NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Calgary : Florida - 25. října 2019   03:00

Calgary
Calgary
11:43' Czarnik (Brodie, Lucic) • 31:59' Tkachuk (Frolík, Brodie) • 40:32' Tkachuk (Frolík, Giordano) • 45:16' Giordano (E. Lindholm, Monahan) • 57:17' S. Bennett (Mangiapane) • ' Monahan
6:5
(1:0, 1:2, 3:3 - 0:0)

2:0 (SN)

Florida
Florida
24:28' Huberdeau  (Barkov) • 35:15' Weegar  (Barkov) • 46:20' Brown  (Yandle, Barkov) • 48:41' Dadonov  (Huberdeau, Barkov) • 54:59' Pysyk  (Vatrano, Malgin)
Calgary
Talbot (Rittich) – Brodie, Giordano, Hamonic, Hanifin, R. Andersson, Kylington – E. Lindholm, Monahan, J. Gaudreau – Frolík, Backlund, Tkachuk – S. Bennett, D. Ryan, Mangiapane – Czarnik, Jankowski, Lucic.
St. Laurent, Pollock – Mach, Gibbs
Scotiabank Saddledome, Calgary
Florida
Bobrovskij (Montembeault) – Weegar, Ekblad, Yandle, Brown, Strålman, Pysyk – Huberdeau, Barkov, Dadonov – Hoffman, B. Boyle, Connolly – Vatrano, Malgin, Hunt – Acciari, Sceviour.

