50:49
Kazaň právě vstřelila branku!
Jakoby mne hosté vyslyšeli. DENIS ZARIPOV si počkal na modré čáře na přihrávku od Morozova a jako správný obránce propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Alexej Morozov, Konstantin Kornejev
Tímto se s Vámi dnes loučím a přeji příjemný zbytek pátečního dne.
Torpedo oplatilo porážku Kazani ze začátku listopadu kde na jejím ledě prohrálo v poměru 4:0.
Viděli jsme zápas, ve kterém padly čtyři branky ačkoliv to tak nevypadalo. Do poloviny zápasu na ledě vládly obrany obou celků. Domácí to ovšem přestalo bavit a během dvou minutu vstřelil dvě branky, které pravděpodobně rozhodli utkání. Kazani se dnes nedařily přesilovky, i když po jedné z nich vstřelili svoji jedinou branku v tomto zápase. Torpedo si třetí třetinu pohlídalo a v klidu si dokráčelo pro zisk tří bodů.
60:00
59:00
Jemelin mohl vystřelit od modré, ale místo toho zlomil svoji hůl.
57:02
Dvě minuty za hrubost si jde odsedět hráč domácích. Kazaň má výhodu další přesilovky.
56:47
Kazani se nedaří usadit se v útočném pásmu, Torpedo dnes precizně brání a nepouští Kazaň do výraznějšího tlaku.
55:18
Před branku se tlačil Pesonen, ovšem přihrávku od parťáka Imonena schoval pod lapačku Koval.
54:49
Střela Chomickijho jen těsně minula branku.
52:10
Kazaň jakoby po vstřelení gólu ožila a zatlačila svého soupeře do jeho pásma. Ke střele se dostal Zacharčuk, mířil ovšem mimo.
50:07
Tato přesilovka může být poslední možnost pro Kazaň aby ještě s výsledkem něco udělala.
50:00
Sčastlivyj si půjde odsedět 2 minuty za držení.
45:17
Kapanen se dostal k další střele, tentokrát ale trefil Kovala kam si do výstroje.
47:42
Galuzin se prosmýkl kolem obránce Kazaně a dostal se až ke střele, kterou Barulin ukryl v rukavici.
47:00
Ve třetí třetině vidíme spíše boj ve středním pásmu než pohledný hokej, který by bavil fanoušky. Následuje komerční přestávka.
44:20
Kapanenova střela minula branku domácích. Chtěl bych podotknout, že toto byla první střela Kazaně ve třetí třetině.
42:01
Torpedo právě vstřelilo branku!
RUSLAN ZAJNULIN si v závaru před brankou našel kotouč a dokázal ho procpat za záda Barulina. Asistence: Vladimir Gorbunov
40:01
Hráči obou mužstev už jsou připraveni na ledové ploše. Třetí perioda může začít.
Ve druhé třetině jsme viděli rozhodně lepší hokej oproti první třetině. Torpedo začalo hrát útočný hokej a bylo za to odměněno dvěma slepenými góly ke konci třetiny. Uvidíme, jestli hosté dokážou s výsledkem ještě něco udělat. Třetí třetina začne přibližně v 17:37
40:00
38:10
Kazaň se teď nemůže oklepat z dvou obdržených gólů a vůbec se jí nedaří kombinace.
36:00
Domácí tým teď má slova vyvrátil. Konečně vidíme hokej, který diváky baví. Během necelých dvou minut se podařilo Novgorodu vstřelit dvě branky a je rázem při chuti a snaží se znovu atakovat branku hostů.
35:52
A rázem je to již o dvě branky! ARŤEM ČERNOV si skvěle najel před branku kde tečoval Gorbunovo nahození za bez mocného Barulina. Asistence: Vladimir Gorbunov.
34:23

