To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou.
Vítěznou branku vstřelil v 59. minutě Oleg Kvaša, který pouze vyhazoval, ale tak přesně, že puk se doklouzal přes celé hřiště do prázdné brány hostů. Tím byl osud Ufy zpečetěn.
Je konec. Domácí si připisují důležité tři body do tabulky, když poráží Salava Julajev Ufu 4:1, po velmi koncentrovaném a hlavně výborném výkonu.
60:00
58:59
CSKA právě vstřelilo branku!

OLEG KVAŠA se dokázal od vlastní brány trefit přes celé kluziště do prázdné brány Ufy, úžasně přesná trefa! Vítězství CSKA je již neoddiskutovatelné, Ufa směřuje k další porážce. Asistence: bez asistence.
58:17
Je to tak, branka neplatí!
58:17
Puk se ocitá za zády Bryzgalova, ale hlavní rozhodčí dává rozpažením a gestem najevo, že se musí poradit s videorozhodčím, zda branku uzná. Z opakovaných záběrů je ale patrné, že hosté docílili gólu vysokou holí, gól platit zřejmě nebude.
57:55
Ufa bude hrát vabank. Tarasov zůstává na lavičce, hosté zkouší hru šesti proti čtyřem.
57:55
Oddechový čas pro hosty.
57:55
Další vyloučení, na trestnou lavici odchází domácí Niklas Persson.
57:20
S blížícím se závěrem třetí třetiny je čím dál zřetelnější fakt, že i tento zápas Ufa prohraje.
56:34
Skvělá práce elitní lajny domácích, kteří sevřeli soupeře do jejich třetiny, jako by hráli přesilovou hru! Naneštěstí pro ně, branku Ufy ohrozit nedokázali.
55:30
Dacjuk a spol. na ledě, ohrožení pro branku Tarasova.
54:47
Hosté pouze nahazují puky do třetiny CSKA, ale domácí hráči je dokážou sbírat a vyhazovat ven ze třetiny.
53:50
Hosté čeká v posledních minutách třetí třetiny těžká práce. Hokejisté CSKA jsou v obrovské pohodě, lépe bruslí i kombinují.
52:36
Fantastický průnik A. Radulova, který převzal puk ve středním pásmu, dokázal prokličkovat až před Tarasova, kterého již ale překonat nedokázal.
52:10
Postavení mimo hru, vhazovat se bude před Bryzgalovem.
51:49
50:54
Ale domácí brání výborně, znovu vyhazují puk ze třetiny a bránící čtveřice má dost času na prostřídání.
50:00
Začíná poslední desetiminutovka třetí třetiny, hosté mají při přesilové hře dobrou šanci na snížení a na vykřesání jiskřičky naděje na zvrat v dnešním utkání.
49:49
Sergej Širokov je za podražení vyloučen na dvě minuty, hosté budou hrát přesilovou hru.
49:38
Kvaša se tlačí do zakončení, ale je atakován kapitánem hostů, Proškinem. Puk končí kdesi ve výstroji Tarasova.
49:27
Až nahození Stěpanova končí v lapačce Bryzgalova, hra se střehuje do třetiny CSKA.
49:12
Znovu je na ledě první pětka domácích, vedená Dacjukem a A. Radulovem. Hosté jsou nyní v totálním útlumu, před Bryzgalova se vůbec nemohou dostat.
47:21
Zubov nedokázal udržet puk ve třetině hostů, ti si ale neví rady s dobře obsazený středním pásmem.
46:23
Zakázané uvolnění hostů, komerční přestávka.
45:50
Až nyní odchází první pětka domácích na sřídačku, na ledě strávila více než minutu.
44:58
Střela Pavla Dacjuka tečována, puk končí v ochranné síti, vhazování po pravé ruce Tarasova.
44:40
Alexander Pankov si nabruslil před Bryzgalova z pravé strany, ale jeho střelu gólman vyráží.
43:54
42:36
Chyba Zubareva na modré nyní připravila Ufu o útočné pásmo, hosté zatím neohrozili Bryzgalova.
41:54
Bude se vylučovat, na trestnou lavici odchází Oleg Kvaša, hosté budou hrát přesilovou hru.
40:55
CSKA posílá na led svou druhou formaci, ta první příliš dlouho na ledě nepobyla.
40:01
Oba týmy jsou již na ledě, třetí třetina začne za malou chvíli.
Do třetí třetiny, která začne přibližně v 15:35 hodin, tak hosté vstupují s dvoubrankovou ztrátou.
Grabovskij se totiž dokázal prosadit ve 29. minutě z ojedinělé šance domácích, čímž skončil nápor hokejistů Ufy a od té doby jsme sledovali vyrovnaný hokej.
Druhá třetina za námi, ač její větší část patřila hostům, CSKA dokázalo v této dvacetiminutovce zvýšit své vedení na dvoubrankový rozdíl.
40:00
39:40
Dacjuk s A. Radulovem "točí" obranu soupeře, střela Rylova od modré, Tarasov pozorný.
39:04
Probíhá poslední minuta druhé třetiny, ke střele se dostává z pravé strany Denis Chlystov, ale Bryzgalov chytá svkěle.
38:45
Grabovskij je již na ledě, domácí hrají v plném počtu.
38:10
Puk se ocitl v závaru před Bryzgalovem, ale nakonec ho odpaluje bránící hráč, ani tato šance hostů nekončí brankou.
37:35
Až nyní se hostům daří usadit ve třetině CSKA.
37:00
Ufa však nezačíná vůbec dobře, v nouzi pouze vyhrazuje na zakázané uvolnění.
36:45
Rozhodčí vylučuje, na trestnou lavici odchází za sekání Grabovskij, Ufa bude mít výhodu přesilové hry.
36:17
Zakázané uvolnění hostů, hra se opět stěhuje před Tarasova.
35:42
Grabovskij si výborně potáhl puk přímo na střed pravého kruhu pro vhazování, střílí zápěstím, puk jen těsně míjí pravou tyč Tarasovovi brány!
35:10
CSKA drží soupeře před Tarasovem, nakonec je z toho nahození Denisova, vhazovat se bude opět ve třetině Ufy.
34:30
Domácí mají na ledě svou druhou, hosté třetí, formaci.
34:09
Nahozený puk končí v rukavici Tarasova, vhazovat se bude ve třetině Julajevu Ufa.
33:15
CSKA kombinuje ve své třetině, na led naskakuje první pětka vedená Dacjukem.
31:50
Z prvních minut po třetí brance CSKA je patrné, že tlak hostů je ten tam.
31:11
30:20
Ufa aktivní při přesilové hře, ale obdržená třetí branka je silným "kafem", zvlášť, když hosté hráli celou dobu ve druhé třetině výborně.
29:11
Domácí Persson fauluje, hosté budou hrát přesilovou hru.
28:50

