NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Winnipeg : Calgary - 3. února 2021   02:00

Winnipeg
Winnipeg
06:40' Lewis (Appleton) • 07:10' Forbort (Pionk, Copp) • 13:32' Ehlers (DeMelo, Scheifele)
3:2
(3:1, 0:0, 0:1)
Calgary
Calgary
07:45' M. Tkachuk  (Dubé, E. Lindholm) • 50:53' M. Tkachuk  (J. Gaudreau, Monahan)
Winnipeg
Brossoit (Hellebuyck) – Morrissey (A), Beaulieu, Pionk, Forbort, DeMelo, Stanley – Ehlers, Scheifele (A), Copp – Wheeler (C), Stastny, Connor – Appleton, Lowry, Perreault – Lewis, Harkins, Vesalainen.
Pollock, Schlenker – Murchison, Mills
Bell MTS Place, Winnipeg
Calgary

Zápas mezi Winnipegem a Calgary skončil vítězstvím domácího celku v poměru 3:2. Jets vsítili všechny své góly už v první třetině v rozmezí sedmi minut. Postupně se trefili Trevor Lewis, Derek Forbort a Nikolaj Ehlers. Obě branky hostů měl na svědomí Matthew Tkachuk, který ve třetí třetině nebyl daleko ke vstřelení hattricku. Od druhé periody měli navrch oba brankáři, kteří předvedli velmi jisté výkony. Šťastnější z nich ale dnes musí být Laurent Brossoit, jenž svému celku vychytal důležité dva body. Winnipeg jich po dnešku má na kontě už 13.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný středeční den. Na počtenou!

