To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového dne a u dalších online přenosů na počtenou!
Třetí třetina přinesla už pouze jednu branku, kterou korigoval Taylor Hall. Edmonton ale i tak prohrává 3:6, když všechny branky Sharks dokázali nastřílet už v první třetině.
60:00
53:31
51:31
Pavelski vyhodil kotouč z obranného pásma až na tribunu, Edmonton tak má další přesilovku!
45:55
Na ledě se strhla menší strkanice, po které míří na trestnou lavici Ryane Clowe a Eric Belanger, hrát se bude 4 na 4.
43:34
Edmonton právě vstřelil branku!
Že by se ještě schylovalo k drama? TAYLOR HALL napřáhl z mezikruží a prostřelil Niemiho! Asistence: Jordan Eberle a Ladislav Šmíd.

Zblokované střely: 4:3 (celkem 11:8)
V druhé části hry jsme viděli pouze jednu branku, kterou vstřelil ve 35. minutě ve dvojnásobné přesilovce domácích Justin Schultz, pro nějž to byl první zásah v kariéře v NHL. Edmonton tak zastavil nával gólů Sharks, o což se velkou měrou postaral také nový muž mezi třemi tyčemi, Yann Danis vystřídal Devana Dubnyka v brance po 1. třetině a ještě neinkasoval.
40:00
35:59
Boyle je na ledě, Sharks hrají v plném počtu.
34:25
Mladá letka domácích dvojnásobnou přesilovku rychle využívá! JUSTIN SCHULTZ si stejně jako Jakupov připisuje první branku v kariéře v NHL! Asistence: Ryan Nugent-Hopkins a Jordan Eberle.
33:59
Dan Boyle hodně nepříjemně narazil hlavou na hrazení Ryana Smythe, za což vidí dvouminutový trest. Oilers mají možnost minutu a 34 vteřin přesilovky 5 proti 3!
33:25
Za nedovolené bránění je na trestnou lavici poslán Marc-Edouard Vlasic.
30:35
28:35
Ryan Smyth vyloučen na 2 minuty za hrubost.
20:01
Do druhé třetiny naskočil do branky Oilers Yann Danis!

Zblokované střely: 7:5
Neskutečné představení předvedli v první třetině hosté ze San Jose. Domácím během 20 minut nasázeli celkem 6 branek! V úvodu se v dvojnásobné přesilovce prosadili Boyle a Couture. Následně korigoval svým prvním gólem v NHL Nail Jakupov, poté ale přišla exploze s brankami Žraloků. V polovině první třetiny dvakrát skóroval Patrick Marleau, po něm se prosadil opět Logan Couture a v poslední minutě úvodního dějství upravil na 6:1 Marc-Edouard Vlasic.
20:00
19:20
San Jose právě vstřelilo branku!
A další branka! Hostům byla poskytnuta výhoda, MARC-EDOUARD VLASIC se ale dostal ke střele a propálil vše, co mu stálo v cestě! Asistence: Tommy Wingels.
18:09
Žraloci pokračují v demolici svých soupeřů. LOGAN COUTURE si počkal na dorážku Havlátovi střely! Asistence: Martin Havlát a T. J. Galiardi.
11:08
Opět využitá přesilovka§ Thornton opět našel v mezikruží PATRICKA MARLEAUA, který upravuje skóre už na 1:4! Asistence: Joe Thornton a Logan Couture.
10:33
Corey Potter vyloučen za hrubost.
10:02
To nám to tam v úvodu padá! Thotnton vrátil zpoza branky přihrávku svému parťákovi z útoku PATRICKU MARLEAUOVI, pro kterého nebyl problém potřetí dnes prostřelit Dubnyka. Asistence: Joe Thornton a Brad Stuart.
08:25
I domácí využívají přesilovku! Gagner našel přesně NAILA JAKUPOVA, který si zapisuje první zářez v kariéře v NHL! Asistence: Sam Gagner a Aleš Hemský.
07:49
Přesilovka pro domácí, za držení je vyloučen Brad Stuart.
04:30
A hosté využívají i pokračující přesilovku 5 na 4! LOGAN COUTURE si vyměnil kotouč s Marleauem a střelou zápěstím podruhé překonává Dubnyka! Asistence: Patrick Marleau.
03:17
Žraloci rychle dvojnásobnou přesilovku využívají. Pavelski zpoza branky nabil do palebné pozice DANU BOYLOVI, jehož dělovka skončila v brance! Asistence: Joe Pavelski a Joe Thornton.
03:03
Tak to je velká obtíž pro domácí celek hned v úvodu utkání, Jeff Petry je potrestán za podražení a Oilers se budou muset bránit přes minutu ve třech!