NHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Minnesota : Dallas - 29. dubna 2023   03:30

(0:1, 0:2, 1:1)
Stav série: (2:4)
Dallas
Dallas
06:22' Hintz  (Seguin, J. Robertson) • 33:37' W. Johnston  (Dadonov, Suter) • 39:59' Marchment  (Domi) • 59:04' Domi  (Marchment)
Minnesota
Gustavsson (41. M. Fleury) – Middleton, Spurgeon, Brodin, Dumba, Klingberg, Faber – Kaprizov, Hartman, M. Johansson – Boldy, Gaudreau, Zuccarello – Nyquist, Steel, M. Foligno – Duhaime, Dewar, Reaves.
Sutherland, Nicholson – Mills, Alphonso
Xcel Energy Center, St. Paul
19 389 diváků
Dallas

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy opět u dalšího utkání na počtenou.

3. Roope Hintz (DAL) 1+0
Poslední utkání v Xcel Energy Center sledovalo 19 389 diváků.
Je hotovo! Dallas Stars se stávají třetím týmem tohoto play off, který jde dál!
Minnesota se sice nakonec ve třetí třetině dočkala alespoň jedné branky, kterou obstaral zřejmě jejich nejlepší hráč v sérii Gaudreau, ale to bylo od domácích vše.

