Třebíč - Havířov | ONLINE | 19.2.2015 17:30 | Play-off 1. ligy 2014/2015 | ŽIVĚ | iSport.cz

Dnešní utkání je u konce, Horácká Slavia dokázala udržet vedení a připisuje si druhé vítězství v sérii. Havířov bude mít doma co dělat, aby se v této sezóně ještě vrátil na MANN + HUMMEL arénu. Já se s Vámi pro dnešek loučím, děkuji za pozornost. Na přečtenou!
60:00
59:51
Roman Erat se pokusil zakončit přes celé hřiště, ale branku netrefil.
59:30
Zdráhal trefuje ve výtečné pozici pouze beton Horčičky! Havířov mačká svého soupeře obrovským způsobem.
59:09
Střela Sztefeka neměla tu správnou razanci a končí v lapačce Horčičky.
59:01
Havířov kombinuje v v útočné třetině, početní výhoda 6 na 4 je znát!
58:41
Vyloučen Matěj Pekr (TRE) na 2 minuty za zdržování hry.
58:28
Havířov v šesti!
58:28
Oddechový čas pro hosty.
58:28
Tentokráte se zakázaným uvolněním provinila Třebíč.
58:05
Ofsajd zastavil rozjetou akci Havířova.
58:01
Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.
57:25
Zakázané uvolnění Havířova.
56:45
Zajímavější věci se nyní dějí spíše v hledišti, kde se fankluby přeřvávají. Na ledě toho moc k vidění není, Třebíč vyhazuje kotouče ze svého pásma a Havířov se pokouší o finální nápor.
56:00
Třebíč pouze nahodila kotouč do útočné třetiny a míří střídat.
55:25
Třebíč drží kotouč ve vlastní třetině a nikam nespěchá, cenné vteřinky pro Havířov rychle plynou.
54:01
David Bahounek střílel od modré, ale na brankáře si nepřišel. Havířov nutně potřebuje dát kontaktní branku, moc času mu už nezbývá.
53:20
Třebíč hned dvakrát po sobě vyhodila kotouč z vlastního pásma, Havířov tak nemůže vyvinout potřebný tlak.
51:58
Havířov právě vstřelil branku!
Havířov využívá přesilovou hru! Na zadní tyčku si najel ARON CHMIELEWSKI, na nic nečekal a usměrnil kotouč mezi tři tyčky domácí branky. Přesilová hra Havířova bude pokračovat, jen se o něco zkrátí. Asistence: Tomáš Jiránek, Marek Loskot.
51:40
AZ se usadil v útočné třetině. Fanklub hostů i přes nepříznivý výsledek stále fandí, jako na začátku utkání, což se cení.
51:21
Třebíč vyhazuje kotouč přes všechny čáry a může střídat.
50:48
Vyloučen Rostislav Malena (TRE) na 4 minuty. Nejprve se provinil vražením na hrazení, poté držením.
50:10
Zakázané uvolnění havířovského AZetu.
49:41
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
LUKÁŠ HAVEL probruslil z vlastního pásma až mezi kruhy, odkud vyslal milimetrovou ránu do horního rohu branky, Daneček se jen marně poohlédl za kotoučem. Asistence: Roman Erat, Aleš Holík.
Dnešní utkání sleduje 2110 diváků. Dobrých 80 fanoušků přijelo podpořit hostující tým.
49:21
Vyloučen Marek Loskot (HAV) na 2 minuty za sekání.
47:47
Jiří Řípa schytal dělovou ránu do brusle a zůstal ležet. Hra je přerušena.
46:25
Hra je nyní poněkud rozháraná, ani jeden z týmů se nemůže dostat do pozic, odkud by s dalo zakončit.
44:20
Čuřík střílel do poloodkryté branky, ale Daneček se blýskl brilantním zákrokem, když se bleskurychle přemístil.
43:34
Kotouč poskakoval po brankovišti Danečka, ale nikdo z domácích jej nedokázal usměrnit do odkryté branky! Nutno dodat, že hostující brankář byl úplně mimo hru!
43:10
Honza Zdráhal se uvolnil a pokusil se vypálit z mezikruží, ale jeho pokus byl zblokovaný.
42:45
Havířov znovu vyhazuje kotouč do pásma Třebíče.
