Tomáš Fleischmann (FLA) 0+0, 3 střely, čas na ledě 19:44
Tomáš Kopecký (FLA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 14:48
Tři hvězdy utkání:
1. Ben Scrivens (LAK) 20 zák., 0 gólů, 100%
2. Daniel Carcillo (LAK) 1+1
3. Jordan Nolan (LAK) 1+1
Utkání v prosluněné Floridě je minulostí. Vítězství dnes slaví hosté z Los Angeles, kteří po velmi zodpovědném výkonu v obraně vítězí 0:3. Florida se dnes nedokázala prosadit, když byla do první inkasované branky mírně lepším týmem. To nic nemění na faktu, že dva body do tabulky si připisují Králové.
60:00
59:52
Los Angeles vyhazuje kotouč do středním pásma. V dnešním utkání se již nic nestane.
59:23
Florida se ještě pokouší něco vymyslet v útočném pásmu, ale k ohrožení Scrivensovi branky se nedostává.
58:43
Děj hry se odehrává převážně ve středním pásmu.
58:02
Carter uvolnil na pravém kruhu Williamse, který prudce vystřelil těsně vedle branky.
57:26
Přes obránce se pokoušel udělat radost domácím fanouškům Versteeg, ale jeho pokus skončil ve výstroji Scrivense, který dnes zastoupil Quicka více než-li dobře.
56:35
Florida se velmi snaží o vstřelení branky, ale Los Angeles hraje dnes velmi dobře v obraně a s přehledem dohrává dnešní utkání.
55:43
Na modré čáře se ke kotouči dostal Campbell, jehož následná střela byla sražena jedním z bránicích hráčů do rohu.
54:53
Barkov se pokoušel najít rozjetého Fleischmanna. To se mu také povedlo, ale český útočník neměl zájem útočit a pouze kotouč protečoval do útočného pásma a odjel střídat.
53:23
Florida to bude mít už velmi těžké, protože na vyrovnání ji schází tři branky a vezmeme-li v potaz formu Scrivense, tak se to jeví nemožně, ale nechme se překvapit.
52:28
Los Angeles právě vstřelilo branku!
O osudu utkání je zřejmě rozhodnuto. JORDAN NOLAN obdržel před branku přesnou přihrávku od Stolla, kterou pouze nasměroval k levé tyči. Asistence: Jarret Stoll, Daniel Carcillo.
52:01
Z mezikruží střílel Barkov, ale jeho pokus dokázal Scrivens vyrazit.
51:45
Do úniku se dostával hostující Clifford, jehož ale dokázal dobruslit Gilroy a odstavil jej od kotouče.
51:29
Útočný výpad Floridy zastavuje postavení mimo hru.
50:44
Vojnov přihrál na modré čáře Carterovi a ten střelou z první prověřil Markstromovi betony.
50:13
Tentokrát se Kopecký dostal ke kotouči už ve středním pásmu, ale do toho útočného se dostat nedokázal.
49:50
Kulikov se snažil vyslat do samostatného úniku Kopeckého, který ale na přihrávku nedosáhl a ta skončila u Scrivense a ten kotouč zalehl.
49:19
Gomez se pokusil najít z pravého rohu před brankou najíždějícího Huberdeaua, ale ten se ke kotouči nakonec nedostal.
48:37
Z těžkého úhlu se pokusil Scrivense překvapit Gilroy, ale jeho pokus dookázal brankář srazit pod sebe, kde jej zalehl před dorážejícím Fleischmannem.
48:00
Florida se velmi snaží, napadá a chce s utkáním něco udělat, ale zatím se jí to nedaří. Los Angeles hraje takticky velmi dobře.
47:43
Richards našel před brankou volného Cartera, který nedokázal nadvakrát překonat brankáře Floridy. Následuje komerční přestávka.
47:02
Na druhé straně zahrozil od modré čáry Gudbranson, jehož pokus zastavila pozorná obrana Los Angeles.
46:38
Od modré čáry vystřelil Vojnov, jehož pokus ještě před brankou tečoval Nolan mimo tři tyče.
44:33
Další střelecký pokus Doughtyho znamená další úspěšný zákrok Markstroma.
44:23
Kopitar poslal z pravé strany do mezikruží přihrávku Doughtymu a ten vystřelil přímo do hrudi Markstroma.
43:48
Los Angeles se zatím do útoku bezhlavě nežene. Zřejmě je ze svým vedením spokojené.
43:06
Do zakončení se dostal Boyes, ale jeho střelu zastavil jeden z bránicích hráčů.
42:36
Následné vhazování patřilo Floridě, která se nyní pokouší dostat do útočného pásma.
42:18
Carcillo nahodil kotouč na branku a Markstrom hru raději přerušil.
41:23
Kopitar na druhé straně zavezl kotouč do útočného pásma, které objel a snažil se přihrát na modrou čáru. Jeho přihrávka ale byla nepřesná a hosté musí zakládat nový útok.
40:21
Tak to byla velká šance Floridy. Hosté udělali velkou chybu v obraně, čehož využil Boyes a dostal se do samostatného úniku. Ten ale nedokázal zakončit podle své představy, když mu puk při střele přeskočil hůl a pouze se doklouzal ke Scrivensovi.
40:01
Druhá třetině vyzněla jednoznačně lépe pro hosty z Los Angeles, kteří se dostali do vedení 0:2, když se o branky postaral Carcillo s Williamsem. Florida hrála do první inkasované branky velmi dobře, ale poté šel její výkon dolů. Uvidíme, zda-li se ve třetí třetině zvedne a zaútočí na vyrovnání, či otočení výsledku. Třetí dějství začne přibližně ve 22:50.