Wild totiž při své hře bez brankáře inkasovali ještě jednu branku, když razítko postupu obstaral Domi, jenž tak rozhodl o tom, že Dallas Stars v Game 6 zdolali domácí Minnesotu Wild 4:1 a celou sérii poté hokejisté z Texasu ovládli poměrem 4:2.
59:50'
Minnesota ještě nahodila puk do svého útočného pásma, kde si ho hosté přebírají bez větších potíží.
59:29'
Oettinger si připisuje ještě jeden úspěšný zákrok, když si musel poradit se střelou z modré čáry, kterou na něj vyslal Middleton.
59:04'
Dallas právě vstřelil branku!
Je hotovo! Boldy ve středním pásmu poslal velmi špatnou přihrávku přímo do Domiho a na opuštěnou klec poté mířili hned dva hráči Dallasu, kde nakonec Marchment přenechal branku MAXI DOMIMU. Asistence: Mason Marchment.
58:52'
Faksa se parádně vymrštil a svým skokem vypíchl puk do středního pásma.
58:35'
Boldyho střelu Oettinger vyrazil a Benn poté poslal kotouč do středního pásma.
58:10'
Wild si berou svůj oddechový čas.
58:10'
Lindell chtěl vyhodit puk do středního pásma, ale o jednu z domácích hokejek se touš odrazil do ochranné sítě. Domácí se pokusili naznačit, že Lindell přímo vyhodil touš mimo hrací plochu, ale rozhodčí u celé situace stál, takže o situaci měl zcela jasno.
57:41'
Robertson zkoušel trefit přes celé kluziště prázdnou klec Minnesoty, ale jeho pokus mířil hodně mimo a Dallasu je odpískáno další zakázané uvolnění.
57:22'
Hintzovo zakončení do opuštěné klece se podařilo zblokovat Spurgeonovi.
57:10'
Hintzovi se při jeho pádu podařilo vyhodit kotouč na další zakázané uvolnění, když málem i trefil opuštěnou klec.
56:57'
Lindell vyhazuje puk přes všechny čáry, a tak je Dallasu odpískáno zakázané uvolnění.
56:35'
Stars zvládnuli vydolovat kotouč ze souboje u mantinelu a Faksa ho poté poslal do středního pásma.
56:19'
Domácí sice drží puk ve svém útočném pásmu, ale nemohou se zde dostat do zakončení.
55:53'
Dallasu se však podařilo vytlačit svého soupeře do středního pásma.
55:44'
Fleury tedy už zůstává na své střídačce!
55:44'
Nahození Brodina skončilo přesně v lapačce Oettingera, který si už kotouč raději nechal pro sebe. Fleury už ujížděl na svou střídačku. Domácím přichází vhod reklamní pauza, když se nyní mohou poradit a nemusí vyčerpat svůj oddechový čas.
55:26'
Dellandrea využil své rychlosti a dovezl puk až do útočné třetiny, kde ukrajuje další vteřiny.
54:55'
Stars zvládli souboj u mantinelu a Heiskanen poté vyvezl touš do středního pásma.
54:35'
Čeká nás velmi zajímavá koncovka třetí třetiny, protože kontaktní branka Gaudreau doslova probudila spící Xcel Energy Center, ve které domácí fanoušci konečně opět podporují své oblíbence.
54:35'
Klingberg nahrál do pravého kruhu Zuccarellovi, jemuž se však jeho střela vůbec nevydařila a touš spíš jen doklouzal pod lapačku Oettingera.
54:10'
Střelec kontaktní branky Gaudreau se dostal k další střele, která však skončila na bránícím Glendeningovi.
53:50'
Uvidíme tedy co si pro nás domácí hokejisté nechali v závěrečných šesti minutách.
52:53'
Minnesota právě vstřelila branku!
Wild vstřelují kontaktní branku! Middleton na pravé straně zastavil vyhozený kotouč a Nyquist ho okamžitě poslal před bránu, kde byl zcela osamocený FREDERIK GAUDREAU, který překonal Oettingera velmi dobrou kličkou do jeho protipohybu. Asistence: Gustav Nyquist, Jacob Middleton.
52:37'
Klingberg byl velmi dobře zastaven na útočné modré a hostům se poté podařilo dostat puk do středního pásma.
