To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Anaheim: 33

3. třetina:

Calgary: 10

Anaheim: 15
Diváci jsou u vytržení, jejich tým vítězí v dnešním utkání nad druhým nejlepším týmem konference 3:1 a pro české fanoušky je potěšitelné, že se dnes blýskli dva čeští hráči, Roman Červenka, který dal rozhodující třetí branku a hlavně mladý Roman Horák, který předvedl fantastický výkon a patřil k nejaktivnějším hráčům na ledě vůbec!
60:00
59:13
Hiller stále na střídačce, i nyní to hosté zkouší v šesti.
59:09
Calgary právě vstřelilo branku!
Ovšem ROMAN ČERVENKA z červené čáry trefuje přesně prázdnou branku Ducks a domácí tak mají vítězství téměř jisté. Asistence: Sven Baertschi.
58:58
Branka Anaheimu je prázdná, hosté to zkouší v šesti!
58:17
Roman Horák se dokázal obtočit kolem bránícího hráče a střílí z těsné blízkosti, Hiller zachraňuje.
58:02
Nyní to vypadá jako při přesilové hře, domácí pouze vyhazují kotouče z vlastní třetiny.
57:33
Flames čeká tvrdá práce, Anaheim vycítil šanci a hosté dostávají domácí tým pod drtivý tlak!
57:02
Kiprusoff musí zasahovat proti zakončení Beauchemina, který střílí z levé strany, výtečný zákrok!
56:19
Anaheim právě vstřelil branku!
A to se vyplácí, COREY PERRY si nabruslil z pravé strany před Kiprusoffa, počkal až se k němu odrazí puk a dorážkou překonává finského gólmana v brance Flames, čeká nás drama v závěrečných vteřinách! Asistence: Kyle Palmieri, Cam Fowler.
56:15
Hosté nyní vkládají poslední síly do útoku.
55:45
Hosté bojují v útočném pásmu, snaží se vybojovat puk, což se jim nakonec daří, je tu střela Lovejoya od modré, ale Kiprusoff chytá.
54:55
54:25
A znovu, navíc musí zasahovat Kiprusoff před dotírajícím Getzlafem, Ducks získávají útočné pásmo.
54:00
Anaheimu se podařilo vyhodit puk ze třetiny.
53:30
Backlund vybruslil zpoza branky, ale Hillera nepřekvapil.
53:22
Flames v útočném pásmu.
52:55
Lombardi fauluje Backlunda a je vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí, Flames si zahrají přesilovou hru.
52:15
Baertschi střílí z levé strany, když si najel téměř do mezikruží, ale jeho dělovka končí pouze na ochranném plexiskle za brankou.
51:50
Ale ve hře Anaheimu je spousta nepřesností.
51:34
Ducks v útočném pásmu.
50:45
Stempniak najíždí z pravé strany na Hillera, dostává se ke střele, i přesto, že je těsně bráněn, gólman Ducks chytá.
50:00
Začíná poslední desetiminutovka třetí třetiny, Anaheim stále prohrává o dva góly.
49:02
A na druhé straně se také proti střele z mezikruží "vytáhl" Hiller, který vyráží střelu Jackmana.
48:35
Skvělý Kiprusoff proti střele Getzlafa z mezikruží!
47:45
Nepřesná rozehrávka Anaheimu, odpískán icing.
47:23
Puk na střídačce Flames, vhazovat se bude ve středním pásmu.
46:45
Ducks mají nyní problémy i s vlastní rozehrávkou, hráči v rudém dresu s "C" na hrudi doslova létají po ledě.
45:40
Sourayovo střelu od modré yráží reflexivně Kiprusoff hranou své lapačky!
44:10
To není jednoduchá situace pro Anaheim, dotahovat dvoubrankovou ztrátu proti v pohodě hrajícímu soupeři...
43:14
První útočná formace Ducks, v čele s chybujícím Getzlafem, nyní pustila do zakončení dva domácí hráče, přičemž sám BRIAN MCGRATTAN si najíždí z pravé strany až před Hillera, kterého překonává bekhendovou střelou mezi betony. Asistence: Mike Cammalleri, Brett Carson.
42:07
Roman Červenka dostává puk ze třetiny, ve středním pásmu již "číhá" nabruslený Hudler, ale nedokázal zpracovat prudkou přihrávku.
41:45
Ducks nahazují kotouč do útočné třetiny.
40:28
Roman Horák v dobré šanci společně s Lee Stempniakem, ale český útočník ve službách Flames nedokázal překonat Hillera.
40:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, třetí třetina začíná přibližně v 5:01 hodin.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 2. třetina:

Calgary: 13

Anaheim: 10
Skončila druhá třetina, po které vedou domácí 1:0, když doposud jediným střelcem utkání je český útočník Roman Horák. Anaheimu se nedaří v koncovce a pokud se již hosté dostanou do dobré šance, vše nakonec skončí na skvěle chytajícím Kiprusoffovi. Dnes to rozhodně Ducks mít jednoduché nebudou!
40:00
39:18
Překvapivá střela Stajana nebo spíš "píchnutí" do puku, Hiller pozorná a chytá.
39:00
Začíná poslední minuta druhé dvacetiminutovky.
37:56
Zakázané uvolnění Flames, vhazování před Kiprusoffem.
37:50
Anaheimu se nedaří kombinace, stejně jako domácím rozehrávka.
37:27
Babchuk nahazuje puk do třetiny soupeře a odchází střídat.
36:39
Reinhartovo zakončení však Hiller dokázal vychytat, ani nadvakrát nedokázal domácí forvard překonat hostujícího gólmana.
36:28
Sarich nezachytil další nahození hostů, ale je tu rychlý protiútok domácích, po chybě jednoho z hráčů Ducks na útočné modré.
35:50
Etem nahazuje puk do útočného pásma, ale obrana Flames ho vzápětí vrací zpět.
35:00
Začíná poslední pětiminutovka druhé třetiny, hosté stále nedokázali překonat výtečně chytajícího Kiprusoffa.
34:19
Icing Flames, vhazování před Kiprusoffem.
32:55
Roman Horák stále na ledě, protahuje si své střídání a je tu další jeho střela, tentokrát z pravé strany, výborný výkon mladého českého hokejisty!
32:10
Roman Horák střílí do modré z levé strany, ale pouze mimo branku.
31:50
Nepřesná přihrávka Lombardiho na Palmieriho, hrát mohou domácí.
31:15
Beleskey střílí z levé strany od modré, ale pouze do pravého betonu Kiprusoffa.
30:51
Kiprusoff zasahuje proti střele Lovejoya z pravé strany, jistý zákrok.
30:10
Ducks musí opět ze třetiny Flames, domácí nakonec nepřesně rozehrávají a v podstatě vrací kotouč soupeři.
29:39
Jistý zákrok Kiprusoffa, který přerušuje hru, komerční přestávka.
29:35
Přesto hosté zůstávají u puku.
29:02
S. Koivu musí vybruslit ze třetiny soupeře, Radek Dvořák neudržel puk v útočném pásmu.
28:15
Jackman se dostává ke střele z mezikruží, Hiller vyráží, ale Jackman se dostává i následné dorážce, další skvělý zákrok Hillera, který nyní podržel Ducks!
27:25
Anaheim před Kiprusoffem, ten ale zatím drží čisté konto.
26:32
26:15
Roman Horák dostává příležitost i v této přesilové hře, ale po střele Cammalleriho od modré se hosté osvobozují.
25:40
Puk však obrana Ducks vyhazuje až ke Kiprusoffovi.
25:16
Oba týmy střídají, puk ve střední pásmu, domácí pouze nahazují do útočné třetiny.
24:43
Nejprve Červenka a po něm Jackman se snažili překonat ležícího Hillera, ale nakonec někdo z obránců Ducks vyhazuje puk ze třetiny.
24:32
Allen je vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí, Flames si zahrají přesilovou hru.
24:09
Vhazování ve středním pásmu, Roman Horák vyhrává v souboji s hvězdou Ducks, Ryanem Getzlafem.
22:45
Syn českobudějovické hokejové legendy ROMAN HORÁK, jehož otec válel v devadesátých letech minulého století za českobudějovický Motor v řadě Rob – Horák – Pýcha, dává svou druhou branku této sezóny a dostává Flames do vedení poté, co se ocitl zcela osamocen u pravé tyčky a pohotovou dorážkou překonává Hillera. Asistence: Lee Stempniak, Michael Cammalleri.
22:27
Ducks v útočném pásmu, na ledě řada s Radkem Dvořákem.
21:57
Ale Reinhart si nepohlídal puk, ten "zapomněl" mezi nohama a dostává se tak do postavení mimo hru, nadějná akce domácích končí tak v jejím zárodku.
21:50
Pozor, rýsující se přečíslení domácích dva na jednoho.
21:24
Calgary se osvobozuje jen za cenu zakázaného uvolnění.
21:15
Již je vše v pořádku, hraje se ve třetině Flames.
20:52
Hra se pozastavila z důvodu opravy jedné z tabulí tvrzeného skla u střídačky Anaheimu.
20:52
A odpískaný icing, hra se vrací do třetiny Anaheimu.
20:49
Ducks mají puk ve své moci, následuje ale nepřesná rozehrávka.
20:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhá třetina začíná přibližně v 4:03 hodin.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 1. třetina:

Calgary: 8

Anaheim: 8
První třetina je za námi, ač se hraje poměrně hodně útočný hokej, zatím jsme gól nezaznamenali. Domácí dobře brání, stejně jako soupeř a ani přesilové hry nevedly k otevření skóre dnešního utkání.
20:00
19:22
Winnik nyní zabránil Jiřímu Hudlerovi v zakončení, český forvard ve službách Flames se ocitl ve velmi dobré šanci před Hillerem, ale nedostal se do zakončení.
19:00
Začíná poslední minuta první třetiny.
18:36
Blíží se závěr první dvacetiminutovky, na první branku stále čekáme.
17:52
Nakonec je z toho střela Sariche, kterou zachycuje obrana Ducks a vyhazuje puk ze třetiny.
17:28
Hra ve středním pásmu, puk má Hudler, který přihrává již v útočném pásmu na Brodieho.
16:50
Přesto jsou opět v útoku hosté, Dvořák si protahuje střídání.
16:33
Butler odvedl dobrou práci v obraně.
16:15
Roman Červenka na ledě, útočí však soupeř.
15:50
Winnik bojuje v útočné třetině v pravém rohu o puk, získávají ho však domácí.
15:10
Stempniak najíždí z levé strany na Hillera, střílí, ale puk míří pouze do ochranné sítě.
14:46
Hiller nyní zariskoval při rozehrávce, Flames se málem dostali do zajímavé šance.
14:01
První lajna Ducks se drží ve třetině soupeře, ale Stempniak nakonec špičkou hole dostává puk do středního pásma.
13:40
Ducks ve třetině soupeře.
12:51
Tak nakonec změna, hosté budou hrát přesilovou hru.
12:51
Backlund v roli mstitele za faul na Glencrosse, kterého Lovejoy trefil nepříjemně do levého kolena. Jak Backlund, tak Lovejoy, jsou již na trestné lavici, oba dostávají pětiminutové tresty za vzájemnou potyčku.
12:26
12:12
Hosté se nemohou probojovat do třetiny soupeře.
11:48
Střelu Souray od modré, z pravé strany, zachycuje Brodie a vyhazuje do středního pásma.
11:30
Flames vyhazují puk ze třetiny.
11:20
Ani Perry se nyní do zakončení nedostal.
10:52
Výtečná práce domácí obrany před Kiprusoffem.
10:35
Ducks vyhrávají vhazování ve třetině Flames.
10:26
Stajan je dalším vyloučeným hráčem, tentokrát si tedy přesilovou hru zahrají hosté.
10:08
Icing Flames, hra se stěhuje před Kiprusoffa.
10:00
Je za námi úvodní desetiminutovka, na první branku stále musíme počkat.
09:49
Stajanovi utíká kotouč, hrát mohou hosté.
08:55
Bleskový protiútok domácích, ale střela Stempniaka z pravé strany míří mimo branku.
07:48
Butler střílí od modré, Hiller pozorný.
07:15
Calgary přesilová hra hodně pomohla, nyní mají domácí mírně navrh.
06:13
Puk za brankou Flames, dlouhá přihrávka na Lombardiho, ale puk získávají hosté.
05:07
04:40
Znovu je puk ve středním pásmu.
04:16
Až nyní se hostům podařilo dostat puk ze třetiny a Ducks mohou prostřídat.
03:45
Flames v přesilovkovém rozestavení před Hillerem.
03:12
Hned v úvodu přesilové hry pálí od modré Cammalleri, Hiller chytá.
03:07
Etem je prvním vyloučeným hráčem zápasu, za hru vysokou holí si odsedí dvě minuty, domácí mají k dispozici přesilovou hru.
02:38
Ryan najíždí do třetiny Flames z levé strany, střílí, vedle. Následně zpoza branky vybruslil Perry, ale jeho střelu chytá Kiprusoff.
02:18
Duck vybojovali puk dobrým napadáním.
01:44
Flames mají velké problémy s rozehrávkou ve své třetině.
00:58
Anaheim kombinuje, ale Perry je v ofsajdu, rozhodčí přerušují hru.
00:14
Radek Dvořák zmrazil domácí publikum, hned po čtrnácti vteřinách, při první střele na branku, trefuje z levé strany tyčku!
00:01

