Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Vrchlabí : Mountfield HK jun. - 25. srpna 2017   18:15

Vrchlabí
Vrchlabí
18:44' Krsek  • 25:42' Matějček  • 46:38' Oppelt  • 54:16' Šťastný  • 60:46' Jirků
5:4
(1:1, 1:2, 2:1 - 1:0)
Mountfield HK jun.
08:22' Hnik   • 23:47' Chalupa   • 33:09' Kynčl   • 54:23' D. Matouš
Vrchlabí
Jelínek (32. Sobotka) – Abrahám, Jirků, M. Matějček, Skočovský, Chleborád, Beran – Oppelt, Filip, Šťastný, Rychlovský, Urban, Maďar, Krsek, Mach, Kerekanič
Veselý – Petr, Samek
DD Eletromont Aréna
211 diváků
Bartozel (32. Kouba) – Lelek, Hroudný, Jonáš, Kynčl, Muška, J. Moník, Pohl – Hašek, Havelec, Hejna, Hidveghy, Hnik, Chalupa, Maršík, Mašín, Š. Matějček, D. Matouš, M. Matouš, F. Moník, Pažourek

Mountfield začal prodloužení aktivněji, ovšem hostující trojice neuhlídala rychlého Tomáše Jirků, který přesnou střelou k tyči vystřelil vítězství Vrchlabí, které tak na svém ledě poráží juniory Mountfieldu HK 5:4 po prodloužení.
60:46'
Vrchlabí vstřelilo branku!
Je rozhodnuto! TOMÁŠ JIRKŮ nabral rychlost na levé straně, dostal se do pásma, kde z levého kruhu vypálil přesně k pravé tyči, čímž rozhodl o vítězství Vrchlabí v dnešním utkání. Asistence: Patrik Maďar.
60:24'
Hradecká trojice se usadila v pásmu, ale nikdo z hostujících se nemůže dostat do střelecké pozice.
60:01'
Třetí třetinu ovládli domácí, kteří se dostali poprvé v utkání do vedení, avšak Mountfield za sedm vteřin vyrovnal a po šedesáti minutách svítí na světelné tabuli stav 4:4. Následovat bude pětiminutové prodloužení se třemi hráči na každé straně.
60:00'
59:21'
Domácí se dostali do pásma. Filipova formace se nakonec nedokázala usadit na delší čas v pásmu.
58:57'
Následně se na led skácel jeden z hostujících hráčů, ale vypadá to, že bude v pořádku a bude pokračovat ve hře.
58:52'
Patrik Mašín pálil od modré, Hradec se usadil v pásmu domácích. Ti se nyní brání.
58:01'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:39'
Následně se však domácí dostali opět ke kotouči a kombinovali v pásmu Mountfieldu. Tlak domácích ukončil povedeným zákrokem Kouba, který si poradil se střelou Radka Krska.
57:12'
Do útočné třetiny zavezl kotouč Patrik Urban, ale byl sám a proti přesile přišel o kotouč.
56:04'
Tomáš Šťastný přejel modrou a střelou přes obránce vypálil na branku. Kouba jeho pokus vyrazil vyrážečkou do rohu kluziště.
55:32'
Do útoku se dostali opět hosté. Tentokrát však narazili na připraveného gólmana domácích.
54:23'
Junioři Mountfield HK právě vstřelili branku!
Vedení domácím nevydrželo příliš dlouho. Po sedmi vteřinách vyrovnal DOMINIK MATOUŠ, který dorážel vyraženou střelu Martina Hejny. Asistence: Martin Hejna.
54:16'
Krásnou akci na jeden dotek využili domácí ke vstřelení vedoucí branky. Kotouč šel od Filipa k Oppeltovi, jehož ránu vyrazil Kouba před sebe. Tam byl TOMÁŠ ŠŤASTNÝ, pro kterého nebyl problém překonat hostujícího gólmana. Asistence: Tomáš Oppelt, Martin Filip.
53:25'
Vyloučení v týmu Mountfield HK jun. (Štěpán Matějček – 2 min., nedovolené bránění).
53:25'
Vrchlabí šlo opět dopředu. Kotouč se dostal až ke Štěpánu Koubovi, který ho ihned přikryl svou lapačkou.
52:27'
Hosté byli ve třech v útoku a jen málo scházelo, aby jeden z hradeckých juniorů zasunul kotouč do prázdné branky.
51:44'
Vrchlabí se dostává na koně. Matějček vypálil od modré a jeho střílená přihrávka nadělala před brankou Mountfieldu Koubovi hodně práce.