52:15'
Seguinovi se podařilo vypíchnout puk do středního pásma.
51:51'
Faber zkoušel z modré čáry vyslat své nahození, ale to pouze zaletělo za bránu Dallasu.
51:23'
Domácí hráči se pokusili dostat puk před bránu Dallasu, ale zde skvěle zasáhl Kiviranta, jenž tento pas zblokoval.
50:50'
Ani v této přesilové hře jsme tedy branku neviděli, a tak se stále pokračuje za tříbrankového vedení hostujících hráčů.
50:40'
Fleury si během krátké chvíle poradil hned s dvěma střelami Seguina, když druhý pokus hostujícího hráče už skončil ve výstroji domácího brankáře.
50:27'
Robertsonova střela byla obranou Minnesoty zblokována za domácí klec.
50:06'
Minnesota opět dokázala dostat puk z obranného pásma.
49:39'
Po střele Sutera a úspěšném zákroku Fleuryho se domácím hráčům podařilo vyhodit touš z obranné třetiny.
49:12'
Dadonov vyhnal tým z útočného pásma nepřesnou zadovkou, která mířila do míst, kde nebyl nikdo z hráčů Dallasu.
48:49'
Nicméně Robertsona poté krosčekoval Matt Boldy (MNS), který za své počínání dostává dvě minuty.
48:47'
Robertson dokázal přebruslit domácí hráče, ale už byl poté hodně blízko Fleurymu, jehož chtěl překonat střelou po ledě, ale domácí brankář si zapsal první úspěšný zákrok.
48:14'
Hned po vyhraném vhazování střílel z modré čáry Heiskanen, ale jeho rána letěla mimo bránu Wild. Seguin poté puk sebral svou rukou, ale nechal jej za sebou, a tak je Dallasu odpískána přihrávka rukou, protože si jej chtěl vzít Hintz.
48:07'
Domi vyvezl puk do útočného pásma, kde nakonec z levého kruhu vystřelil a do jeho střely vložil svou hůl Faber a touš se poté odrazil do ochranné sítě.
47:41'
Hartmanova střela od modré čáry byla hostující obranou zastavena.
47:20'
Ve třetí třetině čas hodně rychle utíká, když zatím byla hra přerušená pouze v jednom případě.
46:34'
Benn po přejetí modré čáry přenechal touš Johnstonovi, který vyslal svou schovanou střelu a Fleury měl velké štěstí, že puk letěl mimo, protože střelu vůbec neviděl.
45:56'
Boldy posílal puk před bránu Dewarovi, ale toho zde velmi dobře bránil Robertson, jenž tak domácímu útočníkovi nedal žádný prostor
45:24'
Oettinger si připisuje další úspěšný zákrok ve třetí třetině, když si tentokrát poradil s další střelou Boldyho.
44:59'
Klingberg na modré nahrál Faberovi, jehož střela letí mimo bránu Dallasu.
44:27'
Nepřesnou střelu Brodina se hned zpoza klece snažil vrátit zpět Hartman a zde se o dorážky pokoušeli Zuccarello s Kaprizovem, jenže ani jednomu se nepodařilo dostat touš za záda Oettingera.
43:46'
Stars se do útoku nijak neženou, když hostující hokejisté spíš jen odevzdávají puky svému soupeři.
43:09'
Boldy se pokoušel z velkého úhlu trefit do bližší šibenice hostující klece, ale Oettinger byl u své tyče připravený.
42:47'
Dallas vytlačil svého soupeře do středního pásma.
42:24'
Boldy přihrával zpoza hostující klece mezi kruhy, jenže zde nebyl nikdo z domácích hráčů.
41:34'
Zuccarello dostal přihrávku na střed útočného pásma, kde velmi dobře místo střely volil přihrávku na Kaprizova, ale ruský útočník nedokázal usměrnit touš do zcela odkryté brány Dallasu.
40:55'
Dallasu se podařilo odrazit první ofenzivní snažení Minnesoty a hostující hokejisté jen ze středního pásma nahazují touš za bránu Wild.
40:01'
Do třetí třetiny Minnesota střídá své brankáře, když Filipa Gustavssona nahrazuje Marc-André Fleury.
40:01'
Statistiky po druhé třetině:

Střely na bránu: 13:26
Zblokované střely: 10:13
Hity: 19:19
Vyhraná vhazování: 19:20
Dallas byl ve druhé třetině střelecky mnohem aktivnějším týmem, ale hostům se jejich snahu dlouho nedařilo přetavit v další branku. Až v 34. minutě nakonec přišla druhá trefa Stars, kterou vstřelil Johnston, pro kterého to byla jeho první trefa v play off.

Hostující hokejisté navíc v samotném závěru zcela zmrazili Xcel Energy Center, protože po šanci Zuccarella ujel do úniku Marchment, jenž přidal třetí trefu Stars, když z druhé třetiny zbývalo dohrát pouze 0,6.
40:00'
39:59'
A tak se díky tomu ještě do rychlého protiútoku dostali hosté, když Domi vyslal do úniku MASONA MARCHMENTA, jenž se trefil pod vyrážečku Gustavssona, když na časomíře zbývalo pouze 0,6 ze druhé třetiny. Asistence: Max Domi.
39:52'
V samotném závěru druhé třetiny měl obrovskou příležitost snížit Zuccarello, avšak jeho střela šla mimo bránu Dallasu.
39:24'
Spurgeonova střela od pravého mantinelu byla hostující obranou zblokována za bránu Dallasu.
38:37'
Hosté šli do velkého protiútoku, který však Stars trochu zapinkali, když Benn předržel touš a poté ho velmi špatně přihrával před bránu najíždějícímu Heiskanenovi.
37:58'
Kaprizov spíš jen z nouze nahazoval kotouč od modré čáry a jeho pokus jen proletěl kolem brány Dallasu.
37:20'
Gustavsson si musel poradit se střelou Glendeninga z pravé strany, kterou domácí brankář jen vyrazil za svou klec.
37:08'
Minnesota tedy zvládla ubránit své první oslabení a Hartman se může vrátit zpět do hry.
36:49'
Ještě jedno vyhození domácích alespoň do středního pásma.
36:21'
Wild zatím své oslabení zvládají velmi dobře, když kotouč opět míří až k Oettingerovi.
36:02'
Ani další snaha hostům nevyšla, a tak Minnesota vyhazuje puk přes všechny čáry.
35:44'
Po zblokované střele Hintze se kotouč odrazil do středního pásma.
35:22'
Domácím hokejistům se podařilo vyvézt puk až do svého útočného pásma.
35:08'
Heiskanenova střela z modré čáry letí mimo bránu Minnesoty.
34:56'
Dallas bude hrát svou první přesilovou hru v utkání, protože na trestnou lavicí míří Ryan Hartman (MNS), jenž dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
34:34'
Dellandrea chtěl vystřelit z levého kruhu, avšak hostujícímu útočníkovi sjel kotouč z hole, čehož hned využila obrana Minnesoty.
34:29'
Wild následně pouze posílají puk přes celé kluziště na zakázané uvolnění.
34:15'
Seguin zkoušel střílet hned po přejetí modré čáry, avšak jeho střela byla sražená mimo bránu Minnesoty.
33:37'
Stars odskakují na rozdíl dvou branek! Domácí nedokázali zastavit dlouhé nahození, a tak se k puku dostal Dadonov, jenž se s ním dostal za bránu Minnesoty, odkud nahrál mezi kruhy WYATTU JOHNSTONOVI, jehož pohotová střela prošla pod vyrážečkou Gustavssona. Pro Johnstona je to jeho první branka v play off! Asistence: Jevgenij Dadonov, Ryan Suter.
33:03'
Minnesota poslala puk z rohu obranného pásma až na zakázané uvolnění a hra se tedy vrátí k jejich brankáři.
32:56'
Gustavsson zapisuje další úspěšný zákrok, když si domácí brankář musel poradit s ránou Sutera, kterou však zcela viděl, a tak neměl žádný problém touš chytit svou lapačkou.
32:14'
Faksa dostal přihrávku na útočnou modrou, kde ještě mohl využít toho, že obránce Minnesoty upadl a střelu českého útočníka z pravého kruhu Gustavsson vyrazil za svou klec!
