To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Jakub SEDLÁČEK (RIG) 35 zákroků, 2 góly, 94,6%
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Dinamo Moskva: 37

Dinamo Riga: 19
Je konec! Moskevské Dinamo poráží ve vyrovnaném utkání Dinamo Riga těsně 2:1, když ještě minutu před koncem třetí třetiny platil nerozhodný stav. Hosté se ale bránili pouze ve třech a nakonec inkasovali rozhodující gól z hole Nikulina.
59:22
Pokud nedají domácí další gól, dohraje Riga utkání v oslabení.
59:02
Dinamo právě vstřelilo branku!
ILJA NIKULIN si vyměnil puk s Cvetkovem, ten mu vrátil do mezikruží, odkud Nikulin pálí z voleje a prostřeluje Sedláčka v brance Dinama Riga. Asistence: Alexej Cvetkov.
58:41
Jenže Višněvskij pálí pouze do bránícího hráče, který odehrál puk ze třetiny.
58:10
Domácí již v útočném pásmu, v přesilovkovém rozestavení a pomalu stahují smyčku před brankou Rigy.
58:04
Další trest pro hosty, Galvinš fauloval Kokareva a Dinamo Riga bude hrát ve třech!
58:00
To se jim ale zatím nevede, puk míří ze třetiny Rigy.
57:42
Domácí se ale drží v útočném pásmu a diváci si přejí "šájbu".
57:30
Střela Nikulina z pravé strany míří vedle branky Rigy.
57:05
Za hákování jde na trestnou lavici hostující Sestito, domácí si tak zahrají přesilovou hru.
55:52
Skvorcov najíždí na branku Dinama Moskva, ale je zpracováván dvěma bránícími hráči, kteří mu znemožnili vystřelit.
55:09
Zakázané uvolnění rižského Dinama, hra se tak stěhuje před Sedláčka.
54:12
Riga právě vstřelila branku!
Hosté využívají přesilovou hru, po přihrávce Darzinše pálí z levé strany ANDRIS DZERINŠ, který Lazušina propálil parádní střelou, kterou navíc ani nepostřehl rozhodčí. O tom, že puk skončil v brance, ho musel přesvědčit až videorozhodčí. Lauris Darzinš a Filipp Toluzakov.
54:02
Riga v útočném pásmu, hosté v přesilovkovém rozestavení.
53:47
Denis Kokarev dalším vyloučeným hráčem moskevského Dinama.
51:50
Lotyšský tým v přesilové hře v podstatě neohrozil branku Lazušina, to se pak bude těžko vyrovnávat.
51:28
51:14
Hosté jsou sice v útočném pásmu, ale jejich přesilovka je bez střel.
50:00
Poslední desetiminutovka třetí třetiny, domácí vyhazují puk ze třetiny.
49:28
Andrej Mironov dostává dvouminutový trest za zdržování – vyhození puku do hlediště a hosté si zahrají přesilovou hru.
49:11
Indrašis dojíždí nahozený puk za brankou Dinama Moskva.
48:11
Nikulin v dobré pozici a pravé straně, ale jeho dělovku dokázal Sedláček zneškodnit.
47:16
Hraje se od jedné branky ke druhé, ale gólmani v podstatě nemusí zasahovat, minimální počet střel v této části zápasu.
45:45
Ale Sedláček nemusel zasahovat a Sotnieks nyní může za brankou počkat na dostřídání.
45:12
Vhazuje se ve středu hřiště, puk získávají domácí, kteří jdou do útočného pásma.
44:08
Lazušin nyní zachránil svůj tým po střele M. Redhlise, kdy vyrazil holí puk z brankové čáry!
42:50
Na druhé straně Cvetkov pálí z pravé strany, ale jeho pokus je zablokován.
42:22
Gints Mejla bojuje o puk za brankou soupeře, ale nedaří se mu, když už nic jiného, alespoň dal prostor svému týmu ke střídání.
41:20
Domácí v útočném pásmu.
40:01
Další třetina začne přibližně v 16:45.
