David Krejčí (BOS) 0+0, 2 střely, čas na ledě 19:39
Zdeno Chára (BOS) 0+1, 1 střela, čas na ledě 25:16
Tři hvězdy utkání

1. Thomas Greiss (NYI) 48 zák., 2 góly, 96,0%
2. Anders Lee (NYI) 2+1
3. Colin Miller (BOS) 0+0
Statistiky: Střely na bránu: 50-29; Zablokované střely: 10-25; Vhazování: 66%-34%, Hity: 32-32; Přesilové hry: 0/3-1/2; Trestné minuty: 10-10.
Bruins prožili před vlastními fanoušky v TD Garden frustrující noc poté, co Tuukka Rask udělal dvě obrovské chyby a Islanders vstupovali do závěrečné části s tříbrankovým vedením. Anton Blidh vstřelil svůj první gól v NHL a domácím se vzápětí podařilo dostat na dostřel jedné branky, vítězství Islanders ale zpečetil svým druhým gólem v utkání Anders Lee. Vítězná branka patří Nikolajovi Kuljominovi. Náhradní brankář Jaroslav Halák se do hry nedostal a v dresu Bostonu zaznamenal asistenci Zdeno Chára, který byl označen za střelce gólu, nakonec byl ale připsán po teči Dominicovi Moorovi. Poslední tým východní konference si vyšlápl na favorita. Konečný výsledek. Boston Bruins 2 New York Islanders 4.
59:15
David Backes 45 sekund před koncem utkání fauloval Brocka Nelsona a dostal čtyři minuty za hrubost, stejně jako na opačné straně v dresu Islanders Brock Nelson, který dostal běžný dvouminutový trest.
59:15
59:00
Do konce zápasu zbývá odehrát 1 minuta.
58:34
Torey Krug vypálil z levého kruhu pro vhazování, Thomas Greiss ale dobře zasáhl a jeho pokus vyrazil do rohu.
57:59
Islanders vyhodili puk podél střídaček na zakázané uvolnění a hlavní trenér Bostonu Claude Julien si vyžádal oddechový čas. Domácí mají dvě minuty na to, aby vstřelili dva góly.
57:34
Anton Chudobin opustil svou bránu a Bruins to necelé tři minuty před koncem zápasu zkouší při hře bez brankáře!
56:18
Ryan Spooner mohl potrestat chybu Islanders v obranném pásmu, jeho střelu z levého kruhu pro vhazování ale na přední tyči vyrazil pozorný Thomas Greiss.
55:59
Zdeno Chára z vrcholu levého kruhu pro vhazování přihrával před bránu, jeho pokus pas ale zablokoval Johnny Boychuk.
54:45
Adam McQuaid se po zákroku svého brankáře Antona Chudobina pustil do velké strkanice s Brockem Nelsonem a oba borci dostali dvě minuty za hrubost.
54:45
54:45
Brock Nelson se ocitl po rychlé akci Islanders v blízkosti pravé tyče ve velké šanci, ani nadvakrát ale Antona Chudobina z blízkosti podruhé v zápase překonat nedokázal!
54:29
Adam McQuaid se pokusil snížit na rozdíl jedné branky střelou z pravého kruhu pro vhazování, jeho pokus od mantinelu ale zamířil mimo a skončil na ochranném sklu.
53:02
Islanders právě vstřelili branku!
Nick Leddy od modré čáry rozdal puk doleva na Joshe Baileyho, který střelou zápěstím z vrcholu levého kruhu pro vhazování mířil pod horní tyč, a ANDERS LEE jeho střelu srazil mezi betony Antona Chudobina. Puk sice za jeho zády zůstal stát, Anders Lee si toho ale všiml a dorazil ho v přesilové hře do prázdné brány. Asistence: Josh Bailey a Nick Leddy.
52:29
Shane Prince dělal uprostřed útočného pásma oblouk, během něhož byl podražen Kevanem Millerem, který nešťastně nechal hůl za sebou a hostujícího hráče jasně fauloval.