31:33'
Klingberg přihrál kotouč na modrou čáru Kaprizovi, jehož následné nahození se hostující obraně podařilo zblokovat.
30:42'
Hosté se už málem hnali do nebezpečného protiútoku, avšak Middleton skvěle zastavil přihrávku Seguina směřující na Hintze.
29:56'
Domácí se sami vyhánějí z útočného pásma, když Dumba na modré čáře nezpracoval přihrávku od Zuccarella.
29:20'
Boldyho nepovedená střela se od mantinelu odrazila před Oettingera, který ho raději rychle sebral svou lapačkou.
29:10'
Spurgeon zavezl touš do útočného pásma, kde ho na modré přenechal Reavesovi, jenž následně napřáhl a jeho ránu Oettinger chytá bez větších potíží.
28:30'
Dellandrea se pokoušel zakončit zpoza domácí klece, ale Gustavsson byl u své tyče připravený.
28:20'
Kotouč se ze středního pásma odrazil na střídačku Dallasu, a tak hra musí být přerušena, ikdyž se puk dostal zpět do hry.
28:04'
Johansson připravil střeleckou příležitost pro Hartmana, avšak jeho rána končí na bránícím Kivirantovi.
27:34'
Klingbergova střela jen proletěla nad bránou Dallasu.
27:17'
Až nyní se Oettinger dočkává svého prvního zákroku ve druhé třetině, když si nejprve poradil s nahozením Fabera a následně i s dorážkou Gaudreaua.
27:09'
Stars chtěli vyhodit puk z obranného pásma, ale domácí jej zahráli vysokou holí.
26:58'
Robertson nedokázal zpracovat kotouč, který se následně doklouzal až na zakázané uvolnění a hra se tedy přesune do obranného pásma Dallasu.
26:18'
Po zblokované střele Sutera se k puku dostal Robertson, který z pravého kruhu vyslal svou schovanou střelu a Gustavsson měl co dělat, aby kotouč uklidnil ve své výstroji.
25:50'
Hakanpää ze středního pásma poslal kotouč směrem na Gustavssona, který ho před dojíždějícími hráči raději ukryl pod lapačku.
25:28'
Johansson zpoza hostující klece nahrál kotouč na střed útočného pásma Hartmanovi, jehož střelu však zblokoval jeden z hráčů Dallasu.
24:43'
Po sražené střele Dadonova se kotouč dostal do levého kruhu, kde byl Johnston a jeho pohotovou střelu musel Gustavsson vyrazit za svou klec.
23:51'
Robertson se pokoušel překonat Gustavssona střelou na bližší tyč, ale Gustavsson si tento prostor pohlídal.
23:12'
Gustavssona nyní otestoval jeden z jeho spoluhráčů, který vysekl touš z hole Kiviranty a přímo do betonu svého brankáře.
22:35'
Po Harleyho střele se kotouč odrazil na hůl Dadonova, který ho poté přihrál před prázdnou bránu Marchmentovi, ale ten trefil pouze bližší tyč zcela odkryté klece!
22:03'
Útočná snaha Minnesoty skončila na útočné modré, kde se domácí hokejisté dostali do ofsajdu.
21:55'
Zpoza domácí klece se kotouč dostal k Domimu, který okamžitě střílel a jeho pokus zasáhl bránícího Dumbu.
21:21'
Hned po vyhraném vhazování střílel z modré čáry Heiskanen a Gustavsson jeho pokus jen vyrazil před sebe, kde se k dorážce málem dostal Hintz, ale toho si obrana Wild pohlídala.
21:15'
Domácím se nevydařila útočná rozehrávka a kotouč míří až na zakázané uvolnění.
20:43'
Dallas už je tedy kompletní, když se Benn vrací do hry.
20:22'
Kaprizov od mantinelu posunul touš do středu na hůl Zuccarella, jehož následná střela letí nad bránu Dallasu.
20:01'
Statistiky po první třetině

