázala zakročit.
57:36'
Alex Tuch střílel z vrcholu kruhu těsně vedle pravé tyče z pohledu hostujícího gólmana.
57:11'
Po zákroku Thatchera Demka okamžitě vyhodil Tyler Myers přes všechny čáry. Je pískán další icing.
56:46'
Vegas se v posledních minutách trápí. Až k Demkovi se nedostává tak často.
56:09'
Jeden z domácích hráčů ztratil na útočné modré čáře stabilitu. Až do útočného pásma tak nepronikl.
55:50'
Vancouver opět vystrčil růžky směrem dopředu. Přechod přes útočnou modrou se ale svěřencům kouče Travise Greena nepovedl.
55:03'
Pobídka Tylera Toffoliho do předbrankového prostoru nenašla Petterssona, jenž v tomto prostoru stál. Lehner navíc vystrčil hůl, takže útočníkovi Canucks situaci přitížil.
54:21'
Stoneova přihrávka sice měla oči, ale hokejku spoluhráče nenašla. Vancouver se už soustředí na defenzivní činnost.
54:08'
Znovu je hra zastavena. Tentokrát se provinil Vancouver ofsajdem. Před námi je poslední komerční pauza ve třetí periodě.
53:40'
Zřejmě byla odpískána přihrávka rukou ve střední třetině. Čeká nás tak vhazování.
53:23'
53:14'
Brock Boeser si najel na vrchol pravého kruhu. Rána zápěstím v podání tohoto hráče zamířila do hrudi připraveného Robina Lehnera.
52:28'
Bo Horvat pálil z ideální pozice mezi kruhy z prvního doteku. Přízemní pokus kapitána Canucks minul bližší tyč brány o pár milimetrů.
51:59'
J. T. Miller vyčkává s kotoučem na holi u červené čáry. Čeká na nabídku spoluhráčů z druhé vlny.
51:33'
Vancouver byl při své přesilovce hned po deseti vteřinách vyhoštěn z útočné třetiny.
51:23'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Nick Holden – 2 min., držení hole).
51:08'
Hosté drží touš za svou bránou. Stecher čeká na nabídku svých spoluhráčů.
50:35'
Pettersson si nestačil dobruslit nahození, které mířilo za Lehnerovu svatyni. Vpřed tak opětovně míří domácí.
49:44'
Před bránou Vancouveru ale pořádně přituhuje. Thatcher Demko má v posledních minutách plné ruce práce, v tuto chvíli si musel připsat už svůj šestatřicátý zákrok v utkání.
49:06'
Ihned po buly střílel Theodore. Demko ale s vypětím všech sil dokázal odolat střele beka Vegas i následné dorážce.
48:58'
A vzápětí přichází další icing. Kosatky si nyní situaci ve vlastní třetině rozhodně nekomplikovaly.
48:51'
Vancouver se provinil zakázaným uvolněním. Hra tak musí být přerušena.
48:12'
Marchessault se snažil zakončovat dvakrát po sobě z poměrně značné blízkosti. Práce Demka na brankovišti ale byla fantastická.
47:47'
Thatcher Demko si pokryl bližší tyč proti ráně Jonathana Marchessaulta bekhendem.
47:12'
Tempo hry se nyní rychle přenáší ze strany na stranu. Štěstí zase zkoušel na opačné straně kluziště Boeser. Lehner byl ale pozorný.
46:45'
Na druhé straně to podobným způsobem zkoušel Alex Tuch. Forvard Vegas ale taktéž nebyl úspěšný.
46:27'
Elias Pettersson dostal mnoho prostoru na levém křídle. Elitní útočník Canucks tvrdě napřáhl, ale svým pokusem pouze vyprášil levý beton brankáře Robina Lehnera.
45:50'
Hughes přihrál za svou bránu, kde nyní čeká Fantenberg. Posledně jmenovaný hráč se pokusí rozehrát.