Ve druhé třetině, která právě skončila, šli domácí do vedení, a to hned v jejím úvodu. Ve 21. minutě se prosadil Mironov a od té doby opět na obou stranách zářili gólmani. Za čtyřicet minut tak padl pouze jeden gól, vydrží fotbalový výsledek až do konce?
40:00
39:40
Moskevské Dinamo dohrává druhou třetinu už poměrně v klidu.
39:12
Brjukvin se dostal ke střele z pravé strany, Sedláček chytá.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny, hraje se ve třetině hostů.
38:25
Sedláček ukrývá puk pod svou lapačkou a raději přerušuje hru.
37:18
Skvorcovs spěchá za pukem do útočného pásma, ale nedostal se k němu, hrají domácí.
36:54
Arťom Fjodorov dostal pas na pravou stranu, odkud pálí, ale Sedláčka překonat nedokázal.
36:36
Sedláček nyní drží svůj tým nad vodou, další parádní zákrok.
35:26
Kokarev projel z pravé strany do útočného pásma, bekhendem vypálil, ale netrefil branku Rigy.
34:55
Vhazování po pravici Sedláčka, domácí zůstává v útočném pásmu.
33:15
Riga se po delší době dostává do útočného pásma.
32:50
Pouze za cenu zakázaného uvolnění se nyní hosté osvobozují, hra se tak vrátí před Sedláčka.
32:03
Volkov dostává puk do útočného pásma, moskevské Dinamo zůstává ve třetině soupeře.
30:57
Sedláček měl nyní trochu štěstí, puk se po střele Markovina odrazil za jeho pravé rameno, poté ještě zkoušel Šipov sklepnout puk do branky, ale je pískána vysoká hůl.
30:23
Jsme ve druhé polovině dnešního utkání, domácí hájí těsné vedení, hosté jsou nyní aktivnější.
29:17
Hostům přesilová hra viditelně pomohla a Riga je nyní o něco lepší.
27:05
Dobrá šance Indrašise, který z pravé strany, z ostrého úhlu, zkoušel překonat Lazušina, jenže ten si prostor u své levé tyčky pohlídal.
26:10
Teprve nyní, po více, než minutě, jenže hosté ani nevystřelili a puk již opět opouští třetinu Dinama.
25:56
Hosté se zatím ještě nedostali do útočného pásma.
25:00
Opět se vylučuje, tentokrát si půjde odpočinout domácí hráč, konkrétně Cvetkov za držení, přesilová hra pro Dinamo Riga.
24:06
23:25
Puk opět opouští třetinu hostů, vypadá to, že hosté přečkají toto oslabení.
22:50
Riga se na okamžik osvobozuje, domácí jsou ale bleskově zpět ve třetině hostů.
22:18
Ilja Nikulin pálí od modré, z levé strany, ale Sedláček si vyjel z branky a puk chytil.
22:06
Vylučuje se, na trestnou lavici odchází Mikelis Redlihs za držení.
21:30
Mat Robinson nyní "osprchoval" ledovou tříští gólmana Sedláčka a schytal za to nějaké ty údery od obránců.
20:50
Konstantin Volkov potáhl puk po pravém křídle, přihrál před branku, kde u pravé tyčky tečuje ANDREJ MIRONOV a puk zaplul za záda Sedláčka. Asistence: Konstantin Volkov.
20:01
Další třetina začne přibližně v 15:48.
První třetina končí bezbrankovou remízou. Lepší byli o něco domácí, ale ti ani jednou nevyzráli na dobře chytajícího Štěpánka. Hosté hrozili zejména v úvodní desetiminutovce, poté měli plné ruce a nohy práce při eliminování útočných výpadů Dinama Moskva.
20:00
19:51
19:21
Volkov nepřesně přihrává a domácí se tak sami připravují o útočné pásmo.
19:00
Poslední minuta první třetiny, teprve nyní se domácí dostávají do útočného pásma.
18:48
Puk za brankou Dinama Moskva, diváci pískají.
18:28
Ale v útoku jsou hosté, Sestito pošetřil nějaký čas v útočném pásmu.
