Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Trutnov : Nová Paka - 26. srpna 2019   19:00

Nová Paka

To je ode mne pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost, přeji vám krásný zbytek týdne a u dalších onlajnů z Podkrkonoší na počtenou.
A je dobojováno! Ačkoliv to po konci druhé třetiny vypadalo, že by si Trutnov mohl zápas pohlídat, opak byl pravdou a Nová Paka si vybojovala prodloužení a následné samostatné nájezdy. V nich však obrat nedokázala dokonat až do konce a z Trutnova odjíždí s prohrou 3:4 po samostatných nájezdech.
V samostatných nájezdech zvítězil tým HC BAK Trutnov.
Samostatné nájezdy začínají.
Pětiminutové prodloužení o vítězi nerozhodlo, uvidíme proto i samostatné nájezdy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:20'
Hnik dlouho váhal s přihrávkou až nakonec střílel pouze do připraveného Ašenbrennera.
63:13'
Jakub Jedlička dostal krásnou přihrávku přímo před Maška a novopackého gólmana dokázal vymíchat. Kotouč však do horních růžků branky zvednout nedokázal.
62:40'
Trutnovští váhají s rozehrávkou za svou brankou.
61:40'
Před Ašenbrennera najížděl Tomáš Půlpán, jeho pokus však skončil pouze v lapačce trutnovského gólmana.
61:03'
Suk se snažil tečovat před brankou hostí, ale puk se sklouzl mimo.
60:44'
Vhazování před Maškem.
60:17'
Kotouč měli chvíli hosté, ale Ašenbrennera neohrozili a puk je na hokejkách domácích.
60:01'
Třetí třetina skončila a Nová Paka se i přes dvougólové manko dokázala dotáhnout na Trutnov. A jelikož po šedesáti minutách hry neznáme vítěze, bude se prodlužovat.
60:00'
59:41'
A Daniel Svoboda byl v další šanci, tentokrát mu ji překazil Maškův beton.
59:36'
Je pískáno zakázané uvolnění hostí, vhazování po pravici Davida Maška.
59:04'
Daniel Svoboda se vydával do útočné akce, ta mu byla však zmařena obránci Nové Paky.
58:01'
Hráči se začínají trochu pošťuchovat, nevylučuje se.
57:24'
Poul si slibně najížděl na Maška, byl však zastaven dotírajícím hostujícím obráncem.
56:55'
Puk se chvíli zmítal v brankovišti Nové Paky, Mašek ale má už pod kontrolou.
56:42'
Domácí nastřelili tyčku branky Nové Paky, ta se však později vychýlila mimo svou osu a jakákoliv dorážka byla zmařena písknutím rozhodčích.
55:12'
Hosté tlačí na domácí v obranném pásmu Trutnova.
54:04'
Jakub Tatar si skvěle obhodil hostujícího obránce a ocitl se úplně sám před Maškem. Kotouč se mu však v samém závěru nepodařilo zvednou a puk tak skončil mimo branku Nové Paky.
52:52'
Nová Paka vstřelila branku!
A máme vyrovnáno! TIBOR HRIC si vybruslil až do mezikruží a zamířil přesně nad vyrážečku Ašenbrennera. Asistence doplníme.
51:39'
51:25'
Trutnov zahrozil i ve vlastním oslabení, puk byl však sražen vysoko mimo branku Nové Paky.
50:58'
Trutnovští vyhazují.
50:27'
Domácím se nedaří vyhodit a hosté kombinují.
49:43'
Hosté v plném počtu, začíná jim přesilovka.
49:39'
Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Martinec – 2 min., nedovolené bránění).
49:12'
Ašenbrenner teď riskantně rozehrával zpoza branky a ke kotouči se na chvíli dostal jeden z hostí. Ten z úhlu prázdnou branku však trefit nedokázal.
48:32'
Semorád nahazoval před bránu, tak však neměl nikoho ze svých spoluhráčů.
47:43'
Vyloučení v týmu BK Nová Paka (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Miškovský.
47:32'
47:12'
Hosté se zatím dobře brání a znovu vyhazují.
46:44'
Semorád střílel přes několik hráč, Mašek jeho střelu však viděl a dokázal ji vyrazit.
46:10'
Střelu Váchy zblokoval jeden z hostujících hráčů.
45:32'
Vyloučení v týmu BK Nová Paka (Müller – 2 min., nedovolené bránění).
44:48'
