Philadelphia dnes přežila několik těžkých momentů. Již v osmé minutě prohrávala o dvě branky, pak se ale do svého soupeře zakousla, v poslední části hry přežila několik oslabení a proti svému rivalovi si připsala opravdu sladkou výhru, která ji bude chutnat ještě velmi dlouho. Já vám přeji co nejlepší vstup do dnešního dne.
Nádherná hokejová podívaná skončila hořkosladkým závěrem pro české barvy. Na vítězné straně dnes stojí Jakub Voráček, jemuž se v ostře sledovaném pennsylvánském derby podařilo poprvé v zámořské kariéře vstřelit hattrick. Na druhé straně stojí Tomáš Vokoun, jenž všechny tři góly od Voráčka inkasoval. To by dost možná nebylo to nejhorší, ovšem českému brankáři utkání vůbec nevyšlo, byl namočen do několika obdržených branek Penguins a moc bych se nedivil, kdyby pro příští zápasy opět přepustil místo Fleurymu.

Vždy je ale lepší na věci hledět optimisticky a nás tak aspoň může těšit Voráčkova forma. Ten po čtyřech asistencích proti Islanders opět více než slušně bodoval a opět byl jednou z hlavních postav druhé výhry Flyers v řadě.
60:00
59:59
Bryzgalov zalehl puk někde na brankovišti a zřejmě se již nic dalšího nestane.
59:43
Puk utekl za branku Penguins.
59:24
Giroux neměl dostatečně rychlost a Martin zastavil blížící se katastrofu.
59:00
Vokoun venku z branky, zbývá minuta!
58:29
Philadelphia právě vstřelila branku!
To jsou ale věci! Třicet dva vteřin po vyrovnávací brance Suttera zpoza branky nahodil JAKUB VORÁČEK a nešťastný Tomáš Vokoun si jeho pokus srazil za svá vlastní záda. Voráček tak zkompletoval hattrick, Vokoun zase pokračuje v hrozivém utkání. Asistence: Claude Giroux.
58:15
Penguins jsou při chuti a budou chtít rozhodnout ještě v řádné hrací době.
57:57
Pittsburgh právě vstřelil branku!
BRANDON SUTTER se prozatím stává hrdinou Pittsburghu. Vzal si totiž puk za brankou, vyjel před ni a bůhvíkudy srovnal stav. Asistence: Paul Martin, Matt Cooke.
57:49
Kennedy dostal puk na pravé křídlo, zatáhl jej do útočné třetiny a nakonec vystřelil - Bryzgalov ale jeho pokus zastavil na svém hrudním koši.
57:22
Zakázané uvolnění Penguins.
56:55
Neal se rozjel a vypálil do hrudi Bryzgalova. Ten vyrazil puk a pak jeden z jeho obránců domácí levé křídlo sekl, avšak tentokrát sudí nenašli odvahu odpískat nedovolený zákrok.
56:40
Philadelphia těžké okamžiky zvládla.
56:17
Hosté v plném počtu, Malkin využil toho, že Bryzgalov zůstal ležet na ledě, jenomže jeho střela olízla břevno!
56:00
Pittsburghu se nedaří natlačit se do střely.
55:34
Flyers vyhodili.
55:23
Neal zapracoval za brankou, odražený kotouč ale nedoklepl za dezorientovaného Bryzgalova.
54:37
Tlak domácích v přesilovce ale pokračuje.
54:21
Sudí Mike Leggo vynesl jasný rozsudek - gól není uznán.
54:21
Bryzgalov nedokázal schovat rotující kotouč v jeho brankovišti a Chris Kunitz dokopl puk za jeho záda. Uvidíme, jak vše vyřeší hlavní rozhodčí. Philadelphia pak hromadě reklamovala neregulérní zakončení a myslím, že jejím protestům bude vyhověno.
54:06
Nechybělo moc a Philadelphia šla do smrtícího brejku.
53:52
Jenomže nebude. Maxime Talbot je vyloučen na dvě minuty za zdržování hry. Podivné.
53:51
Bryzgalov zachytil Dupuisovu ránu a mělo by to být z pohledu hostí v klidu.
53:24
Až teď Philadelphie vyhodila.
53:17
Pittsburgh se čím dál více tlačí do brankoviště.