42:15
Havířov vyhazuje kotouč mimo své pásmo.
41:45
Erat vyslal střílenou přihrávku, avšak nikdo z domácích ji nezměnil směr natolik, aby puk mířil mezi tři tyče.
41:19
Vyloučen Jakub Šlahař (HAV) na 2 minuty za sekání.
40:01
Týmy jsou připraveny začít třetí, dost možná poslední, třetinu.
Začátek je naplánován na 19:18.
I druhá třetina je za námi, Třebíč otočila vývoj utkání a vede už 3:1. Obraz hry se zcela změnil, Havířov je nyní ten tým, který tahá za kratší konec. Uvidíme, jak dopadne třetí třetina. Zůstaňte s námi!
40:00
39:18
Kanonýr této série se opět ukázal! ROMAN ERAT se dostal k odraženému kotouči na brankové čáře, poslal jej na odkrytou branku a jeden z hostujících do trajektorie letu nešťastně vložil hůl. Asistence: Lukáš Havel.
38:50
Erat se z levé strany natlačil před branku, ale nedokázal protlačit kotouč za brankovou čáru.
38:28
Nahození raději Daneček podržel, vhazovat se tedy bude před jeho svatyní.
38:22
Třebíč kombinuje ve vlastním pásmu, což Havířovu vyhovuje.
37:27
Vyloučen Tomáš Jiránek (HAV) na 2 minuty za vysokou hůl.
36:58
Dolníček rychle dojel k Danečkovi, aby brankář Havířova nestihl rozehrát. Vhazování v obranném pásmu AZetu.
36:45
Tomi střílel z pravého kruhu, ale jeho ránu zblokoval domácí obránce.
35:53
Až nyní hosté přerušili hru, ofsajdem. To jim však v této chvíli vůbec nemůže vadit, neboť střídání už opravdu potřebovali.
35:28
Třebíč stále drží Havířov v jeho třetině, hosté se stále nedostali ke kotouči.
34:05
Dolníček našel Havla u pravé tyčky, na něj zívala odkrytá část branky, ale druhý jmenovaný se ještě pokoušel o zbytečný zpětný pas, který nevyšel. Havířov vyhazuje.
33:41
Aleš Holík nyní ukázal nesmírnou chytrost a přehled o hře, když přesným pasem místo střely z mezikruží našel Havla, jenž však odkrytou klec minul!
33:16
Čuřík nastavil hokejku do střely Bilčíka, ale tečoval ji příliš vysoko.
33:09
Puk po střele jednoho z domácích prolétl těsně vedle pravé tyčky Danečkovy branky!
32:59
Až nyní se Třebíč dostala do útočné třetiny.
32:31
Havířov drží kotouč ve středním pásmu, zatím brání výtečně.
31:55
Vyloučen Jurij Repe (HAV) na 2 minuty za hrubost.
31:16
Wasserbauer projel do útočného pásma, vyslal prudkou ránu, kterou však Daneček vyrazil do ochranné sítě.
30:57
Třebíčští využívají přesilovou hru! ALEŠ HOLÍK dostal přihrávku na modrou čáru, vyslal dělovou ránu, která se ještě odrazila od jednoho z hostujících hráčů a následně zapadla do branky Danečka. Asistence: Vlastimil Bilčík, David Dolníček.
30:33
Michael Foltýn (HAV) si odsedí 2 minuty za nedovolené bránění.
30:33
Tak to byl zbytečný zákrok Foltýna! Ten nalétl ramenem do hlavy Petrušky. Ten zůstává na ledě.
29:53
Jakub Čuřík dostal krásnou diagonální přihrávku na zadní tyč, ale nedokázal kotouč poslat do odkryté branky! Sám toho nyní lituje, když se v rohu pásma drží za hlavu.
28:01
Holík se dostal do fantastické střelecké pozice, ale Daneček jej ještě lepším zákrokem vychytal.
27:30
Třebíč je v laufu, Matěj Pekr byl osamocený v mezikruží, ale kotouč mu na poslední chvíli přeskočil hokejku.
27:16
Je vyrovnáno! Lukáš Havel vybojoval kotouč v rohu hřiště, načež jej přistrčil DAVIDU DOLNÍČKOVI. Ten projel po brankové čáře až do střelecké pozice a z ostrého úhlu našel skulinku nad ramenem Danečka! Asistence: Lukáš Havel, Vlastimil Bilčík.
