Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-M. : Kokšetau - 30. července 2019   16:30

Kokšetau
Pološkov (19. Pereťjagin) – Gevel, Borovikov, Hraško, Seleznev, Korabejnikov, Grebenšikov, Egorov, Lenďák – Markelov, Starý, Berndikov, Borovkov, Potajčuk, Čerkasov, Kiselev, Timošenko, Ivanov, Baženov, Šitikov, Rachmanov, Tverdochlebov

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Frýdek-Místek.
Nájezdy zahájí domácí tým.
Prodloužení se v dnešním utkání hrát nebude, o vítězi rozhodnou rovnou samostatné nájezdy.
60:00'
58:40'
Mohlo být rozhodnuto! Obránci Frýdku-Místku se teď nepředvedli v dobrém světle a tváří v tvář Danečkovi stál zcela sám Berdnikov, domácí gólman ale drží šance svého týmu.
57:17'
Arlan se opět horlivě dral za dorážkou, na Danečka si ale nepřišel ani tentokrát.
56:36'
Po nahození Korabejnikova se hosté natahovali po dorážce, dopravit puk do sítě se jim nicméně nepodařilo.
55:45'
Markelov se z levé strany řítil zcela sám na Danečka, zakončení ale hostujícími hráči vůbec nevyšlo. Markelov ani netrefil branku a skóre se nemění.
53:45'
Do rány Stránského se obětavě vrhl Timošenko a zasáhl místo svého brankáře.
52:13'
Kaukič napálil pouze ochrannou síť a hra je přerušena.
51:44'
Stránský vyzkoušel své štěstí z pravé strany, na Pereťjagina si ale nepřišel čas.
51:11'
Proti ráně Gevela od modré neměl Daneček dobrý výhled, přesto stačil vyrazit kotouč mimo.
48:54'
Kokšetau právě vstřelilo branku!
Teď už to ovšem neplatí a podruhé v dnešním utkání jsme svědky vlastního gólu! MICHAJL RACHMANOV pouze nahodil puk před branku a o zbytek už se postaral jeden z domácích hráčů, který jej srazil do sítě. Asistence: Nikita Ivanov.
47:56'
Vzápětí střílel Kiselev z mezikruží a jeho spoluhráč na modré už se pomalu radoval z gólu. Nicméně hostující útočník si na Danečka nepřišel a vedení Frýdku-Místku trvá.
47:42'
Hrachovský musel hasit brejk Kiseleva a nakonec se mu podařilo hostujícího útočníka zastavit.
47:13'
Arlan se mohl dostat do přečíslení dva na jednoho, to by ale nesměl Berdnikovi utéct kotouč.
45:42'
Przybyla se snažil usměrnit puk za Pereťjagina, to se ale domácímu útočníkovi nepodařilo.
44:30'
Pokus Starého od mantinelu vylétl až do ochranné sítě, vhazovat se bude před Danečkem.
43:34'
Lenďák nabízel svým spoluhráčům puk na teč, nikdo v červeném jej ale před brankou nezasáhl.
42:01'
Kaukič už odpykal trest pro hráčskou lavici Frýdku-Místku, domácí jsou kompletní.
40:59'
Před brankou Danečka teď došlo k slušnému závaru, domácí gólman ale odolal.
40:01'
Zbytečný trest pro domácí barvy. Frýdek-Místek se opozdil v kabině a fasuje menší trest za pozdní nástup. Dvě minuty přichází odpykat Kaukič.
40:01'
Druhá třetina patřila herně hostujícímu celku. Hráči Arlanu byli mnohem nebezpečnější a jednu ze svých šancí také dokázali proměnit v gól, když se z dorážky prosadil Potačjuk.
Další třetina začne přibližně v 18:00.
40:00'
39:21'
Adámek puk na modré čáře nezpracoval, domácí musí vyklidit útočné pásmo.
38:27'
Po delším čase si na puk sáhl také Pereťjagin. Hostující brankář stáhl puk ze vzduchu a přerušil hru.
36:51'
Šitikov se po střele spoluhráče pokusil o dorážku, na Danečka si ale nepřišel.
36:22'
Ivanov se do hlavní role obsadil také vzápětí. Hostující útočník vypálil od modré a následně došlo v domácím brankovišti k sérii dorážek. Daneček skončil na zádech, puk ale za čáru nepustil.