Daniel Svoboda si dobře počíhal na přihrávku na útočné modré, kotouč mu však sklouzl z čepele a on se tak nedostal k zakončení.
44:38'
Hosté se teď až příliš horlivě hnali do útoku a je z toho odpískaný ofsajd.
43:55'
Nevyhoštěný prověřil pozornost Ašenbrennera střelou z pravého kruhu. Trutnovský brankář ale puk dokázal schovat ve své výstroji.
41:44'
Nová Paka přece jen snižuje! Po vyhraném buly přesně zamířil TIBOR HRIC a už je to jen o jednu branku. Asistence: Yaroslav Ukhin.
41:19'
Hráči Nové Paky jsou hodně aktivní, Trutnovští je ale zatím nepouštějí do dobrých střeleckých pozic.
40:20'
Hosté získali kotouč a kombinují v útočném pásmu.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 20:37.
Prostřední perioda nám nabídla více gólu, ve vedení je ale stále Trutnov. Nejdříve sice vyrovnávala Nová Paka zásluhou Marka Mlčocha, následně se však režie ujmuli Draci a dvěma góly po střelách Kynčla a Jedličky si vzali svůj náskok zpět. Uvidíme, co nám nabídne třetí dvacetiminutovka.
40:00'
39:56'
Puk je ve středním pásmu, nic výraznějšího se do konce třetiny už nestane.
39:20'
A další icing Nové Paky. Rozehrávka se teď hostům moc nedaří.
39:03'
Chyby v rozehrávce hostí teď mohl využít Daniel Svoboda, když kotouč získal před Maškem. Trefil se však pouze do výstroje brankáře Nové Paky.
38:52'
Další zakázané uvolnění hostí, vhazování u Maška.
37:59'
Puk teď klouzá z jedné strany hřiště na druhou, nakonec je pískán icing Nové Paky.
36:58'
Tatar si dobruslil kotouč před Maškem. Z těsné blízkosti ale nemohl zakončovat.
36:16'
Miškovský pálil dobře z vrcholu kruhů, ale svou střelu nedokázal nasměřovat mezi tři tyče.
35:26'
34:45'
Aleš Půlpán si obkroužil branku a položil si Ašenbrennera na zem. Kotouč však nakonec do prázdné branky zvednou nedokázal.
34:20'
Domácí vyhazují.
34:04'
Hosté už jsou v plném počtu a začíná jim přesilová hra.
33:26'
Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Tatar – 2 min., faul kolenem).
32:46'
Trutnov právě vstřelil branku!
Domácí využívají dvojnásobné početní výhody a odskakují do dvougólového vedení! JAKUB JEDLIČKA z uhlů prošťouchl kotouč až za brankovou čáru. Asistence: Jan Semorád.
32:18'
Střela Višňáka přeletěla branku a domácí kombinují.
31:56'
A hosté jdou do tří. Hnik se provinil krosčekem.
31:33'
Vyloučení v týmu BK Nová Paka (Nevyhoštěný – 2 min., nedovolené bránění).
30:54'
Nahození se ze vzduchu snažil tečovat Foerster, ale minul branku.
30:00'
Tak nakonec tu máme střídání gólmanu. Michala Mahdala střídá David Mašek.
30:00'
Michal Mahdal má problémy s výstrojí a hra je pozdržena.
29:34'
Miškovský číhal na modré na přihrávka, ta však byla příliš nepřesná a kotouč mu utekl až k domácím.
28:20'
Trutnov si bere zpět své vedení! JAKUB KYNČL napřáhl na modré a prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Martin Kozák.
27:59'
Matěj Suk se zblízka trefil pouze do Mahdala.
26:53'
Jakub Jedlička se prokličkoval až před Mahdala, svou střelou ale nebyl přesný.
26:30'
Vyloučení v týmu BK Nová Paka (Ukhin – 2 min., hákování).
25:57'
Prudká střela Daniela Svobody skončila pouze na zadním mantinelu.
25:43'
25:34'
Hráči Nové Paky vyhazují přes všechny čáry.
25:19'
Domácí už hrají v pěti a v zbývající přesilovce se snaží něco vymyslet. To se jim zatím nedaří.
24:03'
Nová Paka vyrovnává! Střelu Nevyhoštěného Ašenbrenner ještě dokázal vyrazit, na dorážku MARKA MLČOCHA z mezikruží ale už nedosáhl. Asistence: Michal Nevyhoštěný, Tomáš Půlpán.
23:43'
Síly na ledě se vyrovnají. Malík se provinil sekáním.
23:07'
Domácí se osvobozují vyhozením přes všechny čáry.
22:43'
