Hvězdy zápasu:

1 – Nadzem Kadri (3+1)

2 – Jeffrey Lupul (1+3)

3 – James Reimer (31 zásahů).
Toronto si z dnešního utkání odnáší oba dva body, když v celku jednoznačně přehrálo Ottawu a porazilo ji vysoko 0:4. Domácí dnes nepodali dobrý výkon a zaslouženě prohráli.
60:00
59:02
Největšími aktéry byli domácí Neil a hostující McLaren. Oba dva dostávají 5 minutový trest + Neil 2 minutový trest za hrubost.
59:02
Domácí neunesli porážku a na ledě se strhla potyčka.
58:36
Dnešní utkání se blíží ke svému konci a tempo hry je velmi malé.
58:00
57:30
Domácí se osvobodili.
57:00
Toronto je usazené v útočném pásmu, ale do zakončení se nežene.
56:00
Wiercioch je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.
55:47
54:15
Ottawě se dnes nic nedaří a tato přesilová hra není výjimkou.
53:47
Kulemin je vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl.
53:12
Gončar se pokusil vstřelit čestnou branku, ale střelou z pravého kruhu branku netrefil.
52:15
Dnešní utkání je zřejmě rozhodnuté, takže tempo hry mírně opadlo.
51:13
Na druhé straně vystřelil Liles a donutil Bishopa k zákroku.
50:59
Smithovu střelu bez problému Reimer chytil a drží si šanci na vychytání čistého konta.
49:40
Ottawa se po delší době usadila v útočném pásmu, ale k žádnému ohrožení branky se nedostává.
48:56
Velmi tvrdě vystřelil po protiútoku Ottawy Smith, ale zamířil jen do připraveného Reimera.
47:36
Hra se odehrává v útočném pásmu Toronto, kterému se nedaří dostat ke střele.
46:26
Kesselova střela byla domácí obranou zablokována.
45:55
Na hřišti existuje v posledních minutách pouze jeden tým a tím je Toronto, které Ottawu jednoznačně přehrává.
44:48
Toronto právě vstřelilo branku!
Čepice fanoušků Toronta lítají na led, jelikož NADZEM KADRI dokonal svůj hattrick, když se mezi kruhy dostal k puku a svižnou střelou jej poslal k tyči. Asistence: Jeffrey Lupul, Nikolaj Kulemin.
43:12
Ottawa je inkasovanou brankou zaskočena, jelikož si velmi zkomplikovala možné vyrovnání.
42:44
Toronto přidává další branku, když Lupul vymyslel geniální přihrávku, po které se uvolnil NADZEM KADRI a mohl poslat puk do odkryté branky. Asistence: Jeffrey Lupul.
41:26
Toronto se usadilo v útočném pásmu.
40:46
40:01
Druhá třetina skončila stejným výsledkem jako ta první, když jediný gól třetiny vstřelil ve 33. minutě Kadri, který tak poslal Toronto do vedení 0:2. Ottawa bude muset svůj výkon ve třetí části zvednout, chce-li dnes vybojovat nějaký ten bod.
40:00
39:55
Wiercioch vystřelil od modré čáry a branku těsně minul.
39:09
Latendresse se dostal do úniku, který po kličce do bekhendu nedokázal zakončit gólem.
38:46
Za zdržování hry je na 2 minuty vyloučen Franson.
38:23
Toronto uzamklo svého soupeře v jeho pásmu. Ottawa se velmi těžko brání.
36:53
Ihned po vhazování vystřelil Grabovski, ale jeho střelu Bishop vyrazil.
36:15
Z levé strany vystřelil Bozak, ale jeho střelu dokázal Bishop udržet.
35:52
Nepřesná střela Kadriho Bishopa neohrozila.
34:23
Toronto ale dobře brání a tak to má domácí družina těžké.
33:45
Ottawa po inkasované brance svého soupeře zatlačila a snaží se vrátit do zápasu.
32:45
Toronto dává branku v signalizované výhodě, když střelu Lupula do branky dorazil NAZEM KADRI. Asistence: Jeffrey Lupul, John-Michael Liles.
31:53
Činit se nyní musel Bishop, který vyrazil tvrdou střelu Vana Riemsdyka.
30:51
Střela Condry z pravého kruhu skončila ve výstroji Reimera.
30:00
Jsme v polovině zápasu a musíme říct, že dnešní střetnutí je velmi vyrovnané.
29:00
Liles vystřelil od modré čáry a Bishop jeho střelu vyráží.
28:13
Condra vystřelil střílenou přihrávku, která minula jak branku, tak i jeho spoluhráče.
27:38
Na druhé straně střílel Van Riemsdyk a Bishop musel zasahovat.
26:52
Blízko vyrovnání byl Hoffman, jehož střela proletěla těsně vedle pravé tyče.
25:48
Ottawa hraje velmi aktivně a pokouší se o vyrovnání.
24:56
24:23
McClement nahodil puk od červené čáry na Bishopa a ten jej vyrazil.
23:49
Vyrovnat se pokusil Alfredsson, ale jeho střela z levého kruhu skončila ve výstroji Reimera.
23:23
Zibanejad z pravého kruhu vystřelil těsně vedle.
22:56
Fraser je vyloučen na 2 minuty za zdržování hry.
22:06
Smithova střela z velkého úhlu Reimera nepřekvapila.
21:24
21:02
Domácí jsou v útočném pásmu.
20:30
Wiercioch střelou od modré čáry branku těsně minul.
20:01
První třetinu vyhrálo Toronto v poměru 0:1, když jedinou branku úvodního dějství vstřelil ve 4. minutě Lupul. Ottawa ale ke konci třetiny hru vyrovnala a měla pár dobrých šancí na vyrovnání, ale ty zůstali neproměněny.
20:00
19:36
V oslabení zahrozil McClement, ale Bishop jeho střelu vyrazil.
19:24
18:45
Střela Condry se k brance nedostala.
18:25
Zakázané uvolnění Toronto.
17:49
Kessel zavezl puk do útočného pásma, ale brzy o něj přišel.
17:23
Neil udržel Ottawě útočné pásmo a nahodil puk na branku. Reimer jeho střelecký pokus vyrazil do rohu.
17:00
Od modré čáry vystřelil Alfredsson a branku těsně minul.
16:22
Nyní nepřesně střílel Latendresse.
16:12
Domácí se postupem času dostávají více do hry. Silfverbergova střela skončila pouze na boční síti.
15:14
Z pravého kruhu vystřelil Neil a nadělal Reimerovi značné problémy.
14:42
Kassian se pustil už do druhé bitky a znova ji prohrál, když ho k zemi poslal McLaren. Oba dostávají 5 minutový trest.
14:39
Od modré čáry tvrdě vystřelil Phaneuf. Branku ale netrefil.
14:06
13:41
Ke střele z mezikruží se dostal Grabovski, který prověřil pozornost Bishopa.
13:33
Toronto sevřelo svého soupeře v útočném pásmu.
12:45
O'Brien v oslabení vystřelil přes obránce a trefil břevno!
12:06
Phillips je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.
11:36
Z levého kruhu vystřelil Alfredsson, ale jeho střela se k brance nedostala.
11:10
Ottawa se usadila v útočném pásmu a snaží se vstřelit branku.
10:36
Dnešní utkání je velmi tvrdé a vyhrocené.
10:14
Kessel neudržel nervy na uzdě a je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.
9:42
Toronto se stále udržuje v útočném pásmu.
9:13
Z pravého kruhu vystřelil Lupul a Bishop jeho střelu zastavil koncem hole.
8:42
Od modré čáry vystřelil Franson a Bishop jeho pokus udržel na své hrudi.
8:29
Gryba je vyloučen na 2 minuty za podražení.
8:23
Benoit vystřelil od modré čáry a Bishop jeho pokus zastavil na poslední chvíli.
7:42
Greening se dostal do bitky Fraserem, který útočníka domácího celku porazil. Oba dostávají trest na 5 minut.
7:40
Greeningovu střelu Reimer chytil s potížemi.
7:27
Latendresse ujel obráncům a uháněl sám na Reimera, kterého střelou mezi betony nepřekonal.
6:57
Alfredsson se po pravém křídle dostal do útočného pásma a vystřelil na Reimera, který jeho pokus schoval do lapačky.
6:15
Do zakončení se natlačil Kadri, ale puk pod Bishopem do branky nedostal.
5:45
Toronto začalo dnešní zápas lépe a je lepším týmem.
5:02
Další zákrok Bishopa, když zlikvidoval pokus Frattina.
4:32
Grabovski vystřelil z pravého kruhu a donutil Bishopa k zákroku betonem.
3:59
Kassian vyzval na pěstní souboj Orra a neudělal dobře, když bitku prohrál. Oba si posedí 5 minut na trestné lavici.
3:36
Odpovědět na branku se snažil Latendresse, ale jeho střela branku netrefila.
3:03
Toronto přesilovou hru využívá, když z ostrého úhlu vystřelil JOFFREY LUPUL a dokázal se trefit Bishopovi mezi betony. Asistence: Nazem Kadri, Mike Kostka.
2:35
Založení útoku Toronto zastavilo postavení mimo hru.
2:20
Domácí vyhodili kotouč za branku Toronta.
2:03
Alfredsson je vyloučen na 2 minuty za hákování. Toronto bude hrát přesilovou hru.
1:56
1:28
Bishop si připisuje první zákrok zápasu, když kryl střelu Lilese.
0:45
Zápas začal ve velkém tempu u puku se drží Toronto.
00:01
V Ottawě probíhá před zápasový program. Utkání začne o malou chvilku později.

