Čeljabinsk na svém ledě porazil Nižnij Novgorod 4:2.
59:00
Poslední minuta.
58:58
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Po samostatné akci se prosazuje ALEXEJ KRUČININ. Poslal kotouč do prázdné branky. Je rozhodnuto. Bez asistence.
58:01
Poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:50
Glinkin měl na hokejce rozhodující branku, ale zařízení nedokázal trefit přesně.
57:26
Demčenko nyní spíše instinktivně vyrazil kotouč rukavicí. Buly před jeho brankou.
57:21
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
55:01
Zbývá pět minut do konce třetí třetiny. Fanoušci podporují domácí tým ve snaze vyhrát tento zápas.
53:50
Blíží se finální část třetí třetiny.
53:01
Hra plyne rychle, domácí tým vede o gól a nyní je na hostujícím celku, aby otevřel obranu a pokusil se o vyrovnání. Nutno ale poznamenat, že domácí brání velmi dobře a v podstavě hrají to, co potřebují.
50:01
Třetí třetina se dostává do své druhé poloviny.
49:23
Hosté hrají v plném počtu. Velkou šanci měl v poslední vteřině přesilové hry Kokujov, ale jeho rána nebyla přesná.
48:58
Torpedo se osvobozuje vyhozením přes všechny čáry. Domácí tuto přesilovku pravděpodobně nevyužijí.
48:00
Domácí hokejisté jsou v útočném pásmu a snaží se něco vymyslet v útočném pásmu. Bránící se kvarteto hráčů v čele s brankářem Birjukovem podává dobrý výkon.
47:23
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Kosticyn – 2 min., hákování).
46:12
Nyní jsou na řadě hosté, musí otevřít hru a pokusit se o vyrovnání.
45:00
Pět minut třetí třetiny je pryč, domácí se dostali k velké radosti většiny diváků do vedení.
44:49
Skvěle to udělali domácí. Semjon Kokujov se probojoval před branku, puk ale za čáru ještě nedostal, to se podařilo až ALEXANDERU RYBAKOVOVI, který posílá Čeljabinsk do vedení. Asistence: Semjon Kokujov.
43:55
Hra je přerušena, puk znovu v ochranné síti nad brankou. Buly před svatyní Traktoru.
43:15
Sledujeme rychlý hokej, který nyní nabízí šance hostujícího týmu. Domácí brankář je však pozorný.
42:22
Hra je přerušena, puk skončil v síti nad brankou Demčenka.
41:50
Hra Torpeda utrpěla trhlinu, velmi rychle hosté inkasovali branku.
40:29
Z kraje třetí třetiny domácí vyrovnávají. Rychlou střelou se prosazuje ALEXEJ KRUČININ. Asistence: Maxim Jakucenja.
38:30
Domácí jsou v útočném pásmu, ale čtveřice, která se brání, podává dobrý výkon.
38:08
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Klingberg – 2 min., držení protihráče).
38:01
Další minuta z druhé třetiny je pryč.
37:40
Hosté jsou nastěhovaní v útočném pásmu, ani jeden z hráčů v bílém se nemá ke střele.
37:00
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.
36:05
Hraje se ve středním pásmu, kde je k vidění mnoho osobních soubojů i soubojů o kotouč.
35:01
Druhá třetina se dostává do své finální fáze.
34:00
Do zajímavé šance se dostal Nižnij Novgorod, který ovšem v zakončení byl velmi nepřesný.
33:45
Z ledu se jen těžko zvedal obránce Filip Novák, ale nakonec opouští hrací plochu po svých.
33:24
Nyní se hraje ve středním pásmu, ani jeden z týmů nechce udělat větší chybu.
33:00
Čeljabinsk má optickou převahu, kterou však nedokáže přetavit v převahu střeleckou.
31:32
Po oddechovém čase se hra domácího týmu zvedla, nyní už hraje aktivněji Traktor, snaží se rychlým přechodem překonat střední pásmo.
30:05
Oddechový čas pro domácí.
30:01
Dostáváme se do druhé poloviny druhé třetiny i utkání.
29:42
Hostující celek je po vstřelené brance aktivní a snaží se svůj náskok ještě navýšit. Proti jsou však domácí.
28:05
Torpedo právě vstřelilo branku!
Hostující celek se dostává do vedení. Krátce před polovinou zápasu se po přihrávce Žerděva prosadil ALEXANDER FROLOV. Asistence: Nikolaj Žerděv, Sergej Kosticyn.
27:00
Sedm minut v druhé třetiny pryč. Utkání je vyrovnané střelecky, oba týmy vystřelily dvanáctkrát, i podle skóre se jedná o vyrovnanou partii.
26:48
Komerční přestávka.
26:36
25:34
Torpedo Nižnij Novgorod v oslabení posílá kotouč přes všechny čáry daleko od vlastní branky. Domácí tak musí znovu zakládat útočný výpad.
24:36
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Makarov – 2 min., nedovolené bránění).
23:37
Domácí tým se v pohodě brání, soupeře k ničemu nepouští. Traktor napadá hodně hluboko ve středním pásmu. A právě v neutrální třetině končí mnoho akcí Novgorodu.
22:30
Dosavadní průběh třetiny mnoho šancí nenabídl. Brankáři jsou takřka bez práce, není to pro ně snadné utkání.
22:04
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Denisov – 2 min., podražení).
21:15
Icing vrací hru před Birjukova.
20:01
Z kraje druhé třetiny má optickou převahu hostující celek, který se ale nemůže dostat do pozice, z níž by mohl ohrozit branku.
20:01
Oba týmy v plném počtu.
20:01
Oba týmy nastupují na na ledovou plochu, druhá třetina brzy začne.
Po první třetině zde v Yunost Sport Palace platí stav 1:1.
20:00
19:50
Gól v přesilovce a je vyrovnáno. Tak ještě před koncem první třetiny se střelecky prosadili také domácí. ANDREJ POPOV po přihrávce Jegora Martynova pálil přesně.
19:11
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Galuzin – 2 min., hákování).
19:01
Probíhá poslední minuta hry v první třetině.
18:01
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Koltosv – 2 min., nedovolené bránění).
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Rybakov – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
18:01
17:34
Na druhé straně musel zasahovat Demčenko, jeho pozornost vyzkoušel ránou ze střední vzdálenosti Sopin.
17:01
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině, do pásma se dostali domácí a Martynov poslal od modré pozdrav brankáři Birjukovivi.
16:25
Hraje se ve středním pásmu, zdá se, že se úvodní dějství v poklidu dohraje. Žádný hurá hokej, nýbrž sledujeme takticky svázané výkony.
15:51
První formace domácích se nyní dostala do dobré střelecké pozice, ale Popov nedokázal k křídla zamířit přesněji.
15:03
Úvodní třetina se dostává do své finální části, hosté do ni vstupují s jednobrankovým vedením. V sedmé minutě se prosadil Budkin.
14:40
Čeljabinsk hraje od své vlastní branky, oba týmy střídají a na led tak přicházejí čerstvé síly.
14:14
13:57
Až nyní se podařilo Traktoru vyhodit.
13:25
Nižnij Novgorod se nemůže osvobodit, Novák udržel útočné pásmo, na modré se natáhl po kotouči.
12:49
Domácí kombinují v útočném pásmu, ale dos střeleckých pozic se nemohou dostat.
12:14
11:46
Hraje se rychlý hokej, rozhodčí hru zbytečně nepřerušují a mnoho soubojů na hraně pouštějí.
10:56
V dosavadním průběhu zápasu jsme mnoho šancí neviděli, jediná gólová šance byla úspěšně zakončena.
10:18
Domácí v plném počtu. Ukázkově odbránění oslabení, Novgorod se do žádné vážnější šance nedostal, dokonce na branku domácích snad ani nevystřelil.
09:07
Domácí v oslabení hrají dobře, soupeře do vyložených šancí nepouští. Torpedo má ve své hře velké množství nepřesností.
08:18
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Děmečko – 2 min., držení protihráče).
08:05
Nálada Yunost Sport Palace není příliš dobrá. No, není se čemu divit, hra, kterou předvádí domácí tým, zdá se mi poněkud nešťastná.
06:42
Po Koltsovově přihrávce mezi kruhy se střelou z první prosazuje ALEXANDER BUDKIN. Asistence: Kirill Koltsov, Linus Videll.
06:30
Domácí v oslabení vyhazují kotouč daleko od své branky, a tak mohou vystřídat.
06:08
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Martynov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
05:00
Prvních pět minut je pryč. Zatím jsme žádnou velkou šanci neviděli.
03:23
Šinin se pokoušel dostat do zakončení středem kluziště, ale byl tísněn obránci soupeře. Ke střele se nedostal.
02:40
Hráči v černém se snaží rychlými rozehrávkami o přechod z obranného do útočného pásma. V domácí rozehře se nachází velké množství nepřesností.
02:34
01:58
Čeljabinsku se v početní výhodě nedaří podle představ, nemůže se stabilně usadit před brankou Birjukova.
00:58
Domácí se dostali rychle do útočného pásma, ale v něm si nedokázali vytvořil dobrou pozici pro střelu, Torpedo rozmělnilo tlak Traktoru.
00:34
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Potapov – 2 min., faul kolenem).
00:01
Zápas začne o něco později.

