To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou.
Naopak, pro Lev Praha si připisuje další nepříjemnou porážku a boj o play off si tak řádně komplikuje. A to navzdory tomu, že pražský celek vstoupil dobře do utkání, v němž vedl již 2:0! Obrat domácích jen dokumentuje, jak na to hokejisté pražského Lva momentálně jsou.
Je konec! Z vítězství 4:2 se raduje Jugra Chanty-Mansijsk, která ve třetí třetině dokonala obrat a zaslouženě, zejména díky své aktivitě ve druhé části utkání, si připisuje tři body.
60:00
59:37
Tým Jugra právě vstřelil branku!
Sotva Pöpperle opustil branku, chybují hosté v rozehrávce při nepovedeném střídání a KIRILL SAFRONOV dává rozhodující branku dnešního utkání. Asistence: Anton Krysanov.
59:00
Poslední minuta třetí třetiny, možná celého utkání.
58:40
Hosté se zatím nedostali k power-play, domácí kontrolují hru.
58:00
Začíná posledních stodvacet vteřin třetí třetiny.
57:32
To je kritická situace pro Lev Praha, který je krůček od další porážky!
57:08
Obrat dokonán! Jugra Chanty-Mansijsk otáčí skóre s 0.2 na 3:2! Domácí nyní dokonale rozebrali obranu hostů, Trončinský viděl dobře postaveného IGORA SKOROCHODOVA u levé tyče, kterému adresoval přihrávku a Skorochodov dává třetí branku Jugry. Asistence: Konstantin Glazačev, Marek Trončinský.
56:12
Krysanov ztrácí puk při přechodu do útočného pásma, ale domácí jsou u puku.
55:23
Hra ve čtyřech hostům svědčí, také při ní dali svou první branku v utkání.
54:56
Opět se bude vylučovat, tentokrát půjde na trestnou lavici hráč Lva Praha, konkrétně Sami Lepistö, který podrazil Skorochodova. Ale pozor, na tresné lavici je i Skorochodov!
54:26
Nakládal vyhazuje puk ze třetiny.
53:45
53:45
S koncem přesilové hry ještě střílí Vrána z levé strany z ostrého úhlu, ale Masalskis chytá.
53:23
Sami Lepistö pálí od modré, Masalskis vyráží. Hosté stále u puku.
53:00
Již to neplatí, domácí vyhazují puk.
52:45
Hostům se zatím přesilová hra daří, drží se v útočné třetině.
52:28
Tomáš Surový již slavil branku, ale puk měl Masalskis ve své lapačce, dobrá příležitost Lva Praha!
51:45
Před Vánou musí odehrát Skorochodov, ale ještě předtím fauluje Ibragimov, to jsou dvě minuty!
50:50
Čtvrá pětka Lva Praha se snaží o přečíslení, ale musí se rychle vracet.
50:33
Vylučovat se nebude, Ondrej Němec odjíždí v předklonu na střídačku.
50:32
Němec byl tvrdě zasažen za vlastní brankou do hlavy, již je u něho lékař týmu, Demagin měl ruce příliš vysoko.
50:02
Masalskis dostal zásah pukem zřejmě do choulostivých míst, ale bude pokračovat v utkání.
49:48
Per Vrána se nebál a pronikl po pravém křídle až před Masalskise, střílí, brankář Jugry chytá.
49:08
Až nyní, zároveň domácí nepřesně rozehrávají, zakázané uvolnění, hra se stěhuje před Masalskise.
48:54
Hostům se nedaří vyvézt puk ze třetiny.
48:35
Jugra opět před Pöpperlem.
47:50
V následujících minutách můžeme očekávat drtivý tlak domácích.
47:29
RIANT IBRAGIMOV střílí z pravé strany a puk prochází Pöpperlemu mezi výstrojí do branky, je vyrovnáno! Asistence: Kirill Safronov, Sergej Demagin.
47:00
Střídání, Lev Praha vyhazuje puk.
46:29
Narozdíl od hostů, domácí jsou od úvodních vteřin nastěhováni před Pöpperlem.
