Přenos se aktualizuje automaticky

Československá stopa v utkání:
Tomáš Kopecký (FLA) 0+0, 5 střel, čas na ledě 12:27
Tomáš Fleischmann do utkání nezasáhl.
Tři hvězdy utkání:
1. Nazem Kadri (TOR) 0+3
2. James Van Riemsdyk (TOR) 1+1
3. Tim Gleason (TOR) 0+1
Je dobojováno! V úbodu utkání byli lepší hosté, kteří se také ujali dvoubrankového vedení. Toronto ale v úvodu prostřední periody dokázalo souboj zvrátit a posléze jej dotáhnout do vítězního konce. Maple Leafs tak zdolaly Floridu 6:3. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 32:38
Vhazování: 44:33
Hity: 41:26
60:00
Konec zápasu.
59:42
Za brankou Panthers se strhla šarvátka, vylučovat se bude na obou stranách.
59:28
Utkání se již spíše dohrává ve středním pásmu.
58:37
Toronto právě vstřelilo branku!
Domácí definitivně ptvrdili své vítězství. Phil Kessel vybojoval zdánlivě ztracený kotouč, který poté předložil TYLERU BOZAKOVI. Forvard Toronta pak bez větších problémů usměrnil kotouč do branky. Asistece: Phil Kessel.
58:02
Puk je opět ve středním pásmu, Floridě se čas na vyrovnání nemilosrdně krátí.
57:21
Huberdeau pálil jen těsně vedle, Bernier nakonec nemusel zasahovat.
56:30
Hosté stále srdnatě bojují v útočném pásmu, avšak Maple Leafs se zatím brání velmi dobře.
55:33
Florida se snaží navázat na branku a aktivně napadat rozehrávku Toronta. Tato činnost přidělává Torontu spoustu starostí.
54:29
Florida právě vstřelila branku!
Panteři snižují. DMITRIJ KULIKOV ihned po vyhraném vhazování napálil touš do brány. Bernier neměl šanci zareagovat. Asistence: Marcel Goc.
54:27
Rána Floridy z pozice levého kruhu byla sražena do ochranné sítě za Bernierem. Vhazovat se bude po levici domácího brankáře.
53:07
Po floridském postavení mimo hru došlo k menší výměně názorů, kterou ale hlavní sudí nechávají bez trestů. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
52:40
Před Bernierem se snažil dorážet Goc, jehož pokus byl ale sražen mimo tři tyče. Následně brzí Floridu ofsajd. Komerční přestávka.
51:14
Domácí v plném počtu. Panteři si nepřipsali ani jeden střelecký pokus. Hosté s sebou nepřivezli příliš dobrou přesilovkovou formu.
50:16
Raymond se snažil pláchnout do samostatného úniku, což se mu ale nepdoařilo. Následně již ale pelášil sám na Clemensena Ashton. Forvard domácích ale netrefil branku.
49:41
Puk je ve středním pásmu, přesilovkové trápení Panthers pokračuje i ve třetí třetině.
49:14
James Van Riemsdyk (TOR) odchází na trestnou lavici za držení.
48:28
Bernier předvedl vynikající zásahy, a to především proti Tomáš Kopeckému, který byl před brankářem Toronta zcela sám. Domácí mága si pozorně pohlídal levou tyč, čímž zabránil touši proniknout za brankovou čáru.
47:45
Winchester se snažil dopravit puk do pásma, avšak byl velmi tvrdě zastaven Gleasonem. U kotouče tak jsou znovu domácí.
46:59
Po nepříliš důrazném pokusu Kessela následuje komerční přestávka. Toronto je v právě probíhajících minutách skutečně při chuti, utkání je nyní v jeho režii.
46:22
Toronto právě vstřelilo branku!
Vynikající akce Toronta končí další brankou. Rielly zavezl puk do pásma, přenechal Kadrimu, který následně nabil JOFFREY LUPULOVI. Útočník Maple Leafs se nerozpakoval a z voleje trefil odkrytou část branky. Asistence: Nazem Kadri, Morgan Rielly.