52:46
Teď již ale ne. Domácí poslali na dvojnásobnou přesilovku to nejlepší, co měli a vyplatilo se jim to. Malkin opět oslovil na pravém křídle JAMESE NEALA, jenž rychlou a umístěnou ránou odčinil svou vlastní branku. Penguisn navíc zbyla klasická přesilovka. Asistence: Jevgenij Malkin, Sidney Crosby.
52:38
Neal dostal dobrou přihrávku od Malkina, Bryzgalov ale u levé tyče stihl zasáhnout.
52:17
To může být pro Flyers kritické. Ruslan Fedotěnko naprosto zbytečně po vhazování zahrál vysokou holí a Pittsburgh tak bude hrát dvě minuty proti třem, pokud si to sám nepokazí nebo nevyužije tuto výhodu.
52:14
Postavení mimo hru Penguins.
51:46
Flyers ale začali vyhraným buly.
51:36
Rozhodčí prvně uvedli dvě minuty, Engelland pak ale přijel s reklamací a i když to střídačce hostí příliš po chuti není, dlouhou přesilovku si teď vyzkouší Penguins.
51:36
Krev v Engellandově tváří a Mike Knuble je vyloučen na čtyři minuty za hru vysokou holí.
50:40
Bohorovný výkon Flyers v přesilovce pokračuje, to by se Flyers ještě mohlo nevyplatit.
50:00
Teď nás trochu v Consol Energy Center zlobí časomíra, důležité ale je, že hra se odehrává spíše ve středním pásmu.
49:22
Flyers zatím nikam nespěchají, z přesilovky zbývá ještě dost času.
48:56
Opětovný nájezd Flyers skončil dalším nezdarem.
48:38
Nakonec ale přišla o puk a Penguins se osvobodili.
48:26
Philadelphia sympaticky roztáčí přesilovkový kolotoč.
47:56
Poslední gól Flyers je sice připsán Girouxovi, já ale očekávám, že dojde ke korekci, neboť puk do branky šel opravdu od Nealovy hole.
47:56
Křeč Penguins pokračuje, na čtyři minuty za hru vysokou holí je vyloučen Tanner Glass.
47:36
To je hodně nešťastná branka pro Pittsburgh. Nejprve Niskanen ve středním pásmu špatně vyhodnotil situaci, pak dopředu společně s Girouxem ujel WAYNE SIMMONDS, jehož přihrávku na kapitána hostí do vlastní branky srazil vracející se Neal. Asistence: Maxime Talbot, Bruno Gervais.
47:15
Zakázané uvolnění Flyers.
47:06
Kunitz si sjel před Bryzgalovovu branku, kam také dostal přihrávku, k jeho neštěstí to bylo ale příliš na tělo a než si stihl puk srovnat na holi, Bryzgalov zavřel svou branku.
46:34
46:22
Malkin zavezl puk do útočného pásma, k překvapení všech místo přihrávky vystřelil a opět překvapený Bryzgalov měl štěstí, že střela ruského útočníka minula branku.
45:45
45:29
Domácím se vyplatila další ostrá Martinova rána od modré. Bek Pittsburghu před brankou nastřelil svého spoluhráče TYLERA KENNEDYHO, jenž se dokázal velmi rychle zorientovat, otočit se čelem k brance a poslat puk za záda překvapeného Bryzgalova. Asistence: Paul Martin, Brooks Orpik.
44:49
Další nedovolené vyhození přes všechny čáry od Flyers.
44:05
Zakázané uvolněné hostí.
44:00
Pittsburghu na rozdíl od předešlých třetin vstup do té třetí nevyšel a s návratem do utkání to bude mít velmi těžké. Avšak, to jsme si mysleli i o Flyers v první třetině.
43:18
Vokoun velký tlak Philadelphie ukončil zastavením kotouče pod svou rukavicí.
42:48
Vypadá to, že Gustafssonova ostrá rána z levé strany trefila tyč Vokounovy branky.
42:29
Vokoun si opět po odrazu puku nebyl příliš jistý, tentokrát nikdo z Flyers puk do branky nedoklepl.
41:45
Hru čtyř proti čtyřem zatím mnohem lépe zvládá Philadelphia.
41:14
Potyčka mezi Malkinem a Couturierem neměl příliš dlouhého trvaná, Couturier upadl po souboji s ruským centrem na led, ztratil přilbu a nakonec oba odešli na trestnou lavici. Jevgenij Malkin za sekání a Sean Couturier za hrubost.