51:13'
Tomáš Šťastný byl proti přesile, ale domácí forward se výborně uvolnil a dokázal vystřelit. Kouba na kotouč nedosáhl, ale ten nakonec zamířil mimo hostující branku.
50:27'
Sobotka si připsal povedený zákrok po jednom z hostujících útoků.
49:32'
Kotouč je na čepelích domácích hráčů, ale ti s ním nikam příliš nespěchají.
49:06'
Hra se nyní hodně kouskuje. Rozehrávka domácích končí na zakázaném uvolnění.
48:45'
Kotouč se dostal po teči ve středním pásmu mezi diváky.
47:55'
Před Jakubem Sobotkou byla velká mela na brankovišti, hosté se snažili dostat kotouč za brankovou čáru, ale nakonec domácí gólman společně se svou obranou odolali.
47:10'
O chvíli později mohli jít hosté opět do vedení. Filip Moník se prezentoval tvrdou střelou, která orazítkovala horní tyč domácí branky.
46:38'
Potřetí v utkání se daří domácím vyrovnat. Přesilovou hru dokázal využít přesnou střelou TOMÁŠ OPPELT, na jehož pokus byl Kouba tentokrát krátký. Asistence: Lukáš Abrahám, Martin Filip.
46:26'
Hosté se dokázali osvobodit, když vyhodili kotouč až za branku Sobotky.
45:59'
Vyloučení v týmu Mountfield HK jun. (Mikuláš Matouš – 2 min., podražení).
45:04'
Ihned po buly pálil Jan Kerekanič, ovšem jeho pokus se otřel o brusle bránícího hráče a kotouč skončil v rohu kluziště.
44:53'
Vrchlabí nevyužilo další přesilovou hru, Jonáš je zpět na ledě.
44:38'
Vrchlabí je opět v pásmu Mountfieldu, kde domácí kombinují.
43:29'
Lukáš Abrahám se při přesilové hře dostal na modré ke kotouči a tvrdým nápřahem prověřil pozornost Kouby.
42:53'
Vyloučení v týmu Mountfield HK jun. (Adam Jonáš – 2 min., podražení).
42:39'
Martin Hašek přejel modrou a v tísni vypálil. Pro Sobotku to nebyla nikterak těžká práce.
41:58'
O chvíli později pálil od modré čáry Martin Matějček.
41:25'
Tomáš Jirků předvedl šikovné ruce, když se dokázal prokličkovat za obranu Mountfieldu. Domácí obránce však tváří v tvář na Koubu nevyzrál střelou do horní poloviny branky.
40:46'
Hosté se ubránili a hrají opět v plném počtu.
40:01'
Vše je připraveno na závěrečnou třetinu, která za pár okamžiků začne.
Druhá perioda je zdárně u svého konce. Ve čtyřiadvacáté minutě poslal hosty do vedení Chalupa. Na jeho zásah domácí rychle reagovali brankou Matějčka. Do kabin však jdou spokojenější hosté. O rozdílovou branku ze čtyřiatřicáté minuty se postaral Tomáš Kynčl. Vrchlabí tak půjde do třetí třetiny s jednobrankovým mankem.
40:00'
39:46'
Domácí se nemohou dostat do pásma, přesilová hra se Vrchlabí příliš nedaří.
39:06'
Junioři Mountfieldu se dostali do rychlého protiútoku a jeden z hostujících hráčů v oslabení orazítkoval levou tyče vrchlabské branky.
39:01'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:46'
Vyloučení v týmu Mountfield HK jun. (Martin Hejna – 2 min., hákování).
38:46'
Patrik Urban se vyháčkoval před branku, odkud nedokázal v dobré šanci prostřelit Koubu.
37:42'
Hraje se opět dlouho bez přerušení. Filipova formace se dostala do pásma, kde dlouho kombinovala, ale nikdo v bílém se k ohrožení branky nedostal.
37:01'
O chvíli později musel domácí gólman opět zasahovat. Hradec je nyní aktivnější.
36:28'
Jakub Sobotka výborně zasáhl proti pokusu Filipa Moníka, který pálil z pravé strany z první.
35:28'
Václav Beran držel kotouč za svou vlastní brankou a čekal, až mu jeho spoluhráči dostřídají. Poté mohl založit útočnou akci Vrchlabí.
35:00'
Po střele jednoho z vrchlabských hráčů raději podržel kotouč ve své lapačce Štěpán Kouba.