45:31
Van Riemsdyk se pokusil zakončit z otočky, kterou ale Clemensen očekával, tudíž ji pohodlně zlikvidoval a přerušil hru, čímž dopřál spoluhráčům prostor pro oddych.
44:27
Toronto si zahraje přesilovou hru, hosté jsou potrestáni za hákování.
44:00
Toronto právě vstřelilo branku!
Florida se již ocitá v obtížné situaci. Kadri velmi dobře zabojoval v levém rohu, kde se následně kotouče chopil Lupul. Útočník Toronta poté nabil NIKOLAJI KULJOMINOVI. Ruský technik pak zamířil přesně nad levý beton Clemensena. Asistence: Nazem Kadri, Joffrey Lupul.
43:38
Marcel Goc směřoval proti obránci, který nakonec jeho pokus tečoval do ochranné sítě. Německý rodák tak alespoň vybojoval buly v útočném pásmu.
42:47
Další vyhození, zdá se, že domácí již toto oslabení přežijí bez úhony. Valící se útok Floridy nyní zastavuje postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
42:20
Kotouš je opět za brankou Floridy, Toronto se brání velmi dobře.
41:43
Upshall zakončoval rychlou kombinace, avšak pálil pouze do hrudi připraveného Berniera. Tlak poté i nadále pokračoval, tato přesilovýá hra se zatím Panthers daří.
41:16
Bude se vylučovat. Dion Phaneuf (TOR) putuje na trestnou lavici za vražení na hrazení. Hosté tak mají další dobrou příležitost k vyrovnání.
40:35
Toronto v úvodu třetí části kontroluje hru a velmi aktivně napadá. Evidentně se domácí nechtějí stáhnout do defenzivy.
40:01
Začala třetí třetina.
Prostřední část je minulostí. Domácím se podařilo dvěma slepenými zásahy v úvodu periody otočit skóre, avšal následně znovu upadli spíše do defenzivy. S postupem času klesalo také tempo hry, atraktivita se vytrácela. Udrží domácí těsné vedení, nebo se Florida nadechne k návratu do utkání?

Střely na branku: 21:26
Vhazování: 29:23
Hity: 32:16
40:00
Druhá třetina skončila.
39:05
Troy Bodie si najížděl na puk zpoza brány, jehož se mu také dostalo. Následnou ránu z voleje ale zblokoval ideálně postavený obránce Floridy.
38:08
Clemensen před dotítajícím forvardem raději schoval kotouč. Buly po jeho pravé ruce.
37:26
Ani Phil Kessel nebyl při zavážění kotouč do pásma úspěšný, defenziva Floridy si jej pohlídala a zabránila mu přesunu do útočné třetiny.
36:30
Puk se nachází ve středním pásmu, Panthers se brání velmi dobře. K jedinému střeleckému pokusu se zatím dostal Morgan Rielly, jehož dělovku Clemensen lapil.
35:41
Scott Gomez (FLA) putuje podruhé v dnešním utkání na trestnou lavici. Hosté tak budou zažévat krušné chvilky, Toronto již jednu početní výhodu využilo.
35:32
Zakázané uvolnění Panterů. Hosté ze slunné Floridy stále udávají tempo utkání, avšak vinou nepovedeného vstupu do prostřední části i nadále jednu branku ztrácí.
Vydělávat na Forexu může každý. Naučte se s námi obchodovat a zajistěte si svou finanční budoucnost.
34:50
James Van Riemsdyk si sjel do mezikruží a přízemní jedovkou hledal skulinu mezi betony Clemensena. To se mu ale nepdoařilo, gólman Floridy k sobě sklapl chrániče včas.
34:28
Brad Boyes napřáhl a z pravé strany poslal na brankáře domácích tvrdou ránu. Následná dorážka se hostujícímu borci nevydařila, neboť se brzy dostavil zprvu nepozorná obrana.
33:26
Gilbertovo nahození řádně vyděsilo Berniera, který nakonec zashál pomocí pravého betonu. Maple Leafs se nacházejí v těžké defenzivě.