52:00
Do konce utkání zbývá odehrát přesně osm minut, které mají Bruins ještě na vyrovnání. Podaří se jim srovnat?
50:39
David Krejčí opět pálil, tentokrát z pravého kruhu pro vhazování, jeho pokus ale zablokoval John Tavares.
50:32
David Krejčí nebyl daleko od vstřelení vyrovnávací branky, v blízkosti levé tyče ale fantastického Thomase Greisse nepropálil! TD Garden povstala z mrtvých a společně s ní i domácí hráči.
49:42
Brock Nelson na levém křídle vyrazil ve třetí třetině do ojedinělého útoku Islanders a zkusil štěstí, jeho střela zápěstím z levého kruhu pro vhazování ale minula vzdálenější pravou tyč a brankář Anton Chudobin zasahovat nemusel.
48:44
Před bránou Islanders vnikl obrovský závar a Thomas Greiss se ocitl na ledě, Zdeno Chára ale vyrovnat nedokázal!
48:07
Colin Miller vypálil na levém křídle mezi modrou čárou a kruhem pro vhazování, Thomas Greiss byl ale připravený a jeho pokus bez problému ukryl v lapačce.
47:12
Bruins právě vstřelili branku!
Jimmy Hayes na pravém křídle zavezl puk do útočného pásma, kde ho vzápětí krásně podržel a střelou po ledě mířící ke vzdálenější levé tyči orazítkoval pravý beton Thomase Greisse. K odraženému puku se dostal na levém křídle vzápětí Zdeno Chára a prudkou střelou od mantinelu, kterou tečoval těsně na hranici brankoviště DOMINIC MOORE, vymetl vzdálenější pravý horní roh brány. Bruins rychle vstřelili dva góly a prohrávají s New Yorkem Islanders pouze o gól! Asistence: Zdeno Chára a Jimmy Hayes.
46:25
Hra byla přerušena a v TD Garden dostává prostor krátká reklamní přestávka. Za okamžik jsme zpět.
46:14
Torey Krug se po několikáté v zápase dostal mezi kruhy pro vhazování ke střele, jeho pokus ale obranný val Islanders před bránou nepropálil.
46:08
Travis Hamonic na pravé straně obranného pásma nedokázal přesně rozehrát a puk zamířil na zakázané uvolnění. Následovalo vhazování před Thomasem Greissem.
45:09
Josh Bailey se dostal mezi kruhy pro vhazování na opačné straně ledové plochy ke střele, která byla zablokována, a puk se ze vzduchu snesl do pravého rohu kluziště.
44:16
Torey Krug vytvořil před bránou Islanders opět pořádný zmatek, překonat Thomase Greisse se mu ale střelou z mezikruží nepodařilo. Bruins vstřelený gól hodně nakopl.
43:04
ANTON BLIDH na levém křídle nabral rychlost a z téměř nulového úhlu nahodil puk před bránu, kde si ho na přední tyči do vlastní sítě nešťastně srazil nohou vracející se Nick Leddy. Boston snížil na rozdíl dvou branek a jedno je jisté, Islanders ani dnes poprvé v historii neudrží na ledě Bruins čisté konto! Asistence: Brandon Carlo a Anton Chudobin.
42:42
David Krejčí na pravém křídle napřáhl z úhlu k prudké střele, která zamířila nad a rozezvučela ochranné sklo za bránou bezchybného Thomase Greisse.
42:12
Islanders se nadechli k mírnému náporu a vzápětí se pokoušeli po levém křídle zavést puk do útočného pásma, jejich akci ovšem zastavilo postavení mimo hru.
42:00
Brock Nelson po návratu Andrewa Ladda na led dostal nádhernou přihrávku do jízdy a ocitl se tváří v tvář Antonovi Chudobinovi, mezi betony ho ale propálit nedokázal!
41:16
Colin Miller na levém křídle napřáhl ke tvrdé střele s příklepem, která z vrcholu kruhu pro vhazování zamířila mimo.
