MOSTEČTÍ LVI - Bílina | ONLINE | 27.8.2019 18:00 | Přípravné zápasy 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  MOSTEČTÍ LVI : Bílina - 27. srpna 2019   18:00

MOSTEČTÍ LVI
19:42' Drašar  • 24:34' Kýhos  • 27:50' Čmolík  • 28:46' Drašar  • 32:55' Mical  • 46:18' Drašar  • 56:37' Bakrlík  • 59:57' Mical
8:2
(1:0, 4:1, 3:1)
Bílina
Bílina
20:35' Hajič   • 44:27' Řepík
Hosnedl (Kopýtko) – Fučík, Polák, Havlůj, Urbánek, Havlík, Kuncl – Nedrda, Kýhos, Smolka – BÖhm, Bakrlík, Čmolík – Mical, Řehoř, Drašar. Trenér: Vladimír Machulda
Klika – Majerčin, Barna
A-BENET Arena, Most
107 diváků
Bílina
Chabr (Štěpka) – Běluha, Petržilka, Vilinski, Jary, Kučera – 'Procházka, Urban, Šimeček – Brzek, Bjurkland, Gnusis – Šmejc, Mašek, Kolíček – Kuba, Dubský, Řepík – Hajič, Šilhan. Trenér: Miroslav Kanis

Dnes jsme viděli vyrovnanou bitvu pouze v první třetině. Od druhé třetiny jednoznačně vládl pouze jeden tým. LVI rozcupovali draky 8:2 (1:0, 4:1 a 3:1). Jedná se však pouze o přípravu a budeme se těšit zase příště
59:57'
MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
Do protiútoku se dostal ještě MARTIN MICAL, ujel hostující obraně a dokázal v poslední vteřině skórovat
59:25'
Kotouč je za Dominikem Chabrem
58:23'
V přesilovce se nic zvláštního neděje
57:10'
Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Čmolík – 2 min., nedovolené bránění).
56:37'
Tak je tu po delší době opět branka. Lvi vyjeli do útočného pásma a branku střílí FRANTIŠEK BAKRLÍK. Asistence: Jakub Čmolík
51:53'
Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Havlík – 2 min., krosček).
51:22'
Kotouč se dostal k volnému Jaroslavovi Šimečkovi. Lukáš Hosnedl nevěděl dlouho, kde má kotouč
50:01'
Jak zahlásil vedoucí boxu, tak jedeme z kopce!!! Posledních deset minut
48:54'
Lukáš Hosnedl drží kotouč v náručí
47:52'
47:04'
Kotouč se šmrdlal v obranném pásmu Lvů, až se dostal ke zcela volnému Hajičovi. Ten však Lukáše Hosnedla nepřekonal
46:18'
Extraligová souhra a čepice dolů. DAVID DRAŠAR po pohledné přihrávce vstřelil hattrick. Asistence: Ivan Řehoř
45:35'
Od modré to zkoušel Vilinski. Lukáš Hosnedl v klídku vyráží
44:27'
Draci právě vstřelili branku!
To byla zvonkohra za hlavou Lukáše Hosnedla. Pohledná akce hostů na jejímž konci je hostující ŘEPÍK. Asistence: Šilhan a Hajič.
40:55'
Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Böhm – 2+2 min, vysoká hůl).
40:30'
Jaroslav Šimeček si řekl, že čím výš, tím líp. Hlavu Lukáše Hosnedla však přestřelil
40:01'
Druhá třetina patřila jednoznačně LVŮM, kdy nejprve vyrovnal hostující Hajič. Branky LVŮ dali Kýhos, Čmolík, svoji druhou branku přidal David Drašar a na zatím konečných 5:1 zvyšval Mical
40:00'
39:28'
Vhazuje se před Dominikem Chabrem
38:58'
Další pohledná akce LVŮ. Branka však nepadla. Kotouč je v síti
37:50'
LVI si hráli na zaháněnou. Štěpán Urbánek rozkmital svoje nohy a stačil za Lukášem Hosnedlem rozehrát
36:29'
Před brankou byl úplně volný Jakub Čmolík. V brance předvedl krásný zákrok Dominik Chabr
35:08'
Za brankou si s domácí obranou dost dlouho hraje Jaroslav Šimeček. Přichází však o puk
34:36'
Z buly hosté vyhazují
34:18'
Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Šmejc – 2 min., hákování).