Domácí se ale přeci jen ujímají vedení! DIMITRIJ MAKAROV objel branku až k levému kruhu. Na nic nečekal a tvrdě vypálil. Jeho střela překvapivě prošla až za záda Barulina, který puk s největší pravděpodobností neviděl přes hráče, který mu bránil ve výhledu! Asistence: Aleksej Vasilijev
33:11
Thorenberg teď nebezpečně pálil z ostrého úhlu, ale ani jeho střela neskončila v síti.
31:37
A Bars Kazaň je v plném počtu. Oslabení ustáli hosté bez větších potíží.
32:34
Varnakovu střelu brankář hostů vyráží.
31:25
Jenže vidíme stále stejný obrázek hry. Novgorod sice má přesilovku, ale nedaří se mu vytvořit nějaký souvislý tlak. Především chybí střelba.
29:37
Panin míří na trestnou za podražení. Přesilovka pro Novgorod.
25:21
Tempo hry opadlo. Nevidíme příliš atraktivní hokej. Oko diváka tak zatím stále čeká na nějakou vážnější příležitost.
27:10
Thornbergův výpad po pravé straně vyráží Barulin.
24:00
Kazani se přesilová hra vůbec nedaří. Novgorod výborně brání.
23:28
Hietanen si půjde odsedět 2 minuty za podražení.
22:30
Domácí na chvíli zamkli svého soupeře v jeho pásmu, ale střela Thornberga z pravého kruhu minula branku.
20:58
Domácí jsou v plném počtu.
20:45
Hosté pokračují stále v přesilové hře, ale zatím si nedokázali vytvořit vážnější příležitost.
20:01
V první části byli aktivnější domácí. Jenže ani ofenzivní hra Novgorodu nevedla k brance. Kazaň ukázala své zkušenosti a dobře bránila a vyčkávala na případné protiútoky. Největší šanci měli v závěru právě hosté. Jenže Nikulin nedokázal svou obrovskou šanci zužitkovat. Uvidíme, co nám přinese druhá část, která začne přibližně v 16:50.
20:00
19:45
A mohli jsme být svědky první branky. Nikulin zůstal trestuhodně osamocen před brankařem. Ke zmiňovanému hráči se odrazil kotouč a stačilo mu jej doklepnout do prázdné branky. Jenže Nikulin minul!
19:12
Ke konci úvodní části přichází další vyloučení. Na dvě minuty si půjde menší trest odsedět Varlamov. To by mohla být dobrá příležitost pro Kazaň.
18:28
Novgorod je sice aktivnějším celkem, ale Kazaň ukazuje své zkušenosti a dobře brání. Svého soupeře do žádné větší příležitosti nepouští.
17:00
Teď se o to snažil Gorbunov, který se s kotoučem dokázal dostat za obranu, ale před brankařem si nevěděl rady a dlouho otálel. O puk přišel a do útoku tak mohou jít hosté.
16:09
Diváci zatím nejsou příliš slyšet. Je to pochopitelné. Za celou první část jsme zatím neviděli výraznější šanci, která by vedla k brance.
15:27
Na druhé straně tvrdě vypálil Kapanen. Jeho střela sice mířila mezi tři tyče, ale v brance neskončila. Brankař jeho ránu vyrazil.
14:55
Do konce první části příliš času nezbývá. Podaří se některému týmu vstřelit branku?
12:53
Thornberg vypálil z levého kruhu. Jeho pokus si Barulin schoval do lapačky. Vhazování po jeho pravici.
12:33
Nikulin se pokusil dostat přes dva obránce, ale svou kličkou na ně nevyzrál a o puk přišel.
11:06
Kazaň se po aktivnějším úvodu stáhla a spíše brání. Domácí výpady dělají hostujícímu celku velké problémy.
10:08
Sčastlivyj se dostal na hranici mezikruží k odraženému puku a rychlou střelou se pokusil překvapit Barulina, ale bezúspěšně. Hostující brankař jeho pokus s přehledem betony vyrazil.
09:00
Varlamov to zkusil od modré. Jeho střela ovšem skončila na dobře postaveném obránci, který jeho pokus zblokoval.
08:52
Ovšem Novgorodu se zatím nedaří usadit v útočném pásmu. Hosté s přehledem vyhazují a mohou střídat.
07:39
Novgorod si zahraje přesilovku. Za podražení si půjde odsedět menší trest Korneyev.
06:49
Oba celky se chtějí předvést ofenzivním hokejem, ale zatím jsme žádnou větší šanci neviděli.
06:32
Varnakov se uvolnil po levé straně a svým pasem hledal spoluhráče před brankou. Nikdo ale jeho přihrávku nezachytil.
05:00
Domácí se začínají dostávat do hry, zatím ale chybí střela.
04:57
Morozov objel bránu a zkusil překvapit brankaře střelou k bližší tyči. Ten byl ovšem pozorný a jeho pokus si s přehledem pohlídal.
04:37
Vhazuje se v útočném pásmu Novgorodu.
02:28
Domácí jsou zatím hodně pasivní a spíš se drží ve svém obranném pásmu.
01:59
Zatím se ale hostujícímu celku nedaří usadit v útočném pásmu a vytvořit nějaký souvislý tlak.
00:55
U puku je hostující Kazaň, která kombinuje s pukem na svých hokejkách.
Utkání právě začalo

Torpedo Nižnij Novgorod: Koval – Hietanen, Malenkikh, Krikunov, Makarov, Thorneberg – Varlamov, Bykov, Varnako, Schastlivy, Ellison – Tyulyapkin, Vasilev, Gorbunov, Zainullin, Chernov – Valuisky, Galuzin, Potapov

AK Bars Kazaň: Barulin – Nikulin, Korneyev, Zaripov, Kapanen, Morozov – Medvěděv, Elein, Immonen Obukhov, Pesonen – Zakharchuk, Khomitsky, Darzins. Shachkov, Abdullin – Yarullin, Panin, Sokolov, Golubev, Lukojanov

V posledním kole přivítal Novgorod na svém ledě Nižněkamsk, kterému podlehl těsně 3:4. Naopak Kazaň uspěla na ledě těžkého celku z Jaroslavle, kde si odvezla cenné vítězství 3:2. V letošní sezóně se celky už jednou střetly na začátku listopadu Nižnij Novgorod prohrál na ledě Kazaně 4:0.
AK Bars Kazaň patří mezi celky, které pomýšlejí na prvenství v celé KHL. Momentálně se nacházejí ve východní konferenci na první místě o pouhý bod před Omskem. A daří se jim i venku. Ze 14 utkání se Kazaň radovala osmkrát a dnes si bude chtít připsat další důležité body.
Torpedo Nižnij Novgorod se momentálně nachází na sedmé pozici v západní konferenci se ziskem 40 bodů. Torpedu se daří mnohem více doma. Ze 14 utkáních dokázal na domácím ledě uspět 9 a pouze ve třech utkáních prohrál. Venku je bilance opačná. Novgorod dokázal získat venku pouze 3 výhry ze 14 utkání.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.