45:25'
Hra čtyř proti čtyřem pokračuje. Vegas se ale v tuto chvíli trápí s přechodem do pásma soupeře.
45:02'
Christopher Tanev skvěle zablokoval ránu Reillyho Smithe. Útočník domácích se proháčkoval až mezi kruhy, odkud rána přišla.
44:46'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Nick Cousins – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Tyler Myers – 2 min., hrubost).
44:22'
Vancouver je při chuti. Nyní se opět pokusil potrestat lehkovážnou rozehrávku svého soupeře.
43:19'
Vancouver právě vstřelil branku!
Vancouver je dnes maximálně efektivní! Přidává totiž druhou branku a ve 44. minutě otáčí skóre. Brock Boeser si udělal prostor na modré čáře, ze které také vypálil. Jeho ránu ještě skvěle tečoval švédský mladík ELIAS PETTERSSON, jenž změnil směr dráhy puku a navíc jej dostal do sítě. 1:2. Asistence: Brock Boeser a J. T. Miller.
43:03'
Boeser ještě přihrál za sebe, aby uvolnil Taneva, jenž ale přední tyč o kousek minul.
41:36'
Tyler Motte se z ničeho nic ocitl v individuálním úniku, který ale brankou neskončil. Lehnera se snažil překonat bekhendovým zakončením, ale zkušený brankář Vegas ucpal veškerý volný prostor.
40:53'
Alexander Edler pouze nahodil puk do útočného pásma, aby posléze mohl zamířit na střídačku. Domácí už vymýšlejí další útočnou akci.
40:23'
Vegas i třetí třetinu začalo aktivně. Thatcher Demko musel hned do zákroku.
40:01'
Skončila nám druhá třetina, ve které bylo k vidění po brance na obou stranách. Vegas se ještě zlepšilo a dalo by se říct, že druhá dvacetiminutovka domácím herně jednoznačně patřila, jenže hned po vedoucím gólu Theodorea vyrovnal Brock Boeser. Pro Golden Knights to byla studená sprcha. Uvidíme, co nabídne třetí perioda, která začne zhruba za 15 minut.
Střely na bránu po 2. třetině: 28 – 10
40:00'
39:45'
Druhá perioda se dohrává ve střední třetině.
39:13'
Alex Tuch odvedl za bránou Vancouveru dobrou práci. O pár sekund později se dostal do mezikruží, odkud z otočky vystřelil. Demko si ale povyjel z brány a bez problémů zakročil.
38:54'
Oba celky hrají v plném počtu.
38:42'
Brock Boeser udržel pro Vancouver útočnou třetinu. Střelecký pokus ale zatím v podání hostů nepřišel.
38:00'
Při hře čtyři na čtyři posunul Mark Stone kotouč do tandemu Maxi Paciorettymu, jehož nenápadná střela ale až k Demkovi nedoputovala.
37:21'
Theodore se dostal do přetěžké pozice na útočné modré čáře, ale nakonec dokázal tak zasáhnout, aby z toho nebyl brejk hostů.
37:08'
Jeden z domácích hráčů se jako tank natlačil před bránu. Thatcher Demko ale tomuto náporu dokázal vší silou odolat.
36:54'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Paul Stastny – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (J. T. Miller – 2 min., sekání).
35:36'
Vzápětí je však vyrovnáno! Dlouhou přihrávku z vlastní modré čáry protečoval BROCK BOESER na J. T. Millera, jenž šikovnou pobídkou našel těsně před brankovištěm hůl Brocka Boesera nazpět. Právě posledně jmenovaný poté jemnou tečí posunul touš nechytatelně do brány. 1:1. Asistence: J. T. Miller a Quinn Hughes.
35:12'
Golden Knights právě vstřelili branku!
