Je dobojováno! Premiérová sezona HC LEV Praha v KHL končí hořkou porážkou v semifinálové sérii 0:4 na zápasy. Nicméně Pražané se nemusí vůbec za nic stydět, CSKA patří jednoznačně k jednomu z favoritů na zisk Gagarinova poháru.

Já se s Vámi loučím, a těším se s Vámi na příští sezonu Lvů v KHL. Na shledanou!
60:00
59:08
Domácí samozřejmě bez brankáře.
58:54
Lev kompletní, minuta do konce,
58:18
Klepišova rána byla tečovaná a na branku nedolétla.
57:13
Lepistö pálil v oslabení! Staňa vyráží.
56:45
Tak to se Lvem vypadá stále černěji. Za Staňovou brankou sekl Danielsson jednoho z hostů a odjíždí na trestnou lavici na dvě minuty.
55:47
Staňa raději přerušil hru, bude se znovu vhazovat po jeho pravici.
55:36
Po střele Řepíka se znovu strhla drobná potyčka. Bude se vhazovat před Staňou.
55:00
CSKA vyhazuje až na zakázané uvolnění. Do konce základní hrací doby zbývá pět minut.
54:15
Střela Surového neměla gólové parametry, vlastně neměla vůbec žádné parametry.
53:09
Domácí útok zastavuje ofsajd.
52:29
Lvi teď znovu marně hledají cestu do útočného pásma.
51:29
Moskva je kompletní. Z této kombinace už žádná přesná střela nevzešla. Po sraženém pokusu Lepisteho se bude vhazovat ve středním pásmu.
50:31
Hosté se na chvíli osvobozují.
49:54
Puk se po střele Oystricka kutálel po brankové čáře, nikdo ho ale za ono zapovězené území nedotlačil!
49:27
Lev teď začal tlačit a vykoledoval si faul. Na trestné už sedí Širokov.
48:58
Dnešní zápas sleduje 8095 diváků. Vypadá to, že play-off pražské fanoušky přecijen přilákalo ve velkém!
47:34
Lvům chybí potřebný tlak. Hosté skvěle brání vlastní modrou čáru a domácí forvardy za ni pouštějí jen sporadicky.
45:40
Surový bez větších zbytečností kolem napálil volný puk na modré přímo na Staňovu klec, nakonec jen těsně minul.
45:22
Dvě střely Denisova v krátkém sledu nadělaly Pöpperlemu problémy. Nakonec oba puky zneškodnil.
43:37
Je jasné, že domácí už musejí riskovat. Hodně vysunují forčeking, vzadu se tak tvoří příležitosti pro možné brejky CSKA.
42:58
Nakládal teď dvakrát za sebou poslal k zemi Alexandra Radulova. Vysloužil si u publika neskonalý údiv a mohutný potlesk.
41:35
První útočný výpad byl neúspěšný, a tak to Lvi zkoušejí znovu.
40:30
Lvům zbývá dvacet minut na minimálně jeden vstřelený gól, pokud nedají, začíná jim dovolená.
40:01
Hráči už se trousí z kabin na led. Závěrečná dvacetiminutovka začne za malý okamžik.
Po druhé třetině se prakticky nic nezměnilo. CSKA zvýšilo svůj náskok na dvě branky, v šestadvacáté minutě se ale povedlo snížit Mäenpäämu. Lev se snaží střelecky prosadit, Staňa je ale znovu naprosto skvělý.

Třetí třetina začne tady v Holešovicích v 20:41, buďte u toho!
40:00
39:40
Alexandr Radulov zahrozil po křídle. Jeho střela byla ale nepřesná.
38:50
Domácí brankář podržel puk a přerušil hru.
38:22
Nebezpečný Prochorkin jen těsně minul branku se zmateným Pöpperlem.
38:08
Domácí publikum si žádá vyrovnání. Puk ale mají hosté.
37:58
Po střele Kugryševa si Pöpperle nechal puk pro sebe a počkal na hvizd hlavního arbitra.
37:12
Lvi se snaží něco vymyslet v útočném pásmu. Zatím mají puk v rohu.
36:19
Icing domácích, hra se vrátí před Pöpperleho.