40:59
Ryan Spooner z pravého kruhu pro vhazování mířil mezi betony Thomase Greisse, brankář New Yorku Islanders je ale včas sklapl k sobě a kotouč vyrazil mimo!
40:01
Bruins vstupují do závěrečné části utkání s tříbrankovým mankem a početní výhodou, která potrvá ještě minutu a 28 sekund. Boston zatím nevyužil ani jednu přesilovou hru.
40:01
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 27-20; Zablokované střely: 7-15; Vhazování: 68%-32%, Hity: 24-26; Přesilové hry: 0/3-0/1; Trestné min.: 2-6.
Třetí třetina začne přibližně v 2:56.
Hokejisté Bostonu během druhé třetiny orazítkovali během pár okamžiků dvakrát tyč a mohli vyrovnat, gól se jim ale vstřelit nepodařilo a na opačné straně přišel tvrdý trest. Tuukka Rask podcenil odraz puku od mantinelu za jeho bránou, čehož využil dokonale Nikolaj Kuljomin a z bezprostřední blízkosti dorazil kotouč do brány. Tuukka Raska po dvou obrovských chybách nahradil Anton Chudobin. Skóre po druhé třetině. Boston Bruins 0 New York Islanders 3.
40:00
39:28
Andrew Ladd dostal v závěru druhé třetiny dvouminutový trest za vysokou hůl. Bruins mají k dispozici třetí přesilovou hru, která se s největší pravděpodobností přenese do třetí třetiny.
39:28
Anton Blidh předvedl nádhernou individuální akci a na pravém křídle se prokličkoval ke střele zápěstím, škoda jen, že zamířila doprostřed brány a náruče Thomase Greisse!
39:00
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
38:58
Cal Clutterbuck na levém křídle vypálil od modré čáry a Anton Chudobin jeho pokus ukryl ve své výstroji.
38:41
Colin Miller na pravé straně obranného pásma vyrazil do rychlého protiútoku a diagonální přihrávkou hledal na levém křídle rozjetého Davida Krejčího, který na jeho pas nedosáhl.
37:57
Travis Hamonic na pravém křídle tvrdé vypálil od modré čáry s příklepem a jeho rána byla zablokována.
37:33
Anthony Beauvillier mezi kruhy pro vhazování pěkně vypálil z otočky bekhendem, jenže pouze doprostřed brány, kde byl připravený Anton Chudobin.
36:43
Adam McQuaid na levém křídle od mantinelu nahodil puk na bránu, kde ho Thomas Greisse bez problému vyrazil do opačné strany útočného pásma Bruins, kde nebyl nikdo.
35:59
Bruins si během necelých 40 minut vytvořili šancí na dvě utkání, myslíte si ale, že se jim podařilo skórovat? Ne!
34:57
Před bránou Thomase Greisse vznikl chaos, kterého mohl využít Brad Marchand, puk ale za jeho záda bekhendem po přihrávce Davida Krejčího zasunout nedokázal a vzápětí se neprosadil v blízkosti pravé tyče ani sám český útočník, který trefil pouze levý beton ležícího brankáře Islanders!
34:26
Střídající Anton Chudobin bez problému zastavil nahození Islanders, kteří vedou krátce před koncem druhé třetiny tříbrankovým rozdílem a na gólech se ani moc nenadřeli, dvě z nich jim totiž Bruins doslova darovali. Následuje krátká komerční přestávka.
33:33
Jestli se dnes Boston prosadí, tak zřejmě na led začnou létat čepice, protože těch šancí už bylo opravdu nepřeberné množství, na straně Bruins ale na skóre stále svítí nula. Smutné, smutné a smutné.
32:25
Bruins vypálili nebezpečně z levého kruhu pro vhazování, Thomas Greiss měl ale dobrý výhled a hrudí jejich střelu vyrazil mimo tři tyče své brány.
31:45
Thomas Hickey zkusil své štěstí střelou z pravého kruhu pro vhazování, Anton Chudobin ale jeho pokus zápěstím v pohodě sevřel mezi rukavicemi.