Domácí zaslouženě otevírají skóre dnešního duelu! SHEA THEODORE dokázal po přistrčení Smithe zastavit touš u modré čáry, poté si objel protihráče a skvělou individuální akci zakončil přesnou střelou pod horní tyč. 1:0. Asistence: Reilly Smith a Mark Stone.
34:59'
34:36'
Alec Martinez tvrdě napřáhl od modré čáry a svým razantním pokusem trefil tyč hostující brány! Tato dělovka opravdu výrazně o konstrukci brány zazvonila.
34:18'
Teď už však mají domácí problém s tím, aby se vůbec dostali do útočného pásma.
33:36'
Vancouver své oslabení začal pod tlakem. Nakonec však hostující celek dokázal osvobodit vyhozením přes všechny čáry Christopher Tanev.
32:59'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Antoine Roussel – 2 min., vysoká hůl).
32:50'
Kotouč opustil hrací plochu. Bude se vhazovat ve středním pásmu.
32:28'
Z ničeho nic se Brock Boeser dostal do kvalitní pozice v mezikruží. Rychlá střela hostujícího hráče s číslem 6 na zádech ale skončila na vyrážečce Robina Lehnera, jenž dnes působí velmi jistým dojmem.
31:57'
Po ostrém střetu zůstal na ledové ploše ležet Whitecloud. Zdá se však, že bude moct ve hře pokračovat.
31:38'
Vancouver byl při rozehrávce celkem nepřesný. Marchessault ale svou následnou skrytou ránu neumístil zrovna nejlépe.
31:15'
William Karlsson posunul puk z vlastního pásma tak, aby se nepískalo zakázané uvolnění.
30:36'
Po přerušení se znovu pokračuje ve hře. Rozehrávky z vlastního pásma se ujímají hosté.
30:03'
Roy se v předbrankovém prostoru snažil rychle vytočit. Odražený puk ale skončil na hokejce Stephensona, jehož bekhendové zakončení trefilo Demkovo rameno.
29:45'
Shea Theodore uklidňuje hru za svou bránou. Mezitím má hostující Vancouver dostatek času k vystřídání.
29:15'
28:39'
Nejprve se Jonathan Marchessault dostal do vyložené pozice mezi kruhy, ale gólmana hostů nepropálil. O chvíli později tečoval Paul Stastny nahození Theodorea, ale Demko zareagoval rychle.
28:18'
Paul Stastny zkoušel hostujícího brankáře překvapit. Demko ale pravým betonem zakročil.
27:51'
Thatcher Demko musel zasahovat proti nahození od modré čáry. Poté hru raději přerušil.
27:36'
Přesilovku zatím Vegas nezačalo nejlépe. Hosté se ihned osvobodili vyhozením kotouče přes všechny čáry.
27:15'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Adam Gaudette – 2 min., hákování).
26:28'
Alex Tuch nedokázal za bránou svého soupeře pořádně zkrotit skákavou přihrávku. Je pravdou, že obrana Vancouveru dnes funguje velice důsledně, neboť i nyní situaci dobře a rychle dobruslila.
25:46'
Na druhé straně vyrazil vpřed William Karlsson, jehož pokus minul zařízení jen o pár centimetrů.
25:28'
Christopher Tanev střílel z modré čáry pouze do připravené vyrážečky Robina Lehnera.
24:48'
J. T. Miller sice vybojoval puk ve vlastním pásmu, ale domácí si posléze stačili situaci dobruslit. Brejková šance pro Canucks tak nevznikla.
24:26'
Demko musel znovu dávat pozor. Úvodní minuty druhé části ale patří svěřencům trenéra Petera DeBoera.
23:46'
Snaha Vegas pokračuje i nadále. Nyní Stephenson nahazoval před bránu, kam si sjížděl Reaves. Kloudné zakončení ale z tohoto závaru nevzniklo.
23:05'
Nicolas Roy si nabruslil na vrchol kruhu, odkud také vystřelil. Thatcher Demko ale parádně zasáhl vyrážečkou.