Neskutečné! Jediná šance domácích, kdy se Rjasenkému s A. Radulovem povedlo vytvořit závar před Tarasovem a k puku se dostává MICHAIL GRABOVSKIJ, který nakonec překonává zblízka Tarasova. Asistence: bez asistence.
28:04
Vhazování ve třetině hostů, ale puk získávají hokejisté Ufy.
27:23
Stále se domácím nedaří ohrozit bránu hostů, výborný hokej ze strany hokejistů Ufy!
26:53
Zakázané uvolnění hostů poté, co jeden z hráčů nezachytil přihrávku ve středním pásmu.
26:03
Komerční přestávka.
26:00
Kajgodorov přihrává Proškinovi na modrou, ten ale zachytává puk již za modrou čárou, vhazovat se bude ve středním pásmu.
25:10
První pětiminutovka za námi, patřila zcela jednoznačně hostům. CSKA si zatím nepřipaslo ani jednu střelu na branku!
24:20
Rjasenskij se snaží vykopnout puk z rohu vlastní třetiny, ani první pětka domácích nedokáže přerušit mírný tlak hostujícího týmu.
23:38
Domácí mají problémy s dobře bruslícím soupeřem, Ufa vstoupila do druhé třetiny výrazně aktivněji.
22:58
Další snaha hostů o ohrožení Bryzgalova a nakonec je z toho výborná střela kapitána Ufy, Proškina, která střílí z mezikruží. Výborný zákrok gólmana.
21:55
Domácí se stále nedostávají do třetiny hostů, jejich akce končí ve středním pásmu.
21:20
Ufa nahazuje puk do třetiny domácích, ale ten končí na hokejkách domácích hokejistů.
20:48
Hosté číhají na svého soupeře ve středním pásmu, Dacjuk přichází o puk.
20:01
Oba týmy jsou již na ledě, druhá třetina začne za malý okamžik.
Sledujte i dál náš on-line přenos, druhá třetina začne přibližně v 14:49 hodin.
CSKA dostal do vedení v 6. minutě Sergejev. Za hosty vyrovnal v oslabení v 17. minutě Gluchov, ale ještě v téže početní převaze dokázal CSKA vstřelit zatím rozdílovou branku, díky přesně trefě Rylova, který stanovil v 18. minutě konečné skóre první třetiny.
Skončila první třetina, ve které jsme zaznamenali tři pěkné branky. CSKA je zatím o jeden gól lepší, hlavně se mu daří proměňovat přesilové hry a vede po první třetině 2:1.
20:00
19:48
Třetina se již dohrává, puk ve třetině hostů, ale nikdo se ke střele již nedostal.
18:40
Hraje se nyní hlavně ve středním pásmu.
17:58
Další střela domácích, Denisov pálí z bezprostřední blízkosti po vyhraném vhazování před Tarasovem, ale gólman hostů chytá.
17:05