Calgary Flames: Kiprusoff (MacDonald) – Giordano, Cundari, Brodie, Sarich, Babchuk, Carson – Glencross, Backlund, Hudler – Baertschi, Stajan, Stempniak – Cammalleri, Horák, Jackman – Reinhart, Červenka, McGrattan

Anaheim Ducks: Hiller (Bobkov) – Souray, Beauchemin, Allen, Vatanen, Lydman, Lovejoy – Ryan, Getzlaf, Perry – Lombardi, Cogliano, Palmieri – Winnik S. Koivu, Dvořák – Beleskey, Steckel, Etem

Rozhodčí: L'Ecuyer, Walkom – Cvik, Nelson.
V dnešním utkání základní části se utká Calgary Flames s Anaheimem Ducks. Domácí již dávno vzdali boj o postup do play off a tak půjdou do dnešního utkání s "čistou hlavou". Stejně tak tomu bude i u hokejistů Anaheimu, kteří mají postup do bojů o Stanley Cup jistý.
Calgary se po výhře nad Coloradem poměrně zvedlo a vyhrálo pár zápasů. Díky tomu opustilo poslední příčku a nyní už je třinácté. Anaheim má ještě teoreticky šanci zabojovat o vítězství v Západní konferenci, jenže musel by vše vyhrát a Chicago nezískat ani bod. Ryan Getzlaf v posledních pěti zápasech zaznamenal sedm bodů (2+5). Sven Baertschi si připsal čtyři body ve třech zápasech.
V pořadí Pacifické divize je Anaheim na prvním místě s pětibodovým náskokem před druhým Los Angeles. Flames jsou aktuálně na čtvrtém místě, když ve třiačtyřiceti utkáních nasbírali osmatřicet bodů. Nejhorší tým Západní konference, Colorado Avalanche, má jen o tři body méně.