22:36'
Až nyní se hosté pořádně vymanili z tlaku svého soupeře. Bez potíží tak mohou vystřídat.
21:58'
Golden Knights se dokázali usadit před bránou Vancouveru. Mark Stone dlouho držel kotouč právě za klecí soupeře.
21:21'
Reilly Smith velice nebezpečně pracoval před bránou Canucks. Demko mu ale kotouč sebral z hokejky a chytil jej do lapačky.
20:42'
Rána Quinna Hughese od modré čáry jen těsně minula cíl. Robin Lehner šel na zem, ale nakonec mohl být rád, že nemusel zasahovat.
20:15'
Po nahození J. T. Millera do útočné třetiny skončil kotouč na střídačce hostujícího celku. Hra tak musela být přerušena.
20:01'
První třetina gól nenabídla. Blíže k němu bylo Vegas, ale pravdou je, že mnoho vyložených šancí jsme neviděli. Domácí byli aktivnější ale v rozhodujících chvílích obrana Canucks pracovala dobře. Až v posledních pěti minutách byl také Vancouver nebezpečný směrem dopředu, ale i Robin Lehner s přehledem drží čisté konto.
Střely na bránu: 10 – 6
20:00'
19:42'
19:35'
Hosté tráví poslední sekundy přesilovky v útočné třetině. Lehner se nakonec opravdu dostal pod tlak.
19:03'
Paul Stastny chtěl ve vlastním oslabení zaútočit, jenže při stahovačce do středu mu kotouč z čepele utekl.
18:42'
Další akci musí Vancouver vymýšlet zpoza vlastní brány.
18:02'
Nicolas Roy dokázal po nepřesné přihrávce Horvata dostat puk přes Stephensona do bezpečí. Vancouver se zatím v útočné třetině pořádně neusadil.
17:42'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Jonathan Marchessault – 2 min., sekání).
17:28'
Vegas zahrozilo rychlou akcí. Reilly Smith v plné rychlosti ještě u zadní tyče vybízel Marchessaulta, jenž však touš přes pravý beton Thatchera Demka nedostal.
16:57'
Třetí formace domácích zatlačila v útočné třetině. Ke Cousinsovi se ale puk neodrazil ideálně.
16:26'
Lehner musel svým spoluhráčům pomoct s rozehrávkou za svou bránou. Puku se tak ujímá Holden.
15:48'
Zasahovat tentokrát musel Thatcher Demko. S pokusem Stonea z levého kruhu si ale nadvakrát poradil.
14:22'
Alexander Edler to zkoušel z ostrého úhlu, ale trefil brusli bránícího hráče. Poté pálil z druhé strany Tanev, ale jeho ránu Robin Lehner s přehledem zpacifikoval.
13:43'
Vancouver za necelých čtrnáct minut vystřelil jen jednou, zatímco domácí už osmkrát ohrozili Demkovu bránu.
12:44'
Před brankovou čárou Vancouveru se strhla mela a nepřehledná situace. Demko se ale na brankovišti natáhl a podle všeho kotouč za jeho zády neskončil. Vegas se tak zatím z branky neradují.
12:12'
Bo Horvat celkem naivně přecházel do útočné třetiny. Proti přesile tří hráčů mu muselo být jasné, že neuspěje.
11:37'
Přechod přes útočnou modrou čáru se Vancouveru nepovedl. Musel se pískat ofsajd.
11:00'
Hráči Vegas si přehazovali kotouč za svou bránou jako horký brambor. Nakonec ale celou situaci dokázali zvládnout.
10:26'
Antoine Roussel ještě zbytečně důrazně atakoval Lehnera, jenž už kotouč měl ve své moci. Uvidíme až po komerční pauze, jestli se náhodou nebude vylučovat.
09:55'
Stephenson si dobruslil kotouč tak, aby z toho nebyl icing. Hokejisté v bílých dresech mu ale další útočné manévry nepovolili.