59:42'
Johnny Gaudreau se uvolnil na pravém kruhu a okamžitě pálil! Brossoit ale jeho rychlou střelu fantasticky vyrazil.
59:28'
Winnipeg zažil těžké chvíle. Znovu se ubránil pouze za cenu vyhození na icing.
59:06'
Derek Forbort pomohl Brossoitovi, který chvíli nevěděl, že střelu z levé strany vyrazil nad sebe.
58:42'
Gaudreau si dlouho měnil kotouč s Anderssonem až do chvíle, kdy vypálil. Jeho pokus ale domácí zadáci srazili. Následně i touš poslali na zakázané uvolnění.
58:17'
Geoff Ward si navíc dle očekávání bere oddechový čas. Přicházejí rozhodující sekundy tohoto utkání.
58:17'
Po zákroku Brossoita se bude vhazovat v obranné třetině Jets. Rittich už je na střídačce, takže Flames to zkouší v šesti.
57:59'
Rittich se už pomalu chystá ke sprintu na střídačku. Calgary zakládá akci ze středního pásma.
57:15'
Gaudreau na útočné modré čáře nepřihrál přesně. Odehraný kotouč si navíc jako první dobruslil Mark Scheifele, který pro svůj tým pošetřil cenné vteřiny.
56:31'
Forbort zachytil kotouč za svou bránou a měl i trochu času, neboť hosté kvůli nebezpečí ofsajdu museli vyklidit útočnou třetinu.
56:03'
Adam Lowry se hnal dopředu, ale okamžitě měl na zádech bránícího hráče. Zakončoval tak z nepříliš komfortní pozice nepřesně.
55:37'
Matthew Tkachuk zaútočil na hattrick střelou z kruhu. Laurent Brossoit si ale rychle zacvakl betony.
55:23'
Winnipeg se brání s pomocí vyhození kotoučů do střední třetiny. Čas domácím rozhodně neplyne příliš rychle.
54:59'
Calgary po vstřelené brance rozhodně ožilo a teď je hokejistů v bílých dresech opravdu plný led.
54:24'
54:02'
Tvrdá rána Marka Giordana se nebezpečně odrazila k levému betonu Brossoita. Dorážející Dubé ale při zakončení bekhendem přesný nebyl.
53:22'
Vyhazuje i Trevor Lewis. Zatím se rozhodně nedá říct, že by přesilovky byly v tomto souboji velkou zbraní.
52:59'
Dlouho se hrálo okolo červené čáry, neboť domácí v tomto prostoru puk přidrželi.
52:36'
Winnipeg vyhrál buly a zásluhou obránce Logana Stanleyho okamžitě vyhodil kotouč pryč z pásma.
52:24'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Mason Appleton – 2 min., sekání).
52:12'
Tanev zachytil vyhození domácích na své hokejce. Čeká na vystřídání útočníků a poté pošle kotouč dopředu.
51:44'
Před bránou domácích bylo velmi rušno. Laurent Brossoit nakonec měl štěstí, že hosté vypálit nedokázali. Nutno poznamenat, že mu pomohli spoluhráči, kteří se do střel Flames vydali doslova po hlavě.
50:53'
Calgary právě vstřelilo branku!
Nathan Beaulieu vůbec nezachytil pohyb Matthewa Tkachuka, který si to mířil sám na Brossoita. Branku sice hostující útočník s číslem 19 na dresu ještě nedal, ale puk zůstal ležet u betonu brankáře Jets. Dorážející Johnny Gaudreau trefil horní tyč a až tedy napodruhé se nakonec MATTHEW TKACHUK prosadil. 3:2. Asistence: Johnny Gaudreau a Sean Monahan.
50:26'
Paul Stastny odvádí velmi dobrou práci v rohu kluziště v útočném pásmu. Už svedl dva důležité osobní souboje.
49:52'
Nikolaj Ehlers pořádně vymotal Välimäkiho. Obránce Calgary nezachytil pohyb Andrewa Coppa, který se dostal ke střele z ostrého úhlu. Puk ale až příliš tlačil nahoru, takže horní tyč hostující brány přestřelil.
49:27'
Rittich rychle vytřepal nahození domácích z vlastní výstroje. Ihned posunul na Hanifina, který se chystá poslat kotouč dopředu.
49:06'
Nyní však hosty čeká daleko těžší úkol, a to zkusit něco vymyslet také v útočném pásmu.
48:26'
Calgary se v oslabení příliš nezapotilo. Přesilovka domácích rychle utekla a navíc velkou možnost nepřinesla.
48:03'
Pionkovu střelu chtěl tečovat Copp, ale kotouč zřejmě směr nezměnil. Rittich tak bez problémů zakročil vyrážečkou.
47:26'
Winnipeg se nyní nemůže usadit v pásmu soupeře. Navíc hosté poměrně vysoko napadají rozehrávku domácích.
46:54'
Mark Giordano obětavě schytal tvrdou střelu z pravé strany do svých chráničů. Následně se Calgary osvobodilo vyhozením kotouče až k bráně Jets.
46:26'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Milan Lucic – 2 min., vysoká hůl).
46:14'
Ale ani tentokrát se hostům nepovedl přechod přes útočné pásmo. Tryskáči jsou důslední.
45:36'
Matthew Tkachuk se ocitl na místě, kde obvykle pobývají obránci. Režíruje další akci zpoza vlastní brány.
45:06'
