Dnešní zápas byl reklamou na hokej. Domácí začátek zápasu doslova zaspali a v první třetině prohráli 0:4. Ovšem ve druhé třetině začali hrát lépe, zápas dostal obrovský náboj a jestřábi dokázali snížit na 4:6. Ve třetí části hráči Chicaga nepůjčili soupeřům puk, avšak ani to nestačilo na zvrat zápasu. Největší zásluhu na tom má hostující brankář Danis, který předvedl několik neuvěřitelných zákroků. Hosté tedy vítězí na ledě Chicaga 5:6!

To je z dnešního nočního přenosu vše, děkuji Vám za pozornost.
60:00
55:57
Hossa usedá na trestnou lavici. Velká pomoc pro hostující tým, který je celou třetinu pod velkým tlakem.
52:15
Schultz usedá na trestnou lavici na 2 minuty za sekání.
47:06
Chicago právě vstřelilo branku!
PATRICK KANE využil přesilové hry a vstřelil kontaktní branku! Po Bollandově křižné přihrávce měl Kane mnoho času, tak zamířil a vymetl ''pavučiny''. 5:6!
45:46
Šmíd si usedá na trestnou lavici za nedovolené bránění.
40:01
Další třetina začne přibližně v 2:10.
40:00
37:30
Menší potyčka na ledové ploše vyústila ve 2 menší tresty. Hrát se bude 4 na 4.
37:12
Asistence: Kane, Keith
35:56
Edmonton právě vstřelil branku!
Hosté opět odskakují na rozdíl 3 branek. Přesilovou hru využil TAYLOR HALL, který tečoval střelu Nugent-Hopkinse.
Asistence: Nugent-Hopkins, Schultz
35:05
SHELDON BROOKBANK skŕouje v oslabení po obrovské chybě Gagnera v útočném pásmu.
Asistence: Hossa
34:22
Edmonton si zahraje přesilovou hru.
30:28
Hosté využívají přesilovou hru! SHAWN HORCOFF tečoval střelu Nugent-Hopkinse z křídla a posílá hosty do vedení 2:5.
Asistence: Nugent-Hopkins
28:31
Hosté si zahrají 2 minuty přesilovou hru.
27:51
MARIAN HOSSA snižuje na rozdíl pouhých 2 branek! Olejáři se ve druhé části ještě nedostali do tempa, což ovšem ukazuje skóre 2. třetiny.
Asistence: Toews, Leddy
25:36
Obrovskou chybu udělal brankář Dubnyk, když vyjel skoro k modré čáře. PATRICK KANE mu udělal kličku a s chladnou hlavou skóruje do prázdné branky.
Asistence: Bolland
20:01
Další třetina začne přibližně v 1:05.
20:00
12:22
SAM GAGNER využívá přesilovou hru a posílá hosty již do vedení 0:4.
Asistence: Whitney, Eberle
12:02
Mayers si odsedí 2 minuty na trestné lavici.
09:19
Krásná spolupráce hráčů Edmontonu. Po vyhraném vhazování u Emeryho se ke kotouči dostal Hall, který si vybruslil po mantinetu a křižnou přihrávkou našel RYANA WHITNEYHO, ten už neměl těžkou pozici k zakončení. Emery míří na střídačku, do branky putuje Crawford. Asistence: Hall, Hemský
03:00
Další branka! Paajarvi přihrál na volného SAMA GAGNERA, který prostřelil Emeryho! Hosté vedou už 0:2 po 3 minutách utkání!
Asistence: Paajarvi, Yakupov
02:24
Šok pro domácí! Schultz přihrál MIKU BROWNOVI, který od modré čáry spíše nahazoval kotouč, ale Emery nestačil zareagovat a touš pouští do scé klece!
Asistence: Schultz, Smyth
00:01

Chicago Blackhawks: Emery (Crawford) - Seadbrook, Keith, Hjalmarsson, Odyua, Rozsíval, Leddy - Hossa, Toews, Saad - Kane, Bolland, Bickel - Stalberg, Shaw, Carcilo - Frolík, Kruger, Bolig

Edmonton Oilers: Dubnyk (Danis) - Schultz J., Schultz N., Petry, Šmíd, Whitney, Peckham - Eberle, Nugent-Hopkins, Hall - Hemský, Gagner, Yakupov - Paajarvi, Smyth, Brown - Jones, Belanger, Petrell
Chicago Blackhawks:
Chicago bylo konečně zastaveno po 24. zápasech, kdy zaznamenalo každý zápas alespoň 1 bod! Postaraly se o to laviny z Colorada. V minulém kole na svém ledě hráči Colorada zdolali Chicago 6:2. Domácí budou chtít minulou prohru jistě napravit, ale dnes jim v cestě bude stát vítěz 5 Stanley cupů.

Edmonton Oilers:
Edmonton letos nemá dobrou formu, nachází se na předposledním místě celé NHL! Olejáři mají bilanci 5 prohraných zápasů v řadě a nedokázali vstřelit branku už 146 minut! Dnes to budou mít na ledové ploše Chicaga velmi těžké.
Vítám Vás u nočního přenosu NHL. V dnešním utkání se utkají jestřábi z Chicaga proti olejářům z Edmontonu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.