Písek - David Servis | ONLINE | 13.8.2018 18:00 | Přípravné zápasy 2018/2019 | ŽIVĚ | iSport.cz

Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Písek : David Servis - 13. srpna 2018   18:00

Přeji hezký zbytek dne.
Tak a máme tu konec! Odvetný zápas vyhrál Písek, tak jako v prvním případě. Rychlý, svižný a gólový hokej byl dnes k vidění. David Servis dlouho lapal po vyrovnání, ale brankář Písku dnes chytal velmi dobře.
58:56'
Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Bárta – 2 min., hrubost).
58:56'
Vyloučení v týmu IHC Písek (Parýzek – 2 min., hrubost).
58:56'
Puk v ochranné síti. Vhazovat se bude před Klestilem.
57:51'
Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Marek – 2 min., hrubost).
57:51'
Vyloučení v týmu IHC Písek (Volf – 2 min., hrubost).
57:38'
Písek se snaží rozhodnout o osudu dnešního klání.
57:22'
Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Šuhaj – 2 min., sekání).
57:16'
Další Křížův zákrok.
56:00'
Pravděpodobně poslední šance pro David Servis udělat něco s vývojem zápasu.
55:10'
Vyloučení v týmu IHC Písek (Jabůrek – 2 min.).
54:58'
Dobrý zákrok lapačkou předvedl Kříž po střele Šuhaje.
52:30'
A už to mohl být pátý gól domácích ! Před Klestilem se strhla mela, ale nakonec si David Servis s touto situací poradil a neinkasoval.
49:56'
Písek právě vstřelil branku!
Písek znovu odskakuje na dvoubrankový rozdíl! Čtvrtý gól domácích si po výborné akci připisuje JABŮREK, pro kterého je to již druhý přesný zásah! Asistence: Novák.
48:25'
Hosté nepouštějí Písek do svého pásma.
47:10'
S ofsajdy se roztrhl pytel. Další má na svědomí písecká družina.
46:41'
Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Krohus – 2 min., hákování).
45:56'
Vhazování před Klestilem.
45:52'
Úmyslný ofsajd hostujícího celku.
45:15'
Káník se stihl vrátit a překazil domácím přečíslení 3 na 1!
44:41'
Michalova střela od modré skončila v náruči Kříže.
43:03'
Turek vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře.
42:58'
Icing hostů.
42:48'
Michalova dělovka skončila na betonu Kříže!
42:15'
Písek vyhazuje.
41:53'
Vyloučení v týmu IHC Písek (Jabůrek – 2 min., hákování).
41:11'
David Servis právě vstřelil branku!
Hosté se opět dostávají do jednobrankového kontaktu! JAKUB ŠUHAJ se dostal k odraženému puku a skóruje! Asistence: Šulčík.
40:01'
Vhazování pro David Servis.
40:01'
Skončila nám druhá třetina, která byla na góly mnohem plodnější, než třetina první. Nejprve se prosadil Jabůrek, který zužitkoval přesnou přihrávku od Nováka. Následovala první branka týmu z Budějovic o kterou se postaral Jiří Bárta. Do listiny střelců se zapsal i písecký obránce Tintěra.
40:00'
39:50'
V závěru to zkouší ještě David Servis, ale bez úspěchu.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:56'
Vyloučení v týmu IHC Písek (Parýzek – 2 min., podražení).
38:33'
Další střelecký pokus Bárty, ale opět neúspěšný.
37:40'
V šanci hostující Bárta, ale brankář Písku si s pukem poradil.
36:55'
Hučkova střela těsně nad.
35:23'
Obránce TINTĚRA vyrazil od modré čáry na menší dobrodružství, které korunuje již třetím gólem svého týmu. Asistence: Sýbek.
34:50'
K závěru třetiny hra opět nabírá na obrátkách.
33:46'
Hanus teď chyboval za bránou, ale brankář Písku si poradil s následnou střelou.
30:29'
Icing Písku.
29:54'
Koupal vyvezl kotouč do útočného pásma, ale tam na něj čekal pouze hit od obránce.
29:13'
Zámek David Servisu.
28:25'