Traktor Čeljabinsk: Demčenko (Nazarov) – Quint, Novák, Borodnik, Martynov, Šinin, Denisov, Petrov, Žuldikov – Popov, Kručinin, Jakucenja – Pestunov, Glinkin, Osnovin – Gubarev, Rybakov, Kokujev – Šarov, Afonasjevskij, Zinovjev

Torpedo Nižnij Novgorod: Birjukov (Proskurjakov) – Sergijenko, Osipov, Aljajev, Piganovič, Budkin, Makarov, Koltsov – Dvurečenskij, Potapov, Kuljomin – Sopin, Daugavinš, Galuzin – Videll, Semin, Zěřděv -Frolov, Klingberg, Kosticyn

Rozhodčí: Kiseljov, Kulyov – Gordenko, Tomilov.
Traktor v posledních pěti zápasech třikrát prohrál, nestačil na Ugru, Magnitogorsk a Astanu. Naopak vyhrál nad Minskem a Omskem.
Novgorod v posledních pěti zápasech třikrát vyhrál – nad Nižněkamskem 4:1, Rigou 4:1, Spartakem Moskva 7:2. Naopak prohrál s Omskem 1:4 a Helsinkami 5:6.
Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Traktor Čeljabinsk a Torpedo Nižnij Novgorod.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.