35:34
Klepišův pokus nenadělal Staňovi velké problémy. Hraje se nahoru dolů, divákům se tento hokej líbí.
35:00
Vrána v obrovské šanci minul Staňovu branku!
34:09
Hosty zastavuje ofsajd.
33:50
Až teď se daří Lvům osvobodit se. Už jsou s pukem pryč z vlastního pásma.
33:07
Hosté jsou ale nejspíš definitivně nastěhovaní v útočném pásmu a jen tak tento pobyt nehodlají ukončit.
32:50
Lev kompletní.
31:55
Do střely se opřel Grigorenko! Puk skončil na tyčce Pöpperleho branky a pak v ochranné síti. Pöpperle by si měl zkontrolovat, zda jeho tyč nepraskla, byla to rána jako z děla.
31:13
Lvům se daří odpálit puk až za Staňovu branku.
30:45
K veliké nelibosti fanoušků je vyloučen domácí Tomáš Rachůnek, který podrazil jednoho ze soupeřů ve středním pásmu. CSKA si zahraje další přesilovku.
30:26
Rychlá Klepiš vypálil na Staňu velice nebezpečný puk. Po přerušení se strhla drobná potyčka, ale vylučovat se tentokrát nebude.
29:19
Hosté po delší odmlce vytahují drápky. Nastěhovali se do útočného pásma, nakonec ale nedokázali vystřelit.
28:25
Hosté už jsou kompletní.
27:48
CSKA zahrozilo v oslabení! Na modré propadli Danielsson s Mäenpääm, k puku se dostal Širokov, kterého ale skvěle vybruslil Pöpperle.
26:39
Po střele Hossy se Staňa pohyboval v brankovišti v dost nehokejové pozici. Nikdo z červených ale puk za jeho záda nedostal.
26:06
Denisov dostává trest za nedovolené bránění, šance pro Lev.
26:06
A Lvi vstřelená branka logicky rozpumpovala! Staňa má zase plné betony práce. Po střele Němce se bude vhazovat v útočném pásmu Lvů.
25:21
Lev Praha právě vstřelil branku!
A Lvům se daří využít početní výhoda! Na modré si vyměnili puk Danielsson s MIKKOU MÄENPÄÄM, který nekompromisně propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Nicklas Danielsson.
25:05
Mäenpää se hned po buly opřel do střely, ta letěla ale vedle.
25:02
Ljubimov vyloučen - přesilovka pro Lev.
24:57
Lvi teď dlouho hrají v útočném pásmu, střela ale zatím nepřichází.
22:48
Perssonův pokus schoval Pöpperle kdesi do výstroje.
22:29
I Nakládal nechal vyniknout slovenského gólmana.
22:10
Surový se probíjel před Staňu, prostřelit jej ale nedokázal.
21:13
CSKA právě vstřelilo branku!
Lepistö trestuhodně propadl na vlastní modré a poslal do akce Kvašu se SERGEJEM ŠIROKOVEM, který prostřelil Pöpperleho. Asistence: Oleg Kvaša, Alexandr Radulov.
21:01
Icing hostí, hra se vrátí před Staňu.
20:18
Surový na ledě, a hrajeme v pěti na obou stranách.
20:01
20:01
Hostům zbývá ještě dvanáct vteřin přesilovky, pak se vrátí na led Surový.
Gól do šatny z dvojnásobné přesilovky určitě nepotěší, o to víc, když jde o tak důležité utkání z pohledu Lva. Uvidíme, jak se s tím domácí šelmy poperou. Druhá třetina začne za dvě minutky.
Viděli jsme úvodní dějství čtvrtého osmifinálového zápasu série mezi Lvem a CSKA. Hosté hrají v naprosté pohodě, snaží se bránit střední pásmo, což se jim poměrně dobře daří. Lvi se porážejí sami vlastní nedisciplinovaností. Na druhé straně stojí jistý mág Rastislav Staňa, kvůli kterému jistě dobrých dvacet hráčů Lva nemá klidné spaní.