32:39
Série nepřesností pokračuje, Toronto rozehrálo na zakázané uvolnění, které tak vrací hru zpět před Berniera, konkrétně po jeho levici.
32:12
Rovněž na druhé straně ledové plochy Bernier raději přerušuje hru. Panteři mají výhodu buly v útočném pásmu.
31:48
Na nepříliš razantní střele z voleje si Clemensen smlsnul. Vhazovat se bude po levici floridského mága.
31:15
Florida svého soka opět sevřela, do dobré pozice se dostal Kulikov, který ale z hranice levého kruhu trefil pouze chumel před brankou stojících hráčů. Protiofenziva Maple Leafs poté končí ofsajdem.
30:39
Toronto se opět osměluje, nyní dal o sobě vědět Tyler Bozak, který tečoval do ochranné sítě Kesselovu dělovku. Následuje komerční přestávka a s ní spojená úprava brankovišť.
29:55
Ashton se natahoval po dlouhém kotouči, na který ale nakonec nedosáhl, brankář Panthers byl u puku dříve, načež vyslal spoluhráče do protiútoku.
28:54
Lupul nyní spálil tisíciporocentní šanci! Po křižné přihrávce měl forvard Toronta před sebou pouze ležícího Clemensena. Ani nadvakrát jej ale nedokázal přehodit. Se zlou se potázal také dorážející Kadri.
28:15
Bjugstad tečoval v mezikruží lehké nahození. S ním neměl Bernier sebemenší potíže. Florida je nadále o něco málo aktivnějším mužstvem.
28:01
Po závaru před Berniereme následuje přerušení hry komerční přestávka. Vhazovat se poté bude po levici domácího brankáře.
27:31
Opět puk u Clemensena. Brankář hostí měl navíc práci, Raymond se napřáhl a ranou od modré otestoval pozornost floridského muže v masce. Z této početní výhody hosté pravděpodobně nic nevytěží.
26:26
Domácí vyhazují přes všechny čáry. Přesilové hry dnes skutečně nejsou doménou hostí. Panthers stále neohrozili Berniera.
25:53
Florida si zahraje v početní výhodě. Troy Bodie (TOR) si bude muset odpykat menší trest za podražení. Ja khosté naloží s touto šancí?
24:50
Panteři jsou velmi aktivní, evidentně se snaží s výsledkem něco udělat. Stále se jim ale nedaří přejít přes útočnou modrou, případně se déle usadit v pásmu.
23:43
Opět stoprocentní šance Floridy. Huberdeau se pokoušel dorazit odražený kotouč do prázdné brány, což se zdálo býti formalitou. Opak byl ale pravdou, útočník Panthers poslal zcela nepochopitelně touš mimo tři tyče.
23:13
Brad Boyes měl na holi vyrovnání! Po přesné přihrávce zpoza brány se ocitl zcela sám před Bernierem. Domácí strážce svatyně ale stihl vykopnout levý beton a ránu vytěsnit.
22:36
Zběsilé tempo utkání nyní brzd Bernier, který před dojíždějícími hráči hostí ukryl kotouč. Z borců Floridy je cítit nervozita. Není divu, během několika minut přišli o výborně rozehrané utkání.
20:58
Toronto právě vstřelilo branku!
Neuvěřitelný obrat v podání Maple Leafs. Mužstvo s javorovým listem na hrudi bleskově využívá přesilovou hru. Kesselovo nahození tečoval za záda hostujícího brankáře dobře clonící JAMES VAN RIEMSDYK. Asistence: Phil Kessel, Dion Phaneuf.
20:49
Scott Gomez (FLA) putuje na trestnou lavici za nebezpečnou hru vysokou holí.
20:27
Toronto právě vstřelilo branku!
Domácí vlétli do druhé periody velmi aktivně, což ihned potvrdili vstřelenou brankou. MASON RAYMOND bleskově přejel do útočného pásma a zhruba z úrovně levého kruhu trefil přesně nad levé rameno Clemensena. Asistence: Troy Bodie, Tim Gleason.
20:01
Začala druhá třetina.