31:32
Boston si v dnešním zápase vytvořil obrovské množství šancí a dvakrát orazítkoval tyč, ovšem ne a ne se prosadit.
30:54
Brad Marchand z pravého kruhu pro vhazování střelou z otočky po ledě mířil ke vzdálenější levé tyči, Thomas Greiss ale skvěle zasáhl pravým betonem a jeho pokus zneškodnil!
30:43
Zdeno Chára nedokázal najít žádného ze svých spoluhráčů a vedle levé tyče brány Islanders vyhodil puk na zakázané uvolnění.
30:24
Thomas Greiss nedokázal udržet prudkou střelu Toreyho Kruga od modré čáry a využít toho mohl opět v blízkosti levé tyče Patrice Bergeron, ani tentokrát se ale z dorážky neprosadil!
30:08
Brad Marchand předvedl v levém kruhu pro vhazování krásnou stahovačku a střelou zápěstím mířil k přední tyči, Thomas Greiss ale jeho pokus vyrazil v blízkosti pravé tyče své brány si poradil i s následnou dorážkou Patrice Bergerona! Brankář Islanders je nepřekonatelný.
29:12
Bruins jsou v některých okamžicích zápasu hodně ledabylí a vůbec nedohrávají osobní souboje, na což již třikrát doplatili.
28:45
Thomas Greiss zastavil nahození Jimmyho Hayese od modré čáry a poté se před jeho bránou strhla menší strkanice. Bruins potřebují něco změnit, i kdyby měli někomu "vyrazit" zuby.
28:09
Jimmy Hayes ihned po vhazování tvrdou ránou s příklepem mířil z vrcholu pravého kruhu pro vhazování také do pravého horního rohu brány, Thomas Greiss ale do jeho jedovaté střely bez přípravy úžasné sáhl lapačkou a vyrazil ji mimo!
28:04
David Backes krásně vypálil od modré čáry zápěstím a mířil do pravého horního rohu brány, jenže Thomas Greiss předvedl ukázkový semafor, po kterém puk ukryl v lapačce!
27:18
Pokud jste se rozhodli sledovat dnešní utkání, a já pevně věřím, že ano, tak musíte být dosavadním vývojem zaskočeni. Tuukka Rask nemá svůj den a už je na střídačce.
26:59
Bruins jsou sice střelecky aktivnější a dvakrát orazítkovali po přestávce tyč, jenže ne a ne vstřelit první gól, a když se k tomu ještě přidá nejistý a chybující Tuukka Rask, tak je z toho katastrofa, jejíž výsledkem je tříbrankový náskok Islanders.
26:18
Tuukka Rask po další chybě opustil svou bránu a místo něj se mezi tři tyče postavil Anton Chudobin.
26:18
Tuukka Rask sice bezmocně pokrčil rameny, ale nyní předvedl další obrovskou chybu, jejíž zásluhou už Islanders prohrávají o tři branky, a měl už by střídat. Brankář Bruins tentokrát podcenil odraz puku od mantinelu za jeho bránou, čehož využil NIKOLAJ KULJOMIN a v blízkosti pravé tyče volný puk odrazil z blízkosti do brány – 0:3! Asistence: Johnny Boychuk.
25:56
Bruins během pár okamžiků dvakrát orazítkovali tyč a už mohlo být vyrovnáno, jenže ofenziva domácího celku stále čeká na úvodní gól a Islanders vedou 2:0.
24:50
Austin Czarnik napřáhl na vrcholu pravého kruhu pro vhazování k nádherné střele, která se od vzdálenější spojnice horní a levé tyče odrazila do ochranné sítě!
24:40
Anthony Beauvillier je zpět na ledě a Bruins nedokázali vstřelit gól ani za pomoci druhé přesilové hry v zápase.
23:49
David Krejčí v pravém kruhu pro vhazování vypálil zápěstím a k zablokovanému puku se dostal v levém kruhu Patrice Bergeron, který nádhernou střelou zápěstím mířil do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, Thomase Greisse ale zachránila tyč, od níž se puk odrazil zpět do hry!