Střely na branku: 14:23.
40:00
39:50
Od modré čáry ještě střílel na Markstroma Regehr, ale brankář Floridy nemusel zasahovat.
39:26
Tak Florida se přece jen ke konci třetiny ještě mírně vzchopila a snaží se snížit před přestávkou.
39:00
Střela Fleischmann od modré čáry byla těsně před Scrivensem tečována a proletěla těsně vedle levé tyče branky Los Angeles.
38:26
Florida měla šanci na snížení, ale Versteeg z pravého kruhu nedokázal trefit branku.
37:42
Los Angeles si kontroluje vedení a snaží se do navýšit. Z pravé strany přihrával Kopitar před branku Brownovi, který ale nedokázal kotouč z první nasměrovat do branky.
36:23
Sebevědomá hra Floridy z první třetiny je pryč a na ledě vládne Los Angeles.
34:55
Los Angeles se dostává do dvoubrankového vedení. Williams zachytil na modré čáře rozehrávku domácích, rychle posunul kotouč na Kopitara, který nahodil kotouč na Markstroma, který jej vyrazil před sebe, odkud dojíždějící JUSTIN WILLIAMS dorazil kotouč do odkryté klece. Asistence: Anže Kopitar.
34:45
Opět to byl Williams, který se natlačil z levé strany před branku a vystřelil. Markstrom ale jeho pokus zastavil.
34:23
Winchester nahodil do pravého mantinelu kotouč na Scrivense, který jej zastavil a rychle rozehrál.
33:35
Tentokrát se do hry zapojil čárový rozhodčí, který připravil o kotouč Kopeckého, který se tak do útočného pásma nedostal.
33:18
Carcillo najel tvrdě do Gudbransona, který odletěl na mantinel. Vše proběhlo v rámci pravidel.
32:35
Vstřelená branka Los Angeles velmi uklidnila a mají větší přesnost na hokejkách. Také se více drží u kotouče.
31:20
Velká šance Los Angeles! Williams se natlačil z levé strany do brankoviště odkud poslal kotouč do betonu Markstroma. Potom do odkryté branky dorážel Kopitar, který při vší smůlu trefil nohy Browna, jenž stál u pravé tyče. Poté dokázal Markstrom puk zalehnout a tento závar ukončit.
30:43
Upshall se dostal ke střele přes obránce, kterou zlikvidoval Scrivens.
30:43
Brown nahodil puk na Markstroma a snažil se jej dojet. Jenže na brankovišti podklouzl a následně podrazil Markstroma. Obránci Floridy ale nechali útočníka Kings na pokoji. Následuje komerční přestávka.
29:32
Richards se dokázal dostat do další šance, kterou nyní dokázal zastavit Markstrom.
28:46
Los Angeles se dostává do vedení. Richards zabojoval za brankou Floridy a vybojoval kotouč, který posléze poslal na pravý kruh, kde stál už připravený DANIEL CARCILLO a střelou z první poslal kotouč pod břevno. Asistence: Mike Richards, Jordan Nolan.
28:32
Versteeg dokázal vystihnout rozehrávku Scrivense, ale do branky kotouč dostat nedokázal.
27:32
Kulikov se pokoušel najít mezi kruhy Fleischmanna, který byl však dobře obsazen a o kotouč přišel.
27:12
Při zakládání útoku Los Angeles se kotouč dostal na střídačku. Následuje komerční přestávka.
26:50
Richards hledal mezi kruhy úplně volného Cartera, který na kotouč nedokázal o pár centimetrů dosáhnout.
26:12
26:06
Scrivens drží svůj tým velmi dobrými zákroky. Z velké blízkosti se jej snažil překonat střelou zápěstím Barkov, ale lapačka brankáře Los Angeles byla připravená.
25:42
Domácí mají silný tlak. Z pravého kruhu nedokázal přesně zamířit Gilbert.
25:10
Z levého kruhu vystřelil z první Campbell, ale jeho pokus dokázal Scrivens vyrazit.
24:42
Florida se drží v útočném pásmu, ale pouze na místech, odkud nejde ohrozit branka.
24:12
Florida bude hrát další přesilovou hru. Carter zbytečně najel do Huberdeaua a dostává 2 minuty za nedovolené bránění.
23:52
Markstrom ukázal rychlou lapačku, když dokázal zastavit střelu Mitchella.
23:35
Carter je zřejmě při chuti. Nyní se dostal k puku na levém kruhu a ihned jej poslal na branku. Střelou mezi betony ale Markstroma nepřekonal.
23:17
Markstrom musel opět zasahovat. Z pravého rohu se před branku natlačil Carter, jehož následný pokus brankář Floridy vyrazil.
22:41
Další pokus od modré čáry. Tentokrát se do puku opřel Regehr, jehož ránu ještě někdo tečoval, ale i přesto skončila v náručí Markstroma.
22:00
Tlak Los Angeles pokračuje. Od modré čáry vystřelil tvrdě Vojnov, jehož pokus šel těsně vedle pravé tyče.
21:38
Od pravého mantinelu vystřelil tvrdě Kopitar, jehož pokus dokázal Markstrom vyrazit.
21:00
20:26
Stoll se dokázal zmocnit puku a poslal jej za branku Floridy.
20:05
Florida začíná druhou třetinu v početní výhodě.
20:01
První třetina nám nabídla útočný hokej se spoustou šancí. Ty ale zůstaly všechny neproměnné a tak je stav po první třetině 0:0. Jestli bude utkání pokračovat v takovém tempu, jako se hrálo v první třetině, tak se určitě nudit nebudeme. Druhé dějství začne přibližně ve 22:00.

