Jeremy Swayman (BOS) – 31 zákroků, 2 OG, úspěšnost 93,94 %, odchytal 62:26
Joseph Woll (TOR) – 27 zákroků, 1 OG, úspěšnost 96,43 %, odchytal 62:26

David Pastrňák (BOS) – 0+0, 0 účast, 4 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 20:06
Pavel Zacha (BOS) – 0+0, 0 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 19:41
David Kämpf (TOR) – 0+0, 0 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 13:13

2. Joseph Woll (TOR) 96,43 %
3. Jeremy Swayman (BOS) 93,94 %
62:26'
Toronto právě vstřelilo branku!
Toronto dává branku v prodloužení a odvrací konec sezóny! Rychlá akce přes střední pásmo vyústila ve střelu Johna Tavarese a následnou dorážku MATTHEWA KNIESE, který tak zaručil Torontu minimálně ještě jeden zápas! Asistence: Tavares, Ljubuškin
60:51'
Joseph Woll předvedl skvělý zákrok betonem, kterým ještě zachránil pro Toronto tuto sezónu.
60:35'
Charlie McAvoy vypálil od modré, jeho střela byla vyražena hostujícím brankářem.
60:01'
Tento zápas rozhodne až prodloužení! Boston vyhrál na střely třetí třetinu 12:8 a byl i velmi blízko druhému gólu, když Torontu pomohla tyčka. Toronto mělo též velmi slibné šance, žádný z týmů se ale nedokázal prosadit a na branku si ještě počkáme.
60:00'
59:40'
Boston je na puku ve vlastním pásmu a drží puk za bránou.
59:00'
Byla ohlášena poslední minuta třetí třetiny.
58:42'
Boston je znovu v útočném pásmu a bude se snažit ukončit tento zápas a postoupit do další fáze.
57:31'
Morgan Geekie zavezl puk do útočného pásma a nahrál na hokejku Davida Pastrňáka, kterému ale při střele sjel puk z hole.
56:31'
Mitchell Marner vypálil z levého kruhu, puk je vyražen mimo bránu.
56:03'
Boston se snaží nahodit po mantinelu do útočného pásma, je z toho pouze zakázané uvolnění.
54:47'
Toronto se dostalo do přečíslení dva na jednoho, Max Domi velmi dlouho čekal s přihrávkou, která ale nakonec prošla a Tyler Bertuzzi vystřelil z první. Jeremy Swayman zatím od prvního obdrženého gólu bezchybný.
52:33'
Trent Frederic právě neproměnil gólovou šanci, když se dostal osamocený před hostujícího brankáře a nedokázal zvednout odražený puk nad beton.
51:34'
Toronto se drželo v útočném pásmu, nedostalo se ale k žádné střele, která by ohrozila domácí bránu.
50:08'
Nepřesná přihrávka Morgana Geekieho končí na hokejce Morgana Riellyho.
49:30'
Charlie Coyle se dostal do nájezdu, kdy vystřelil z levého kruhu a trefil brankovou konstrukci.
48:47'
Boston rozehrává z vlastního pásma, Jesper Boqvist měl ale problémy ve středním pásmu a raději se vrací před svého brankáře.
47:54'
David Pastrňák získal puk u zadního mantinelu a hned se snažil zakončit z otočky k bližší tyči.
47:29'
Vyloučení v týmu Boston Bruins:
Brad Marchand – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs:
Pontus Holmberg – 2 min., hrubost.
47:29'
Brad Marchand nejprve uklouznul při střele na bránu a následně zdolal Pontus Holmberga.
46:40'
Ryan Reaves, ani David Kämpf nedostali puk do útočného pásma a naopak jede Boston, ten se ale k žádné šanci nedostal a nakonec hru přerušuje ofsajd Toronta.
46:02'
David Pastrňák zachytil letící puk na brankovišti a dokázal si jej hodit na hokejku. K zakončení už se nedostal.
44:47'
Brad Marchand se dostal k velké šanci, jeho střela nakonec letěla mimo bránu.
44:17'
Toronto vyhazuje z vlastního pásma ale přímo na hokejky Bostonu, který se tak vrací zpět před hostujícího brankáře.
43:30'
Toronto rozehrává zpoza vlastní brány, nahazuje pouze na zakázané uvolnění.
42:20'
Boston se dostal do útočného pásma, puk ale hned ztrácí a do útoku se dostává Toronto.
41:24'
Jake McCabe vypálil od modré po přihrávce Tylera Bertuzziho.
40:33'
Morgan Rielly vypálil z mezikruží po rychlé kombinaci Toronta v útočném pásmu.
40:01'
Druhá třetina je minulostí. Boston velmi zlepšil svou dosavadní hru a vyrovnal se tempu Toronta, či by se dalo říct, že Toronto už i přehrává. Na střely skončila třetina 10:7, neviděli jsme ale žádný gól ani od jednoho týmu a do třetí třetiny tak jdeme stále za vyrovnaného stavu.
Třetí třetina začne přibližně v 3:04.
40:00'
39:38'
Charlie Coyle – 2 min., hrubost.
39:00'
Byla ohlášena poslední minuta druhé třetiny.
38:36'
David Pastrňák vystřelil z levého kruhu, jeho střela byla vyražena vyrážečkou hostujícího brankáře.
37:42'
Toronto rozehrává z obranného pásma a Morgan Rielly nahrává na modrou na Tylera Bertuzziho. Ten poté puk ztrácí.
36:48'
Toronto se dostalo po dlouhé době ke střele na bránu, kterou vyslal z levého kruhu Max Domi. Jeho střela prošla jen pár centimetrů vedle brány.
35:13'
Domácí nedokázali nic vymyslet před bránou hostí a Toronto posílá puk do střední třetiny.
34:40'
Boston vyhazuje z obranného pásma a dokonce se dostává do útoku.
33:24'
Hampus Lindholm vyslal prudkou střelu od modré, kterou se před bránou snažil tečovat David Pastrňák, puk ale minul a Joseph Woll zasáhl lapačkou.