Matěj Suk fauloval a za podrážení míří na trestnou lavici.
21:38'
Nová Paka měla slibně rozjeté přečíslení dva na jednoho. Nakonec však ke střele nedošlo a puk mají Trutnovští.
21:22'
S nahozením Jedličky měl Mahdal chvíli problém a kotouč mu poskakoval v lapačce. Nakonec ale skončil mimo ohrožení hostí.
20:38'
To se jim však zatím nedaří a puk mají ve své moci domácí.
20:05'
Kotouč je u hostí, kteří se snaží vymyslet dobrou rozehrávku.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 19:45.
První třetina zápasu je za námi. Byli jsme svědky svižné hry, přesto se střelecky prosadil pouze jeden tým, když trutnovský Daniel Svoboda svým bekhendem překonal Michala Mahdala. Na konci třetiny si domácí přitížili několika vyloučeními, Nová Paka však nedokázala využít ani dlouhotrvající přesilovku 5na3 a Trutnov tak po dvaceti minutách stále drží nejtěsnější možné vedení.
20:00'
19:15'
Domácí jsou v plném počtu, dlouhé oslabení zvládli.
18:16'
Střela Aleši Půlpánovi nesedla a sklouzla se mimo jeho čepel. Následně se Trutnov osvobodil.
17:39'
Střela Hidvegyho se svezla podél tyčky trutnovské branky mimo.
17:15'
Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Višňák – 2 min., sekání).
17:00'
Domácí jdou do tří. Kozák je vyloučen za sekání.
16:51'
Prudkou střelu Mlčocha vyrazil Ašenbrenner mimo.
15:58'
Domácí se hnali do útoku i ve čtyřech, po tlaku ze strany Nové Paky se ale kotouče nakonec vzdávají.
15:08'
Vylučuje se na domácí straně. Fedulov se provinil hákováním.
14:27'
Střelu z Hidveghyho z mezikruží vyrazil Ašenbrenner lapačkou mimo a domácí vyházejí za cenu zakázaného uvolnění.
13:55'
Střelu Ukhina má Ašenbrenner ve své lapačce.
13:01'
Janoušek chtěl překvapit Mahdala svižnou střelou z mezikruží, novopacký gólman si s jeho pokusem však poradil.
12:36'
Ani tato přesilovka se domácím nepovedla a hosté jsou opět v pěti.
11:56'
Trutnovští znovu kombinují před Mahdalem.
10:55'
Střelu Višňáka se snažil tečovat Fedulov, puk však skončil mimo branku a hosté vyhazují.
10:36'
Další faul Nové Paky. Tentokrát se porážením provinil František Hnik.
09:28'
Chybné rozehrávky hostí mohli domácí využít a hnát se do útoku ve třech, pískán o je však postavení mimo hru.
08:52'
Miškovský pálil z buly, puk byl však zblokován jedním z trutnovských hráčů.
07:30'
Trutnovští se ujímají vedení! DANIEL SVOBODA si po pravé straně vybruslil před branku Nové Paky a bekhendem zakončoval do vrchního růžku Mahdalovy svatyně. Bez asistence.
07:05'
Ukhin si šikovně obhodil trutnovského obránce, ale z prostoru mezikruží nezamířil přesně.
05:42'
Velký závar teď nastal před brankou Ašenbrennera. Trutnovský gólman si se situací ale dokázal poradit a kotouč zpoza svých betonů nepustil.
05:15'
Lukáš Bezděk si slibně najížděl do střelecké příležitosti, minul.
04:13'
Domácí teď sice chvíli pobyli v útočné třetině, puk mají ve své moci ale znovu hosté.
03:43'
03:21'
Trutnovu se přesilová hra nedaří a hráči Nové Paky se sami vydávají do útoků.
02:58'
Prudkou střelou zahrozil Vácha od modré čáry, kotouč však skončil v lapačce brankáře Nové Paky.
02:21'
Domácím chvíli trvalo, než se dostali do útoku, teď už byli znovu vyhnáni až za Ašenbrennera.
01:43'
A máme tu první vyloučení utkání. Marek Mlčoch se provinil podrážením a míří na trestnou lavici.
00:45'
Hráči Nové Paky teď sice chvíli kombinovali v útočném pásmu, kotouč se ale odrazil na hokejku Martince,, který ujel do samostatného úniku. Bekhendový blafák se mu však nepovedl a gól nepadl.
00:08'
Úvodní buly zápasu vyhráli domácí a hned se hnali do útoku. Střelu Krska si Mahdal však s přehledem pohlídal.
00:01'