09:26'
Thatcher Demko musel zasahovat lapačkou. V prvních deseti minutách má rozhodně více práce než Robin Lehner.
08:56'
Reilly Smith uvolnil Natea Schmidta, jenž zasekl touš a poté vypálil. Jeho střílená pobídka směrem na bránu byla brankářem Demkem posunuta do rohu kluziště.
08:07'
Paul Stastny svým bekhendovým zakončením puk mezi betony Demka neprocedil. Následuje přerušení hry, při kterém je nařízena první komerční přestávka.
07:56'
Golden Knights jsou aktivní v útočném pásmu. Důrazný Reaves totiž velmi dobře dotíral.
07:07'
Adam Gaudette se těsně před brankovištěm snažil tečovat nahození Stechera. To se mu nepovedlo, ale Robin Lehner toho moc neviděl. Nakonec měl štěstí, že černá guma bránu minula.
06:27'
Brock Boeser si obhodil Schmidta, ale poté se vystrnadil z palebné pozice. Kotouč si totiž nahodil až moc blízko k mantinelu.
05:38'
Jake Virtanen dokázal vyvézt puk ze třetiny Canucks a poté také přesně přihrát. Vegas jsou ale v úvodu lehce aktivnější.
05:07'
Až nyní je poprvé přerušeno. Vhazovat se bude po pravici Thatchera Demka.
04:52'
Jonathan Marchessault vystřelil dvakrát po sobě velice zajímavě z pravé strany. Nejprve jeho přizvednutý pokus minul horní tyč jen o pár centimetrů. Podruhé už ze značně výhodnější pozice zadní tyč jen těsně minul.
04:21'
Domácí byli nápadití v útočné třetině. Obrana Canucks ale dokázala zastavit počínající nebezpečí.
03:46'
Alex Tuch se po mantinelu natlačil k odraženému kotouči. Poté přehrál i Taneva, ale přesnou přihrávku před bránu nevyprodukoval.
03:12'
Začátek zápasu je velice rychlý. První tři minuty se odehrály bez přerušení v poměrně solidním tempu.
02:40'
Tyler Toffoli pálil zápěstím z levého kruhu. Puk byl však od obránce sražen k zadnímu mantinelu.
01:56'
Hosté se už také osmělili a snaží se podniknout něco směrem dopředu. Mezitím prostřídávají útočné formace.
01:22'
Před brankovištěm Vancouveru zase skvěle operoval Cousins. Kotouč ale až do svatyně Canucks dotlačit nedokázal.
00:49'
Schmidtova střela od modré čáry byla pro hostujícího brankáře velice nepříjemně tečovaná. Demko ale nakonec stačil udržet pravý beton na ledě, kterým také zakročil.
00:24'
Chandler Stephenson si najížděl pro odražený kotouč, který ale zakončit nedokázal. Domácí se už stačili nastěhovat před brankáře Demka.
00:01'

Vegas Golden Knights: Lehner (M.-A. Fleury) – Theodore, Martinez, Schmidt, McNabb, Whitecloud, Merrill – Mark Stone, W. Karlsson, Pacioretty – R. Smith, Stastny, Marchessault – Tuch, N. Roy, Cousins – Reaves, Stephenson, W. Carrier.

Vancouver Canucks: Demko (Domingue) – Stecher, Edler, Ch. Tanev, Q. Hughes, T. Myers, Fantenberg – Boeser, Horvat, J. T. Miller – Toffoli, E. Pettersson, Pearson – B. Sutter, Gaudette, Roussel – Virtanen, Beagle, Motte..
V Edmontonu už je všechno připraveno k začátku tohoto duelu. Hokejisté Vegas dnes nastupují v černých dresech, zatímco Vancouver v dresech bílých. Nyní slyšíme hymny Spojených států amerických a Kanady.
Také tento zápas se odehraje z důvodu koronavirových opatření bez diváků.
