To je z mé strany vše a těším se u dalších hokejových přenosů. Přeji hezký den.
A je dobojováno. New Jersey Devils na svém ledě přihrálo Letce z Philadelphie 3:0 a získalo důležité dva body. Nutno dodat, že zcela zaslouženě. Za domácí se dnes střelecky prosadil Zajac, Clarkson a hvězdný Kovalčuk.
60:00
59:25
A je tu další potyčka. Na pět minut odchází na trestnou lavici Schenn a Bernier.
55:28
Za další potyčku dostávají Simmonds a Clarkson trest na pět minut.
52:50
Ale domácí Židlický hákoval a dostává také dvě minuty.
52:32
Za zdržování hry je vyloučen hostující Grossmann.
52:24
Za hákování dostává dvě minuty hostující Giroux.
51:22
Za potyčku dostávají dvě minuty Talbot a Salvador.
49:35
47:35
Za držení putuje na trestnou lavici domácí Clarkson.
46:49
Za nesportovní chování dostává dvě minuty hostující Giroux.
40:01
Ve druhé třetině jsme viděli jednu branku a opět ji vstřelili domácí borci, konkrétně Ilja Kovalčuk. New Jersey Devils tedy vedou o tři branky a míří za výhrou. Třetí třetina začne zhruba v 03:28.
40:00
36:36
Za vysokou hůl putuje na trestnou lavici hostující Coburn.
35:56
Dvě minuty dostává hostující McGinn.
32:50
Tak nakonec přesilovku hrát domácí nebudou. Ve stejný čas je totiž vyloučen i Bernier.
32:50
Přesilovka pro domácí. Za podražení odchází na trestnou lavici hostující Simmonds.
29:29
A čtvrtým do party, který se zapojil do šarvátky, je Jakub Voráček.
29:29
Za stejný prohřešek jde na trestnou lavici i hostující Hartnell.
29:29
Na trestnou putuje za hrubost ještě domácí Clarkson.
29:29
Je tu další vyloučení. Za hrubost odchází na dvě minuty Matteau.
27:02
25:02
Za hákování je vyloučen domácí Tedenby.
22:44
Devils právě vstřelili branku!

Tak to je neuvěřitelné. Domácím opět vyšel vstup do třetiny a už vedou o tři branky. Trefil se ILJA KOVALČUK. Bez asistence.
20:01
V první třetině jsme viděli dvě branky a obě vstřelili domácí hráči. Ďábly poslal do vedení už ve 2. minutě Zajac a v poslední minutě první třetiny zvýšil vedení Clarkson. Druhá perioda začne zhruba v 02:30.
20:00
19:35

Domácí udeřili těsně před první sirénou. DAVID CLARKSON se dostal k puku a prostřelil Bryzgalova. Asistence: Travis Zajac, Ilja Kovalčuk.
16:20
14:20
Další přesilovka pro hosty. Za hákování je vyloučen domácí Kovalčuk.
14:02
12:02
První přesilovku si zahraje Philadelphia. Vyloučen je totiž domácí Marek Židlický.
01:07

A domácí Ďáblové jdou rychle do vedení. První branku v tomto duelu vstřelil TRAVIS ZAJAC. Asistence: Bryce Salvador, Dainius Zubrus.
00:01

New Jersey Devils: Brodeur (Hedberg) - Židlický, Salvador, Fayne, Greene, Volčenkov, Tallinder, Janssen - Kovalčuk, Zajac, Zubrus - Clarkson, Eliáš, Tedenby - Bernier, Gionta, Carter - Josefson, Matteau

Philadelphia Flyers: Bryzgalov (Leighton) - L.Schenn, Timonen, Grossman, Coburn, Foster, Meszároš, Rinaldo - B.Schenn, Giroux, Hartnell - Voráček, Couturier, Talbot - Read, Laughton, Simmonds - Wellwood, Fedotěnko
Vzájemné zápasy

Poslední dva vzájemné zápasy ovládlo New Jersey. V tom posledním dokázalo vyhrát na ledě Flyers 3:1 a v předposledním vyhrálo doma, a to 4:2.
Philadelphia Flyers

Hosté už sehráli dva zápasy. V tom prvním nestačili na Pittsburgh, kterému na svém ledě po velké bitvě podlehli 1:3. Ve druhém utkání se Flyers utkali s Buffalem a ani tento duel nezvládli a prohráli 5:2.
New Jersey Devils

Domácí zatím v této zkrácené sezoně odehráli jeden zápas. Zajížděli na led New York Islanders a toto utkání zvládli a vyhráli těsně 2:1. Za New Jersey se prosadil Travis Zajac a David Clarkson. Uvidíme, zda se tedy domácím podaří bodovat i dnes.
Zdravím všechny hokejové fanoušky. NHL má na programu další zápasy a my budeme sledovat zajímavý duel mezi New Jersey a Philadelphií. Mírným favoritem tohoto utkání je podle odborníků domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.