Joakim Nordström vypálil pro Brossoita poměrně nepříjemně z mezikruží. Gólman Winnipegu ale dokázal vytrčit pravé rameno.
44:34'
Jakmile domácí mají možnost, tak ihned kotouče posouvají do střední třetiny. Rozhodně se nedá říct, že by si situace ve vlastním pásmu komplikovali.
43:59'
Jets ale zneutralizovali úvodní tlak Calgary v rámci třetí třetiny. Nyní už hokejisté v modrém míří opětovně kupředu.
43:38'
Vesalainen dohrál u mantinelu Giordana, ale kotouč už v útočné třetině udržet nedokázal.
42:56'
Až nyní se Plameny ubránily tlaku Winnipegu. Domácí střídají a za chvíli se budou chtít vydat zpět před Ritticha.
42:18'
Také Winnipeg ale tlačí a konkrétně Blake Wheeler dlouho držel kotouč za bránou. Přes Välimäkiho ale přihrávku nevyprodukoval.
41:37'
Je zřejmé, že se hosté chtějí více tlačit do koncovky. Moc dobře ví, že s podobným výkonem z prvních dvou třetin by neuspěli.
41:07'
Johnny Gaudreau přihrál do strany, ale s přihrávkou nazpět už nepočítal. Calgary se tedy k ráně nedostalo.
40:16'
Rasmus Andersson nejprve dostal prostor na pravé straně, odkud také nepřesně vypálil. Vzápětí se hnali domácí do přečíslení, ale Mathieu Perreault při rychlém zakončení přední tyč minul.
40:01'
Jak již bylo řečeno, druhá třetina gól nenabídla. Aktivita ale rozhodně byla na hokejkách domácího týmu. Winnipeg si vytvořil několik šancí k navýšení skóre, ale David Rittich všechny pokusy Jets zneškodnil. Tutovku ale měli i hosté díky průniku Dillona Dubého. Také brankář Brossoit se ale tváří v tvář útočníkovi hostů zaskvěl.
Střely na bránu po 2. třetině: 23 – 14
40:00'
39:54'
V plném počtu jsou už i domácí. Je jasné, že druhá perioda branku nenabídne.
39:23'
Tkachuk je zpět na ledě, takže začíná opravdu velmi krátká početní výhoda Flames.
39:06'
Johnny Gaudreau předvedl v útočné třetině své individuální dovednosti. Svůj střelecký pokus ale ani on nenamířil přesně.
38:37'
Morrissey si nabruslil mezi kruhy. Kotouč k němu doputoval, ale obránce Jets v naprosto ideální pozici bránu minul.
38:06'
Při hře čtyři na čtyři zatím drží puk na hokejkách domácí. Co nevidět založí útočnou akci.
37:54'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Mark Scheifele – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
37:54'
Josh Morrissey vypálil od modré čáry opravdu tvrdě, ale kotouč až k Rittichovi nedošel. Navíc byl brankář Calgary jedním z domácích hráčů nedovoleně bráněn.
37:23'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Matthew Tkachuk – 2 min., hrubost).
37:23'
Rittich musel znovu dávat pozor, neboť nápor domácích hokejistů byl před bránou opravdu velký. Ve druhé třetině ale chytá Rittich výborně.
36:16'
Ehlers vystřelil a kotouč se rázem odrazil k holi Marka Scheifeleho, který měl u brankoviště velkou šanci. Pravý beton Davida Ritticha ale fantasticky zasáhl.
35:25'
Milan Lucic předvedl před bránou soupeře důraz, ale ani on nezastrčil puk za Laurenta Brossoita, který zatím chytá velmi spolehlivě.
35:12'
Bennett si chtěl posunout kotouč do útočné třetiny, ale po odrazu od těla obránce Jets kotouč skončil na střídačce.
34:56'
Mikael Backlund našel u modré čáry Noaha Hanifina, jehož skrytá střela skončila přímo v lapačce Laurenta Brossoita.
34:19'
Mason Appleton to zkusil zápěstím z pravé strany na Davida Ritticha. Proti nepříliš tvrdé střele ale český gólman bez potíží zasáhl.
33:56'
Dubé si při snaze udělat kličku neobhodil obránce DeMela, který si splnil své defenzivní povinnosti na jedničku.
33:09'
V posledních sekundách tahá za delší konec provazu domácí celek, na kterém je vidět, že by rád navýšil své vedení.
32:16'
Winnipeg předvedl rychlou akci na jeden dotek, kterou zastavil až výborný zákrok Davida Ritticha. Josh Morrissey doplnil útok a najednou se objevil nikým nehlídán na pravém kruhu. Obránce Jets mířil nahoru, ale rameno Ritticha bylo pohotové.
31:49'
Vesalainen si hledal místo mezi kruhy, ale také zadáci Calgary dobře zapracovali vypíchnutím kotouče.
31:24'
Christopher Tanev nedokázal zachytit přihrávku svého spoluhráče ještě v útočném pásmu. Calgary tak samo sebe vlastní nepřesností vymanilo z prostoru v útočné třetině.
30:27'
Dillon Dubé znovu nabíral rychlost, ale kotouč mu v jízdě vpřed vypíchl Neal Pionk.
30:14'
Další přechod přes útočnou modrou čáru se hostům nepovedl. Pískán je ofsajd.