Přihrávka Davida Koutenského našla hůl soupeře. Naštěstí pro domácí se hostující hráč k zakončení nedostal.
26:29'
Hosté snižují zásluhou BÁRTY. Asistence: Ferebauer
23:58'
Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Káník – 2 min., hrubost).
23:58'
23:04'
Novák přihrál puk na druhou stranu, kam z druhé vlny mířil JABŮREK, který poslal kotouč do sítě. Asistence: Novák, Tintěra.
20:10'
Ihned krátce po vhazovaní přišla nebezpečná šance David Servisu.
20:01'
Druhá třetina začne za malou chvíli.
Máme za sebou první třetinu dnešního utkání. Začátek utkání byl na obou stranách poněkud rozpačitý, ale s přibývajícím časem hra nabírala na tempu. Šancí bylo spousta na každé straně, ale branku vstřelil Písek zásluhou Jana Sýbka.
20:00'
19:58'
V samotném závěru třetiny se do dobrých příležitostí dostal Jan Sýbek,ale jeho pokusy o vstřelení branky zmařil brankář David Servisu.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:34'
Vyloučení v týmu IHC Písek (2 min.).
17:15'
Schnitmayer posílal prudkou přihrávku před bránu, ale žádný z jeho spoluhráčů nestihl zasáhnout.
15:57'
Po dlouhé době si připisuje zákrok také brankář hostů.
15:05'
Hraje se nahoru – dolů.
13:50'
Schmitmayerova střela ihned po vhazování byla velmi nebezpečná, ale Kříž si s ní dokázal poradit.
13:45'
Kříž si připisuje další zákrok.
13:12'
Zámek David Servisu ukončil až zákrok Kříže.
12:42'
Hosté mají momentálně navrch.
11:11'
Vyloučení v týmu IHC Písek (Parýzek – 2 min., hákování).
10:45'
Ofsajd Písku.
10:32'
Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Škopek – 2 min.).
10:01'
Urbanec dostal přesnou přihrávku a ujížděl sám na brankáře. Dojíždějící obránce nakonec stihl Urbance dohnat a překazil mu střelecký pokus.
09:37'
Hra se po dlouhé době přerušuje. Kříž má puk ve své moci.
08:47'
Střela Šimona Červniského skončila na vyrážečce brankáře David Servisu.
08:06'
Hráči David Servisu napadají rozehrávku domácích a daří se jim to.
06:37'
JAN SÝBEK vybojoval v obranné třetině kotouč, následně přejel celé hřiště a přesnou střelou do horního růžku prostřelil brankáře. Bez asistence.
06:20'
Na puku jsou momentálně hráči hostů.
04:55'
Hostům se nedaří zakotvit v útočné třetině.
03:44'
Vyloučení v týmu IHC Písek (Houdek – 2 min., vražení na hrazení).
03:00'
Šanci měl domácí Sýbek, který inkasoval těsně před brankářem David Servisu přesnou přihrávku od Josefa Urbance. Jeho střela šla však mimo bránu.
02:10'
Domácí vyhazují přes všechny čáry.
01:30'
Vyloučení v týmu IHC Písek (Turek – 2 min., držení).
00:59'
Brankář Písku si připisuje první zákrok.
00:01'
Hráči se již nacházejí na ledové ploše. Utkání může za chvilku začít.

IHC Písek: Hauser (Křiž) – Sýbek, Koupal, Urbanec, Volf, Polata, Vlček, Hučko, Novák, Jabůrek, Rod, Stauber, Strnad, Hanus, Červinský, Hora, Tintěra, Kodad, Houdek, Parýzek, Turek

HC David Servis Č. Budějovice: Marek (Klestil) – Michal, Macháček, Radoš, Škopek, Kubeš, Grauer, Ferebauer, Šulčík, Šuhaj, Bárta, Schmitmayer, Bárta, Káník, Rolínek, Krohus, Kaisler.
Čeká nás duel mezi IHC Písek a HC David Servis Č. Budějovice.

Pro IHC Písek to bude první domácí přípravné utkání před sezonou 2018/2019

Ve středu 8.8. se odehrálo v českobudějovické Pouzar aréně přípravné utkání se stejnými aktéry. Vítězství si připsalo mužstvo od Otavy, které svého soka skolilo v poměru 5:3

Bude se i po dnešním zápase radovat žluto-modrý tým, nebo budějovický David Servis?
Úvodní vhazování je v 18:00
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.