V zápase nenastoupí český ani slovenský hráč.
Tři hvězdy utkání:
James van Reimsdyk (TOR) 2+0
Cody Frantos (TOR) 0+2
Tyler Ennis (BUF) 1+0
Viděli jsme zajímavý zápas. Domácí vedli 3:0, hosté snížila na rozdíl jediné branky. Buffalo se snažilo vyrovnat, ale v posledních minutách hrálo v oslabení, které nedokázalo ubránit. Na střely vyhráli hosté 35:22, na góly zvítězili domácí.
60:00
59:20
Hosté hrají bez brankáře.
58:56
Toronto právě vstřelilo branku!
Přesilovkový gól. Smith našel svým pasem MASONA RAYMONDA, který upravuje na 4:2. Zvolil střelu nad lapačku a puk zapadl pod horní tyč. Asistence: Trevor Smith.
58:25
Hosté se brání.
58:00
Poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:50
Hostující Pysyk vystřelil na Reimera, který střelu vyklepal z rukavice a rozehrál.
57:14
Vyloučen hostující Ville Leino na dvě minuty za podražení. To může být klíčový moment zápasu.
56:49
Reimer zasahuje proti ráně Moulsona.
56:31
Oddechový čas pro domácí.
56:31
Sabres se nadechují z závěrečnému tlaku. Reimer je v neustálé permanenci, protože soupeři ho nešetří.
55:02
Komerční přestávka.
54:00
Hosté hrají aktivněji, snaží se vyrovnat, ale domácí jim nedávají ani metr ledu bez boje.
52:57
Stafford sestřelil Fransona, který otřesený míří na střídačku.
51:10
Hra se po velké bitce uklidnila, souboje o kotouč se odehrávají zejména ve středním pásmu.
48:41
Holland mohl vrátit domácím vedení o dva góly, v koncovce ale selhal.
47:34
Ennis a Girgensons se dostali ke střelám, ale ani jeden na Reimera v brance Toronta nevyzrál. Komerční přestávka.
46:11
Sabres právě vstřelili branku!
TYLER ENNIS využívá přesilovou hru a snižuje na rozdíl jediné branky. Asistence: Matt Moulson, Cody Hodgson.
45:34
Hromadné vyloučeni za bitku ve středním pásmu. Za domácí Dion Phaneuf – dvě minuty krosček, Colton Orr – dvě minuty hrubost, deset minut nesportovní chování, Frazen McLaren dvě plus dvě minuty hrubost a deset minut nesportovní chování. Za hosty Cody McCormick – dvě minuty hrubost, John Scott – dvě minuty hrubost, deset minut nesportovní chování. Výsledkem je přesilová hra pro hosty.
43:39
Hostující Myers rychlou střelou gólmana domácích nepřekonal, ale vynutil si alespoň vhazování v útočném pásmu.
42:15
Tlak hostů v útočném pásmu zakončil JAMIE MCBAIN, který si vybruslil před branku a poslal kotouč do horní části branky. Reimer s touto střelou nemohl nic dělat. Chybovali hráči před ním. Asistence: Zemgus Gigensons, Marcus Foligno.
41:10
Domácí Raymond pálil nad branku. Toronto hraje stále aktivně.
40:15
Obě mužstva hrají v plném počtu.
40:01
Úvodní buly vyhál Hodgson nad Smithem.
40:01
Po dvou třetinách vedou domácí 3:0, byť na střely prohrávají 17:18. Toronto potvrzuje roli favorita, která byla před zápasem patrná z postavení v tabulce.
40:00
39:39
Ranger se dostal do šance na druhé straně, ale Enrotha nepřekonal rychlou střelou.
39:24
Myersovu střelu zneškodnil Reimer.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:15
Vyloučen hostující Steve Ott za nesportovní chování a domácí Carl Cunnarsson za nedovolené bránění., Hraje se čtyři na čtyři.
36:27
Střela Gigensonse Reimera nepřekvapila.
36:06
Hostující Ennis vystřelil na Reimera. Na tom by nebylo nic zvláštního, jenže hosté vedou na střely 16:15 a na skóre prohrávají 0:3.
36:01
Momentálně se hraje spíše ve středním pásmu, kde se u mantinelů bojuje o puk.
34:36
Talinder sestřelil ve středním pásmu Clarksona, který nedával pozor.
34:12
32:58
Za hosty mohl snížit Foligno, ale "vylámal si zuby" za Reimerovi.
31:48
Mason Raymond našel z druhé vlvy najíždějícího NIKOLAJE KULEMINA, který střelou z první prostřelil Enrotha. Pohledná akce přináší domácím vedení o tři branky. Asistence: Mason Raymond, Paul Ranger.
31:30
Ristolainen vystřelil a Reimer musel zasahovat. Společně s obránci vyřešil situaci velmi dobře.
31:27
Icing hostujícího mužstva. Buffalo dnes nehraje tak, jak by si představovalo.
31:05
Holland střelou zápěstím nepřekonal Enrotha.
30:43
Domácí v plném počtu. Toronto se v pohodě ubránilo.
29:30
Přesilová hra hostům vůbec nevychází, nemohou se dostat do útočného pásma.
28:43
Vyloučen domácí Peter Holland za podražení na dvě minuty.
28:23
Pysyk z bezprostřední blízkosti recept na Reimera nenašel. Gólman domácích puk přikryl lapačkou.
27:20
27:11
26:19
Hostující Myers v přesilové hře vyzkoušel pozornost brankáře Reimera. Ten svůj tým drží.
25:28
McBain ani Ehrhoff branku netrefili. Domácí se osvobozují.
25:11
Vyloučen domácí Lupul na dvě minuty za hákování.
24:25
Flynnovu střelu zastavil beton Reimera. Buly před jeho brankou.
24:12
Za bitku vyloučeni Steve Ott a David Clarkson. Oba shodný trest – pět minut.
23:26
Phaneuf vystřelil na Enrotha, ten raději přidržel kotouč.
23:10
Postavení mimo hru, kterým se provinil domácí celek.
21:30
Reimer chytil nebezpečnou Ottovu střelu.
21:23
Enroth drží kotouč, bude se vhazovat před jeho brankou.
20:52
Hra přerušena, kotouč vypadl na střídačku.
20:01
Domácí mužstvo díky dvěma brankám Jamese Van Riemsdyka vede 2:0. Na střely také vedou 10:6.
20:00
19:30
Třetina se v klidu dohrává, domácí mají kotouč na holích a nikam nespěchají.
18:25
Raymond střílel nepřesně.
18:11
Gólman Reimer podržel kotouč po střele od modré. Buly před jeho brankou.
18:00
Hrají se poslední dvě minuty první třetiny.
17:25
Franson sestřelil na půlicí čáře Ennise.
16:20
Clarkson v dobré pozici minul hostující branku. Halou to jen zašumělo.
15:54
Komerční přestávka. Na střely vedou domácí 10:5, na góly 2:0.
15:37
Ehrhoff střelou zápěstím mířil hodně vysoko, ale trefil pouze vyrážečku brankáře Reimera.
14:04
Phaneuf se dostal před branku, jeho střela ovšem mířila do míst, kde stál připravený Enroth.
13:34

