Autorem branky je RENÉ BOURQUE. Asistence: Alex Galchenyuk.
00:01

Florida Panthers: Theodore (Clemensen) - Campbell, Kuba, Weaver, Kulikov, Strachan, Gudbranson - Versteeg, Weiss, Fleischmann - Shore, Mueller, Hubderdeau - Kopecký, Goc, Kovaljov - Matthias, Smithson, Skille.

Montreal Canadiens: Price (Budaj) - Jemelin, Markov, Diaz, Gorges, Bouillon, Subban - Gionta, Plekanec, Bourque - Cole, Desharnais, Prust - Gallagher, Galchenyuk, Pacioretty - Armstrong, Eller, Moen.

Rozhodčí: Charron, Sutherland - Sharrers, Murray.
Florida do utkání vstupuje se dvěma porážkami od nejhoršího celku ligy Washingtonu v zádech a s vědomím, že bude muset hlavně zlepšit svou defenzivu. V posledních dvou zápasech od Capitals inkasovala jedenáct branek a její průměr 3,83 obdržených gólů na zápas je daleko nejhorší v lize. V NHL se tak začalo spekulovat, zda není na čase zamíchat brankovištěm a pokusit se vyměnit Scotta Clemmensena za Joseho Theodora. Zkušený brankář a bývalý hráč Montréalu ale stále má přednost. Hlavní trenér Kevin Dineen navíc zavrhl možnost, že by z farmy v San Antoniu povolal Jacoba Markströma.

Montréal v posledním zápase proti Tampě prožil hrůzostrašný závěr třetí třetiny. Rychle totiž ztratil vedení 0:3 a musel o své vítězství bojovat až v samostatných nájezdech. Boj to byl nakonec úspěšný, nicméně statistika třetích třetin je pro Canadiens více než odstrašující - jednalo se totiž o třetí případ ze čtyř zápasů, kdy Habs vstoupili do třetí třetiny ve vedení a dali ještě svému soupeři šanci na návrat. "Nesmíme zapomínat, že tým se musí naučít vyhrávat. To se ale nestane přes noc. Musíme se poučit z našich chyb," řekl kouč Michel Therrien.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.