29:38'
Calgary má zajímavé náznaky před bránou svého soupeře, ale obrana Winnipegu funguje slušně, tedy až na průnik Dubého, který se udál před pár desítkami sekund.
29:06'
Monahan si protáhl střídání a znovu zavezl kotouč do útočného pásma. Přihrávka mu ale nevyšla.
28:33'
Sean Monahan ze vzduchu nesklepl poměrně prudkou žabičku Sama Bennetta ze strany.
27:22'
Na druhé straně se ve velké možnosti ocitl Dillon Dubé, který pádil úplně sám na bránu Winnipegu. Kličkou do bekhendu a následným zastrčením mezi betony ale neuspěl.
27:02'
David Rittich dokázal zasáhnout v nepřehledné situaci před jeho brankovištěm. Winnipeg prováhal možnost jít do vyššího náskoku, neboť brankář Flames vychytal Masona Appletona v ideální pozici.
26:40'
Rána Sama Bennetta z velkého úhlu byla sražená do ochranné sítě. Je znovu přerušeno a tentokrát bude vhazování provedeno v obranném pásmu Jets.
26:06'
David Rittich si připsal důležitý zákrok proti pohotové střele Adama Lowryho. Máme zde komerční přestávku.
25:50'
Calgary se opět usadilo před bránou soupeře, ale ideální možnosti ke střele nemá. Stále platí, že Winnipeg kvalitně brání.
25:05'
Scheifele pronikl po křídle jako nůž máslem. Obtočil se okolo brány hostů a následně posunul na modrou čáru Beaulieuovi, jehož střelu Rittich zastavil pravým betonem.
24:22'
Gaudreau šikovnou přihrávkou bekhendem hledal před brankovištěm Monahana, jenž si ale přihrávku svého kolegy nezpracoval.
23:50'
Předávka čtvrté lajny Winnipegu se ve střední třetině nevyvedla. Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat po pravici Laurenta Brossoita.
23:23'
Otevřenější prostor měl před sebou Josh Leivo, který vypálil z pravého křídla. Brossoit si ale proti forvardovi Flames vybruslil a svou maskou zasáhl.
22:41'
Andrew Mangiapane držel kotouč na své hokejce v útočné pásmu, avšak on ani jeho spoluhráči se k ráně nedostali. Hráči Winnipegu totiž vše dobře dobruslili.
21:56'
Brossoit viděl nahození od modré čáry. Zasahovat ale nemusel, protože puk zapadl vedle jeho pravé tyče.
21:30'
Noah Hanifin rozehrál na Tkachuka. Útočník Flames si ale kotouč zpracovával dlouho, čímž ztratil čas k možnému překvapení obrany Jets.
20:57'
Copp se dostal ke kotouči, který mu předložil Mark Scheifele. Rána domácího útočníka s číslem 9 ale nezamířila mezi tři tyče.
20:23'
Morrissey musel zvládnout situaci u mantinelu, neboť hostující útočníci na něj nebezpečně dotírali. Kotouč se nakonec od jedné z holí odrazil před Brossoita, který černou gumu raději přikryl pod lapačkou.
20:01'
První třetina skončila a v ní byl k vidění opravdu rychlý hokej, ve kterém se přerušovalo opravdu málo. Navíc už padly 4 branky a Winnipeg po dvaceti minutách vede 3:1. Klíčové byly první dvě branky Jets, které padly krátce po sobě. První gól vstřelil Trevor Lews v oslabení. Plameny tedy musí zapracovat hlavně na přesilovkách, které se jim rozhodně nepovedly.
Střely na bránu po 1. třetině: 11 – 8
20:00'
19:52'
Nyní se ale už domácí ubránili a závěr třetiny v pohodě přečkají.
19:26'
V plném proudu už je poslední minuta první třetiny. Na kotouči se drží Plameny.
18:57'
O puk se bojovalo u mantinelu až do chvíle, kdy Tanev napřáhl od modré čáry. Rána zkušeného obránce ale zamířila do bruslí bránících hráčů.
18:23'
18:09'
Dubé vybídl Giordana ke střele. Kapitán hostů ale zlomil hokejku, čímž se kotouč odrazil příhodně k Backlundovi, jehož střela zamířila do ramene brankáře Jets.
17:38'
Calgary se už ocitlo ve druhé minutě své přesilovky. Početní výhody ale zatím dnes nehraje příliš ideálně.
17:02'
Matthew Tkachuk tentokrát vystřelil velice dlouhým nápřahem. Ani teď ale bránu, kterou střeží Brossoit, netrefil.
16:23'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Derek Forbort – 2 min., hákování).
16:23'
Hosté zahrozili při další ponechané výhodě. Matthew Tkachuk střílel z pravého kruhu, ale jeho ránu lehce přizvedli domácí zadáci.
15:41'
Rittich si následně pokryl pokus od modré čáry, což znamená, že až v 16. minutě přichází první komerční přestávka utkání.
15:34'
K vidění byly hned dva icingy hostujícího týmu v řadě. Calgary se dnes zatím často trápí s dlouhou rozehrávkou.
15:15'
Winnipeg hraje ve velké chuti. Jeho další střídání bylo pořádně nebezpečné, neboť Andrew Copp se ocitl úplně sám před Rittichem. Českého gólmana ale kličkou do bekhendu nepřekonal.
