1. TOR C P.KESSEL
2. TOR L J.VAN RIEMSDYK
3. OTT C Z.SMITH
Děkuji za pozornost a u NHL zase někdy na shledanou.
Skončilo velice zajímavé utkání, které se rozhodovalo v posledních minutách zápasu. Domácí nakonec vyhráli 5:4, hodně k tomu napomohla první třetina, kterou vyhráli 2:0.
59:00
Obrovské šance hostů, gólman Reumer předvádí vše, co umí, aby neinkasoval.
58:03
Ottawa právě vstřelila branku!

Závěr zápasu bude ještě zajímavý. COLIN GREENING prostřelil Reimera a snižuje na rozdíl jediné branky. Asistence: Erik Condra, Andre Benoit.
57:37
Ottawa to zkouší bez gólmana v šesti. Nic jiného hostům nezbývá.
57:14
Ottawa se dostala do postavení mimo hru.
56:20
Riemer nechce buly před svoji brankou, a tak puk z lapačky vyklepal obránci na hokejku. Domácí tedy od své vlastní branky.
56:00
Probíhají poslední čtyři minuty této třetiny.
55:15
Toronto také útočí, ale vidíme spíše souboje ve středním pásmu než nějaké bezhlavé útočení.
54:48
Zakázané uvolnění hostujícího celku.
54:07
Senátoři stupňují tlak, brankář Riemer musí být pozorný. Do dobré pozice se dostal Gryba.
53:19
Buly před brankou Bishopa. Hosté získali puk a ujížděli na Reimera. Ten si vše pohlídal a branku neinkasoval.
52:40
Hosté se dostávají rázem do hry, prohrávají "jen" o dvě branky.
52:08

DANIEL ALFREDSSON si nenápadně sjel před branku, kde dostat přihrávku od Smitha a zvolil střelu nad lapačku. Asistence: Zach Smith
50:18
Toronto právě vstřelilo branku!

Zdá se, že je rozhodnuto. NAZEM KADRI si sjel do mezikruží a puk trefil hned z první. Jeho střele se odrazila o výstroj gólmana Bishopa do branky.
49:05
Turris svou střelou prověřil gólmana Reimera.
48:44
Závar před brankou Bishopa. Hra přerušena, protože branka vypadla ze svého postavení.
48:15
Javorové listy bez problémů svůj náskok drží. Hostům se čas zkracuje zatraceně rychle.
47:08
K vidění je mnoho soubojů a střetů. Vše probíhá podle pravidel, sudí tedy nemusí zbytečně kouskovat hru a vylučovat hříšníky.
46:00
Domácí mají vedení o dvě branky zpátky na svých holích. To jim dodává klid. Naopak hosté spřádají plány, jak utkání ještě zdramatizovat.
43:42

Využitá přesilová hra! Výtečnou práci odvedla celá přesilovková formace. PHIL KESSEL si sjel do oblasti mezikruží, kde přijal přihrávku od Phaneufa. Střelec se prosadil střelou na vzdálenější tyč. Asistence: Dion Phaneuf a Cody Franson.
Vyloučen za sekání hostující Zibanejad.
42:40
Senátoři jsou díky vstřelené brance aktivnější, mají více ze hry, více střílí. Bude na Torontu, jak odpoví, protože bránit jednogólový náskok není úplně nejlepší věc.
41:40

ZACK SMITH byl důrazný v předbrankovém prostoru, dostal se k odraženému puku a pohodlně skóroval. Asistence: Chris Phillips a Daniel Alfedsson.
40:01
Úvodní buly vyhráli hosté a hned se dostali do útočného pásma.
40:01
Na začátku třetiny jsme viděli dvě branky, které ovlivnily první minuty. Poté se hra uklidnila a domácí si pohodlně brání svůj dvoubrankový náskok.
40:00
39:50
Kotouč za brankou domácích.
38:49
Ottawa se snaží snížil v závěru třetiny. Otázkou je, zda to stihne. Reiner si připsal dva zákroky rychle po sobě.
37:57
Domácí se provinili zakázaným uvolněním, vhazování před jejich brankou.
37:00
Poslední tři minuty druhé třetiny.
36:33
Bushop proti střele Frasera zasahovat nemusel, mířila vysoko nad branku.
35:34
Buly ve středním pásmu. Kotouč získali hosté a hned vyrazili do útoku.
35:23
Závar před brankou Bishopa. Tři domácí borci se snažili došťourat puk do branky, ale na gólmana Senátorů byli krátcí.
33:58
Riemer si připisuje další zákrok. Před jeho brankou zůstal volný Machálek, který mohl dorážet puk, ale k tomu se nedostal, protože gólman domácích ukryl puk v lapačce.
33:00
Zápas se nám převalil do druhé poloviny a domácí mají utkání pod kontrolou.
32:18
Přesilová hra nebyla vůbec nehraná špatně, ale chyběla nějaká myšlenka, která by rozhodila dobře koncentrovanou obranu domácího týmu.
31:42
31:32
Javorové listy se zvládly ubránit oslabení.
31:00
Senátoři se tak hnali do útoku, až se dostali do postavení mimo hru, buly ve středním pásmu.
30:17
Ottawa rozestavila přesilovkovou formaci, ale obsence střelby je prostě obrovská.
30:01
Hráči se perou před brankou Toronta. Výsledkem je vhazování v pásmu.
30:00
Senátoři jsou v pásmu. Uvidíme, co vymyslí.
29:42
Vyloučen domácí Gunnarsson na dvě minuty za hákování.
28:16
Reimer řešil před brankou ošemetnou situaci, a tak puk raději zalehl. Buly před jeho brankou.
27:50
Souboje o puk se odehrávají zejména ve středním pásmu, kde se hra odehrává.
26:16
Díky brankám dostala hra spád.
26:10
Orr vystřelil jen do náruče Bishopa. Jeho pokusu scházela větší razance.
23:13
Milan Michálek se snažil využít svou šanci, ale puk napálil pouze do brankáře Reimera.
22:48