26:50
Havířov vyhazuje kotouč mimo pásmo a může střídat.
26:32
Patrik Zdráhal (HAV) vyloučen na 2 minuty za podražení.
26:05
Tak tohle je velké poškození domácího týmu. Daneček vůbec nevěděl kde je kotouč, ten ležel odkrytý v brankovišti. Wasserbauer jej dostal do odkryté kasy, ale sudí pár setinek před tím pískl, neboť kus gumy neviděl. Tohle by se v play-off druhé nejvyšší soutěže nemělo stávat.
25:47
Opět Chmielewski v obrovské šanci! A znovu zasáhl Horčička betonem.
25:20
Jiránek dostal ukázkovou přihrávku na zadní tyčku, ale nebyl dostatečně rychlý, aby stihl zakončit dříve, než se k němu dostal obránce.
25:05
Horčička udržel nahozený kotouč ve své výstroji, vhazování v pásmu Třebíče.
24:40
Řípa výtečně napadal rozehrávku hostujícího AZetu, čímž ušetřil dobrých patnáct vteřin.
23:50
Vyloučen Lukáš Havel (TRE) na 2 minuty za hákování.
22:48
Vodný se dostal v útočné třetině k puku, ale nedokázal si odstavit obránce, Daneček tak mohl zůstat klidný.
21:35
Chmielewski dostal dobrou přihrávku před Horčičku, ale nedokázal zkušeného brankáře překonat.
21:11
Matěj Pekr si najel před branku, kam také dostal zajímavý pas, ale nedokázal jej přetavit z bezprostřední blízkosti v gól.
20:01
Vše je připraveno na začátek druhé třetiny!
První třetina je za námi, Havířov po dvaceti minutách vede 0:1, když se hned v té první prosadil Aron Chmielewski. Uvidíme, jak bude probíhat část druhá, zůstaňte s námi!
20:00
19:47
Ofsajd Havířova, vhazování 13 vteřin před koncem první části ve středním pásmu.
19:13
Daneček udržel nahozený kotouč před dotírajícím Wasserbauerem.
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:49
Zakázané uvolnění Havířova, vhazovat se tak bude před Danečkem.
17:29
Bahounek odjíždí do kabin s krvavým šrámem na tváři, doufejme, že to nebude nic vážného, zde jde rivalita stranou.
17:29
Malena pálil od modré čáry, ale jeho pokus skončil na obličeji Davida Bahounka, který zůstává ležet na ledě.
17:21
Čuřík zkoušel střelu zpoza obránce, ale puk se ještě odrazil od brusle bránícího hráče, čímž ztratil veškerou razanci. Daneček zůstal takřka bez práce.
15:36
Malena trefil střelou od modré bránícího hráče. Havířov se tak dostal do střední třetiny.
15:26
Daneček raději podržel nahozený kotouč před dotírajícími útočníky.
15:17
Petruška nyní zůstal ležet otřesen na ledě po tvrdém hitu jednoho z hostujících hráčů. Nutno však dodat, že se o faul nejednalo.
14:37
Havířov nevěděl co s pukem, tak jej vyhodil až za Horčičku. Zakázané uvolnění.
14:07
Horčička musel opět zasahovat, tentokráte to bylo proti střele z pravé strany.
13:19
Valenta se prezentoval prudkou ranou od modré čáry, Horčička však vytasil beton a zastavil ji.
12:19
Havířov nyní nevyužil zmatků v třebíčské obraně, skóre zůstává neměnné.
11:53
Čuřík proskočil do útočné třetiny, vyslal dělovou ránu, která ještě vypadla Danečkovi z rukavice. AZ se posléze ubránil, vhazovat se bude v pásmu hostů.
10:31
Havířov se nyní dobře tlačil do branky soupeře, ale kotouč za brankovou čáru nedostal.
09:57
Nahozený kotouč skákal natolik, že přeskočil hokejky obránců a dolétl až na připravený beton Horčičky, jenž byl také mírně překvapen.
09:20
Sztefek se dostal před brankáře a byl tam úplně sám, ale bekhendovým zakončením si na domácího gólmana nepřišel!