Střely na bránu: 8:8
Zblokované střely: 5:8
Hity: 8:8
Vyhraná vhazování: 7:12
První třetina šestého utkání mezi Dallasem a Minnesotou je tedy minulostí. Šťastnější jsou po ní rozhodně hokejisté z Texasu, kteří se dostali do vedení zásluhou jejich nejproduktivnějšího hráče Hintze, jehož branka je zatím tou jedinou, kterou jsme v utkání mohli vidět.

Minnesota měla své příležitosti, když právě před úvodní brankou Dallasu spálil obrovskou šanci Hartman. Wild poté měli k dispozici dvě přesilové hry, když malou část z té druhé si ještě přenášejí do druhé třetiny.
20:00'
19:42'
Dallas zvládl souboj u mantinelu a Hakanpää následně s pomocí plexiskla dostal touš do středního pásma.
19:05'
Nyní už Kiviranta dokázal vysvobodit hostující tým svým vyhozením.
18:41'
Hakanpää nedokázal vyhodit puk z obranného pásma, a tak si Oettinger poté musel poradit se střelou Zuccarella.
18:30'
Jamie Benn (DAL) v závěru první třetiny oslabuje svůj tým, protože dostává dvě minuty za podrážení.
18:10'
Domácí hokejisté chtěli nahodit kotouč do svého útočného pásma, jenže ten se zde od plexiskla odrazil mimo hrací plochu.
17:54'
Nyquistovo nahození dokázal lehce zblokovat Robertson a kotouč poté mířil těsně vedle brány Dallasu.
17:31'
Minnesotě je tentokrát odpískán ofsajd.
17:22'
Rozhodčí si všimnuli toho, že si domácí hokejisté v útočné třetině nahráli kotouč rukou, takže je hra přerušena a vhazovat se bude ve středním pásmu.
16:35'
Heiskanen poslal dlouhý pas na útočnou modrou Marchmentovi, kterému se touš trochu zapletl mezi bruslemi a hosté se kvůli tomu dostali do ofsajdu.
15:56'
Hintz si opět na útočné modré přebral kotouč a nyní střílel zpoza Dumby a pokus hostujícího útočníka zaletěla přesně do výstroje Gustavssona.
15:29'
Po souboji u mantinelu se kotouč odrazil k domácímu brankáři, který ho raději schoval pod svou lapačku.
15:21'
Dallas tedy zvládl ubránit své první oslabení a Heiskanen se po svém návratu ihned zapojil do útoku, avšak jeho střela z levé strany končí ve výstroji Gustavssona.
15:01'
Hartman nahrával do druhé vlny Nyquistovi, jenže tento pas byl nepřesný, a tak se domácí vyhánějí sami z útočného pásma.
14:35'
Ani další útočná snaha domácím nevyšla a kotouč opět letí mimo obranné pásmo Dallasu.
14:14'
Stars zvládli souboj za svou bránou a Hakanpää následně mohl vyhodit puk přes všechny čáry.
13:57'
Norský útočník ve službách Wild zkoušel ještě jednou střílet z modré čáry, ale od bránícího Glendeninga se touš odrazil do ochranné sítě.
13:43'
Zuccarello vyslal své nahození z modré čáry, které Oettinger dokázal vyrazit mimo svou klec.
13:17'
Glendeningovi se však podařilo vyhrát následné vhazování a hosté se ihned osvobozují ze svého obranného pásma.
13:12'
Johansson se pokoušel protáhnout mezi dvojicí obránců Dallasu, ale byl podražen, a tak uvidíme první přesilovou hru utkání, protože na trestnou lavici míří Miro Heiskanen (DAL).
12:46'
Hosté se chtěli pokusit o rychlý protiútok, ale Dadonov nedokázal zpracovat přihrávku, a tak kotouč míří na hůl Gustavssona.
11:50'
Nyní už Kivirantova střela Gustavssona otestovala a domácí brankář touš pouze vyrazil svým betonem.
11:18'
Domi poslal na modré čáře kotouč na Kivirantu, který ihned vystřelil, avšak jeho pokus až k domácímu brankáři nedoletěl.
10:32'
Dallas si musel poradit s další útočnou domácích hráčů, kterou nakonec Stars ubránili a Harley poslal touš do středního pásma.
09:50'
Johnston střílel z hodně velkého úhlu a jeho pokus jen letí do boční sítě domácí klece.
09:26'
Robertsonn se trochu naslepo pokoušel nahrávat mezi kruhy, avšak zde nebyl nikdo z jeho spoluhráčů, takže si domácí přebírají touš.
09:00'
Domácím hokejistům nevyšla útočná rozehrávka, když kotouč pouze letí na zakázané uvolnění.
08:43'
Po dalším úspěšném zákroku Gustavssona proti střele Lindella se domácí ihned vydali do protiútoku, kde Klingberg z pravého kruhu mířil do bližší šibenice, avšak lapačka Oettingera byla na svém místě.
08:26'
Po sražené střele Marchmenta se kotouč odrazil příhodně k Johnstonovi, jehož střelu Gustavsson vyrazil.
07:33'
Kotouč se dostal na modrou čáru k Spurgeonovi, jehož následná střela byla přizvednuta hned prvním bránícím hráčem a puk letí až do ochranné sítě.
06:22'
Nedáš dostaneš tedy doslova platí na druhé straně! Robertson poslal kotouč na modrou čáru k Seguinovi, který ho zde přiiťukl do jízdy ROOPEMU HINTZOVI, jenž následně využil své rychlosti a prohodil touš kolem bránícího Klingberga a poté se trefil přesně do bližší šibenice domácí klece! Asistence: Tyler Seguin, Jason Robertson.
05:48'
Nahození Klingbergba se před Oettingerem odrazilo vedle jeho klece, kde byl zcela volný Hartman a domácí útočník nějakým zázrakem nedokázal zasunout touš do zcela odkryté klece! Vše totiž zřejmě zachránil bránící Suter, který svou holí Hartmanovi znemožnil zakončení a touš díky tomu poté skončil na vzdálenější tyči hostující klece!
04:40'
Po úspěšném zákroku Oettingera proti střele Boldyho se hostujícím hokejistům podařilo vyhodit kotouč na zakázané uvolnění.
04:09'
Dadonov dostal přihrávku na pravou stranu, ale do jeho následné střely vložil svou hůl Nyquist a touš se poté odrazil za bránu Minnesoty.
03:09'
Spurgeon poslal dlouhý pas na útočnou modrou, kde ho domácí hokejisté jen prodloužili do útočného pásma a zde si jej přebírají Stars.
02:40'
Harleyho nahození z modré čáry se až k Gustavssonovi nedostalo, když kotouč sebral Reaves.
02:15'
Hartmanovi se podařilo křižně nahrát Johanssonovi, jehož pohotová střela mířila těsně vedle hostující klece.
01:54'
Dumba vypálil z modré čáry a jeho rána jen proletěla kolem hostující klece.
01:19'
Domi se chtěl s pukem dostat do útočného pásma, ale na útočné modré mu vysekl kotouč z hole Kaprizov.
00:50'
Gaudreau se na levé straně uvolnil velmi pěknou otočkou a poté jen bekhendem poslal touš přesně do betonu Oettingera.
00:11'
V útočném pásmu patřilo vhazování už domácím a z modré čáry ihned letí první nahození směrem na Oettingera, který touš chytá svou lapačkou.
00:06'
Úvodní vhazování vyhráli hostující hokejisté a Hakanpää chtěl ihned nahodit touš do útočného pásma, ale je z toho pouze zakázané uvolnění.
00:01'
Oba celky už máme na ledové ploše. Ještě si však před startem dáme americkou hymnu a následně už šesté střetnutí mezi Minnesotou a Dallasem započne.