Ale domácí tým využívá druhou přesilovou hru, puk si převzal na modré JAKOV RYLOV, sjel si až do levého kruhu pro vhazování a střelou zápěstím překonává Tarasova. Asistence: Alexander Radulov.
16:27
Ufa právě vstřelila branku!

To je překvapení! Hosté se pouští do rychlého brejku v oslabení, ALEXEJ GLUCHOV výborně napadal rozehrávku domácích, obral o puk Mäenpääho a z levé strany postupoval sám na Bryzgalova, kterému bekhendovým blafákem nedal šanci. Vyrovnáno! Asistence: bez asistence.
15:44
Proškin fauluje ve třetině CSKA, hosté budou hrát opět v oslabení.
15:44
Třetí pětka se nyní dostala pod tlak soupeře, ale vše končí vyloučení.
14:50
Hosté kombinují ve třetině CSKA.
14:00
Pavel Dacjuk dokázal zavést puk do třetiny hostů, ale do zakončení se nedostal, hosté vyváží puk ven ze třetiny.
13:00
Domácí posílají na led svou čtvrtou lajnu, hosté naopak svou elitní formaci.
12:38
Ufa pod tlakem, sprška střel míří na Tarasova, naposledy střílel Sergej Širokov, ale góman Ufy chytá.
11:49
Kvaša si nabruslil do třetiny hostů po levém křídle, střílí, ale Tarasov vyráží nad sebe, u puku však stále domácí.
11:09
11:04
Domácí sice drželi puk na svých hokejkách, ale příliš střel nevyprodukovali. Naposledny A. Radulov střílel z mezikruží, ale přímo do připraveného Tarasova, přesilová hra pomalu končí.
10:27
Grabovskij dobře zakombinoval s A. Radulovem, dostal se před Tarasova, kde se snažil zakončit, ale gólman hostů byl úspěšnější.
10:00
CSKA je již v přesilovkovém rozestavení ve třetině hostů.
09:09
Trest si jde odpykat Nikita Filatov. Ufa hraje opět v oslabení.
09:09
09:09
Ufa hrála chvíli v šesti hráčích, bude se vylučovat.
08:45
CSKA má po vstřelené brance mírnou převahu.
07:45
Domácí kombinují ve třetině hostů.
06:27
Nakonec se ale přece jenom hosté dostávají do třetiny CSKA, Proškin pálí od modré, ale puk chytá Bryzgalov.
05:55
Hosté se snaží o okamžitou odpověď, ale obrana CSKA jim bere puk.
05:04

