Phoenix - Anaheim | ONLINE | 5.3.2013 03:10 | NHL 2012/2013 | ŽIVĚ | iSport.cz

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

3. Michael STONE (PHO)

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU - celkem:

Phoenix: 40

Anaheim: 31
Dnešní utkání, v němž jsme zaznamenali celkem devět gólů, je o konce. Ač gólů padlo hodně, nedá se tvrdit, že jsme sledovali strhující podívanou. Přesto mohou být diváci na stadionu nadšení, protože jejich hráč Lombardi zaznamenal v dnešním utkání jubileum - stou branku v NHL a hlavně, Phoenix získává skalp lídra divize!
65:00
Phoenix právě vstřelil branku!
Ryan nedává, to znamená, že vítěznou branku si připisuje OLIVER EKMAN-LARSSON, jehož proměněný nájezd určuje dnešního vítěze utkání a rozhoduje o tom, že druhý bod si připíší hokejisté Phoenixu Coyotes! Asistence: bez asistence.
Boby Ryan nyní musí dát, jinak je konec.
A dává! Fantastická střela, kdy se puk odráží od levé tyče do brány!
Ekman-Larsson bude chtít protrhnout střeleckou smůlu v nájezdech.
Ale jen další neúspěch, nájezdy pokračují.
Nick Bonino může proměněným nájezdem získat rozhodující druhý bod pro Ducks!
Také on nedává, střílel příliš blízko před gólmanem.
Pokračujeme, Shane Doan je dalším hráčem Coyotes.
Tyč! To je smůla pro Anaheim, Perry po střele zápěstím trefuje levou tyč!
Corey Perry může rozhodnout!
Vermette třetím hráčem Coyotes - nedal!
A i on dává! Ale se štěstím, Smith propustil puk mezi betony.
Ryan Getzlaf za Anaheim.
A ten již dává! Vymetl levý růžek Hillerovi branky a Phoenix jde do vedení!
Druhým domácím hráčem je Steve Sullivan.
Za Anaheim začíná nájezdy Teemu Selänne, ale ani on nedává, jeho střelu vytěsnil Smith.
První pojede nájezd domácí Mikkel Boedker - a nedal!

64:45
Ale Ducks z toho nic nevytěžili, zřejmě budeme svědky samostatných nájezdů.
64:25
Saku Koivu zaváží puk do útočného pásma.
64:00
Začíná poslední minuta prodloužení.
63:11
Souboj za brankou Phoenixu, Bonino a Cogliano bojuje před Smithem, ale neúspěšně.
62:38
Lydman dlouhou přihrávkou vybízí Perryho, tomu ale puk utíká.
61:53
Teemu Selänne byl příliš rychlý při přechodu přes útočnou modrou, ofsajd.
61:11
Velká šance Boedkera, který se dokázal natlačit z pravé strany před Hillera, ale ten jeho bekhendovou střelu chytá.
60:23
Prodloužení se hraje ve čtyřech, domácí útočí s Hanzalem a Boedkerem, hosté mají na ledě Cogliana se S. Koivem.