45:47
45:46
Marcel Hossa sáhl Ibragimovi do obličeje a je za to vyloučen na dvě minuty.
45:09
Opět puk opouští pásmo domácích.
44:42
Domácí výborně brání, Lev Praha se nedostává do třetiny.
44:09
Jugra se osvobozuje, vyhazuje puk ze třetiny.
43:47
Rozhodčí přerušují hru, na trestnou lavici odchází Buljanskij, Lev Praha si zarhaje přesilovou hru.
43:05
Další nebezpečný brejk hostů, Jakub Klepiš po levé straně najíždí před Masalskike, střílí, ale ten chytá.
42:42
Cipulis se dostává do úniku, je tísněn dvěma obránci, ale ještě bekhendem zakoknčuje, Masalskis chytá.
42:18
Puk opět ve třetině Lva Praha.
41:52
Hosté vyváží puk, ale ten vzápětí ztrácí.
41:21
Jugra vlétla od úvodních vteřin na svého soupeře!
41:10
A další útok se valí na Pöpperleho.
40:51
Bocharov zavezl puk do třetiny Lva Praha.
40:16
Zakázané uvolnění hostů, hra se stěhuje před Pöpperleho.
40:01
Oba týmy jsou již na ledě, třetí třetina může začít!
Sledujte i dál náš on-line přenos, třetí třetina začne přibližně v 15:38 hodin.
Domácí tak mají pro třetí třetinu jasný cíl - vyrovnat a případně i strhnout vedení na svou stranu.
Pražský klub dostal ve druhé třetině do vedení 2:0 v 32. minutě Krejčík, který prostřelil Masalskise od modré čáry. Domácí se poprvé v utkání prosadili ve 37. minutě, kdy puk doslova "došťouchal" za záda Pöpperleho Glazačev.
Druhá třetina je za námi a ač skončila nerozhodně, do kabin jdou opět s jednobrankovým vedením hráči Lva Praha, tentokrát v poměru 2:1.
40:00
39:27
Běží poslední minuta druhé třetiny.
38:40
Lev si za první gól ve vlastní síti může v podstatě sám, po druhé brance začal být velice pasivní a první gól domácích budiž výstrahou!
38:12
Jugra je nyní "na koni", na Pöpperleho se valí jeden útok za druhým, to je tlak! Buljanov pálí z pravé strany, gólman chytá.
36:22
Domácí snižují, závar před Pöpperlem po střele Pepeljajeva využívá ke vstřelení KONSTANTIN GLAZAČEV, který dotlačil puk za bezmocného gólmana. Asistence: Alexej Pepeljajev, Igor Skorochodov
34:01
V této fázi utkání se hosté nikam příliš nehrnou, nechávají hrát domácí a zřejmě se budou spoléhat na rychlé protiútoky. Ale Jugra začíná být nebezpečná!
33:25
Domácí jsou druhým gólem ve vlastní brance dokonale zaskočeni, Lev hraje dobře a nepouští domácí do větších šancí.
33:00
Týmy jsou již v plném počtu.
32:55
Oba vyloučení hráči se již připravují na návrat do hry.
31:03
Lev Praha právě vstřelil branku!
Michal Birner vyhrává vhazování po levé ruce Masalskise, puk směřuje na modrou čáru na JAKUBA KREJČÍKA, ten si ještě nabruslil více na střed a prudkou střelou po zemi překonává domácího gólmana! Asistence: Michal Birner.
31:00
Kirill Safronov hákuje a je vyloučen! Hosté si ale nezahrají přesilovou hru, vyloučen je také Gynge.
30:25
Nyní i Lev musí pouze vyhazovat puk ze třetiny, zakázané uvolnění, hra se stěhuje zpět před Pöpperleho.
30:00
Je za námi polovina utkání, hosté stále drží jednobrankový náskok na ledě Jugry Chanty-Mansijsk!
29:13
Jugra nyní pouze vyhazuje, Lev Praha hraje mnohem útočněji, než v prvním poločase a na domácí tým to platí!