09:12
Třebíč znovu vyhazuje kotouč mimo své pásmo.
08:54
Valenta vyslal od modré přízemní ránu, které chyběla mírná razance, aby skončila za zády Horčičky.
08:45
Až nyní se AZ usadil v útočné třetině, vše se však zatím obešlo bez kloudné střelby.
08:10
Třebíč znovu vyhazuje kotouč mimo své pásmo, Havířovu se přesilovka vůbec nedaří.
07:45
Třebíč drží soupeře v jeho třetině, cenné vteřinky rychle plynou.
07:19
Jakub Bartoň (TRE) hákoval soupeře, odsedí si 2 minuty na trestné lavici.
06:46
Třebíč nahodila kotouč do útočné třetiny, nikdo z domácích jej však nedobruslil.
05:24
Bartoňovu ránu s poměrně velkými obtížemi Daneček chytil, následně měl co dělat, aby mu kotouč nevypadl z výstroje. Udržel jej, a tak se bude vhazovat po jeho pravici.
04:19
Holík trefil prvního clonícího obránce, posléze dostal Havířov kotouč mimo své pásmo a může střídat.
04:00
Třebíč kooperuje s kotoučem v útočné třetině, zatím to však k zakončení nevede.
03:29
Havlovu střelu ještě tečoval Dolníček, ale pokus se mezi tři tyčky nevešel.
03:12
Čuřík se obtočil kolem branky, ale David Bahounek (HAV) jej zahákoval a odsedí si 2 minuty.
02:55
Další zakázané uvolnění Havířova. Opět se bude vhazovat před Danečkem.
02:14
Zakázané uvolnění Havířova, jeden z obránců AZetu nahazoval kotouč z vlastního pásma, ale minul branku, a tak kotouč skončil na zadním mantinelu.
01:30
Třebíčská obrana chybovala, úplně sám před brankou byl jeden z havířovských hráčů, ale nedokázal prostřelit brankáře Třebíče.
00:43
Havířov se ujímá hned z kraje utkání vedení! ARON CHMIELEWSKI ujel po levém křídle, klička se mu vůbec nepovedla, ale Horčička chyboval a nechal kotouč proklouzat do branky. Asistence: Tomáš Valenta, Tomáš Jiránek.
00:16
Nahození kotouče dle sudího přišlo už před červenou čarou, a tak bylo odpískané zakázané uvolnění domácích.
00:01
Úvodní vhazování dopadlo lépe pro Horáckou Slavii.
00:01

SK Horácká Slavia Třebíč: Horčička (Dusík) – Holík, Malena, Bartoň, Zdráhal, Přibyl, Bilčík – Havel, Dolníček "C", Erat – Pekr, Čuřík, Wasserbauer – Petruška, Raška, Řípa – Králík, Čech, Vodný. Trenér: J. Mička.

AZ Havířov: Daneček (Vrba) – Ledňák,Bezuška, Repe, Valenta, Foltýn, Bahounek, Graca – Jakúbek, Šlahař, Maruna – Jiránek, Loskot, Chmielewski – Sztefek "C", Pechanec, Klimša – Zdráhal, Haas, Tomi. Trenér: T. Potěšil.

Rozhodčí: R. Mrkva, R. Trombík – Lukš, Novák.
Pojďme se poohlédnout po včerejším utkání, které dopadlo vysokým výsledkem – Třebíč – Havířov 8:2.

Branky a nahrávky: 11. Zdráhal (Čuřík, Bartoň), 14. Erat (Bartoň), 19. Erat (Havel), 24. Wasserbauer (Pekr), 30. Erat (Holík, Bilčík), 38. Raška (Petruška, Vodný), 41. Erat (Havel, Holík), 58. Raška (Řípa, Petruška) – 37. Chmielewski (Loskot, Jiránek), 42. Jiránek

Vyloučení: 5:6
Využití: 4:0
Diváci: 2130
Třetiny: 3:0, 3:1, 2:1
Dobrý večer, vítám Vás u online přenosu z play-off první hokejové ligy! Na programu jsou druhé zápasy a my se zaměříme na duel, kde SK Horácká Slavia Třebíč na svém stadionu vyzve AZ Havířov. Utkáním Vás provede Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.