Minnesota Wild: Gustavsson (M. Fleury) – Middleton, Spurgeon, Brodin, Dumba, Klingberg, Faber – Kaprizov, Hartman, M. Johansson – Boldy, Gaudreau, Zuccarello – Nyquist, Steel, M. Foligno – Duhaime, Dewar, Reaves.
Trenér: Dean Evason

Dallas Stars: Oettinger (Wedgewood) – Suter, Heiskanen, Lindell, Hakanpää, Harley, Hanley – J. Robertson, Hintz, Seguin – Ja. Benn, W. Johnston, Dadonov – Marchment, Domi, Dellandrea – Kiviranta, Faksa, Glendening.
Trenér: Peter DeBoer

Rozhodčí: Sutherland, Nicholson – Mills, Alphonso.
Ve velmi vyrovnané sérii mezi Dallasem a Minnesotou zatím rozhodují detaily. Jedna věc je zatím v každém utkání zcela stejná, a to, že vyhraje ten tým, kterému se podaří vstřelit úvodní branku zápasu. Ani jednomu z celků se totiž zatím nepodařilo otočit nepříznivě vyvíjející střetnutí.

Do čtvrtého utkání vždy Stars museli dotahovat vedení Wild, avšak v předcházejícím Game 5 uspěli před vlastním publikem právě hokejisté Texasu, kteří se tak poprvé v sérii dostali do vedení. Nicméně, jak se neustále říká, tak poslední krok bývá nejtěžší a své o tom mohou už říct Bruins, Maple Leafs či Hurrincanes. Pouze Vegas dokázalo využít hned svou první příležitost a je zatím jediným týmem ve druhém kole.
Vítám vás u šestého utkání vypjaté série mezi Minnesotou Wild a Dallasem Stars, ve kterém budou domácí Divočáci zkoušet odvrátit "matchball" svého soupeře, protože hokejisté z Texasu se v předcházejícím střetnutí dostali v sérii poprvé do vedení a jsou už jen jedno vítězství od postupu do druhého kola play off.

Start utkání mezi Minnesotou a Dallasem je naplánován na 3:30, ale jak už jsme u NHL zvyklý, tak musíme očekávat start s nějakým zpožděním.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:30.