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších zápasů.
3. Aleksander Barkov (Florida) 0+4
A je konec. V nájezdech byli šťastnější domácí a připisují si bonusový bod.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Calgary Flames.
Autorem vítězné branky je SEAN MONAHAN.
Aleksander Barkov se snažil vymíchat Ritticha,ale český brankář se nenechal rozhodit.
Matthew Tkachuk se s tím nepáral a propálil brankáře střelou po ledě.
Jonathan Huberdeau zabrzdil těsně před Rittichem,ale kotouč mu ujel a nedokázal zakončit.
Sean Monahan (Calgary) zakončil kličkou do forehandu a slaví úspěch.
64:29'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Denis Malgin – 2 min., hákování).
63:20'
Vatrano vypálil od mantinelu, Rittich zasahuje
62:40'
Panthers mají stále kotouč a vytváří obrovský tlak.
62:10'
Florida má většinu prodloužení kotouč ve své moci a domácí fanoušci se ozývají.
61:30'
Florida má kotouč, konkrétně Ekblad táhne další útok.
60:51'
Matthew Tkachuk se řítil sám na brankáře,ale se střelou mezi betony neuspěl!
58:40'
Ani jeden z týmů se do ničeho nežene, nikdo nechce udělat chybu.
57:17'
Calgary právě vstřelilo branku!
A máme srovnáno! SAM BENNETT se dostal ke střele od mantinelu,ale kotouč se k němu vrátil. Jeho dorážka by pravděpodobně minula branku,ale o rameno obránce kotouč zamířil do branky!.
Asistence: Andrew Mangiapane.
55:50'
Calgary je hodně zaskočené a na ledě je aktuálně pouze jeden tým.
54:59'
Florida právě vstřelila branku!
Florida se ujímá vedení! Vatrano měl kotouč za brankou a krásno nahrávkou našel na střelu volného MARKA PYSYKA, který rychlou střelou mezi betony propálil Ritticha.
Asistence: Frank Vatrano a Denis Malgin.
54:30'
Tempo hry nyní lehce opadlo.
53:40'
Další obrovská šance pro domácí tým. Tentokrát se neprosadil Lucic, který přestřelil!
51:50'
Další obrovská šance pro Calgary,ale Sergej Bobrovskij si připsal 2 výborné zákroky.
50:05'
Matthew Tkachuk se ocitl v dobré šanci,ale jeho pokus letěl daleko vedle branky!
48:41'
Máme srovnáno! Barkov výborně sebral kotouč ve středním pásmu a založil přečíslení 2 na 1, které JEVGENIJ DADONOV po přihrávce do prázdné branky jednoduše vyřešil. Asistence: Jonathan Huberdeau a Aleksander Barkov.
47:40'
Monahan obětavě zablokoval dělovku od modré.
46:20'
Florida snižuje! Yandle našel krásnou krosovou nahrávkou na modré volného JOSHE BROWNA, který golfem propálil vše co mu stálo v cestě.
Asistence: Keith Yandle a Aleksander Barkov.
45:53'
MacKenzie Weegar vypálil golfem od modré, jeho pokus Rittich kryje.
45:16'
Calgary navyšuje vedení! Lindholm dostal kotouč v útočné třetině a poslal ho na projíždějícího MARKA GIORDANA, který kotouč tečoval mezi betony brankáře. Asistence: Elias Lindholm a Sean Monahan.
44:27'
Další útočné snažení domácích zastavuje rozhodčí pro offside.
43:48'
Milan Lucic se dostal k zakončení backhandem ze středu hřiště,ale Bobrovskij si poradil.
42:40'
Sergej Bobrovskij zasáhl betonem proti střele od modré.
41:20'
Hunt vypálil od levého mantinelu, Rittich zasahuje.
40:32'
Tak to je hodně povedený vstup do třetiny od domácího týmu. Girodano získal kotouč a poslal Frolíka do přečíslení, český útočník předložil kotouč pod padajícím obráncem MATTHEW TKACHUKOVI, který ho uklidil do prázdné branky.
Asistence: Michael Frolík a Mark Giordano.
40:01'
A je tu konec druhé třetiny. V tomto dějství jsme viděli hned 3 branky. Nejprve chybu obránce využil pěknou střelou Huberdeau. O pár vteřin později si Calgary vzalo vedení zpět, když se pěknou střelou prosadil Tkachuck a v 16. minutě rozjásal hostující fanoušky umístěnou střelou na první tyč Weegar. Do šaten se tak jde za vyrovnaného stavu 2:2.
Střely po druhé třetině: Domácí – 12, Hosté -12-
Třetí třetina začne přibližně v 4:55.
40:00'
39:50'
Lucic sebral kotouč ve středním pásmu a konečně přerušil tlak Floridy.
39:22'
Calgary přerušuje tlak Floridy jenom za cenu icingu.
38:30'
Barkov měl kotouč za brankou soupeře,ale proti přesile o něj přišel.
37:05'
Rittich měl zakrytý výhled,ale dokázal zasáhnout proti střele od modré.
36:29'
Frank Vatrano tečoval kotouč těsně před brankou,ale Rittich si poradil.
35:50'
Flames vytáhli napadání až za branku soupeře a Floridě se nedaří rozehrát.
35:15'
Tak to byla bleskurychlá odpověd v podání Floridy. Hostující celek využil většího tlaku když Barkov našel krásnou zpětnou nahrávkou volného MACKENZIE WEEGARA, který kotouč chladnokrevně poslal do branky.
Asistence: Aleksander Barkov.
34:20'
Dryden Hunt vystihl rozehrávku soupeře a na chvíli se s kotoučem podíval do třetiny soupeře.
33:59'
Stilman zblokoval střelu od modré a přerušil tlak Flames.
33:20'
Johnny Gaudreau nahrál příliš prudce na modrou a Calgary musí vyklidit útočnou třetinu.
31:59'
Domácí si berou vedení zpět! MATTHEW TKACHUK si v útočné třetině prohodil kotouč s Frolíkem a následně využil špatného postavení brankáře a propálil kotouč do branky kolem první tyče.
Asistence: Michael Frolík a TJ Brodie.
31:19'
Dadonov napadá rozehrávku soupeře, ale Flames si s nátlakem poradili.
30:30'
Frolík je na ledě, Calgary tohle oslabení zvládlo bravurně.
29:18'
Kotouč je u Ritticha, domácí hrají oslabení výborně.
28:30'
Kotouč ve středním pásmu, Flames zatím dobře brání.
27:46'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Michael Frolík – 2 min., podrážení).
25:40'
Acciari vypálil zápěstím na druhou tyč, Rittich ramenem vyráží.
24:28'
A je tu první branka hostujícího týmu! JONATHAN HUBERDEAU se dostal k volnému kotouči na mantinelu a nechytatelnou dělovkou do horního růžku vymetl pavouky. Rittich byl bez šance.
24:27'
Brodie se snažil prokličkoval mezi obránci, první klička mu vyšla,ale při druhé už ztratil kotouč.
22:05'
Ryan vypálil od mantinelu,ale jeho pokus zblokoval Yandle.
20:40'
Anton Strålman si počkal na Tkachucka a přišpendlil ho na mantinel.
20:01'
Úvodní buly pro hostující tým.
20:01'
A je konec první třetiny. V úvodním dějství jsme viděli jediný gól a to když se v přesilové hře se štěstím prosadil Austin Czarnik. Oba týmy měly několik šancí ke skórování,ale Rittich i Bobrovskij jsou zatím výborní.
Střely po první třetině: Domácí – 8, Hosté – 5.
Druhá třetina začne přibližně ve 4:02.
20:00'
19:30'
Kotouč mají domácí za brankou a třetina se spíše dohrává.
18:20'
Florida se po delší době usadila s kotoučem ve třetině soupeře,ale nebezpečnější střelu jsme ještě neviděli.
17:30'
Rittich se teď zaskvěl povedeným zákrokem lapačkou proti střele ujíždějícího útočníka!
16:30'
Anton Strålman vypálil backhandem na branku,ale jeho pokus minul 3 tyče.
15:40'
Hoffman napadá rozehrávku soupeře,ale Calgary to nedělá větší problémy.
14:59'
Florida se po delší době dostala do třetiny soupeře,ale Rittich si se střelou do středu branky poradil.
14:10'
Barkov si nerozuměl se spoluhráčem a hosté o kotouč znovu přicházejí.
13:40'
Brodie zavezl kotouč a Calgary se usadilo ve třetině soupeře.
12:59'
Flames jsou aktivnějším týmem a po zásluze se ujali vedení.
11:43'
A je tu první branka domácích! AUSTIN CZARNIK se dostal ke kotouči na mantinelu a střílenou nahrávkou hledal na druhé tyči postaveného spoluhráče,ale jeho nahrávku si do branky srazil Ekblad. Flames tak využívají přesilovou hru a ujímají se vedení.
Asistence: TJ Brodie a Milan Lucic.
11:20'
Florida získala kotouč za brankou a vyhazuje ho přes všechny čáry.
10:45'
Johnny Gaudreau se s tím nemazal a hned za modrou vypálil zápěstím, kotouč prolétl nad ramenem brankáře na zadní plexi.
10:10'
Flames vyhráli vhazování,ale kotouč se dostal do středního pásma.
09:44'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Aleksander Barkov – 2 min., hákování).
09:40'
Josh Brown neudržel kotouč na modré a máme tu offside.
08:50'
Hoffmann zavezl kotouč do třetiny,ale těsně za modrou o pryž přišel a Calgary sbírá kotouč.