13:32'
Winnipeg právě vstřelil branku!
Domácí se prosazují už potřetí. Scheifele posunul puk z předbrankového prostoru na modrou čáru, odkud zápěstím pálil obránce DeMelo, který cílenou střílenou pobídkou našel tečujícího NIKOLAJE EHLERSE. Dánský útočník poslal puk do protipohybu Davida Ritticha. 3:1. Asistence: Dylan DeMelo a Mark Scheifele.
13:02'
Dlouho se hraje bez přerušení. Kristian Vesalainen nahodil kotouč za bránu hostů, odkud Calgary rozjelo útočnou akci. Milan Lucic ale z kvalitní pozice bránu minul.
12:19'
Stanleyho tvrdá rána od modré čáry přesná nebyla. Rittichovu klec minula o několik čísel. Winnipeg ale vzápětí znovu velmi srdnatě bojoval o puk.
11:54'
Stastny chtěl střílet mezi kruhy, ale na poslední chvíli mu kotouč z čepele sebral Mark Giordano.
11:32'
Calgary chtělo vydolovat puk u mantinelu, ale zadáci Winnipegu se nedali.
10:58'
Rasmus Andersson dlouho míchal s kotoučem na levém kruhu, až nakonec vystřelil. Horní tyč domácí brány minul o pár čísel.
10:16'
Vypadalo to, že se domácí hokejisté dostanou k přečíslení dva na jednoho. Mark Scheifele ale nezvládl úplně dokonale žabičku na střed kluziště.
09:44'
David Rittich se musel rychle přesouvat, neboť domácí tým sehrál útočnou akci dobře. Kyle Connor ale kotouč netrefil ideálně.
09:02'
Hra je přerušena kvůli zakázanému uvolnění Jets. Aktivní hokej z obou stran ale pokračuje.
07:45'
Calgary ale vzápětí snižuje, takže k vidění byly tři branky v rychlém sledu! Lindholm posunul na pravé křídlo Dubému, který našel skvostnou přihrávkou MATTHEWA TKACHUKA u zadní tyče. Posledně jmenovaný jen doklepl touš za beton Brossoita. 2:1. Asistence: Dillon Dubé a Elias Lindholm.
07:10'
Hned po skončení domácího oslabení se Winnipeg prosazuje podruhé. Úplně osamocen se na levé straně objevil po přihrávce Neala Pionka DEREK FORBORT, který parádní střelou zápěstím poslal puk do horního růžku Rittichovy brány. 2:0. Asistence Neal Pionk a Andrew Copp.
06:40'
Lehkovážnost na hostujících hokejkách znamená první branku zápasu, kterou střílí Winnipeg v oslabení. Mason Appleton získal kotouč, najel si za bránu a zpoza ní načasoval přihrávku mezi kruhy TREVORU LEWISOVI, jenž se trefil přesně. 1:0. Asistence: Mason Appleton.
06:12'
Mangiapane mohl už pálit, ale nakonec chtěl celou akci vyšperkovat přihrávkou do prázdné brány. To dělat neměl, protože Calgary se ke střele nedostalo.
05:46'
Rasmus Andersson tentokrát dostal zajímavě nabito mezi kruhy. Jeho tvrdá rána bez přípravy ale skončila v lapačce pozorného Brossoita.
05:15'
Andersson nedokázal přesně přihrát do strany. Z toho pramenilo několik dalších nepřesností, a tak se není co divit, že Jets se osvobodili.
04:58'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Neal Pionk – 2 min., hákování).
04:48'
Calgary si brzy zahraje první přesilovku. Svou aktivitu v útočném pásmu proměnilo v nedovolený zákrok domácích.
04:20'
V permanenci se ocitl zase David Rittich, který si musel poradit s tečí Paula Stastného. Tentokrát však centr s československými kořeny ale nebyl tak nebezpečný.
03:55'
Mikael Backlund odvedl dobrou práci u mantinelu, ale přesnou přihrávku do předbrankového prostoru nevyprodukoval.
03:19'
Tvrdá rána hostujícího zadáka od modré čáry těsně minula domácí klec. Winnipeg se ale záhy další akci ubránil.
02:49'
Blake Wheeler pronikl po levém křídle a jemnou přihrávkou bekhendem chtěl hledat Connora. Druhý jmenovaný měl ale k puku daleko.
01:58'
Mason Appleton ztratil kotouč ve středním pásmu, a proto mohl dopředu postupovat Johnny Gaudreau. Střela elitního hráče Flames ale zamířila do připravené lapačky Brossoita.
01:24'
Winnipeg pokračuje v aktivitě a dá se říct, že úvod zápasu zatím zvládá lépe.
00:46'
Těžiště hry se otočilo před Ritticha a český brankář měl velké štěstí, neboť nahození Beaulieua tečoval Paul Stastny těsně vedle bližší tyče.
00:13'
První rozehrávka hostů mířila k zadnímu mantinelu. Na kotouč si tak poprvé mohl sáhnout domácí brankář Laurent Brossoit.
00:01'
Halou zní kanadská hymna. Úvodní buly padne zhruba za tři minuty.
Ve Winnipegu se už vše chystá k příjezdu hráčů na ledovou plochu. Jets nastoupí v modrých dresech a Calgary bude hrát v bílém.