34:31'
Kotouč je převážně ve středním pásmu, kde o něj svádí souboj obě mužstva.
Dnešní utkání sleduje 211 diváků.
33:59'
Na ledě zůstal ležet Kryštof Hroudný. V obličeji hostujícího kapitána se objevila krev. Doufejme, že bude Hroudný v pořádku a bude moci pokračovat.
33:39'
Na druhé straně chtěli domácí rychle odpovědět, ale pokus Šťastného srazila obrana hostů do rohu.
33:09'
Před Sobotku se dostal TOMÁŠ KYNČL, který svou šanci dokázal využít. Domácího gólmana překonal s přispěním štěstí mezi betony. X tak posílá Mountfield po třetí v utkání do vedení. Asistence: Miroslav Havelec.
32:46'
Nepřesná rozehrávka Mountfieldu končí na zakázaném uvolnění. Vhazovat se bude před brankou Kouby.
31:53'
V brance domácích střídá Jelínka Jakub Sobotka. Na druhé straně přenechal Bartozel své místo Štěpánu Koubovi.
31:38'
Filip jel s Oppeltem ve dvou na jediného obránce. Kapitán domácích zkoušel přehodit hokejku bránícího hráče, to se však nepovedlo a bylo po šanci domácích.
30:55'
Hra plyne stále dál, nyní jsou v útoku domácí, kteří se však nemohou dostat k ohrožení hradecké branky.
29:47'
Hraje se dlouho bez přerušení. Kotouč mají na hokejkách hostující hráči.
29:02'
Hra je plná nepřesností z obou stran.
28:28'
Aktivnější Mountfield nyní zastavila píšťalka rozhodčího. Hosté se dostali do postavení mimo hru.
27:32'
Patrik Mašín se o chvíli později dostal do samostatného úniku, který řešil střelou k levé tyči. Jakub Jelínek dokázal kotouč vyrazit betonem do rohu kluziště.
26:51'
Mountfield si vzal málem ztracené vedení zpět. Patrik Hidveghy však nedokázal při přečíslení zamířit do prázdné branky.
26:19'
Hradec šel ihned do útočného pásma, kde od modré vypálil jeden z hostujících obránců. Jeho ránu vyrazil připravený Jelínek.
25:42'
Rychlovský svou šanci neproměnil, ale to domácí nemusí mrzet, chvíli po něm se totiž dokázal prosadit MARTIN MATĚJČEK, který propálil Bartozela. Asistence: Patrik Urban.
25:35'
Tomáš Rychlovský se dostal před branku, odkud z otočky vypálil, ale trefil jen betony Bartozela.
24:49'
Hosté se dostali do přečíslení, které nakonec junioři Mountfieldu nevyřešili nejlépe. Kotouč nakonec skončil v rohu kluziště.
24:25'
Vrchlabí se nepodařila rozehrávka, která skončila pouze na zakázaném uvolnění.
23:47'
Z nenápadné akce se dostávají hosté opět do vedení. Před branku si sjel DAVID CHALUPA, k němuž se dostal kotouč. Hostující hráč vypálil tahem k levé tyči a trefil se přesně. Asistence: Kryštof Hroudný.
23:15'
Oba celky dlouho bojovaly o kotouč ve středním pásmu, ten se nakonec dostal na hokejky Mountfieldu.
22:46'
Vrchlabí se dostalo do ofsajdu, který byl nakonec posouzen jako úmyslný. Vhazovat se bude v útočné třetině Mountfieldu.
21:29'
Maďar nabral rychlost a z pravé strany vypálil. Jeho pokus šel nad branku hostujícího celku.
21:16'
Po jednom z dalších útočných akcí Mountfieldu musel zasahovat domácí gólman. Vhazovat se bude v obranném pásmu Vrchlabí.
20:35'
Hradec se dostal do pásma, ovšem Jelínek nemusel ani jednou zasahovat.
20:01'
První třetina je za námi. Mountfield začal utkání aktivněji a po zásluze se dostal do vedení v deváté minutě, když se podařilo z mezikruží skórovat Františku Hnikovi. Vrchlabí se poté oklepalo a po úniku Radka Krska svítil vyrovnaný stav na světelné tabuli. Hosté se mohli devět vteřin před koncem dostat do vedení, ale svou velkou šanci nedokázal Dominik Matoušek proměnit. Do druhé třetiny se tak půjde za vyrovnaného stavu 1:1.