59:27
Utkání spěje do prodloužení, i když Phoenix se ještě v samém závěru snaží o vstřelení rozhodující branky.
59:00
Začíná poslední minuta třetí třetiny, Phoenix v útočném pásmu.
58:16
Teemu Selänne se z bezprostřední blízkosti bekhendem pokouší dát vedoucí branku Anaheimu, ale Smith je pozorný.
57:11
Vermett po přihrávce Korpikoskiho se tlačí do zakončení, ale obránce Ducks mu znemožnil vystřelit.
56:45
Phoenix nyní zaměstnává rozehrávku soupeře.
56:21
Ryan se dostává ke střele z levé strany, ale Smith vyráží, domácí mohou zaútočit. Je z toho ale pouze zblokovaná střela Doana z pravé strany, puk mimo led.
55:00
Začíná poslední pětiminutovka třetí třetiny.
54:16
Poměr střel na bránu již není tak výrazně ve prospěch Coyotes, aktuálně 33:29 pro Phoenix.
53:11
Ofsajd Anaheimu při přechodu do útočného pásma, hra se opět stěhuje do střední třetiny.
52:38
Vhazuje se ve středním pásmu, hosté posílají na led finské veterány Selänneho se S. Koivem.
51:50
Phoenix nabuzen vyrovnávacím gólem a znovu se tlačí před Hillera, ten nyní předvádí fantastický zákrok po střele Lombardiho z mezikruží!
50:51
Sullivan je sražen za bránou Ducks S. Koivem, ale sudí nepíská, hraje se dál.
49:55
Phoenix nahazuje puk do útočného pásma, Sullivan se dostává ke střele z pravé strany, ale Hiller vyráží do rohu.
48:45
Skóre nám tak o něco "poskočilo", ovšem stále je stav nerozhodný, tentokrát 4:4.
47:49
Podruhé za sebou se domácím daří okamžitá odpověď na branku soupeře, od modré střílí z pravé strany Michael Stone a na brankovišti ještě tečuje MATTHEW LOMBARDI, pro kterého je to jubilejní stý gól v NHL! Asistence: Michael Stone, Kyle Chipchura.
46:31
Anaheim právě vstřelil branku!
Z nenápadné akce hostů padá vedoucí gól, v pravém rohu chybuje Rostislav Klesla, který ztrácí puk, ten získává Bonino, bleskově nachází BOBBY RYANA a ten střelou zápěstím překonává Smitha. Asistence: Nick Bonino, Andrew Cogliano.
46:06
45:38
Vermette podklouzl, škoda, mohl jít do samostatného úniku, místo toho však nakonec puk získává soupeř, každopádně domácí se osvobozují.
45:15
Až nyní se Ducks usazují v útočné třetině.
44:55
Anaheim si zatím žádnou šanci při této přesilové hře nevytvořil, vhazuje se ve středním pásmu.
44:06
Opět se vylučuje a domácí se budou muset znovu bránit v oslabení, na trestnou lavici usedá Chris Brown za držení.
42:07
Blesková odpověď! Lombardi a Chipchura odvedli skvělou práci okamžitě po vyhraném vhazování a SHANE DOAN z této spolupráce vytěžil vyrovnávací branku! Asistence: Kyle Chipchura, Matthew Lombardi.
41:56
Výborný spolupráce Getzlafa a COREYHO PERRYHO, kdy prvně jmenovaný švihem vybídl k teči právě Perryho a ten dává vedoucí branku svého týmu. Asistence: Ryan Getzlaf, Cam Fowler.
41:22
Poprvé se bude vylučovat v domácím týmu, na trestnou lavici odchází Zbyněk Michálek.
40:41
Boedker (PHO) se dostává ke střele z mezikruží, ale netrefuje bránu.
40:01
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU - 2. třetina:

Phoenix: 16

Anaheim: 9
Ve druhé třetině, která patřila jasně Phoenixu, jsme zaznamenali celkem tři góly, po dvou v síti Ducks a jednu v brance domácího týmu. Ta být ovšem nemusel, neboť padla v samém závěru, kdy domácí navíc hráli přesilovou hru!
40:00
39:52
RYAN GETZLAF dokonale zmrazil domácí publikum, hostům se vyplatila aktivita při napadání a nejprodukktivnější hráč Ducks se dostává do úniku po levém křídle, který zakončuje přesnou střelou a v oslabení vyrovnává! Asistence: Corey Perry.
39:16
Phoenixu se zatím nedaří usadit se ve třetině Anaheimu.
39:00
Začíná poslední minuta druhé třetiny.
38:29
Na druhé straně fauluje Matt Beleskey, kterého rozhodčí vylučuje za vysokou hůl, domácí si zahrají přesilovou hru.
38:16
Smith musí zasahovat proti střele Bonina, zvládá to výtečně a drží zatím čisté konto v této třetině.
37:30
Winnik si snaží připravit střeleckou pozici na pravé straně v útočném pásmu, ale obrana Coyotes mu nedovolila vystřelit.
36:42
Yandle střílí od modré, u levé tyče číhá na vyražený puk Gordon, ale Hiller situaci zvládá.
35:36
Puk mimo led, vhazovat se bude ve středním pásmu.
34:58
Začíná poslední pětiminutovka druhé třetiny, kterou zatím domácí vyhráli 2:0.
33:45
Torres bojuje u puk za bránou Phoenixu, je úspěšný, vrací puk na modrou, kde čeká Klesla, ale následná kombinace nic domácím hokejistům nepřinesla.
32:29
Fantastický Hiller po střele Perryho, který si potáhl puk z pravé strany až do mezikruží, táhlou střelu zápěstím ale Hiller chytá do své lapačky, skvělý a efektní zákrok!
32:10
Hokej se mírně zklidnil, obě mužstva se snaží neudělat chybu.
31:25
Rostislav Klesla vyváží puk ze své třetiny, hosté se opět ke střele nedostali.
30:12
Domácí nahazují puk do útočné třetiny, ale Selänne s Koivem puk vrací zpět do středního pásma.
28:45
Hokejisté Anaheimu jako by přestali bruslit, domácí jsou rychlejší a důraznější. Torres se nyní dokázal prosadit přes dva bránící hráče, střílí z mezikruží, Hiller chytá.
27:26
Anaheim se nyní musí pokusit zvednout, domácí je jasně přehrávají.
26:34
Hokejisté Phoenixu rychle zavezli puk do třetiny, ten se dostává až na vrchol přesilovkové formace, kde z pravé strany střílí KEITH YANDLE a u pravé tyče se ještě snaží puk tečovat Sullivan, ovšem ten i tak končí v síti. Asistence: Oliver Ekman-Larsson, Steve Sullivan.
26:15
Anaheim ale vyhazuje puk ze své třetiny.
25:42
Vylučuje se, Jonas Hiller vyhazuje puk nešťastně až mimo led, domácí si zahrají další přesilovou hru.
24:21
23:55
Bránící čtveřici se nedaří vyhodit puk, až nyní mohou jít střídat, puk opouští útočnou třetinu.
23:25
Phoenix stále v útočné třetině.
23:05
Sullivan střílí z levé strany z voleje, po přihrávce od Oliver Ekman-Larssona, ale Hiller chytá.
22:33
Martin Hanzal bojuje u levé tyče brány Ducks, ale puk má ve své moci Hiller.
22:21
A bude se vylučovat, pronikajícího Lombardiho zastavil jen za cenu podražení Ben Lovejoy (ANA).
20:59
Ale bleskově po vyhraném vhazování po levici Hillera se puk dostává až na levou stranu k modré čáře, odkud střílí Ekman-Larsson, tuto střelu ještě gólman Ducks vyráží, na pohotovou dorážku ANTOINE VERMETTA u pravé tyče však již byl krátký. Asistence: David Moss, Oliver Ekman-Larsson.
20:40
Phoenix se od prvních vteřin druhé dvacetiminutovky snaží natlačit před Hillera, je tu střele z pravé strany, Hiller chytá.
20:01
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU - 1. třetina:

Phoenix: 13

Anaheim: 14
První třetina je za námi, hosté vytěžili ze svého úvodního tlaku vedoucí branku poté se hra vyrovnala a více do zakončení se dostávali hokejisté Phoenixu. Ti ale zatím ztroskotávají na nedůrazné koncovce, případně na dobře chytajícím Hillerovi, který v první dvacetiminutovce všechny jejich střelecké pokusy zneškodnil. S jednobrankovým vedením tak odchází do kabin hokejisté Anaheimu.
20:00
19:16
Probíhá poslední minuta první třetiny, střela Gordona z pravé strany, Hiller krotí puk ve své lapačce.
18:53
18:05
Domácím se nedaří zavézt puk do útočného pásma, hosté se celkem dobře brání.
17:43
Anaheim vyhazuje puk ven ze třetiny.
17:20
Phoenix před Hillerem, Martin Hanzal na ledě.
16:53
První vyloučení v utkání, za sekání je vyloučen Ben Lovejoy (ANA), domácí si zahrají přesilovou hru.
16:27
Hokejisté Phoenixu nyní "sbírají" jednu střelu za druhou, ovšem Hiller v bráně Ducks chytá zatím velmi spolehlivě.
16:09
Překvapivá střela Martina Hanzala z levé strany, gólman Ducks pozorný a chytá.
15:42
Ofsajd Anaheimu při přechodu přes útočnou modrou čáru, vhazování ve středním pásmu.
15:18
Na druhé straně se Doan dostává ke střele z pravé strany po vybruslení zpoza brány, ale Hiller je na svém místě a chytá.
14:52
Selänne se obtáčel kolem branky Coyotes, ale Smith hokejkou vyrazil puk z brankoviště.
13:54
Ale více příležitostí si vypracovala první lajna Coyotes, Vermette i Korpikoski ohrozili Hillera, ten oba střelecké pokusy zvládl.
13:48
Ducks mají na ledě svou elitní lajnu, vedenou Getzlafem.
12:10
Domácí opět v útočném pásmu, ke střele je ale obrana soupeře nepustila.
11:04
Domácí se tlačí do útoku, Chipchura střílí od modré, ale jeho střelu zápěstím Hiller vyráží do rohu.
10:12
Přišlo to, co přijít muselo, hosté zužitkovali svou převahu v úvodu utkání, výbornou práci odvedl Getzlaf, který dokázal udržet puk, našel mezi kruhy volného MATTA BELESKEYHO, který přesnou a pohotovou střelou zápěstím překonává Smitha a hosté vedou. Asistence: Ryan Getzlaf, Ben Lovejoy.
09:17
Po dlouhé době vyzkoušeli domácí hráči pozornost Hillera, z pravé strany střílí Vermette, ale gólman chytá.
08:16
Gordon zavezl puk do útočné třetiny, ale stejně jako na druhé straně, i tady končí útočná snaha pouze soubojem v rohu třetiny.
07:48
Anaheim opět v útočné třetině, obrana domácích zatím nepouští soupeře příliš do zakončení.
06:10
Puk opouští hřiště, Torresovo vyhození ale někdo tečoval, vylučovat se nebude.
05:02
Ofsajd odpískán Phoenixu, hra se stěhuje do středního pásma.
04:37
Anaheim zatím aktivnější v úvodu utkání, domácí toho příliš nepředvedli, v podstatě nic.
03:27
Morris ještě udržel puk v útočném pásmu, ale domácí z toho i tak nic nevytěžili.
02:32
Fowler chce zavézt puk do útočné třetiny, ale puk zapomněl za sebou při přechodu přes modrou čáru, odpískán ofsajd.
01:52
Puk v útočné třetině Anaheimu, zatím ale v pravém rohu.
01:08
Domácí si vytvořili první dobrou šanci, z pravé strany střílí Korpikoski, ale Hiller je pozorný a chytá.
00:01