Střely na branku: 6:7.
20:00
19:42
Z pravé strany hledal Barkov před brankou volného Boyese, který se ke kotouči nedostal a hosté vyhazují.
19:17
Barkov na modré čáře nedokázal udržet útočné pásmo. Florida musí rozjíždět útok od vlastní branky.
19:00
Florida si na závěr první třetiny zahraje přesilovou hru. Mitchell je vyloučen na 2 minuty za podražení.
18:43
Floridu v těchto chvílích zužují časté nepřesnosti, díky kterým se nedokáže dostat do střeleckých situací.
18:15
Do rychlého přečíslené se dostávala Florida, ale její útok ukončilo postavení mimo hru.
17:13
Tak to byl velký závar před brankou Panterů. Carter dokázal zastavit útok Floridy a dostal se za branku Markstroma, odkud našel před brankou Richardse a ten střelou z první trefil beton domácího brankáře. Od toho se ale kotouč odrazil zpět do brankoviště a dorážet se snažil Carter, ale i jeho pokus dokázal brankář Floridy vyrazit betonem.
16:36
Stoll nahodil kotouč za branku a odjel střídat. A jelikož se nikdo z jeho spoluhráčů nedostal, tak útok zakládá Florida.
15:57
Gilroy si sjel z modré branky před branku, obdržel kotouč a z velkého úhlu přestřelil branku.
15:22
Zatím se hraje ve velkém tempu. Tentokrát byli v útočném pásmu hokejisté Los Angeles, za které se do šance dostal Williams, když z pravého kruhu trefil dobře stojícího Markstroma, který dokázal udržet kotouč na své hrudi.
14:11
Carter zůstal na ledě větší dobu, ale i přesto se dostával do šance, kterou nakonec ukončil obranným zákrokem Campbell.
13:12
Od modré čáry nahodil kotouč na branku Doughty, ale po jeho ráně nemusel brankář Florida zasahovat.
12:55
Carter se pokusil o vyjetí zpoza branky, kterému mu znemožnil Markstrom, který mu kotouč vypíchl.
12:28
Přes obránce se pokusil ohrozit branku Fleischmann. To se mu však nepovedlo, když byl jeho pokus sražen mimo branku.
11:23
Po delší době se do útočného pásma dostali také hosté, ale Carter ztratil za brankou puk, takže Markstrom nemusel zasahovat.
10:38
Tak to byla velká šance! Gomez našel zpoza branky Versteega, který se zjevil sám před Scrivensem, kterého pohotovou střelou nepřekonal.
10:10
Gomez našel na pravém kruhu volného Versteega, který střelou z první nechal vyniknout Scrivense, který předvedl famózní zákrok lapačkou.
9:43
Florida je v posledních střídáních lepším týmem.
9:02
Fleischmann se vyměnil kotouč s Barkovem, který se pokoušel dostat přes bránícího hráče, ale ten mu puk urazil do rohu kluziště.
8:29
Z levé strany se pokoušel překvapit Scrivense Goc, ale jeho pokus dokázal zablokovat jeden z obránců.
7:41
Gomez se pokoušel z pravého kruhu najít u levé tyčky postaveného Versteega, který ale nedokázal přihrávku zpracovat.
7:19
Hra se rychle obrátila a na druhé straně měl šanci skórovat Gomez, jehož střelu z velké blízkosti dokázal Scrivens zastavit s velkými obtížemi. Následuje komerční přestávka.
7:05
Do slibné šance se dostal Brown s Kopitarem. Kapitán Kings se obtočil okolo branky a vystřelil. Jeho pokus dokázal Markstrom vyrazit pouze před sebe, odkud dorážel Kopitar, který ale neodkázal trefit branku.
6:26
Florida se dostala pod tlak, ale díky dobré obraně vytěsňuje hostující hráče k mantinelu, odkud jsou neškodní.
5:35
Kulikov nepřesně rozehrával a toho využil Richards, který se dostal k puku a z pravého kruhu vystřelil vedle branky.
5:00
Williams se po pravé straně protáhl do útočného pásma a poté střelou přes obránce ohrozil Markstroma, který musel jeho pokus vyrážet.
4:23
Od modré čáry vystřelil Gilbert, jehož pokus musel Scrivens vykopnout betonem.
3:32
2:54
Další útok Los Angeles končí postavením mimo hru. Zatím se nejedná o vydařenou přesilovou hru.
2:39
Kotouč je opět u Scrivense, který se zapojuje do rozehrávky.
2:15
Kopitar se prosadil přes dva hráče, ale místo zakončení mu kotouč ujel do rohu, kde se k němu dostali domácí.
1:43
Florida se ale hned po vhazování osvobozuje.
1:32
Los Angeles bude mít přesilovou hru. Za hrubost je vyloučen na 2 minuty Weaver.
1:22
Kopecký se dokázal s kotoučem dostat do útočného pásma, kde jej drží u mantinelu.
0:52
Z modré čáry vystřelil Vojnov a Markstrom musel zasahovat. Jeho zákrok byl obtížný, jelikož před brankou dobře clonil Richards.
0:23
Jako první musel zasahovat Scrivens, jenž vyrážel nahození Boyese.
00:01
Po hymně Spojených států amerických bude dnešní utkání zahájeno.