41:05
Pittsburgh se ihned vehnal do útočného pásma a snaží se vypracovat k příležitosti.
40:18
Pittsburgh prožívá nejhorší možný vstup do třetí třetiny. Vokoun za brankou špatně rozehrál, toho využil Couturier a zabojoval o puk. Vokounovi se společně s jeho obránci podařilo zamezit i pokusu Girouxe, následná dorážka JAKUBA VORÁČKA do prázdné branky ale již byla gólová. Asistence: Claude Giroux, Braydon Coburn.
40:01
Před chvílí navíc vyšla najevo zpráva, že oporu Flyers Scotta Hartnella od návratu na led dělí jen sedm až deset dní. Dnešek je tak prozatím pro fanoušky Philadelphie dobrým dnem.
V druhé třetině jsme viděli sice jen jednu branku, rozhodně se ale nedá říct, že bychom se nudili. Hrál se svižný hokej s velkým nasazením a více z něj nakonec vytěžila Philadelphia, i když zřejmě nebyla lepším týmem. Na to se ale historie neptá, důležité je, že Flyers po čtyřiceti minutách hry vedou díky zásahu Jakuba Voráčka z poslední minuty. Třetí třetina začne cca v 3:33.
40:00
39:51
Hosté nakonec přece jen využívají přesilovku. Simmonds zabojoval na brankovišti, Vokoun nedokázal schovat puk do své výstroje a hrací předmět se tak dostal k JAKUBU VORÁČKOVI, jenž svou třetí střelou v této přesilové hře převážil misky vah na stranu hostí. Asistence: Wayne Simmonds, Brayden Schenn.
39:37
Voráček dlouho váhal se střelou, nakonec vystřelil jen do Vokouna.
39:10
Vokoun nic neviděl, přesto ránu Timonena od modré vyrazil.
38:48
Puk je ve středním pásmu a směřuje k brance Philadelphie.
38:42
Vokoun si nebyl jistý svým zákrokem, nakonec vše dobře dopadlo.
38:28
Craig Adams je vyloučen na dvě minuty za úder loktem.
38:09
Bezprostředně po buly musel Vokoun zastavit puk u své levé tyče.
38:07
Chvíli poté druhé.
37:59
37:42
Engellandovu ránu dokázal Bryzgalov jen vyrazit nad sebe, dorážející Neal si ale nedokázal vybrat mezi přihrávkou a střelou, takže z toho nevzniklo nic - Malkin díky zásahu Grossmannovy brusle na puk čekal marně.
37:26
Philadelphia se dostala mírně pod tlak a v závěru druhé třetiny spíše odevzdává puky.
36:25
Letang dostal obdivuhodné množství prostoru na levém křídle, po přihrávce Crosbyho ale trefil jen pravou Bryzgalovovu paži.
36:15
Hosté ale zůstali v útočném pásmu a Zolnierczyk opět vypálil - na jeho bekhendu si ale pochutnala Vokounova lapačka.
36:00
Penguins si sami zavařili, když nedokázali dostat puk pryč od Vokouna, Zolnierczyk ale nabídnutou šancí pohrdl a ukvapeně vystřelil.
35:15
Matt Read své účinkování v tomto utkání pravděpodobně ukončil kvůli zranění v dolní oblasti těla.
34:52
Kennedy se pokoušel zastavit puk u hrazení, místo toho jej nešťastně vyhodil na vlastní střídačku.
34:47
Bryzgalov usoudil, že se opět hrálo dlouho bez přerušení a tak nechal oba týmy vydechnout přidušením kotouče u své levé tyče.
34:14
Pittsburgh v útočném pásmu, avšak puk pouze koluje po hrazení.
33:45
Hokej nahoru dolů pokračuje.
32:58
Briere se zjevil za Vokounovou brankou a všiml si před brankou Fedotěnka, chtěl mu přiťuknout puk k zakončení do prázdné, Vokoun ale skvěle holí zasáhl.
32:42
Crosbyho tvrdá práce nakonec úspěch nepřinesla, domácí útočník byl najednou proti třem.
32:24
32:17
Ne, tuto přesilovku hosté mezi úspěšnou nezařadí.
31:47
Další vyhození od Penguins.
31:25
Philadelphii se nedaří udržet útočné pásmo a stejně jako Pittsburghu se jí při přesilovce nedaří.
30:56
Cooke vyvezl puk až do útočného pásma.