36:09'
Po přihrávce Lenďáka byl blízko vyrovnání Ivanov, který ovšem odkrytou část branky netrefil včas.
35:46'
Další přerušení hry způsobil Havránek, který zasáhl letící puk vysokou holí.
35:29'
Flok s Martynkem se zamotali na modré čáře a nakonec je jim odpískán ofsajd.
34:34'
Rozhodčí odpískal přihrávku rukou a hra je opět přerušena.
32:28'
To se teď snažil změnit Flok, který si ovšem se střelou na Pereťjagina nepřišel.
31:49'
Hra se přelévá z jedné strany na druhou, šancí ale aktuálně k vidění příliš není.
29:54'
Před Danečkem už bylo opět pořádně horko, ani Markelov ale puk do sítě nedopravil.
29:36'
Hraško to zkusil od modré čáry, Daneček má puk v lapačce.
28:42'
Hosté nezvládli přechod modré čáry a čárový sudí píská ofsajd.
26:31'
Mohlo být vyrovnáno! Obránce Borovikov se dostal před branku a snažil se poslat kotouč mezi betony domácího gólmana do sítě. Daneček si zákrokem nebyl vůbec jistý a nejistě se otáčel za svá záda, puk ale za čáru neprošel.
26:18'
Teď už opět hrozili hráči Frýdku-Místku, Pereťjagin krotí puk na hrudi a přerušuje hru.
24:48'
Přesilovou hru Arlan využít nestačil, mrzet ho to ale příliš nemusí. Po zmatcích před domácí brankou se jako poslední k puku dostal DMITRIJ POTAJČUK a dopravil jej do sítě. Asistence: Sergej Tverdochlebov.
24:21'
Ránu Tverdochlebova vyrazil Daneček do rohu hřiště a následně se domácí osvobozují.
24:00'
Markelov to zkusil z levé strany, Daneček drží puk na své hrudi.
23:27'
Po střele od modré čáry se puk ocitl před odkrytou částí klece Danečka, dorazit jej ale nikdo v červeném nestačil.
22:45'
Martynek ve středním pásmu zahákoval Egorova a jelikož měl rozhodčí na celou situaci dobrý výhled, dvě minuty zkušeného útočníka neminou.
21:58'
Korabejnikov se na modré čáře opřel do puku, branku soupeře ale o kousek minul.
20:25'
Kaukič se v útočném pásmu ke kotouči nedostal, následně už ale Frýdek-Místek opět hrozil! Ránu z blízkosti klece Pereťjagina ovšem zastavila branková konstrukce!
20:01'
První třetina je minulostí a spokojenější zatím mohou být hráči Frýdku-Místku. Domácí se v závěru periody dočkali dvou slepených gólů a nad svým soupeřem aktuálně drží dvoubrankový náskok.
Další třetina začne přibližně v 17:14.
20:00'
18:16'
Ve stejném času dochází ke střídání brankářů a Pološkova nahrazuje Pereťjagin.
18:16'
Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Náskok Frýdku-Místku už je dvoubrankový! KRYŠTOF STUCHLÍK se do útočného pásma vřítil podél pravého mantinelu a natlačil se před brankou. Tam se ještě snažil domácí útočník o přihrávku, puk si ale do sítě srazil sám gólman Arlanu. Asistence: Filip Indrst.
17:06'
Domácí se ujímají vedení! LUKÁŠ MOTLOCH dostal nabito mezi kruhy a prudkou ránou rozvlnil síť Pološkovy branky. Asistence: Jan Zahradníček.
16:25'
Bránění Stuchlíka vyřešil Gevel bez problémů a jednoduše vystrčil domácího útočníka za modrou čáru.
15:39'
Čerkasov se bez problémů protáhl za obranu soupeře, před Danečkem ale zvedl puk příliš vysoko a branku přestřelil.
14:44'
Také Arlan své první oslabení zvládl a na ledě už má opět pět bruslařů.
14:35'
Po ráně Zahradníčka došlo v kazašském brankovišti k menšímu závaru, puk ale do sítě neprošel.
14:19'
Klimša u levé tyče na pas spoluhráče nedosáhl a brankáře neohrozil.
13:17'
Ani Frýdku-Místku se zatím v přesilovce vůbec nedaří. Puk je na opačné straně hřiště a Pološkov může být v klidu.