Je za námi úvodní třetina, která přinesla velmi aktivní hokejovou podívanou. Nejprve se hosté ujali zaslouženého dvoubrankového vedení, posléze však Toronto přidalo, čímž docílilo alespoň snížení stavu. Jak se bude souboj vyvíjet nadále?

Střely na branku: 9:10
Vhazování: 12:12
Hity: 16:8
20:00
První třetina skončila.
19:29
Boyesovo nahození bylo sraženo do ochranné sítě. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
18:46
Maple Leafs se vydali do rychlého protiútoku, který zakončoval Rielly. Clemensen ale nemusel zasahovat, puk nemířil mezi tři tyče. O několik málo vteřin později byli Panteři chyceni do ofsajdu.
17:55
Utkání má nyní grády, Tomáš Kopecký zamířil z pozice levého kruhu jen těsně nad branku Toronta. Florida následně zůstala v útočném pásmu.
16:49
Toronto právě vstřelilo branku!
Domácím se zvýšená aktivita nakonec přece jenom vyplatila. Kadri zavezl puk do pásma, obejl branku a poslal přihrávku na modrou. CODY FRANSON poté s pomocí levé tyče rozsvítil červené světlo za brankou Floridy. Asistence: Nazem Kadri, James Van Riemsdyk.
15:42
Maple Leafs přebírají iniciativu. Zámek, jímž soupeře utlačují, ale nenese kýžené ovoce, Florida se poměrně snadno dostává z nesnází.
14:55
Toronto se snaží rychle odpovědět, Panterům zatápí především první formace. Střela Kessela z pravé strany hrací plochy se ale neujala, Clemensen ji lapil do rukavice. Následuje další reklamní pauza.
13:50
Florida právě vstřelila branku!
Hosté znovu trestají drobnou chybu Toronta. Po nešťastném odrazu od brusle se ke kotouči dostal SEAN BERGENHEIM, který po narážce s Boyesem přesně vymetl levý horní růžek Bernierovy svatyně. Asistence: Brad Boyes, Scott Gomez.
13:20
K vidění je poměrně plynulý hokej, který ale zastavuje postavení mimo hru v podání Toronta. Vhazovat se bude ve středním pásmu, kde žádnému z celků nebezpečí nehrozí.
12:31
Bjugstad mohl přidat druhou branku, avšak skákavý kotouč netrefil z mezikruží optimálně. trajektorie letu navedla touš těsně vedle pravé tyče.
11:23
Rána McClementa nadělala Clemensenovi velké potíže, kotouč poté povaloval na hranici brankovištěm, odkud jej ale žádný z torontských borců nedokázal dopravit za brankovou čáru. Panteři se osvobodili pouze za cenu icingu.
10:57
Bernier po menším závaru před brankou raději ukryl kotouč. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
10:16
Ofenzivní výpad Panterů zastavuje postavení mimo hru, které neuniko pozornému pomeznímu arbitrovi. Následuje druhá komerční přestávka.
09:05
Opět míří touš až ke Clemensenovi. Floridě se hra v početní výhodě vůbec nevede, hosté prakticky nevystřelili na branku soupeře.
08:10
Maple Leafs hned v úvodu oslabení vyhazují přes všechny čáry, čímž našetřili cenné vteřinky.
07:51
Campbellův bekhend zblokovala obrana Toronta. Následně ale bude domácí borec potrestán, Tim Gleason (TOR) putuje za vyhození kotouče podruhé v utkání na trestnou lavici.
07:19
Po dalším zásahu Clemensena následuje komerční přestávka. Lepším celkem jsou zatím hosté, které nakopla vedoucí branka. Toronto se ale stále více vrací do hry. Bude zajímavé sledovat, kterak se bude souboj vyvíjet nadále.
06:47
Po nepřesné přihrávce Kopeckého se domácí dostali do ofenzivy, což ale nedokázali podložit vyrovnávací brankou. Jediným pokusem se prezentoval Raymond, který ale neuspěl.
05:29
Hosté jsou podstatně aktivnějším celkem, o další ránu se postaral Brad Boyes. Jeden z lídrů Panthers ale Berniera nezaskočil, toronstký muž v masce se rozchytal k dobrému výkonu.
