Ladislav ŠMÍD (CGY) 1+0, 1 střela, čas na ledě 19:06

Anaheim Ducks: 22

3. třetina:

Calgary Flames: 7

Anaheim Ducks: 7
Hokejisté Anaheimu "mizí" v útrobách Saddledomu, toto utkání jim hodně nevyšlo a po krutém debaklu 2:7 mají hokejisté Ducks o čem přemýšlet. Navíc je to již čtvrtá porážka v řadě, což s předchozími neúspěchy znamená rapidní ústup Anaheimu z čelních pozic základní části. Calgary si dnes pohodovým výkonem "dokráčelo" k vysokému vítězství.
60:00
59:00
Ohlášena poslední minuta tohoto utkání.
58:03
Calgary právě vstřelilo branku!
Dílo zkázy dokonáno, CORBAN KNIGHT dokázal z pravého kruhu pro vhazování, z otočky, překonat nepřipraveného Andersena, který tuto střelu vůbec nečekal a pro Knighta je tento gól vůbec první v kariéře v NHL. Asistence: Kevin Westgarth a Ben Hanowski.
56:35
Anaheim tak bude muset strávit další nepříjemnou porážku, která je již čtvrtou v řadě!
56:14
Utkání se již pouze dohrává, oba týmy vědí, že s výsledkem se již těžko dá něco udělat.
55:32
Komerční přestávka.
55:00
Posledních pět minut třetí třetiny a pravděpodobně i celého utkání, hosté stále prohrávají o čtyři góly.
54:05
Domácí se nyní osvobozují pouze za cenu zakázaného uvolnění.
53:05
Nepřesnou přihrávkou se hosté připravují o útočné pásmo.
52:01
A hosté hrají již v plném počtu, přečkali dvojnásobné oslabení a nyní mohou konečně zaútočit.
51:52
Fistric vyhazuje puk ze třetiny Anaheimu.
51:20
Pokračuje přesilová hra pěti proti čtyřem, domácí stále v útočném pásmu.
51:09
Andersen se dokázal bleskově přemístit a chytit nebezpečnou střelu Giordana.
51:01
Anaheim se brání již ve čtyřech.
50:39
Andersen svírá puk ve své lapačce a raději přerušuje hru.
50:22
Cammalleri však z pravé strany pálí vedle branky a puk nakonec opouští třetinu Ducks.
50:10
Flames v přesilovkovém rozestavení.
50:01
A pozor, opět se vylučuje a opět je to hráč Anaheimu, Beauchemin dostává dvouminutový trest za sekání, domácí mají výhodu přesilové hry pět na tři!
49:01
Fistric je vyloučena a domácí si zahrají přesilovou hru.
48:45
Puk za brankou Andersena, kde o něho bojuje Cammalleri.
48:25
Za více, než jedenáct minut, se dají dát čtyři góly, dočkáme se ještě senzačního obratu Anaheimu?
47:45
Anaheim právě vstřelil branku!
NICK BONINO překonává střelou z levé strany Ortia, který si nepohlída prostor u své pravé tyčky. Asistence: Cam Fowler a Luca Sbisa.
47:24
Ale Anaheimu chybí více přesnosti v kombinaci.
46:50
Allen rozehrává zpoza vlastní branky, Perry přebírá puk.
46:32
Anaheim zatím přehrává Flames v poslední třetině, zatím však bez gólového efektu.
45:38
Zásah střídačky Flames, hra se přerušuje, vhazovat se bude ve středním pásmu.
44:07
Oddechový čas pro domácí.
43:56
Anaheim nyní svíral svého soupeře v jeho třetině, domácí se osvobozují pouze z cenu vyhození puku přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
42:33
Vhazování po pravici Ortia.
42:25
Jackman v dobré pozici, těsně před Ortiem dokázal puk tečovat, ale domácí gólman vymrštil svou lapačku a chytá puk.
41:10
Obrana však vrací puk do třetiny soupeře.
40:58
Silfverberg nahazuje puk do třetiny Flames.
40:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, třetí třetina začíná přibližně v 5:00 hodin.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 2. třetina:

Calgary Flames: 10

Anaheim Ducks: 8
Více se již v této části nestane, i tak se toho stalo opět poměrně dost. Domácí dokázali navýšit své vedení na rozdíl pěti gólů, když na 5:0 upravil ve 22. minutě Backlund. Hosté pak sice za deset minut zásluhou gólu Cogliana snížili na 1:5, ale v poslední minutě třetiny se dokázal prosadit český obránce Flames Šmíd, který vrátil pětibrankový náskok svému týmu.
40:00
39:02
Allen trefil od modré, z levé strany, tyčku!
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:49
LADISLAV ŠMÍD překonává střelou z mezikruží Andersena a dává svůj druhý gól v této sezóně, šestý svého týmu v tomto zápase a debakl Anaheimu je dokonán. Asistence: Paul Byron a Lance Bouma.
37:38
Maroonovi "utíká" puk do třetiny soupeře, obrana Flames bude moci rozehrát.
36:45
A na druhé straně zasahuje Ortio proti střele Cogliana.
36:12
MacGrattan v dobré pozici, ale zkoušel tam vymyslet nějakou fintu, která nevyšla.
35:30
Domácí hrají hodně do těla, to není hra, která by zrovna Anaheimu vyhovovala.
34:39
33:52
Hosté drží nyní častěji puk na svých hokejkách.
32:15
Ten se píská až nyní, ale domácímu týmu, vhazování po levici Ortia.
31:59
Hosté nepřesně rozehrávají, puk míří za branku Flames, ale není to icing.
31:30
Po vyhraném vhazování se po skvělé přihrávce Silfverberga zpoza branky dostává puk k ANDREW COGLIANOVI, který z hranice brankoviště překonává Ortia a dává první gól Anaheimu v tomto zápase. Asistence: Jakob Silfverberg a Francois Beauchemin.
31:10
Domácí vyhazují na zakázané uvolnění, vhazovat se bude po levici Ortia.
30:58
Následuje další komerční přestávka.
30:58
Ani Silfverberg na Orita nevyzrál, ten chytá a přerušuje hru.
30:28
Selänne s pukem na pravé straně, pálí na Ortia, ten v pohodě vyráží.
30:00
Jsme přesně v polovině dnešního utkání, v němž dominují domácí, kteří vedou nad Anaheimem jasně 5:0!
28:37
Následuje komerční přestávka.
28:37
Hanowski pálí z pravé strany, Andersen chytá a přerušuje hru.
25:55
Zatím neúspěšně, puk opouští třetinu domácího týmu.
25:42
Cogliano bojuje o puk ve třetině Flames.
24:37
23:55
Ale na výkonu Flames je patrné, že domácí mají "nahráno".
23:39
Ještě minutu se budou hosté bránit při vlastním oslabení.
22:57
Domácí s pukem za vlastní brankou, nikam nespěchají, ale rozhodčí přerušují hru a nařizují vhazování ve středním pásmu.
22:37
Palimeri míří na trestnou lavici, Palmieri hákoval a přesilovou hru si zahrají domácí.
22:12
Neskutečný debakl Anaheimu, který dnes dvakrát inkasoval při vlastní přesilovce!
21:50
21:31
Přečíslení tři na dva, domácí opět ujíždí při vlastním oslabení a MIKAEL BACKLUND na pravém křídle nic nevymýšlí a přesnou střelou překonává Andersena, který spíše čekal přihrávku na levou stranu. Asistence: Kris Russell.
20:55
Ale domácím se zatím daří dostávat puk ze třetiny.
20:31
Hosté mají v úvodu druhé třetiny výhodu přesilové hry.
20:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhá třetina začíná přibližně ve 4:05 hodin.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 1. třetina:

Calgary Flames: 8

Již se nic nestane, obě mužstva odchází do kabin, a to za stavu 4:0 pro Calgary, které v první části dokázalo dokonale trestat chyby v defenzivě soupeře. Skóre utkání otevřel ve čtvrté minutě Giordano. V osmé minutě navýšil vedení Flames Galiardi, který se dokázal prosadit při vlastním oslabení a "dílo zkázy" dokonaly branky Cammalleriho ve 12. minutě a Byrona v minutě čtrnácté. Zaslouženě tak domácí odchází do kabin vyprovázeni bouřlivým potleskem zaplněného Saddledomu.
20:00
19:50
Deset vteřin před koncem se ještě vylučuje, Chris Butler dostává dvouminutový trest za hru vysokou holí.
19:00
Ohlášena poslední minuta první třetiny.
18:32
Flames dostávají hru do středního pásma a snaží se již v klidu dohrát první třetinu.
17:38
Bonino nahazuje do třetiny Flames, Ducks se drží v útočném pásmu.
17:02
Hanowski spěchá za nahozeným pukem do třetiny Anaheimu, ale marně, hrají hosté.
15:46
Hra přerušena, branka za Ortiem posunuta.
15:34
Dlouhá rozehrávka hostů nepřesná, puk mají domácí.
15:00
Poslední pětiminutovka první třetiny, z pohledu hostů "příšerné" třetiny, dokáže Anaheim zkorigovat nepříznivé skóre?
14:22
Vousatý MacGrattan zažívá chvíle "slávy", když odchází na trestnou lavici, za bitku dostává osobní pětiminutový trest, stejně jako Allen.
14:22
Máme tu první bitku, domácí MacGrattan a hostující Allen.
14:20
14:15
Neuvěřitelný vývoj má první třetina, Ducks prožívají doslova herní utrpení.
13:28
Obrovská hrubka Beauchemina, který se snažil odehrát puk od vlastní branky, ale netrefil a MIKAEL BACKLUND střelou z pravé strany dává gól. Asistence: Lance Bouma a Joni Ortio.
13:12
Hosté jsou viditelně zaskočeni nepříznivým vývojem, domácí jasně lepší.
11:28
Frederik Andersen střídá v brance Anaheimu Hillera!
11:28
MIKE CAMMALLERI doráží do branky vyražený puk po střele Backlund, puk prošel Hillerovi mezi betony a to je zřejmě to poslední, co jsme dnes v podání Hillera sledovali. Asistence: Mikael Backlund a Mark Giordano.
11:15
Domácí se od úvodních vteřin drží v útočném pásmu.
10:51
Za hákování usedá na trestnou lavici Hampus Lindholm.
10:44
Bude se vylučovat, na trestnou lavici půjde někdo z hostujícího týmu.
10:00
Je za námi úvodní desetiminutovka dnešního utkání, hosté mají co dotahovat, prohrávají o dva góly.
09:35
Puk za brankou Ducks, hosté rozehrávají.
08:39
Hosté nahazují puk za branku Flames, hrají ale domácí.
08:29
Puk opouští ledovou plochu, bude se vhazovat po levici Ortia, následuje komerční přestávka.
07:56
07:28
Neuvěřitelně rozpačitý vstup do utkání v podání favorizovaného Anaheimu, což jen potvrzuje, v jak špatném rozpoložení se Ducks v posledních zápasech nacházejí.
07:10
Oddechový čas pro hosty.
07:10
Gól v oslabení! Ducks chybují na útočné modré, dopředu vyrazila hned trojice domácích hráčů a T. J. GALIARDI, po přesně načasované přihrávce Byrona, překonává z levé strany Hillera. Asistence: Paul Byron a T. J. Brodie.
06:44
Naopak, proti střele Backlunda musí na druhé straně zasahovat Hiller.
06:33
Puk ve třetině Flames, ale hosté se nemohou dostat do zakončení.
05:56
Vylučuje se, Kevin Westgarth dostává dvouminutový trest za hákování Beauchemina, hosté si zahrají přesilovou hru.
05:28
Koivu v ofsajdu na útočné modré, vhazování ve středním pásmu.
04:55
Brodie zablokoval střelu Silfverberga z levé strany.
04:32
Přesný pas domácí obrany, ale hosté dostávají puk ze třetiny.
04:02
Ducks ztrácí po přechodu přes útočnou modrou puk.
03:39
Flames se dostávají do vedení! MARK GIORDANO přebírá puk od Giordana na levé straně, napřáhl a neskutečnou dělovkou posílá puk za záda Hillera. Asistence: T. J. Brodie.
02:36
Hosté znovu pouze odpalují puk přes všechny čáry.
01:49
Anaheim špatně rozehrává, je pískán icing.
01:37
Domácí v první útočné akci, ale nedostávají se do zakončení.
00:11
Ortio musí poprvé zasahovat po střele Perryho z pravé strany.
00:01

Calgary Flames: Ortio (MacDonald) – Giordano, Brodie, Šmíd, Wotherspoon, Russell, Butler – Bouma, Backlund, Byron – Cammalleri, Monahan, Colborne – Glencross, Galiardi, McGrattan – Westgarth, Knight, Hanowski

Anaheim Ducks: Hiller (Andersen) – Beauchemin, Lindholm, Sbisa, Fowler, Allen, Fistric – Maroon, Getzlaf, Perry – Cogliano, Bonino, Silfverberg – Winnik, S. Koivu, Selänne – Beleskey, Perreault, Jackman

Rozhodčí: Kimmerly, O'Rourke – Mach, Cameron.
Vítejte u dnešního onlajn přenosu utkání základní části NHL, v němž Calgary Flames přivítají na svém ledě Anaheim Ducks.
CALGARY FLAMES
Flames se budou snažit v utkání se silným soupeřem přerušit sérii porážek, kdy v posledních dvou zápasech nestačili ve Vancouveru na místní Canucks (1:2) a o gól tak prohráli doma s Los Angeles Kings (2:3).
ANAHEIM DUCKS
Kačeři pokračují v sérií "tří", kdy po třízápasové sérii porážek následuje stejně dlouhá série výher. V posledním zápase s Torontem tak Anaheim dovršil další třízápasovou sérii porážek, tak lze očekávat, že právě na ledě Flames by se Ducks mohli "nadechnout" k vítězné sérii!
Češi na ledě:
Do dnešního utkání zasáhne pravděpodobně pouze obránce Calgary, Ladislav ŠMÍD. Druhý z Čechů v sestavě Flames, Jiří Hudler, je na listině zraněných hráčů a jeho start je méně pravděpodobný.