Phoenix - Edmonton | ONLINE | 31.1.2013 03:30 | NHL 2012/2013 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou.
Dnešní utkání je u konce. Dva body si za výhru odváží hosté, když nejprve ztratili těsné vedení 1:0 devatenáct vteřin před koncem, ovšem v prodloužení dokázali využít "nabídky" Phoenixu a při přesilové hře čtyři na tři dal vítěznou branku Whitney po přihrávce Aleše Hemského.
TŘI HVĚZDY UTKÁNÍ:

1.
Devan DUBNYK (EDM)

2. Chad JOHNSON (PHO)

3. Nail JAKUPOV (EDM)
STATISTIKA STŘEL NA BRÁNU - celkem:

Phoenix: 28

Edmonton: 21
Konec zápasu.
63:52
Edmonton právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Vítěznou branku utkání dává RYAN WHITNEY, který střeloun zápěstím překonává Ch. Johnsona v brance Phoenixu a využívá přesilovou hru. Asistence: Jeff Petry, Aleš Hemský.
62:22
Pozor, domácí faulují, rozhodčí trestá Vermetta za vysokou hůl a Edmonton dohraje prodloužení při přesilové hře čtyři na tři! To je kritická situace pro Phoenix.
60:01
Začalo prodloužení.
STATISTIKA STŘEL NA BRÁNU - 3. třetina:

Phoenix: 10

Edmonton: 4
60:00
Třetí třetina skončila.
59:41
Phoenix právě vstřelil branku!
A je vyrovnáno! Devatenáct vteřin před koncem třetí třetiny se střelou zápěstím prosazuje při power play domácí NICK JOHNSON! Asistence: David Moss, Radim Vrbata.
58:14
Phoenixu se nabízí velká příležitost na vyrovnání, za nedovolené bránění je totiž vyloučen Sam Gagner (EDM) a domácí budou hrát přesilovou hru! Dá se očekávat, že Johnson zůstane na střídačce a Phoenix bude hrát v šesti proti čtyřem.
56:46
Domácí v plném počtu.
54:46
Alexandre Bolduc si jde odpykat dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě v sestavě Coyotes, hosté budou hrát přesilovou hru.
40:01
Začala třetí třetina.
STATISTIKA STŘEL NA BRÁNU - 2. třetina:

Phoenix: 7

Edmonton: 7
40:00
Druhá třetina skončila.
39:50
Druhá třetina byla na změny stavu skoupá, nezaznamenali jsme ani změnu skóre, ani vyloučení na jedné či druhé straně.
20:01
Začala druhá třetina.
STATISTIKA STŘEL NA BRÁNU - 1. třetina:

Phoenix: 10

Edmonton: 8
20:00
První třetina skončila.
17:06
Domácí v plném počtu.
15:06
Phoenix nabízí soupeři další přesilovou hru, na trestnou lavici jde za sekání Derek Morris.
12:34
Domácí v plném počtu.
10:34
Tentokrát si přesilovou hru zahrají hosté, na trestnou lavici usedá Alexandre Bolduc za sekání.
07:12
Hosté v plném počtu.
05:12
První vyloučení v utkání - Sam Gagner jde za sekání na dvě minuty na trestnou lavici, domácí si zahrají první přesilovou hru.
04:51
Edmonton právě vstřelil branku!
Skóre dnešního utkání otevírají hosté, jmenovitě se střelou zápěstím prosazuje LENNART PETRELL. Asistence: Ryan Smyth, Sam Gagner
00:01
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Phoenix Coyotes: Johnson (LeBarbera) - Ekman-Larsson, Z. Michálek, Yandle, Morris, Stone, Schlemko - Korpikoski, Vermette, Vrbata - Bödker, Gordon, Doan - Bissonette, Bolduc, Moss - Chipchura, Johnson

Edmonton Oilers: Dubnyk (Danis) - N. Schultz, J. Schultz, Šmíd, Petry, Whitney, Potter - Hall, Horcoff, Eberle - Petrell, Nugent-Hopkins, Hemský - Hartikainen, Gagner, Hemský - Pääjärvi, Belanger

Rozhodčí: Devorski, Larue - Gibbs, Rody.
V utkání zkrácené základní části NHL, z něhož vám přinášíme změny stavu, proti sobě nastoupí Phoenix Coyotes a Edmonton Oilers.
Phoenix Coyotes
Phoenix je v aktuálním pořadí Pacifické divize na pátém, tedy posledním, místě, když v dosud odehraných šesti utkáních nasbíral čtyři body za dvě výhry. Čtyřikrát odešli Coyotes z ledu poraženi. Na první San Jose ztrácejí již osm bodů.
Edmonton Oilers
Oilers jsou na tom lépe než jejich dnešní soupeř. V pořadí Severozápadní divize jsou na druhém místě, když z pěti odehraných utkání třikrát vyhráli a dvakrát prohráli. Mají jen o bod méně, než vedoucí Minnesota, ovšem ta má o zápas navíc.
Češi na ledě
V sestavě Coyotes by do utkání měli nastoupit obránci Rostislav KLESLA a Zbyněk MICHÁLEK. S nimi by se na ledě měli představit také útočníci Martin HANZAL a Radim VRBATA.
Další Češi by měli do utkání zasáhnout v sestavě Edmontonu Oilers, za které nastupuje obránce Ladislav ŠMÍD a útočník Aleš HEMSKÝ.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:30.


Články odjinud