32:29'
Morgan Geekie byl ve velmi slibné pozici, když vystřelil z pravého kruhu a Josephu Wollu vypadl puk z lapačky, nikdo z Bostonu se ale nedostal k dorážce.
31:24'
Hampus Lindholm vypálil od modré, jeho střela byla vyražena a Boston pokračoval v kombinaci, nepovedená přihrávka domácí vyhnala do středního pásma.
29:37'
Ryan Reaves získal puk po souboji u mantinelu ve středním pásmu, nahodil pouze do vlastního pásma, aby jeho tým mohl prostřídat.
28:07'
Max Domi udržel útočné pásmo a dostal se ke střele z levého kruhu, ta byla vyražena.
27:11'
Jesper Boqvist byl ve velké šanci po skvělé přihrávce od pravého mantinelu, když se dostal osamocený před hostujícího brankáře. Joseph Woll předvedl velmi jistý zákrok.
26:40'
Nepřesná přihrávka Brada Marchanda připravila další útok Toronta.
25:30'
Joseph Woll rozehrává zpoza své brány, Toronto se ale nedostalo do útoku. Ve středním pásmu si převzali puk domácí.
24:51'
Pavel Zacha zavezl puk do útočného pásma, zpětná přihrávka od Charlieho McAvoye ale neprošla.
24:44'
24:10'
Jeremy Swayman předvedl skvělý zákrok po střele Davida Kämpfa z pravého kruhu.
23:52'
Mitchell Marner vyslal první střelu v přesilové hře, která ale neprošla na domácího brankáře, jelikož byl puk zblokován.
22:44'
Patrick Maroon – 2 min., nedovolené bránění.
22:28'
21:56'
Bosotn je v útočném pásmu, po krátké chvíli znovu Maple Leafs vyhazují.
21:08'
Toronto vybojovalo puk u zadního mantinelu a vyhazuje z obranného pásma.
20:28'
William Nylander – 2 min., podrážení.
20:28'
William Nylander se dostal ke střele z bezprostřední blízkosti, nejprve ale podrazil bránícího hráče, a tak si Boston zahraje přesilovku.
20:01'
První třetina je za námi. Boston v zápase zatím vůbec nestačí na nasazené tempo Toronta, i přes absenci své velké postavy, kterým je Auston Matthews, vedou hosté na střely 12:2. Dalo by se očekávat, že Toronto půjde do druhé třetiny za příznivého stavu. Dokonce se jako první prosadil Jake McCabe, Boston ale využil svou druhou střelu, když se trefil Trent Frederic a stav po první třetině je tak vyrovnaný.
Druhá třetin začne přibližně v 2:06.
20:00'
19:00'
Byla ohlášena poslední minuta první třetiny.
17:40'
Hra se momentálně velmi pohybuje na obou stranách hřiště.
16:53'
16:03'
Chyba Toronta na modré vyústila ve vyhození Bostonu.
15:42'
John Tavares pálí na domácí bránu, Jeremy Swayman připraven.
15:17'
Bostonu se daří hned vyhazovat z obranného pásma a krojit tak cenné vteřiny z oslabení.
14:53'
Brandon Carlo – 2 min., krosček.
13:54'
Boston právě vstřelil branku!
Boston využívá svou druhou střelu na bránu a vyrovnává! Patrick Maroon zvládl souboj u levého mantinelu a nahrál do předbrankového prostoru, kde byl připravený TRENT FREDERIC, který poslal puk do brankové sítě. Asistence: Maroon
13:12'
David Pastrňák zavezl puk do útočné třetiny a nahrává na modrou.
12:19'
Hra vysokou holí přerušuje hru.
11:20'
Icing Toronta.
10:51'
Toronto se dostalo do dalšího přečíslení, tentokrát dva na jednoho po chybě Bostonu ve středním pásmu. Max Domi chtěl ještě nahrávat, jeho plány překazil jediný bránící hráč.
10:02'
Toronto se dostalo do přečíslení tři na dva, nedokázali tuto příležitost využít.
09:25'
Toronto nahodila o mantinel do útočného pásma, jako první je u puku domácí brankáře, který následně rozehrává zpoza brány.
08:14'
Morgan Geekie si vyjel až na levý kruh, odkud vypálil, Joseph Woll vyrazil jeho střelu.
07:29'
Jake DeBrusk poslal šikovnou přihrávku do cesty Davida Pastrňáka, který vyrazil do útočného pásma, po pár metrech ale nechal puk za sebou.
06:59'
Přihrávka ale skončila na brusli domácího hráče, který se ale nezorientoval a vyhodil pouze na zakázané uvolnění.
06:28'
Toronto se znovu dostává do útočného pásma a začíná kombinovat.
05:33'
Toronto otevírá skóre utkání nečekanou střelou! Ihned po vhazování se ke střele od modré dostal JAKE MCCABE, který propálil všechny před sebou a vymetl levý horní roh brány. Asistence: Marner, Domi
05:16'
Toronto mělo zmatek ve střídání, rozhodčí ale Maple Leafs tento prohřešek odpustili.
04:49'
Charlie McAvoy získává puk pro svůj tým a Boston může konečně vystřídat.
04:20'
Tyler Bertuzzi měl další příležitost střely z první po přihrávce zpoza brány, ani tentokrát neskončil puk za brakovou čárou.
03:09'
Charlie Coyle získal puk ve středním pásmu a ihned jel do útoku, neměl ale nikoho komu by mohl nahrát, a tak si puk bere zpět Toronto.
02:20'
První střelu domácích vyslal Jesper Boqvist z levého kruhu. Joseph Woll chytá.
01:30'
Max Domi poslal přihrávku zpoza brány na připraveného Tylera Bertuzziho, který ale netrefil puk.
01:10'
Max Domi vystřelil z mezikruží, puk letěl mimo bránu.
00:24'
První akci zápasu rozjíždí Toronto, Jeremy Swayman připravený.
00:01'