34:08'
Za brankou se pošťuchují Bakrlík s Petržilkou. Hru uklidňuje hlavní rozhodčí
33:18'
Před brankou byl úplně volný Tomáš Kolíček. A v brance pozorný Lukáš Hosnedl. Bravo
32:55'
Oddechový čas hostů
32:55'
Tak se fans dočkali. Po další krásné akci střílí branku MARTIN MICAL. Asistence: Ivan Řehoř
31:52'
Miroslav Kuncl pálí, tečuje Ivan Řehoř. Chytá Dominik Chabr
31:46'
Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Běluha – 2 min., držení hole).
31:35'
Ale Draci ještě chrlí oheň. Miroslav Kuba mijí branku
30:53'
Početný domácí kotel si žádá bůra.
29:50'
Po další exhibiční akci na jeden dotek celé útočné trojice míří vedle Vladimír Kýhos
28:46'
A LVI se nám rozstříleli. Převaha začíná být citelná. Z dalšího útoku střílí branku DAVID DRAŠAR. Asistence: Martin Mical a Miroslav Kuncl
27:50'
Krásná akce LVŮ. JAKUB ČMOLÍK vymetl pavučinku Dominika Chabra. Asistence: Milan Böhm
27:03'
Vladimír Kýhos našel krááááásně najetého Pavla Smolku. Vlevo vpravo pojď jsem kam jdeš, ale Dominik Chabr se nenechal zmást. Chytá i další střelu Víti Nedrdy
25:37'
Postavení mimo hru
24:34'
LVI střílejí branku v oslabení. Do úniku se dostala dvojice Pavel Smolka a střílející VLADIMÍR KÝHOS. Krásná akce! Asistence: Pavel Smolka
23:32'
Na zemi leží domácí Štěpán Urbánek, narazil do hostujícího stromu
23:08'
Kotouč se dostal na pravou stranu k volnému Dubskému. Lukáš Hosnedl chytá
22:47'
Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Nedrda – 2 min., hákování).
22:02'
David Drašar trefil přesně do masky Dominika Chabra. Hostující (bývalý domácí) brankař je otřesen
20:35'
Hosté vyrovnávají. Po vhazování ve středním pásmu vstřelil branku HAJIČ. Asistence: Miroslav Kuba a Dubský. Omlouvám se hostujícím hráčům, ale vedoucí mužstva nenahlásil všechny jména hostujících hráčů
20:22'
Vhazuje se ve středu. Čárový rozhodčí přiznal svoji chybu
20:01'
První třetina nám přinesla vcelku pohledný hokej. Mostečtí měli několik sólových nájezdů. Branku však vstřelil až v závěru první třetiny David Drašar
20:00'
19:42'
LVI se vycajchovali do šatny. Po krásné akci celého útoku střelil branku DAVID DRAŠAR. Asistence: Ivan Řehoř a Marek Havlík
18:24'
Bezchybný čárový rozhodčí Miroslav Majerčin odhalil skrytou přihrávku rukou
17:26'
Poz
17:14'
Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Řehoř – 2 min., vysoká hůl).
17:10'
Po sérii nepřesností přichází faul domácích
15:01'
Vítězslav Nedrda krásně našel úplně volného Pavla Smolku. Lvi se však rozhodli, že Dominiku Chabrovi v první třetina branku nedají.
14:01'
Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Bakrlík – 2 min., podrážení).
13:02'
Aleš Havlůj si krásně najel na střílenou přihrávku. Ze vzduchu však netrefil přesně