JAMES VAN RIEMSDYK vystřelil od modré čáry a gólman přes klubko těl před brankou neviděl vůbec nic. Kotouč prolétl až do branky. Rychle využitá přesilovka, sedm sekund stačilo domácím. Asistence: Cody Franson, Dion Phaneuf.
13:27
Vyloučen hostující Christian Ehrhoff na dvě minuty za držení.
11:50
Kulemin minul v dobré pozici branku.
10:12
Fraser si počkal na Flynna, kterého celkem nevybíravě poslal k ledu.
08:48
Ennisova střela Reimera nezaskočila. Brankář proti puku nastavil beton.
07:28
Raymond zakončil akci dva na jednoho střelou, kterou gólman Enroth na poslední chvíli zastavil.
07:21
Domácí Ranger pálil mimo branku. Střela mu úplně nesedla.
06:57
Smithson sestřelil Scotta, který si upravil přilbu a šel na střídačku.
06:15
Lupulova střela zápěstím brankáře Enrotha výrazně neohrozila.
05:45
Domácí první velkou šanci sice nevyužili, ale prosazují se teď. JAMES VAN RIEMDYK vystřelil od modré čáry a kotouč prošel až do branky. Čistý průstřel. Asistence: Cody Franson, Jake Gardiner.
05:31
Kotouč celým objemem nepřešel brankovou čáru, gól to nebyl.
05:31
Domácí sevřeli soupeře v útočném pásmu. Smith, Lupun a Clarkson se natlačili před branku, kotouč se pohyboval okolo brankové čáry, celá situace se bude zkoumat u videa.
05:24
Clarkson a Lupun v dobrých pozicích nedokázali překonat bankáře Enrotha.
04:56
Sabres jsou momentálně aktivnější. McBail dalekonosnou střelou neuspěl.
04:04
Hostující Myers střelou zápěstím vyzkoušel pozornost brankáře Reimera. Ten přerušil hru.
02:58
První střela na branku v zápase. Domácí Gardiner si vybruslil před Enrotha, kterého z blízka nepřekonal.
02:03
Domácí Ranger z pravého kruhu branku přestřelil.
01:47
Clarkson ostrým zákrokem atakoval Moulsona, který šel otřesený střídat.
00:42
Ve středním pásmu si počkal Kulemin na Otta, kterého sestřelil.
00:29
Hosté si nerozuměli, a tak zahráli na zakázané uvolnění.
00:01
Úvodní vhazování vyhrál Hodgson nad Smithem.
00:01
Pro Buffalo je to dnes 190 utkání proti Torontu v historii klubu.
Vítám vás u sledování zápasu NHL mezi Toronto Maple Leafs a Buffalo Sabres.

Toronto Maple Leafs
Domácí odehráli devatenáct zápasů a mají bilanci 11-7-1. Získali dvacet tři bodů a patří jim patnáctá příčka v tabulce NHL. Nejproduktivnějším hráčem a nejlepším střelcem v jedné osobě je Phill Kessel, který vstřelil deset branek a na devět přihrál. Nejlepším přihrávačem je s deseti asistencemi Cody Frason. Jedničkou v brance je Janathan Bernier, záda mu kryje Jomas Reimer.

Buffalo Sabres
Hostující celek odehrál dvacet jedna zápasů s bilancí 5-15-1 a získal jedenáct bodů, což ho řadí na předposlední místo v tabulce. Hráčské týmové statistiky vede Cody Hodgsin, který má na svém kontě sedm branek a devět asistencí. Jedničkou v brankovišti je Ryan Miller, na střídačce čeká na svou šanci Jhonas Enroth.

Vzájemné zápasy
Tito soupeři si již jednou v letošní sezóně potkaly. Buffalo vyhrálo 3:1, rozhodují branku vstřelil Foligno. Toronto má soupeři co vracet.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.