HC BAK Trutnov: Ašenbrenner (Pivrnec) – Vácha (A), Faltys, Leder, Višňák, Suk, Kynčl – Krsek, Martinec, Semorád (C) – Jedlička, Fedulov, Svoboda D. – Tatar, Janoušek (A), Poul – Kozák, Chytráček, Vacek.

BK Nová Paka: Mahdal (Mašek) – Mlčoch, Svoboda M., Müller, Malík, Bezděk, Uřídil, Suvorov – Nevyhoštěný (C), Hidveghy, Hnik, Půlpán A. (A), Půlpán T., Miškovský, Ukhin, Foerster, Hric, Kloutvor.

Rozhodčí: Veinfurter – Pechánek, Macek..
Oba celky se v rámci přípravy utkají ještě jednou, když 6. 9 zavítají na led Nové Paky hráči Trutnova. Tato utkání mohou napovědět mnohé, co se startu následujícího ročníku týče. První soutěžní utkání Trutnova a Nové Paky v sezóně 2019/20 bude totiž vzájemný duel 11.9 v Nové Pace.
BK Nová Paka

Hostující celek má na svém kontě o dva přípravné zápasy více, i v případě Nové Paky je ale poměr výsledků padesát na padesát. Nejdříve na domácím ledě padla 3:6 s ruským Sakhalinem, ve dvou následných duelech si však zlepšila chut’ domácím vítězstvím 4:3 v prodloužení nad Vrchlabím a výhrou 7:5 v Kolíně. V posledním utkání přišla druhá prohra, když hráči Nové Paky doma nestačili na Chrudim a prohráli těsně 1:2.
HC BAK Trutnov

Trutnovští Draci mají za sebou už dva přípravné zápasy s padesátiprocentní úspěšností. V prvním utkaní proti Hronovu vsítili na vlastním ledě svému soupeři šest branek a zápas opanovali 6:3. Druhé utkání před domácími fanoušky se jim však tolik nepovedlo a se Žďárem nad Sázavou prohráli 1:2.
Krásný pondělní podvečer přeji z trutnovského zimního stadionu, kde úderem devatenácté hodiny odstartuje utkání mezi celky HC BAK Trutnov a BK Nová Paka.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.