12:44'
Přesilovou hru si vyzkouší také domácí, dvě minuty za hákování si odchází odpykat Grebenšikov.
11:58'
Grebenšikov to zkusil od modré čáry, branku soupeře ale vůbec netrefil.
10:39'
Z podobné situace pálil na druhé straně také Berdnikov, na první gól si ale zatím musíme počkat.
09:59'
Klimša je zatím velmi aktivní a na svém kontě už má další šanci, ani teď si ale se střelou na Pološkova nepřišel.
09:10'
Zahradníček pálil od modré čáry, jeho rána ale daleko neletěla. Domácí obránce totiž trefil jen před sebou stojícího Rachmanova.
08:34'
Stuchlík je zpátky na ledové ploše, domácí se ubránili bez obtíží.
07:52'
Více než minuta z trestu Stuchlíka už je pryč, Arlan si ale zatím nevypracoval byť jen jedinou šanci.
07:20'
Frýdek-Místek mohl při vlastní nevýhodě skórovat! Klimša pálil z pravého kruhu, Pološkov měl ale u sebe betony včas.
07:00'
Početní výhoda zatím Kokšetau vůbec nevychází, puk je pod kontrolou domácích hráčů.
06:34'
Stuchlík si v útočném pásmu nepočínal příliš šikovně a na trestné lavici si musí odpykat dvě minuty za podrážení.
05:42'
Rachmanov se dostal za obranu soupeře, na Danečka už si ale nepřišel,. Domácí gólman se včas přesunul a zabránil gólu.
05:14'
Klimša u mantinelu neprošel přes Egorova a akce Frýdku skončila. Puk se následně ještě dostal před branku Pološkova a gólman Arlanu přerušuje hru.
03:58'
První větší šance zápasu patřila Berdnikovi. Hostující útočník pálil z prostoru mezi kruhy, Daneček ale stačil zasáhnout.
02:48'
Ani jeden z týmů se nedokáže usadit před brankářem soupeře a kotouč jen létá z jednoho pásma do druhého.
02:20'
Indrst pouze odevzdal kotouč soupeři a dopředu už se řítí Čerkasov.
01:05'
Domácím to s rychlým založením útoku vůbec nevyšlo, puk končí jen na zakázaném uvolnění.
00:37'
Zahradníček to zkusil od modré čáry, puk za záda Pološkova ale nedostal.
00:05'
Kazašský tým se jako první dostal k puku, po nahození do útočného pásma ale o kotouč přišel.
00:01'

HC Frýdek-Místek: Daneček (Loubal) – J. Adámek, Michálek, Zahradníček, Hrachovský, Stránský, Rufer – Klimša, Martynek, Stuchlík, Przybyla, Havránek, Motloch, Kaukič, Indrst, Flok, Čmiel

Arlan Kokšetau: Pološkov (Pereťjagin) – Gevel, Borovikov, Hraško, Seleznev, Korabejnikov, Grebenšikov, Egorov, Lenďák – Markelov, Starý, Berndikov, Borovkov, Potajčuk, Čerkasov, Kiselev, Timošenko, Ivanov, Baženov, Šitikov, Rachmanov, Tverdochlebov.
Arlan Kokšetau
Loňský vítěz Kontinentálního poháru se na novou sezónu připravuje také v České republice. Arlan čeká v následujících dnech pořádně pestrý program a během čtyř dnů postupně nastoupí proti Frýdku, Olomouci a Porubě.
HC Frýdek-Místek
Jako domácí tým jsou v zápise vedeni Rysi. Dá se předpokládat, že do utkání zasáhnou zejména mladí hokejisté a jak sám hlavní trenér Vlastimil Wojnar uvedl v rozhovoru pro klubový web Frýdku, bude zajímavé sledovat to, jak se hráči poperou s dospělým hokejem.
Hezké odpoledne z třinecké Mini WERK ARENY! Začíná finální fáze příprav na novou sezónu a na řadu přicházejí přípravné zápasy! Prvoligový Frýdek-Místek dnes čeká první přátelské utkání a jeho soupeřem bude kazašský celek, Arlan Kokšetau. A jelikož se ve frýdecko-místecké hale Polárka aktuálně finišuje s přípravou hrací plochy, zápas bude hostit menší z třineckých arén.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.