MIKA ZIBANEJAD prostřelil Reimera v brance domácích a snížil na rozdíl dvou branek. Asistence: Erik Condra, Sergej Gončar.
21:54
Inkasovaná branka probrala hosty, kteří jsou momentálně aktivnější.
21:20

Domácí vedou již 3:0! JAMES van Riemsdyk se z bezprostřední blízkosti trefil přesně do odkrytého místa. Asistence: Phil Kessel, Tyler Bozak.
21:00
Senátoři začali třetinu lépe, vytvořili si několik šancí, ovšem scházela přesnost.
20:15
Proti střele Smitha si připsal celkem pohodlný zákrok Reimer.
20:01
Je za námi první perioda, ve které jsme viděli dvě branky v síti Bishopa. Nejdříve se prosadil Bozak a necelou minutu po něm McClement, který stanovil stav zápasu prozatím na 2:0. Uvidíme co nám přinese druhá část, která začne přibližne v 02:10.
20:00
19:59
Hosté se v poklidu ubránili a jsou v pěti.
19:19
Přesilovka se domácím nedaří a hraje se spíše ve středním pásmu.
18:12
Phaneuf napřáhl od modré, ale trefil pouze prvního obránce, který puk ještě zpracoval a ujížděl sním vpřed. Dokonce se i Turris dostal do velké šance, ale Bishop předvedl skvělý zákrok.
17:59
Wiercioch dostává dvě minuty za hrubost. Přesilovka pro Toronto.
17:01
Teď je to spíše boj o každý puk než pohledný hokej. Vhazuje se před brankářem Maple Leafs.
16:18
Bozak si hrál s pukem a snažil se pěknou přihrávkou najít spoluhráče, který mu najížděl před branku, tomu ale chyběly centimetry.
15:50
Turris se hezkou stahovačkou uvolnil, ale jeho ránu srazil Holzer do ochranné sítě. Vhazuje se po levici Reimera.
15:17
Domácí jeli 3 na 2, tuto pohlednou akci zakončoval bekhendem Van Riemsdyk pouze mimo tři tyče.
14:40
Zibanejad zavezl kotouč až do pásmu Toronta, ale místo přihrávky to chtěl vzít na sebe a přišel o černou touš.
14:08
MacArthur vystřelil od modré čáry, jeho ránu Bishop vyrazil pouze před sebe, ovšem skvělá obrana Ottawy nedovolila domácím forwardům žádnou dorážku.
13:20
Grabovski pálil po kombinaci se střelcem druhé branky McClementem, jeho střela proletěla kolem branky.
12:26
Další střelu hostů, tentokrát pálil Stone z pravého kruhu, jenže bylo to pouze doprostřed klece.
12:21
Hned po buly pálil Phillips, ovšem Reimer vše viděl a střelu zneškodnil.
12:18
Komerční přestávka.
12:00
Teď bylo horko i před Reimer, když se Smith snažil nadvakrát procpat puk za jeho záda, ale ani jednou se mu to proti skvělém muži s maskou nepovedlo.
11:11
Kadri z mezikruží vyprášil pravý beton gólmana hostů.
10:17
Reimer musel včasným vyjetím hasit šanci hostů.
09:27
Hostům se nedaří teď vůbec nic, hraje se převážně v jejich obranné třetině.
08:35
Toronto stále tlačí svého soupeře a je na koni. Kessel teď přestřelil z pravé strany branku.
07:20
A netrvalo to dlouho a domácí přidávají druhou branku. Hráči Ottawy ztratili puk ve svém obranném pásmu, kde ho získal Kuljomin, ten ho hned poslal na JAY MCCLEMENTA, jenže střelou k pravé tyčce zvyšuje náskok. Asistence: Nikolaj Kuljomin, Dion Phaneuf.
06:24
No a netrvalo to dlouho a domácí jdou do vedení po první větší šanci. Van Riemsdyk přihrál puk do jízdy Kesselovi, který z první vystřelil, jenže jeho pokus vyrazil Bishop pouze k dojíždějícímu TYLERU BOZAKOVI, který střelou mezi betony překonal brankáře. Asistence: Kessel, Van Riemsdyk.
06:00
Nepřesná rozehrávka zatím trápí Toronto, které se nemůže usadit v pásmu.
05:08
Bitka mezi Orrem a Neilem končí zdá se nerozhodně a oba míří na trestnou lavici.
04:24
Neil střelou zpoza hráče minul.
03:30
Senators jsou stále v útočném pásmu a kombinují, ale k žádné velké šanci to zatím nevede.
03:00
Kostka nám předvedl skvělý hit na protihráče, který se zvedá těžce z ledu.
02:24
Condra se snažil dostat puk před domácího brankáře přihrávkou od zadního mantinelu, ovšem obrana vše pohlídala.
01:47
Van Riemsdyk převzal puk na pravé straně, poté ho zavezl do pásma a hned střílel. Bishop jeho pokus chytá do lapačky.
00:38
Hosté začali zápas aktivně a Alfredsson otestoval pozornost brankáře, který si se střelou poradil.