Domácí se nakonec v závěru své přesilové hry prosazují, ANDREJ SERGEJEV střílí přesně z pravé strany od modré čáry a domácí jdou do vedení. Asistence: Igor Grigorenko, Oleg Kvaša.
04:00
Hosté se zatím ale brání dobře, CSKA se zatím nedostalo do jejich třetiny.
03:17
První vyloučeným hráčem je hostující Koněv. CSKA bude hrát přesilovou hru.
02:23
Sprukts s Barbaševem se nyní dostali až před Tarasova, ale ten si dokázal poradit.
01:43
I. Radulov je prvním střelcem, který střílí na bránu, Tarasov si z jeho střelou z pravé strany dokázal poradit.
01:20
Na první střelu stále čekáme, na ledě druhé pětky.
00:48
Zakázané uvolnění hostů, vhazování po levici Tarasova.
00:20
Dacjuk zavezl puk do třetiny Ufy, ale ke střele se nedostal.
00:01
Hraje ruská hymna, začátek utkání se blíží.
Jak patrno z úvodních sestav, dnes do utkání nenastoupí česká dvojice v dresu Ufy - Rolinek s Blaťákem. Oba se ocitli mimo soupisku po pátečním debaklu v Praze, kde Ufa podlehla Lvu 1:6!
Oba týmy jsou již na hrací ploše, utkání začne každým okamžikem.

CSKA Moskva: Bryzgalov (Proskurjakov) - Rylov, Rjasenkij, A. Radulov, Dacjuk, Grabovskij - Denisov, Mäenpää, Zubov, Persson, Širokov - Sergejev, Kondratěv, Kvaša, I. Radulov, Grigorenko - Marčenko, Ljubimov, Sprukts, Davis, Barbašev

Salavat Julajev Ufa: Tarasov (Arjutin) - Proškin, Koněv, Gluchov, Stěpanov, Musatov - Zubarev, Kolcov, Paršin, Chlystov, Zinovjev - Baranka, Šulakov, Mirnov, Pihlström, Kajgorodov - Jemelin, Pankov, Filatov, Trubačjov

Rozhodčí: Rogačjov, Romaško - Morozov, Sivov.
Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání KHL, v němž CSKA Moskva přivítá na svém ledě tým Salavat Julajev Ufa.
CSKA Moskva
Slavný moskevský klubu CSKA je po čtyřiatřiceti odehraných zápasech na čtvrtém místě v Západní konferenci, když v zatím odehraných utkáních nasbíral dvaašedesát bodů za třiadvacet výher a jedenáct proher. CSKA se může pyšnit skvělou obranou, která je se čtyřiasedmdesáti obdrženými brankami druhá nejlepší v rámci celé KHL! Lepší je pouze Jaroslavl, která obdržela o čtyři branky méně. To je výborná vizitka obranné činnosti CSKA.
Salavat Julajev Ufa
Hosté vstupují do dnešního utkání z páté pozice ve Východní konferenci, když v dosud odehraných šestatřiceti zápasech devatenáctkrát vyhráli a sedmnáctkrát prohráli. Ufa bude chtít v dnešním utkání prolomit nepříjemnou venkovní sérii, kdy první dva venkovní zápasy, z pěti celkem v řadě, prohráli a získali pouhý bod, a to z ledu Slovanu Bratislava, s nímž prohráli po nájezdech.
Češi na ledě
V dnešním utkání se na ledě může představit dvojice českých hráčů, a to v dresu Salavatu Julajev, který obléká třicetiletý obránce Miroslav BLAŤÁK společně s kapitánem české reprezentace, dvaatřicetiletým Tomášem ROLINKEM.