Phoenix Coyotes: Smith (LaBarbera) - Ekman-Larsson, Z. Michálek, Yandle, Morris, Stone, Klesla - Boedker, Vermette, Sullivan - Torres, Lombardi, Doan - Korpikoski, Gordon, Moss - Johnson, Chipchura, Bissonnette

Anaheim Ducks: Hiller (Fasth) - Souray, Beauchemin, Fowler, Allen, Lydman, Lovejoy - Beleskey, Getzlaf, Perry - Ryan, Bonino, Selänne - Winnik, S. Koivu, Cogliano - Maroon, McMillan, Erem

Rozhodčí: Lee, Herbert - Nelson, Sharrers.
Vítejte u on-line přenosu utkání zkrácené základní části NHL, v němž Phoenix Coyotes přivítá na svém ledě Anaheimu Ducks.
PHOENIX COYOTES
Phoenix je v aktuálním pořadí Pacifické divize na předposledním, tedy čtvrtém místě, když v doposud jedenadvaceti odehraných zápasech desetkrát zvítězil a třikrát prohrál v prodloužení. Osmkrát prohráli Coyotes v normální hrací době a nezískali ani bod a na svém kontě tak mají třiadvacet bodů, což je pouze o bod více, než poslední Los Angeles Kings, které má ale o dva zápasy méně. Zároveň je to i o bod méně, než má třetí Dallas a druhé San Jose. Na vedoucí Anaheim ztrácí Phoenix devět bodů.
Nejproduktivnějším hráčem Coyotes je Mikkel BOEDKER, který nasbíral šestnáct bodů za čtyři góly a dvanáct asistencí, což v aktuálním pořadí kanadského bodování znamená dvaasedmdesáté místo v rámci celé ligy. Druhým nejproduktivnějším hráčem Phoenixu je Oliver EKMAN-LARSSON, který nasbíral čtrnáct bodů s bilancí tří gólů a jedenácti přihrávek.
ANAHEIM DUCKS
Jak již bylo zmíněno, Anaheim akutálně vede pořadí Pacifické divize s dvaatřiceti body, když v doposud dvaceti odehraných utkáních patnáctkrát vyhrál a dvakrát prohrál v prodloužení. Třikrát museli hráči Ducks odejít z ledu bez bodu. Na prvním místě pak mají náskok osmi bodů před druhým San Jose.
Nejproduktivnějším hráčem Ducks je Ryan GETZLAF, který nasbíral dvaadvacet bodů za sedm gólů a patnáct asistencí a v rámci celé NHL je na patnáctém místě v kanadském bodování. Druhým nejproduktivnějším hráčem týmu je s dvaceti body finský veterán Saku KOIVU s bilancí sedmi gólů a třinácti přihrávek, kterému patří sedmadvacátá pozice v bodování NHL.
Češi na ledě
V dresu Phoenixu by se mělo v dnešním utkání představit hned kvarteto českých hráčů - obránci Zbyněk MICHÁLEK a Rostislav KLESLA, útočníci Radim VRBATA a Martin HANZAL.
Za Anaheim Ducks nenastupuje žádný český legionář.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:10.