Boston Bruins: Swayman (Ullmark) – McAvoy, Lohrei, Carlo, H. Lindholm, P. Wotherspoon, Grzelcyk – Pastrňák, Zacha, DeBrusk – Geekie, Coyle, Marchand – Heinen, Frederic, J. van Riemsdyk – Brazeau, J. Boqvist, Maroon.
Trenér: Jim Montgomery

Toronto Maple Leafs: Woll (Samsonov) – Ljubuškin, Rielly, McCabe, Benoit, Brodie, Edmundson – Marner, Domi, Bertuzzi – W. Nylander, Tavares, Knies – Järnkrok, Holmberg, N. Robertson – Reaves, Kämpf, Dewar.
Trenér: Sheldon Keefe

Rozhodčí: Kyle Rehman, Jake Brenk, Steve Kozari – Andrew Smith, Travis Gawryletz, Jonny Murray.
Preview zápasu

Čtvrtý osmifinálový zápas vyhrál Boston výsledkem 1:3. Toronto v posledních dvou zápasech nestačilo na tempo Bostonu. První třetina dopadla na střely velmi podobně, jediným týmem, který se dokázal prosadit byl právě Boston, James Van Riemsdyk otevřel skóre zápasu a do druhé třetiny se tak šlo za stavu 0:1.
Druhá třetina dopadla pro Toronto ještě hůře. Nejprve využil přesilovku Brad Marchand a následně se k němu přidal na konci třetiny David Pastrňák.
Hned na začátku třetí třetiny Toronto střídalo svého brankáře a Joseph Woll se dostal do brány. Mitchell Marner snížil na rozdíl dvou branek, to bylo ale vše, k čemu se Toronto dostalo. Boston je tak zápas od postupu do čtvrtfinále.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.