To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového dne a u dalších online přenosů na počtenou!

Trestné minuty: 4:4
Přesilové hry: 1/2-1/2
Hity: 18:13
Zblokované střely: 18:6

Branky a nahrávky:6. Tanguay (Cammalleri, Wideman), 10. Bouwmeester (Stempniak, Stajan), 46. Stempniak (Glencross, Stajan), 50. Glencross, 50. Comeau (Backlund) – 4. Kronwall (Dacjuk), 37. Filppula (Quincey, Nyquist). Rozhodčí: Kowal, Hebert - Cormier, Sharrers. Diváci: 19289.

Hvězdy utkání:

1. Miikka KIPRUSOFF (CGY) - 36 úspěšných zákroků
2. Jay BOUWMEESTER (CGY) - 1+0
3. Curtis GLENCROSS (CGY) - 1+1
Dnešní zápas před vyprodanou arénou Scottiabank Place skončil možná trochu překvapivě mnohem lépe pro domácí celek, který vyprovodil Rudá Křídla z Detroitu poměrem 5:2! Do vedení šli ale hosté zásluhou Kronwalla, do poloviny první třetiny ale Flames otočili skóre, trefili se Tanguay a Bouwmeester. Ve druhé části hry srovnal v přesilové hře Valtteri Filppula. Před třetí třetinou tak byl stav vyrovnaný 2:2. V poslední části ale dávali branky už pouze domácí hráči, postupně se prosadili Stempniak, Glencross a Comeau a Flames si tak připisují velice důležité body do tabulky!
60:00
58:40
Pálil Glencross, Gustavsson si dokázal poradit i s následnou dorážkou Butlera.
56:45
První lajna hostů se dostala do tlaku, neuspěl ovšem ani Zetterberg, ani Brunner.
55:31
Gustavsson lapí střelu Dennise Widemana.
55:00
Drew Miller se opřel do kotouče vší silou, Kiprusoff ale jeho střelu dobře viděl a pokryl tak kotouč.
52:40
Ve třetí části hry hodně aktivní Emmerton střílel, Kiprusoff ale jeho střelu likviduje.
52:17
Gustavsson si poradil se střelou Backlunda.
50:00
Calgary právě vstřelilo branku!
To se nám to sype! BLAKE COMEAU přidává další zářez na pažbu a Flames vedou už o tři branky! Asistence: Mikael Backlund.
49:30
Hosté už mají co dohánět, po dvou inkasovaných brankách v krátké době majídvourankové manko a deset minut do konce.
49:12
Gustavsson opět loví puk ve své svatyni, tentokrát se prosazuje z mezikruží svižnou střelou CURTIS GLENCROSS! Bez asistence.
48:28
Nyquistova střela nebyla přesná, dopředu mohou opět domácí borci.
46:50
V dobrých pozicích se na jedné straně objevil Backlund a na druhé Abdelkader, oba minuli branku.
45:57
Cammalleri mohl zvýšit náskok Flames, branku netrefil.
45:37
Domácí se ujímají opět vedení, střelou zápěstím se prosazuje LEE STEMPNIAK! Asistence: Curtis Glencross a Matt Stajan.
43:47
Kiprusoff likviduje střelu Franzena.
40:29
Nedovolené bránění Abdelkadera, přesilovka pro domácí.
42:02
Gustavsson si pohlídal střelu Cammalleriho, vhazovat se ale bude před jeho svatyní.
41:30
Red Wings se osvobozují.
40:01
40:00
38:00
Red Wings chtějí strhnout skóre na svou stranu.
36:39
Detroit právě vstřelil branku!
Nyní už jsou hosté úspěšní, VALTTERI FILPPULA se dostal k dorážce střely od modré čáry a pohodlně do prázdné branky upravuje skóre na 2:2! Asistence: Kyle Quincey a Gustav Nyquist.
36:32
Kiprusoff si připisuje úspěšný zákrok proti střele Quinceyho.
36:18
Filppula trefuje tyč!
34:54
Jiří Hudler vyloučen za nedovolené bránění.
33:09
Domácí v ofsajdu.
31:05
Kiprusoff měl plné ruce práce, nakonec ale vše dokázal ustát.
30:20
Hosté přidávají na obrátkách.
28:59
Glencross napálil břevno!
28:40
Franzen vyřešil situaci dva na jednoho střelou, netrefil vůbec branku.
27:41
Icing domácích.
26:54
Obrovská chyba v obraně Red Wings, Hudler se zmocnil puku a už byl sám před brankářem, ještě ale chtěl vyšperkovat šanci přihrávkou do prázdné branky, tu ale vystihli hostující obránci.
26:17
Gustavsson se pouze pootočil za Butlerovou střelou, která ale skončila mimo tři tyče.
25:05
Iginla ještě vracel na Tanguaye, ten byl dobře obsazen.
24:20
Dacjuk svou střelou trefil před brankou clonícího Abdelkadera.
22:00
Hosté pokračují v nastoleném trendu i ve třetí části hry, tedy s pukem na hokejkách dobývají Kiprusoffovu klec.
20:01
P oprv
Po první třetině vedou Plameny 2:1 zásluhou branek Tanguaye a Bouwmeestera, Rudá křídla předtím poslal do vedení Nicklas Kronwall. Detroit má více ze hry, Kiprusoff ale zatím drží skvěle svůj tým svými zákroky. Duhá třetina začne přibližně v 3:43.
20:00
19:50
V samém závěru ještě pálili Dacjuk s Zetterbergem, skóre se ale nemění.
18:30
Hosté jsou opět usazeni v útočném pásmu, nyní střílel Drew Miller mimo.
17:54
Brunnerova střela sražena.
17:05
Hosté se snaží o vyrovnání, v útočném pásmu bojují Franzen a Dacjuk.
15:09
Glencross je na ledě, domácí jsou kompletní.
14:17
Flames vyhazují.
13:45
Dobré příležitosti host, stříleli Brunner a Kronwall, domácí zatím tyto situace ustáli.
13:09
První přesilovka pro hosty, za vražení na hrazení je vyloučen Curtis Glencross.