23:06
Bruins vstupují do přesilové hry špatně, Torey Krug na levém křídle na modré čáře tak dlouho míchal s pukem, až s ním na chvíli opustil útočné pásmo. Správně odpískané postavení mimo hru, které domácím hatí plány.
22:40
Anthony Beauvillier dostal menší trest za nedovolené bránění a Bruins mají k dispozici druhou přesilovou hru, kterou potřebují nutně využít, aby se vrátili zpět do zápasu.
22:18
Calvin de Haan na levém křídle v blízkosti modré čáry vypálil od mantinelu a připravený Tuukka Rask jeho střelu letící těsně nad ledem vyrazil pravým betonem.
21:03
Pokud chtějí Bruins se zápasem něco udělat, tak musí opět začít rychle bruslit. Od toho se všechno odvíjí. Jakmile začnou domácí hokejisté bruslit, dostanou Islanders pod tlak a mohou skórovat.
20:01
New York Islanders v TD Garden proti Bostonu nikdy neudržel čisté konto, do druhé třetiny ale vstupuje s dvoubrankovým vedením 2:0 a je na dobré cestě za vítězstvím.
20:01
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 14-9; Zablokované střely: 5-8; Vhazování: 50%-50%, Hity: 14-9; Přesilové hry: 0/1-0/1; Trestné minuty: 2-2.
Druhá třetina začne přibližně v 2:00.
Bruins prožili tragický vstup do zápasu, když se Tuukka Rask za bránou srazil se svým spoluhráčem a daroval gól Andersovi Leemu, na jehož trefu navíc vzápětí navázal po rychlém protiútoku Thomas Hickey. Bruins si vzápětí vytvořili tlak, nic z něj ale vytěžit nedokázali. Islanders několikrát podržel nad vodou Thomas Greiss, který po první části drží čisté konto. Oba týmy si v závěru úvodní části zahrály přesilovou hru, kterou přetavit v gól v TD Garden nedokázaly. Skóre po první třetině. Boston Bruins 0 New York Islanders 2.
20:00
19:45
Colin Miller se odhodlal ve středním pásmu ke tvrdé střele s příklepem, která mířila k pravé tyči, Thomas Greiss měl ale skvělý výhled a levým betonem ji vyrazil mimo.
19:00
Do konce první třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
18:49
Vyloučený Colin Miller je zpět na ledě a také Boston úspěšně přečkal první oslabení v dnešním zápase.
18:05
Shane Prince se dostal mezi kruhy pro vhazování k odraženému puku a jeho následná střela byla zablokována.
17:45
John Tavares si nebezpečně najel před bránu, kde dobře tečoval puk, Tuukka Rask ale vzápětí zasahovat nemusel.
16:49
Colin Miller usedl na trestnou lavici za hákování a také Islanders si vyzkouší v první části zápasu přesilovou hru.
16:49
Johnny Boychuk naskočil na led a vzápětí se dostal v levém kruhu pro vhazování ke střele, která byla tečována a zamířila vedle levé tyče brány, kterou hájí Tuukka Rask.
16:35
Vyloučený Johhny Boychuk je zpět na ledě a Bostonu nepomohla ke vstřelení gólu ani přesilová hra.
15:48
Torey Krug tvrdě vypálil od modré čáry a těsně před bránou jeho střelu tečoval Brad Marchand, od jehož hole se kotouč odrazil nad a Thomas Greiss zasahovat nemusel.
15:21
Austin Czarnik po zpětné přihrávce Zdena Cháry bez přípravy vypálil z levého kruhu pro vhazování a jeho jedovatá rána s příklepem byla přizvednuta do ochranné sítě.
14:35
Johnny Boychuk dostal dvě minuty za hákování a Boston má k dispozici v závěru první třetiny první přesilovou hru dnešního zápasu. Dokáže ji využít a snížit?
14:35
Jimmy Hayes vytvořil před bránou Islanders obrovský zmatek, Thomase Greisse ale z blízkosti překonat nedokázal! Islanders drží dvoubrankový náskok a útok Bruins nadále stagnuje.