05:09
Nepřesná rozehrávka Toronta zapříčiňuje zakázané uvolnění, po kterém se bude vhazovat po levici brankáře kanadského celku.
04:29
Až nyní se hosté dostali ke střeleckému pokusu. Kulikov po typické přesilové souhře zamířil z mezikruží do hrudi připraveného Berniera. Gólman Toronta poté přerušil hru.
03:58
Floridě se přesilová hra vůbec nevede, veškeré dění se odehrává spíše ve středním pásmu, což Maple Leafs vyhovuje.
03:05
Hosté si zahrají přesilovou hru, na lavici hanby putuje Tim Gleason (TOR). Jak Pantreři s touto výhodou naloží?
02:45
Panthers jsou při chuti, o další nebezepčený pokus z levého kruhu se postaral Tomáš Kopecký. Nyní se ale Bernier nenechal zaskočit a pokus zlikvidoval.
01:39
Florida právě vstřelila branku!
Hosté se po chybě defenzivy Toronta ujímají vedení. NICK BJUGSTAD se po výzvě spoluhráče vydal zcela sám na Berniera, kterého překonal ukázkově provedeným bekhendovým blafákem. Asistence: Scottie Upshall, Drew Shore.
01:28
Phil Kessel zavezl puk do pásma, načež poslal křižný pas Van Riemsdykovi. Forvard Toronta ale nechal vyniknout laapčku Clemensena.
00:37
Obě mužstva zahájila utkání poměrně aktivně, avšak k žádnému nebezpečnému pokusu nedošlo. Po nepřesním pasu končí touš mimo hrací plochu.
00:01
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Toronto Maple Leafs: Bernier (Reimer) – Phaneuf, Gunnarsson, Gleason, Franson, Rielly, Gardiner – Kessel, Bozak, Van Riemsdyk – Kuljomin, Kadri, Lupul – Bodie, Holland, Raymond – Orr, McClement, Ashton

Florida Panthers: Clemensen (Thomas) – Gilbert, Campbell, Olsen, Jovanovski, Kulikov, Weaver – Upshall, Bjugstad, Matthias – Boyes, Gomez, Bergenheim – Winchester, Goc, Huberdeau – Barch, Shore, Kopecký.
Utkání bude zahájeno během několika málo minut.
Československá stopa v utkání
Na soupisce Floridy figurují dva forvardi, Tomáš Fleischmann a Tomáš Kopecký. V dresu Toronta se nepředstaví žádný zástupce ze zemí bývalého Československa.
Vzájemné zápasy
V letošném ročníku NHL se tyto dva celky potkaly pouze jednou. Zápas zvládla lépe Florida, která na půdě Maple Leafs zvítězila 3:1.
Florida Panthers
Panthers se nacházejí na předposlední pozici Východní konference. V Atlantické divizi je jejich situace totožná. V předchozím kole si Florida odvezla brankový příděl z Bostonu, kde tamním Bruins podlehla jednoznačně 2:6. O post nejproduktivnějšího hráče se dělí hned tři borci, Brad Boyes, Aleksander Barkov a Tom Gilbert. Všichni tři posbírali shodně 24 bodů.
Toronto Maple Leafs
Kanadský celek je se ziskem 62 bodů na čtvrté příčce Východní konference. V rámci Atlantické divize se pak nachází na řetí pozici. Mužstvo s javorovým listem na hrudi má dobrou formu, v posledním duelu zdolalo Tampu Bay těsně 3:2, což znamenalo již páté vítězství ze sedmi klání. Produktivitě Toronta vládne jednoznačně pětapadesátibodový Phil Kessel, který je se sedmadvaceti zásahy taktéž nejlepším střelcem týmu.
Vítejte u našeho on-line přenosu! Kanadsko-americká NHL má na programu další sérii utkání, mezi které patří souboj Toronta Maple Leafs a Floridy Panthers. Úvodní buly bude v Air Canada Centeru, tedy domovském stánku Toronta, vhozeno v 01:00 CET. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.


Články odjinud