Domácí se v půlce první třetiny dostávali do jakéhosi tlaku, pak ale přišel útočný faul a bylo po chuti do útočení. Lvi musejí najít nějaký způsob, kterým by mohli překonat Staňu, když se to nepovedlo ani Cipulisovi v samostatném úniku. Pokud ho nenajdou, začne jim dovolená. Aneb jak říká staré hokejové pravidlo "Když nedáš gól, nemůžeš vyhrát."

Druhá část začne v 19:52, buďte u toho!
20:00
19:18
CSKA pokračuje v jednoduché přesilovce.
18:40
A Moskvanům se daří využít už trest prvního vyloučeného. Hráči si rychle vyměnili puk, až dostal do mezikruží nabito IGOR RADULOV, který Pöpperleho bez problému propálil. Asistence: Alexandr Radulov, Jevgenij Rjasenskij.
18:30
CSKA vytvořilo logický krásný přesilovkový zámek, publikum píská.
18:12
Ajéje, Tomáš Surový vyhodil puk mimo hřiště, a Lev teď čekají krušné chvíle v podobě jednaosmdesáti sekund ve třech mužích proti pěti.
17:50
Surovému se daří vyhodit až ke Staňovi.
17:33
Za držení se odchází na dvě minuty posadit Nicklas Danielsson. Lev musí na led ve čtyřech bruslařích.
16:43
Jednoduchý ťukes elitní formace CSKA a málem z toho byl gól. Perssonovi ve finální chvíli ale puk seskočil z hole.
15:44
Krejčíkova dělovka hned po buly mířila jen těsně nad Staňovu bránu.
15:20
Pöpperlemu vypadl puk po střele, a nebezpečně poskakoval k volnému Davisovi. Domácí gólman na poslední chvíli puk špičkou hole uklidil do rohu mimo dosah amerického útočníka.
14:42
Další ofsajd Lvů.
14:11
Porseland se vydal na útočný výlet a zahrozil jako rozený forvard! Staňa znovu skvěle kryje.
13:44
Radulov utekl Oystrickovi a už to vypadalo nebezpečně. Nakládal ale sedmačtyřicítku v bílém dresu odstavil od puku.
12:56
Další buly před slovenským gólmanem ve službách ruského velkoklubu.
12:38
Po krátké pauze se bude vhazovat před Staňou.
12:38
Při každém kontaktu s pukem slyší Alexandr Radulov z publika mohutný pískot. Zdejší fanoušci ho zřejmě nemají příliš v lásce. To ale netuší, že ruská hvězda přímo toto prostředí miluje.
12:30
Persson na ledě, CSKA kompletní.
11:36
Širokov podržel cenné vteřinky a dokonce zahrozil ve vlastním oslabení. Pöpperle v pohodě kryje a rychle rozehrává puk na své spoluhráče.
10:54
Lvi ale mají problém s přechodem do útočného pásma, teď je zastavil hvizd čárového sudího - píská se ofsajd.
10:40
CSKA se daří vyhodit a bránící čtveřice může vystřídat.
10:22
Přesilovkovou šanci dostane i Lev. Persson podržel jednoho z domácích, a putuje na trestnou.
10:00
Další vyhození Lvů po skrumáži v rohu vlastního pásma, Řepík už je připraven k návratu.
09:30
Lev se každopádně dobře brání a v přesilovce CSKA k ničemu nepouští.
09:15
Cipulis ukradl na modré puk Denisovovi a ujížděl sám na Staňu. Zvolil střelu mezi betony, což se nakonec ukázalo jako špatné řešení. Slovenský gólman sklapnul své chrániče tak rychle, že Cipulis ani nestačil mrknout.
08:44
A znovu.
08:34
Domácím se daří vyhodit..
08:11
Lvi se však vlastní nedisciplinovaností připravují o začínající útočný tlak. Za brankou Stani zvednul svou hůl až příliš vysoko Michal Řepík, a to se nesmí. Jinými slovy - přesilovka pro CSKA.
07:23
Ve Lvech se probudila chuť pro útočení. Střílená přihrávka na Klepiše ještě jen tak proplachtila vzduchem, následný dělovka Němce od modré však byla znovu hodně nebezpečná.
06:30
A další šance lotyšského forvarda! Tentokrát si nabruslil po křídle a dělovým golfákem donutil Staňu se natáhnout k tyčce. Perfektní zákrok.