28:48
Novotný se dostává ke střele z pravé strany z otočky, ale Masalskis pozorný.
28:12
Rachůnek neuspěl v souboji s Ibragimovem, puk opouští útočné pásmo hostů.
27:51
Lev Praha nasazuje svou elitní formaci.
27:22
Glazačev střílí z levé strany, ale puk letí do ochranné sítě.
26:53
Bocharov objel branku s pukem na holi a vybruslil si před Pöperleho, střílí, ten ale chytá.
26:05
Hosté nahazují puk, Masalskis raději chytá do své lapačky, vhazovat se bude v obranném pásmu Jugry.
25:18
Magogin se prohráčkoval až mezi kruhy pro vhazování, střela mu ale příliš nesedla, Pöpperle chytá.
24:28
Klepiš se snažil protlačit až před Masalskise po levé straně, ale obrana Jugry mu odebrala puk.
24:02
Domácí tým má problémy s rozehrávkou, hosté výborně napadají.
23:20
Konečně se Lev osvobodil, třetí pětka domácích velice "zatápěla" obraně Lva Praha.
23:03
Třetí pětka domácích se vymanila a sama se drží v útočném pásmu.
22:13
Znovu jsou ale hosté v útočné třetině.
21:45
Krajíček bojoval za Masalskisem o puk, ale ten nakonec získávají domácí hokejisté.
21:08
20:55
Blíží se závěr přesilové hry, Jugra zřejmě ani tuto početní výhodu nevyužije.
20:40
Hosté vyhazují puk ze třetiny.
20:22
Jugra již nastěhována před Pöpperlem.
20:01
Oba týmy jsou již na ledové ploše, druhá třetina, do které domácí vstoupí s výhodou přesilové hry, začne za malý okamžik.
Sledujte i dál náš on-line přenos, druhá třetina začíná přibližně v 14:49 hodin.
Hosty dostal do vedení ve 12. minutě Jakub Klepiš, který se parádně trefil z levé strany při přesilové hře a od té doby hosté vedou. Domácí zatím na svůj první gól čekají.
Skončila první třetina dnešního utkání. Šťastnější jdou do kabin hosté, kteří hrají hodně dobrou taktickou partii na ledě Chanty-Mansijsk a i přesto, že domácí přestříleli svého soupeře, prohrávají 0:1!
20:00
19:32
Jugra se ale zatím nedostává do útočného pásma, hosté se brání dobře.
19:08
Vylučuje se, za sekání odchází na trestnou lavici Krejčík, domácí budou mít výhodu přesilové hry.
19:00
Začíná poslední minuta první třetiny.
18:39
Klepiš byl příliš rychlý při přechodu do útočné třetiny, ofsajd, vhazování ve středním pásmu.
18:16
Puk ve třetině Lva, ale hosté vyváží puk do středního pásma.
17:20
Hraje se převážně ve středním pásmu.
16:08
Pöpperle zasahuje proti nahozenému puku, Jugra v útočném pásmu.
15:39
Nepřesná rozehrávka, Karamnov nezachycuje puk, zakázané uvolnění, hra se stěhuje před Pöpperleho.
15:13
Oba týmy si nyní nevytváří gólové příležitosti.
14:32
Dobrá kombinace hostů před Masalskisem, ale obrana nakonec bere puk a domácí jdou do protiútoku.
13:58
Nahozený puk domácích získavá soupeř.
13:31
Kuzmin bojuje v rohu útočné třetiny, ale puk nakonec opouští pásmo.
12:53
Komerční přestávka.
12:08
Domácí tak inkasovali z páté střely hostů, sami již ohrozili branku devětkrát.
11:18
V závěru přesilové hry se přece jenom hráči Lva Praha prosazují! Petr Vrána přihrává na levou stranu, kde je na kruhu pro vhazování úplně osamocen JAKUB KLEPIŠ a ten střelou z voleje nedává Masalskisovi žádnou šanci! Asistence: Petr Vrána, Ondřej Němec.
10:12
Ale obrana Jugry se brání zatím spolehlivě, Lev se, kromě střely Hunkese v úvodu přesilové hry, zatím nedostal ke střele.