Winnipeg Jets: Brossoit (Hellebuyck) – Morrissey (A), Beaulieu, Forbort, Pionk, DeMelo, Stanley – Ehlers, Scheifele (A), Copp – Wheeler (C), Stastny, Connor – Appleton, Lowry, Perreault – Lewis, Harkins, Vesalainen.

Calgary Flames: Rittich (Markström) – R. Andersson, Giordano (C), Ch. Tanev, Hanifin, N. Nestěrov, Välimäki – Mangiapane, Monahan (A), J. Gaudreau – Dubé, E. Lindholm, M. Tkachuk (A) – Leivo, Backlund, S. Bennett – Nordström, D. Ryan, Lucic.

Rozhodčí: Pollock, Schlenker – Murchison, Mills.
Vzájemné zápasy z letošní sezony

Oba celky se utkaly už na úvod soutěže. I tehdy se hrálo na ledě Winnipegu a utkání vyhráli domácí Tryskáči 4:3 po prodloužení. Tři třetiny k rozhodnutí vítěze nestačily ani včera, tentokrát ale 4:3 po nájezdech vyhrálo Calgary.
Československá stopa v utkání

David Rittich (Calgary) – 1 zápas, 80,95% úspěšnost
Dominik Simon (Calgary) – 5 zápasů, 0+0

CALGARY FLAMES

Calgary je na tom v tabulce hůře, než jeho dnešní soupeř, ale v případě dnešního vítězství se s ním může bodově dorovnat. Tým Geoffa Warda vytěžil z osmi zápasů hned 9 bodů. V prvních třech zápasech sezony Plameny vždy bodovaly, ale následovala série tří proher v řadě. V uplynulých dvou kláních se však Calgary vrátilo na vítěznou vlnu, když dokázalo zdolat 2:0 Montreal a 4:3 po nájezdech Winnipeg. Když se zaměříme na produktivitu týmu, tak v ní si nejlépe vedou Johnny Gaudreau a Elias Lindholm. Oba zatím nasbírali 10 kanadských bodů.

WINNIPEG JETS

Winnipeg vstoupil do nové sezony poměrně dobře. Po devíti zápasech si připsal 11 bodů a v základní hrací době prohrál jen třikrát. Zatím nejlepší bilanci má s Ottawou, se kterou už hrál tři zápasy a pokaždé vyhrál. Když se však zaměříme na poslední čtyři duely svěřenců Paula Mauriceho, tak zjistíme, že Jets vyhráli jen jednou. Zvítězili v jednom zápase ze dvou proti Edmontonu a v posledních dvou utkáních vydolovali jeden bod. S Plameny se Winnipeg utkal už minulou noc a svému soupeři podlehl 3:4 po nájezdech. Nejproduktivnějším hráčem týmu je Mark Scheifele, jenž vstřelil 4 góly a už osmkrát asistoval.
Přeji příjemné středeční ráno při sledování textového přenosu z NHL. Hokejisté Winnipegu podruhé ve dvou dnech přivítají Calgary. Souboj těchto týmu odstartuje krátce po 2:00. Příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.