Florida Panthers: Markstrom (Clemensen) – Gilbert, Campbell, Weaver, Kulikov, Gilroy, Gudbranson – Boyes, Barkov, Fleischmann – Versteeg, Gomez, Huberdeau – Kopecký, Goc, Upshall – Barch, Matthias, Winchester

Los Angeles Kings: Scrivens (Quick) – Doughty, Regehr, Mitchell, Vojnov, Greene, Martínez – Williams, Kopitar, Brown – Carter, Richards, Carcillo – Frattin, Lewis, Clifford – Nolan, Stoll, King

Rozhodčí: McCauley, Martell – Murray, Murphy.
Los Angeles Kings

Los Angeles se po nepříliš povedeném začátku dostává do formy, když své poslední dvě utkání vyhrálo. Momentálně mají Králové na svém kontě šest bodů, které ho řadí na desátou příčku v Západní konferenci.

3. Mike Richards 0+3

Nejvíce času v brankovišti Los Angeles strávil Jonathan Quick, jehož úspěšnost zákroků činí 90,5%.
Florida Panthers

Florida zatím z pěti zápasů vyhrála dvakrát, když zvítězila hned v první duelu a poté v tom poslední. Tudíž se nachází se čtyřmi body na jedenácté pozici ve Východní konferenci.

3. Aleksander Barkov 2+3

Nejvíce v brankovišti Floridy odchytal Jacob Markstrom, jehož úspěšnost zákroků činí 88,3%.
Zdravím všechny fanoušky kanadsko-americké NHL, v níž dnes pokračuje základní část dalšími zápasy. My se zde zaměříme na zápas Floridy Panthers, která v domácí aréně vyzve Los Angeles Kings. Podle sázkových kanceláří jsou šance obou týmů na vítězství vyrovnané.

Úvodní vhazování je naplánováno na 21:00. Přeji příjemný sportovní zážitek.