30:48
B. Schenn byl brilantně nalezen mezi kruhy, měl ale proti sobě Orpika a musel jej tak obstřelit. To se mu povedlo, Vokoun měl ale nakonec dobrý výhled.
30:28
Chvíli po buly se ke střele dostal Voráček, puk byl ale sražen mimo Vokounovu branku a Penguins vyhodili.
30:24
James Neal je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.
29:55
Vyhrocené derby pokračuje, u mantinelů to jen jiskří, i když je pravda, že taková divočina jako v první třetině, to již není.
29:00
Netradičně odražený puk na brankovišti překvapil i Couturiera, který jej nedokázal ze vzduchu sklepnout za překvapeného Vokouna.
28:45
Nakonec ale vše končí vyhození od Penguins. Hraje se již velmi dlouho bez přerušení.
28:15
Philadelphia se poprvé ve druhé třetině plnohodnotně usadila před Vokounem.
27:22
Tentokrát kotouč ve středním pásmu ztratil Kennedy, jenomže unikající Briere zvolil střelu zpoza obránce a Vokoun ji jen doprovodil ven z branky.
26:54
Bryzgalov neměl na svém brankovišti puk pod kontrolou, domácí hokejisté jej ale nedokázali doklepnout za jeho záda.
26:45
26:30
Pittsburgh se při přesilovce hodně trápí.
25:44
To byla vskutku grandiózní chyba Penguins při vlastní přesilovce, Talbot ale neměl navzdory své čerstvosti dostatek sil a toto vypíchnutí puku nepotrestal úspěšným zakončením.
25:32
Po chvíli je puk znovu u Vokouna.
25:13
Ostrý Nealův švih k Bryzgalovovi neprošel a Philadelphia vyhodila.
24:55
Pittsburgh se ale díky nedorozumění dostal ven z útočného pásma.
24:45
Domácí teď navíc budou mít výhodu další přesilové hry, za krosček je na dvě minuty vyloučen Sean Couturier.
24:24
Pittsburgh momentálně vede ve druhé třetině 4:0 na střely. Úvod druhé části hry nápadně připomíná obraz té první.
23:51
Neal znovu neváhal se střelou od mantinelu, tento bekhend byl ale mnohem slabší, než předešlý pokus.
23:38
Po chvíli další postavení mimo hru Philadelphie, tentokrát se v něm ocitl první útok s Voráčkem na křídle.
23:19
Přílišná horlivost a nedočkavost se Flyers nevyplatily, Coburn zavezl puk do ofsajdu.
22:56
Adams od modré trefil jen prvního před ním stojícího hráče hostujícího celku a Pittsburgh tak musel opustit pásmo.
22:52
Dlouhý herní úsek bez střídání nakonec zakončil ostrou ránou od pravého mantinelu Neal, Bryzgalov zasáhl. Pittsburgh vstoupil do druhé třetiny lépe, to ale už i do té první a všichni víme, jak to s ním nakonec dopadlo.
22:11
Philadelphia se pokusila odpovědět, jenomže stále nevystřelila a pouze zatlačila na Pittsburgh při soubojích u mantinelu.
21:35
Malkin si nabruslil mezi kruhy a odtud ostrou ránou s velkým nápřahem minul branku hostí.
21:05
Crosby šikovným nahozením před branku nabídl Dupuisovi další šanci, toto pravé křídlo ale před Bryzgalovem netrefilo puk.
20:21
Záhadně odražený puk od zadního mantinelu chtěl za Bryzgalova doklepnout Dupuis, ruský brankář ale tentokrát byl u své pravé tyče včas.
20:01
Pittsburgh měl lepší vstup do utkání, když díky gólům Niskanena s Malkinem již po osmi minutách vedl 2:0 a zdálo se, že zápas bude jasně pod jeho kontrolou. Hostující kouč Peter Laviolette ale zareagoval oddechovým časem a ten jeho týmu prospěl. Philadelphia vyrovnala hru a díky Grossmannovi se Simmondsem i stav.
20:00
19:20
Oba týmy s pěti bruslaři.
18:45
Poté ujel do přečíslení společně s Malkinem, očekával také dobrou přihrávku, jenomže do té se položil Coburn a jeho nadějné příležitosti zamezil.
18:20
Výbornou přihrávku před branku dostal Sutter, mezi kruhy mu ale střela nesedla a Bryzgalov mohl zůstat klidný.