20:00'
19:51'
Mountfield mohl jít těsně před koncem třetiny do vedení. Dominik Matoušek se dostal před Jelínka. Ten ránu hostujícího hráče vytěsnil pravým betonem. To byla velká šance Mountfieldu.
19:01'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:44'
Před koncem třetiny je ve Vrchlabí vyrovnáno. Nádhernou, dlouhou přihrávkou přes střední pásmo oslovil Martin Filip RADKA KRSKA, který jel sám na Bartozela. Toho dokázal překonat kličkou do bekhendu. Asistence: Martin Filip.
17:30'
Po jednom ze zákroků Bartozela z kategorie těch lehčích se bude vhazovat po jeho pravé ruce.
16:48'
Kotouč byl u mantinelu, kde ho dva hráči zašlápli a nikdo ho nemohl dlouho "vyšťourat" ven. Rozhodčí Veselý nechal pokračovat ve hře. Kotouč se nakonec dostal na hokejky domácích, kteří podnikli rychlý útok.
16:11'
Chalupa se snažil dostat kotouč před branku Vrchlabí, ale tam dobře zasáhl Jirků a přihrávku hostujícího hráče překazil.
15:12'
Vrchlabí se dostalo v posledních minutách více na puk a jsou to právě domácí, kdo se snaží něco vytvořit.
14:34'
Hosté se ubránili druhému oslabení a pokračují s plným počtem hráčů na ledové ploše.
13:37'
Filipova formace uzamkla bránící čtveřici a dlouho jí držela pod tlakem. Ten ukončila nepřesná přihrávka, kvůli ní se domácí dostali sami ven z pásma.
13:13'
Střelu jednoho z domácích hráčů tečovala obrana Mountfieldu do ochranné sítě. Vhazovat se bude před Matějem Bartozelem.
12:34'
Na dvě minuty je vyloučen Chalupa za sekání. V témže čase se na led vrátil dříve vyloučený Mašín. Vrchlabí tak pokračuje v přesilové hře 5 na 4.
11:58'
Vrchlabí je opět v pásmu, kde kombinuje. Barozel musí být v pozoru.
10:51'
Na modré napřáhl David Skočovský, který tvrdou ránou vystrašil hostující celek. Kotouč však mířil mimo tři tyče hradecké branky.
10:34'
Vyloučení v týmu Mountfield HK jun. (Mašín – 2 min., krosček).
09:48'
Filipova formace se snažila o rychlou odpověď, ale domácí z útoku nevytěžili nic.
08:22'
Mountfield se dostává do vedení. Před branku si najel FRANTIŠEK HNIK, který se s ničím nepáral a rychlou střelou tahem poslal kotouč za záda Jelínka. Asistence: Miroslav Havelec, Filip Moník.
07:43'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat po pravé ruce Jakuba Jelínka.
07:28'
Přesilová hra hostům sice skončila, ale junioři Mountfieldu opět kombinují v útočné třetině.
06:43'
Domácí jsou v plném počtu.
06:13'
Kotouč se dostal do pásma Hradce, domácí si tak na chvíli oddechli a unavená čtveřice stihla vystřídat.
05:39'
Mikuláš Matouš našel na pravé straně Matějčka, který to zkusil k pravé tyči. Jelínek se dokázal rychle přemístit.
05:16'
Hosté ihned po buly kombinovali v pásmu, ovšem domácí Stadion se nakonec osvobodil. Následně se bude vhazovat ve středním pásmu.
04:43'
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Patrik Maďar – 2 min., sekání).
04:32'
Na levé straně si vzal kotouč jeden z hostujících hráčů, který tvrdou ránou prověřil Jelínka.
03:21'
Hradečtí se dostali do pásma, kde chvíli kombinovali, ale rychle přišli o kotouč.
02:38'
Hosté jsou zatím aktivnější, ovšem Jelínek je zatím bez práce.
02:02'
Dlouhou hru bez přerušení nakonec zastavil ofsajd hradeckého mužstva.
01:02'
Urban přihrál do jízdy jednomu ze svých spoluhráčů, který tvrdou ránou oprášil betony hostujícího gólmana.
00:28'
Jako první se do útočného pásma dostali hráči Mountfieldu, ale tam o kotouč brzy přišli.
00:01'
Krásný, dobrý den. Vítám Vás u sledování přátelského utkání mezi domácím HC Stadion Vrchlabí, které na svém ledě přivítá juniorskou kategorii Mountfieldu HK. Úvodní vhazování je na programu v 18:30, tak u toho buďte s námi.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.