06:14
Lev se po delší pauze dostal s pukem přes půlku, nebezpečně pálil Niživijs.
05:10
Lev je kompletní, CSKA v početní převaze nijak výrazně nezahrozilo
04:54
Po střele Ožiganova se bude vhazovat před Pöpperlem, který předvedl jistý zákrok a počkal na přerušení.
04:10
Ještě minuta zbývá z trestu Němce, hosté už jsou v plném počtu a užijí si zkrácené přesilovky.
03:34
Širokov vyzkoušel Pöpperleho pozornost. Domácí brankář bez problému vyráží puk do rohu.
03:02
Ondřej Němec se ale provinil proti pravidlům a už si to mašíruje za katr. Budeme pokračovat ve čtyřech na obou stranách.
02:56
Ofsajd Lvů. Staňa zatím nemusel v oslabení zasahovat.
02:49
Po krátké kombinaci v útočném pásmu bránící čtveřice znovu vyhazuje.
02:01
Včera se Lvům početní výhody vůbec nepovedly. Ani pětiminutová, ani čtyřminutová, a dokonce ani dvojnásobná. I teď musejí začít po vyhození Denisova až od vlastní brány.
1:36
Kvaša vyloučen za hákování, Lev si zahraje první přesilovku.
01:35
Surový si nabruslil až před Staňu, odkud se snažil zasouvat bekhendem.
01:01
Úvodní formace střídají, brankáři zatím nemuseli zasahovat.
00:32
Hosté úvodní výpad Lvů zastavili, a dopředu si to šine sám Alex Radulov.
00:10
Lev vyhrál úvodní buly a žene se do útočného pásma.
00:01
Novotný s Perssonem už se staví do kruhu pro vhazování.
Zazněly obě státní hymny, a teď už můžeme jít hrát hokej.
Poslechneme si státní hymny.
Na led slavnostně přijíždějí domácí hráči, utkání začne za tři minutky.
Dnešní utkání nemá favorita. Zápas může dopadnout úplně jakkoliv. Moskvanům teoreticky o nic nejde, v případě prohry se série vrátí za stavu 3:1 do ruské metropole, takže Radulovova parta může být relativně v klidu. Otázkou je, na kolik se dnes Lvi do svého soupeře zakousnou!
Tipsport Arena už se znovu velice sympaticky plní. Včerejší bouřlivou atmosféru hned ze začátku zápasu probudil dlouho trvající tlak a mnohé šance domácího mužstva. Uvidíme, zda včerejších 8300 diváků bude dnes překonáno. Lev dnes podporu potřebuje.
Včera Alexandr Radulov, největší opora CSKA, nedostal na ledě zase tolik prostoru, jak bývalo zvykem. Přesto zrežíroval vyrovnávací trefu do sítě Tomáše Pöpperleho. Pokud Lev chce dnes uspět a osmifinálovou sérii prodloužit, musí Radulova bezpodmínečně vyeliminovat.
Do sestavy Lvů se dnes vrací obránce Sami Lepistö, oproti včerejšku nenastoupí Juraj Mikuš. V brance se žádné překvapení nekoná, dnes bude chytat Tomáš Pöpperle.
Zdravím všechny fanoušky KHL. Existenční zápas. Tak by se dalo pojmenovat pondělní střetnutí Lva s CSKA. Pražané v sérii prohrávají už 0:3 na zápasy, dnešní utkání tak rozhodne o tom, zda si Lvi budou balit na pátý zápas do Moskvy, nebo si budou balit na dovolenou.

Třetí utkání hrané v neděli v holešovické Tipsport Areně dlouho vypadalo jednoznačně. Lvi v první třetině hosty z Moskvy k ničemu nepustili a působili jasným dojmem, že si jdou pro snížení stavu série. Ve druhé části však dostali dvě branky, a bylo rozhodnuto. Po výsledku 1:3 tak Lev prohrál i třetí utkání s moskevským velkoklubem.

Jak se Lvům povede ve čtvrtém utkání se dozvíte, pokud budete sledovat náš onlajn přenos. Začínáme v pondělí od 19:00, buďte u toho!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.