18:05
Ani jeden tým se nedokáže při hře 4 na 4 trvale usadit v útočném pásmu.
17:20
Na trestnou lavici usedli Zac Rinaldo a Kris Letang - sekání.
17:04
Pittsburgh si po dlouhé době vytvořil tlak v útočném pásmu, slušně nabito měl Martin, ovšem opět minul branku a Dupuis na rozdíl od Malkina nedokázal dorazit. Nakonec Vokoun přerušil hru.
16:24
Bryzgalov betony srazil Sutterovu ránu mimo hrací plochu.
16:05
Cooke minul svou střelou branku a Bryzgalov raději puk zastavil před případnými dorážkami.
15:50
Hra nadále nepostrádá náboj a velké napětí. Pittsburgh se ale trochu vytratil ze hry a Philadelphia jej dokonce už přestřílela.
15:15
Oba týmy v plném počtu.
14:32
Crosby krásně zakombinoval s Bortuzzem, ten ale poskakující kotouč před Bryzgalovem netrefil ideálně.
14:19
13:37
Dopředu se rozjel Couturier, pokusil se vytáhnout Vokouna z branky, nakonec ale mírně urychleně zakončil a český brankář překvapivě našel puk mezi svými betony.
13:28
Wayne Simmonds a Tanner Glass nakonec oba dostali pětiminutový trest.
13:28
Chvíli poté tu je bitka mezi Glassem a Simmondsem. Pittsburghem tak zavál příjemný průvan loňského play-off.
13:15
Na dvě minuty jsou vyloučeni Jakub Voráček (nesportovní chování), Deryk Engelland (hrubost) a Matt Cooke (nesportovní chování).
13:15
Pravé pennsylvánské derby pokračuje pěstním soubojem, Engelland s L. Schennem ale nakonec od sebe byli včas oddělení.
12:49
Oddechový čas pro domácí.
12:49
Do minuty je srovnáno. WAYNE SIMMONDS dostal puk takřka v nulovém úhlu, vybruslil si ale před branku, objel Vokouna a nakonec s mírnou pomocí Orpikovy hole vstřelil druhou branku hostí. Asistence: Danny Briere.
11:49
Neuvěřitelné hromadné válení na brankovišti Pittsburghu, kdy se puk nejednou ocitl na brankové čáře, končí gólem! Na brankové čáře se rozplácli Letang společně s Glassem a čelili několika střelám Philadelphie, Vokoun se pak také dostal na zem a nemohl tak dostatečně dobře zasáhnout proti konečnému pokusu NICKLASE GROSSMANNA, jenž s ohromným štěstím snížil. Asistence: Mike Knuble, Sean Couturier.
11:10
Po něm stejně tak učinil i Letang.
10:58
Třetí lajna Pittsburghu si krásně v útočném pásmu vyměnila puk, Kennedy pak ale minul pravou tyč Bryzgalovovy branky.
10:26
10:06
L. Schennova tvrdá rána od modré Vokouna nezaskočila, český brankář si betony poradil.
09:58
09:50
Tato část hry patřila především Philadelphii, ta ale ze své převahy nevytěžila nic jiného, než jen Couturierovo nahození z rohu do Vokounovy lapačky.
09:15
Knuble se pokoušel obkroužit branku a zasunout puk za Vokouna, toho to ale nepřekvapilo.
08:27
Read se uvolnil před Vokounovou brankou, po jeho střele vedle ale český brankář nemusel zasahovat.
08:00
Hra musí být přerušena a to prospěje hlavně Philadelphii. Tomáš Vokoun se zatím v brance nudí, Flyers na něj dosud vyslali jen dvě střely, zato Ilja Bryzgalov na druhé straně už musel čelit dvanácti pokusům Penguins.
07:15
Hosté nakonec tento tlak neustáli. Martin ostře vypálil od modré, branku sice minul, nicméně od zadního mantinelu putoval puk zpět před ni a pro JEVGENIJE MALKINA nebyl problém doklepnout puk za Bryzgalovova záda. Asistence: Paul Martin, James Neal.
06:48
Po typické přesilovkové kombinace zakončoval z velkého úhlu Kunitz, Bryzgalov ale u své pravé tyče nenechal ani kousek volného prostoru.
06:13
Pittsburgh zavezl puk do útočného pásma, nedokázal jej tam ale udržet.
