Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Mannheim : Sparta - 25. srpna 2019   13:30

Sparta
02:44' Kudrna   • 14:07' Jandus   • 31:02' Sukeľ   • 51:38' Jandus
Mannheim
Sparta

To je ode mne z tohoto utkání vše, přeji vám příjemný zbytek neděle. Na počtenou!
Dohráno! Sparta soustředění v Německu uzavřela parádní výhrou, aktuálního mistra DEL z Mannheimu porazila 4:1! Dvěma góly se blýskl Martin Jandus, jednou brankou k úspěchu přispěli Andrej Kudrna a Matúš Sukeľ.
51:38'
Sparta právě vstřelila branku!
Hosté devět minut před koncem zvyšují na 4:1, vítězství už je na dosah ruky! Podruhé v utkání Endrase překonal MARTIN JANDUS.
40:01'
Druhá třetina je za námi, Sparta po čtyřiceti minutách vede v Heilbronnu o dvě branky. Prostřední perioda nabídla dva góly – čtyři minuty po jejím startu nejprve na 1:2 snížil orlí útočník Hungerecker, Pražané pak v polovině třetiny odpověděli trefou Matúše Sukeľa.
40:00'
31:02'
Sparťané si v polovině druhé třetiny berou dvoubrankové vedení zpět! Střelcem branky je MATÚŠ SUKEĽ, který si na své konto dnes připisuje už druhý kanadský bod! Asistence: Marek Kvapil.
23:57'
Mannheim právě vstřelil branku!
Orli zkraje prostřední periody snižují, kontaktní branka je na světě! Machovského překonal PHIL HUNGERECKER.
20:01'
Sparta do posledního utkání německého kempu vstoupila tou pravou nohou, po úvodní dvacetiminutovce vede nad orli z Mannheimu 2:0! První gól vstřelil hned zkraje utkání Andrej Kudrna, pod ten druhý se šest minut před koncem podepsal Martin Jandus.
20:00'
14:07'
A už je to o dvě branky! Vedení Sparty v patnácté minutě rozšiřuje mladý obránce MARTIN JANDUS – 2:0! Asistence: Matúš Sukeľ.
02:44'
Pražané jdou v Heilbronnu už ve třetí minutě do vedení! O první branku utkání se postarala sparťanská druhá lajna, Endrase překonal ANDREJ KUDRNA! Asistence: Robert Říčka.
00:01'

Adler Mannheim: Endras (Gustafsson) – Lehtivouri, Krupp, Möser, Katic, Lampl, Billins, Akdag – Huhtala, Smith, Stützle – Rendulić, Järvinen, Bergmann – Plachta, Desjardins, Krämmer – Hungerecker, Goc, Raedeke.

HC Sparta Praha: Machovský (Sedláček) – Kalina, Blain, Polášek, Krutil, Zeleňák, Jandus, Pšenička – Dočekal, Černoch, Smejkal – Říčka, Pech, Kudrna – Kvapil, Růžička, Dvořáček – Michnáč, Sukeľ, Klíma.
Krásné nedělní odpoledne! Soustředění pražské Sparty v Německu míří do finiše, svěřenci Uweho Kruppa jej dnes zakončí duelem s aktuálním mistrem DEL z Mannheimu.

Pražané zatím v rámci německého kempu v Mannheimu a Heilbronnu odehráli dvě utkání. Nejprve se postavili švýcarské Ženevě, které podlehli těsně 2:3. Stejným výsledkem pak skončila i páteční bitva v HV71.

Adler má na svém kontě jednu výhru a jednu porážku. Servette sice v pátek porazil 5:4, na švédský celek byl ovšem krátký a podlehl mu naprosto identickým výsledkem jako Sparta – 2:3.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30 a budeme vám z něj přinášet změny stavu.