17:51
Poprvé se vylučuje, na trestnou lavici odchází Jerofjejevs za vražení na mantinel.
17:43
Vhazování po pravici Sedláčka vyhráli opět domácí.
16:52
Ti však odpalují do středního pásma, což jim v tuto chvíli pravděpodobně stačí.
16:30
Puk v útočném pásmu Dinama Moskva, Cvetkov ho ale ztratil, mohou hrát hosté.
15:51
Volkov v klidu rozehrává, hosté střídají a vyčkávají pouze u vlastní modré.
15:27
Pouze za cenu zakázaného uvolnění se nyní Riga osvobozuje.
15:00
Je před námi poslední pětiminutovka, domácí nyní uzamkli svého soupeře před jeho branku.
12:31
Mikels Redlihs se dostal před Lazušina, toho ale nepřekonal!
11:27
Dinamo má puk, ale je to spíše hokej po útočné modré, tam oba týmy posléze ztrácejí puky.
10:12
Souboj o puk za brankou Dinama, Višněvskij to ustál.
09:36
Zatím se hraje poměrně vyrovnaný hokej bez šancí.
08:10
Vhazování po pravici Sedláčka, domácí získávají puk.
06:18
Po střele Berzinše lapil puk Lazušin, hra přerušena.
05:47
Stále se hraje bez přerušení, gólmani jsou ale zatím v podstatě bez práce.
04:50
Hraje se dlouho bez přerušení, domácí se nyní musí bránit.
03:59
Ilja Nikulin zachytil vyhozený puk a obrací směrem do třetiny Rigy.
03:16
Berzinš nyní projel kolem branky Dinama Moskva, místo střely zkoušel objet za branku, ale neměl tolik rychlosti.
02:35
Šipov proniká po levém křídle, jeho střelu Štěpánek chytá a raději přerušuje hru.
02:20
Ofsajd hostů na útočné modré, vhazovat se bude ve středním pásmu.
01:40
Oba týmy střídají, domácí rozehrávají zpoza vlastní branky.
00:58
Krátce poté ale musí zasahovat Lazušin po útočném výpadu hostů.
00:52
Vhazování po pravici Sedláčka, úspěšnější hokejisté Dinama Moskva.
00:01
Oba týmy na ledové ploše, hrají hymny.

Dinamo Moskva: Lazušin (Jerjomenko) – Višněvskij, Nikulin, A. Mironov, Hietanen, Robinson, Korjagin, Barancev, Igumnov – Kokarev, Těreščenko, Brjukvin – Volkov, Gorovikov, Fjodorov – Cvetkov, Babenko, Galimov – Markovin, Karpov, Šipov

Dinamo Riga: Sedláček (Eriksson) – Seigo, Galvinš, K. Redhlis, Sotnieks, Ševčenko, Jerofjejevs – Darzinš, Sestito, Toluzakov – Skvorcovs, Dzerinš, Indrašis – Saulietis, Pavlovs, Meija – M. Redhlis, Berzinš, Kulda

Rozhodčí: Boman, Vasiljev – Aljošin, Nestěrov.
Dinamo Riga
Rižské Dinamo je v opačné pohodě, než Dinamo moskevské. V tabulce Západní konference je třetí od konce a bilance z posledních zápasů je více, než špatná... Po předvánoční výhře v Záhřebu přišly tři porážky v řadě, byť v posledním zápase Riga zvítězila na Moskevskou oblastí 3:1.
Dinamo Moskva
Moskevské Dinamo si v posledních zápasech zvedlo náladu, zejména v posledních dvou utkáních. Nejprve si Dinamo "vyšláplo" na petrohradské SKA, které doma jasně přehrálo výsledkem 5:1 a tuto výhru potvrdilo i v dalším zápase na ledě Jokeritu, v Helsinkách Dinamo zvítězilo 3:2 po prodloužení.
Vítejte u onlajn přenosu utkání základní části KHL, v němž DINAMO MOSKVA přivítá na svém ledě DINAMO RIGU.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.