Ottawa Senators: Bishop (Lehner) – Gončar, Wiercioch, Methot, Gryba, Benoit, Phillips – Alfredsson, Turris, Hoffman – Silfverberg, Zibanejad, Latendresse – Neil, O'Brien, Greening – Condra, Smith, Kassian

Toronto Maple Leafs: Reimer (Scrivens) – Phaneuf, Gunnarsson, Kostka, Liles, Franson, Fraser – Kessel, Bozak, Van Riemsdyk – Kulemin, Kadri, Lupul – Frattin, Grabovski, Hamilton – McLaren, McClement, Orr

Rozhodčí: Joannette, Pollock – Murphy, Sericolo.
Ottawa se momentálně nachází na pátém místě Východní konference se ziskem čtyřiačtyřiceti bodů. Z posledních pěti zápasů Ottawa čtyřikrát vyhrála. Poslední zápas Ottawa vyhrála, když porazila na svém ledě Rangers v poměru 3:0.

Toronto se nachází na šestém místě Východní konference se ziskem dvaačtyřiceti bodů. Z posledních pěti zápasů má Toronto na svém kontě tři vítězství a dvě prohry po nájezdech. V posledním zápase porazilo Toronto na svém ledě Carolinu v poměru 6:3.
NHL dnes v noci pokračuje dalšími zápasy. V jednom takovém se střetne Ottawa Senators a Toronto Maple Leafs. Tímto zápasem Vás bude svým komentářem z dění provázet Jan Šlapáček.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.