06:00
Až teď dokázala Philadelphia vyhodit.
05:50
Zatím pokračuje velmi dobře, Bryzgalov se stále musí mít na pozoru.
05:27
Branka nakonec není uznána, Pittsburgh pokračuje v přesilovce.
05:27
Malkin si sjel takřka do ideální střelecké pozice, výborně zamířil do odkryté části branky a Bryzgalov lapačkou za pomoci levé tyčky zasáhl! Vše ještě přezkoumá videorozhodčí.
05:20
Harry Zolnierczyk je vyloučení za vražení.
05:07
Oddechový čas pro hosty.
05:07
To už teď ale neplatí, neboť se puk odrazil na modrou čáru k MATTU NISKANENOVI a ten tvrdou ránou propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Kris Letang.
04:49
A znovu. Flyers se zatím dobře brání.
04:12
Philadelphia odrazila tlak Pittsburghu přes všechny čáry.
03:36
Philadelphia jela ve třech na jednoho, Coutourier ale celou situaci špatně vyřešil a Vokoun se nadvakrát zaskvěl výborným zákrokem.
03:14
Závar před Vokounovou brankou, domácí brankář ale nakonec nemusel zasahovat.
02:54
Crosby to dvakrát zkoušel z velkého úhlu, ale vždy byla jeho snaha marná. Pak kotouč zpod Bryzgalova vylovil Dupuis, nicméně z příliš velké blízkosti jej nedokázal zasunout zpět.
02:31
Chvíli poté další. Na ledě pak vznikla potyčka mezi Glassem a Zolnierczykem, rozhodčí raději vše zavčasu ukončili.
02:12
Postavení mimo hru Flyers.
02:02
Pittsburgh zatlačil na Philadelphii a Bryzgalov raději přerušil hru.
01:37
Dobré vysunutí Bennetta, ten ale nebyl v ideální pozici čelem k brance a navíc nedokázal ani vystřelit.
01:18
Grossmanovi se za přispění jedné domácí hole podařilo dostat puk mezi diváky a hra tak musí být přerušena.
00:46
Malkinovo lehké nahození od modré čáry pohodlně zachytil Bryzgalov.
20:00
00:01

Pittsburgh Penguins: Vokoun (Fleury) - Martin, Orpik, Letang, Niskanen, Engelland, Bortuzzo - Dupuis, Crosby, Kunitz - Neal, Malkin, Cooke - Kennedy, Sutter, Bennett - Adams, Vitale, Glass.

Philadelphia Flyers: Bryzgalov (Leighton) - L. Schenn, Timonen, Gustafsson, Grossman, Gervais, Coburn - Voráček, Giroux, Read - Simmonds, B. Schenn, Briere - Knuble, Couturier, Talbot - Rinaldo, Fedotěnko, Zolnierczyk.

Rozhodčí: Leggo, Watson - Lazarowich, Murphy.
Pennsylvánští rivalové se dnes potkají podruhé v letošní sezoně a s vítězstvím je na řadě Philadelphia. Ta svému sokovi má co oplácet za první utkání z 19. ledna, kdy ji Pittsburgh na jejím ledě porazil 3:1.

Jen v dobrém na toto utkání spoléhá hlavně brankář Penguins Marc-André Fleury, jenž si v tomto utkání připsal šestadvacet úspěšných zákroků a potvrdil, že v letošní sezoně je velkou oporou zadních řad svého týmu. Ostatně nejen díky němu se Penguins drží na dosah ruky vedoucího týmu Východní konference Montréalu. Pens v letošní sezoně zlepšili svůj průměr obdržených branek, Fleury drží úspěšnost na jednadevadesáti procentech a jen ve čtyřech z jedenácti letošních utkání dostal více než dvě branky.

Philadelphia půjde do utkání posilněna o výhru 7:0 nad Islanders, na níž měl se čtyřmi asistencemi lví podíl také český útočník Jakub Voráček. Pro Flyers bude ale úplně nejdůležitější v nastoleném trendu vydržet - vždyť jen utkání předtím prohráli zase oni a to 1:4 s již zmiňovaným Montréalem. V dnešní utkání budou postrádat dlouhodobě zraněného Scotta Hartnella, Jodyho Shelleyho, Andreje Meszárose a Michaela Leighton. Domácí půjdou do utkání v nejsilnějším možném složení.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.