Vegas v úvodu letošního play-off přemohlo Chicago 4:1 na zápasy a dnes se pokusí stejným poměrem přehrát také Vancouver. Celku z města hazardu se po koronavirové pauze velmi daří. Svěřenci kouče Petera DeBoera totiž zvládli ze všech týmů nejlépe skupinu o umístění a následně celkem rychle postoupili přes přemožitele silného Edmontonu. Vegas hraje v NHL teprve třetí sezonu, ale zároveň se už podruhé může dostat mezi nejlepší čtyři týmy soutěže. Hned ve své premiérové účasti v nejslavnější hokejové lize světa totiž Golden Knights doputovali až do finále, ve kterém podlehli Washingtonu Capitals. Dokáží Vegas vyhrát i dnes a doplnit Tampu Bay, která už svůj postup do semifinále Stanley Cupu vybojovala včera?

Produktivita Vegas v play-off a skupině o umístění

1. Mark Stone, 12 zápasů, 6+8
2. Shea Theodore, 12 zápasů, 4+10
3. Reilly Smith, 12 zápasů, 4+7
4. Alex Tuch, 12 zápasů, 7+2
5. William Karlsson, 12 zápasů, 3+5
Vancouver se musel do klasického play-off probojovat přes předkolo. V něm tým kouče Travise Greena porazil Minnesotu 3:1 na zápasy a v dalším kole pak vyzval obhájce trofeje ze St. Louis. Kosatky nakonec překvapily a loňského šampiona vyřadily. Jen dva týmy se nakonec probojovaly z předkola až do kola druhého. Jednalo se o Vancouver a New York Islanders. Nyní však před Vancouverem stojí přetěžký úkol, a to zvrátit nepříznivý stav 1:3 na zápasy. Už nyní se ale Vancouver může pyšnit tím, že zažívá svou nejúspěšnější sezonu od roku 2011.

Vegas – Vancouver 5:0
Branky a nahrávky: 12. Marchessault (R. Smith), 23. R. Smith (Tuch, Martinez), 32. Mark Stone (Schmidt, W. Karlsson), 37. Tuch (Cousins, Theodore), 51. Pacioretty (Mark Stone, Stephenson)

2. zápas
Vegas – Vancouver 2:5
Branky a nahrávky: 27. Tuch (N. Roy, Theodore), 59. Pacioretty (Theodore, Stastny) – 2. Toffoli (E. Pettersson, Q. Hughes), 11. Horvat (Toffoli, E. Pettersson), 39. E. Pettersson (Edler, Toffoli), 41. Horvat (Boeser, Edler), 60. Pearson (J. T. Miller)

3. zápas
Vancouver – Vegas 0:3
Branky a nahrávky: 5. Tuch (N. Roy, Martinez), 6. Whitecloud, 43. Mark Stone (Theodore, R. Smith)

4. zápas
Vancouver – Vegas 3:5
Branky a nahrávky: 12. E. Pettersson (J. T. Miller, Q. Hughes), 25. Horvat (J. T. Miller, Edler), 32. Toffoli (Q. Hughes, J. T. Miller) – 10. Pacioretty (Mark Stone, Theodore), 14. Stephenson (Theodore, Martinez), 43. Schmidt (Merrill), 48. Pacioretty (Schmidt, Mark Stone), 49. W. Karlsson (Pacioretty, Mark Stone)

Tomáš Nosek (Vegas) – Česko
Přeji příjemný středeční večer při sledování textového přenosu z play-off NHL. V rámci 2. kola Západní konference dnes změří síly popáté v sérii celky Vegas Golden Knights a Vancouveru Canucks. Rytíři vedou 3:1 na zápasy. Podaří se jim už v dnešním duelu postoupit mezi nejlepší čtyři týmy letošní sezony? Úvodní buly padne ve 3:45. Příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:45.