09:42
Hunkes pálí z levé strany od modré, Masalskis chytá.
09:26
Opět se vylučuje, tentokrát jde na trestnou lavici hráč domácích Bocharov.
09:08
Puk však opouští třetinu, hosté nevystřelili.
08:51
Klepiš posouvá puk do útočného pásma.
07:50
Třetí střela hráčů Lva Praha, Masalskis vyráží, puk je na hokejkách domácích hráčů.
07:16
Opět puk před Pöpperlem, hosté "šlapou vodu"! Poměr střel jen dokazuje převahu domácích - 7 : 2!
06:21
Kdyby nic jiného, tak díky přesilové hře získal domácí tým ještě větší převahu, než měl na začátku utkání.
05:44
Bocharov se tlačí do zakončení, ale obrana Lva puk vyhazuje.
05:14
04:55
Ale domácí opět ve třetině Lva Praha. Pöpperele likviduje další nebezpečnou střelu domácích.
04:24
Závar před Pöpperlem, naštěstí se hostům podařilo puk vyhodit a mohou vystřídat.
03:44
Hosté se brání zatím dobře, dokonce se Michal Birner dostává ke střele, Masalskis chytá a hosté získávají pásmo!
03:14
Rozhodčí přerušuje hru, bude se poprvé vylučovat, na trestnou lavici za podražení odchází Tomáš Rachůnek.
02:14
Jugra v úvodu utkání aktivnější, hosté pozorně brání.
01:40
Hosté se zatím ke střele na Masalskise nedostali.
00:58
Vzápětí další střela domácích z levé strany, pálil Krysanov, i tuto střelu Pöpperle chytá.
00:42
První střela, Pöpperle chytá.
00:16
Hosté nerozehráli dobře, zakázané uvolnění, hra se stěhuje před jejich branku.
00:14
Úvodní buly vyhrává Lev Praha.
00:01
Oba týmy jsou již na ledové ploše, hrají hymny. Nejprve česká, poté ruská.

Jugra Chanty-Mansijsk: Masalskis (Galajša) - Pepeljajev, Grebeškov, Skorochodov, Sitnikov, Magogin - Safronov, Ibragimov, Krysanov, Glazačev, Demagin - Trončinský, Starosta, Buljanskij, Rybakov, Bocharov - Putilov, Jacenkov, Kuzmin, Beljajev

Lev Praha: Pöpperle (Štěpánek) - Němec, Lepistö, Vrána, Klepiš, Rachůnek - Hunkes, Krejčík, Novotný, Surový, Hossa - Porseland, Oystrick, Karamnov, Gynge, Sekáč - Nakládal, Cingel, Cipulis, Řepík, Birner

Rozhodčí: Anisimov, Bulanov - Koršak, Černyšev.
Vítejte u on-line přenosu utkání KHL, v němž Jugra Chanty-Mansijsk přivítá na svém ledě Lev Praha.
Jugra Chanty-Mansijsk
Domácí tým je po pětačtyřiceti odehraných zápasech s dvaašedesáti body na devátém místě ve Východní konferenci, když v zatím odehraných utkáních dvaadvacetkrát vyhrál a třiadvacetkrát prohrál. Jugra je tak na prvním nepostupovém místě, když na osmé místo ztrácí pouhý bod! V posledních zápasech Chatny-Mansijsk mocně finišuje a z posledních šesti utkání čtyřikrát zvítězil!
Lev Praha
Hosté vstupují do dnešního utkání z osmé pozice v Západní konferenci, když v dosud odehraných čtyřiačtyřiceti zápasech devatenáctkrát vyhráli, pětadvacetkrát prohráli a nasbírali zatím šedesát bodů. Lev tak zatím zuby-nehty drží poslední místo, zajišťující postup do play off, nicméně náskok na devátý a deátý tým je pouze jednobodový. Navíc pražský klub musí bojovat s nepříznivou bilancí, kdy z posledních pěti utkáních vyhráli pouze jednou a čtyřikrát prohráli.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.