14:03
Brandon Carlo z vrcholu pravého kruhu pro vhazování nahodil puk před bránu, kde byl kotouč zablokován a jeden z domácích hokejistů se po něm natahoval, ovšem marně.
13:15
Bruins se podél střídaček nepodařilo rozehrát a puk vedle levé tyče brány Thomase Greisse zamířil na zakázané uvolnění. Tlak Bostonu je minulostí a Islanders hru rychle vyrovnali.
12:59
Calvin de Haan ve středním pásmu rukavicí vyboxoval puk na střídačku jednoho z týmů a hra byla přerušena.
12:49
Islanders na pravém křídle vypálili od mantinelu a pokusili se přidat třetí zářez na pažbě, jejich následná střela ale skončila v lapačce připraveného Tuukka Raska.
12:02
Jimmy Hayes nabral na levém křídle obrovskou rychlost a bekhendem z levého kruhu pro vhazování mířil do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, Thomas Greiss ale předvedl fantastický zákrok, když levým ramenem jeho pokus vyrazil!
11:09
Boston teď nepříjemně svírá New York Islanders, zatím si ale žádnou slibnou brankovou příležitost nevytvořil.
10:33
A znovu Brad Marchand, který tentokrát z levého kruhu pro vhazování pálil po ledě, jeho střela ale byla nepřesná a vedle bližší levé tyče zamířila za bránu.
09:59
Brad Marchand vyrážel mezi kruhy pro vhazování do samostatného úniku, a přestože puk zapomněl za sebou, tak se k němu vrátil a jeho následná střela minula levý horní roh brány.
09:29
Bruins během posledních okamžiků zvýšili obrátky a dostali se k několika střelám, všechny ale byly nepřesné.
07:41
Jako by se Boston dnes zapomněl hlavou v kabině a Islanders ho za to bez respektu dvakrát potrestali.
06:47
Islanders se nachází ve východní konferenci na posledním místě, přesto v TD Garden nad Bostonem vedou 2:0. Oběma gólům hostů ovšem předcházely obrovské chyby Bruins.
06:24
Bruins se pokusili rychle vrátit do zápasu střelou z pravého kruhu pro vhazování, Thomas Greiss ji ale v pohodě ukryl ve své náruči a na řadu přichází krátká reklamní přestávka.
05:40
THOMAS HICKEY ve středním pásmu vyrazil do rychlého protiútoku a přečíslení tři na dva zakončil krásnou střelou zápěstím, kterou z vrcholu pravého kruhu pro vhazování nad levým betonem Tuukka Raska zamířil k bližší pravé tyči. Bruins prožívají tragický vstup do zápasu a prohrávají již o dvě branky! Asistence: Josh Bailey a Anders Lee.
04:40
David Krejčí mohl rychle vyrovnat střelou z vrcholu levého kruhu pro vhazování, která mířila do vzdálenějšího pravého rohu brány, Thomas Greiss ale předvedl fantastický reflex a hranou lapačky puk obloukem vyrazil mimo!
04:26
Islanders chtěli po levém křídle zavést puk do útočného pásma, jejich akci ale zastavilo postavení mimo hru.
03:34
Riley Nash na levém křídle krásně vypálil z kruhu pro vhazování, Thomas Greiss byl ale připraven a jeho pokus ukryl po pěkném zákroku ve své lapačce!
03:05
Tuukka Rask se vydal za svou bránu, kde se při snaze rozehrát srazil jedním ze svých spoluhráčů. Obrovskou chybu Bruins vzápětí potrestal ANDERS LEE, který si vybruslil před bránu a v blízkosti pravé tyče puk zametl po ledě do prázdné brány. Obrovská chyba, po které Islanders vedou 1:0!
02:47
Dennis Seidenberg u střídaček ustál osobní souboj s jedním z hráčů Islanders a poté nahodil puk do útočného pásma, kde ho rychle dobruslil Jimmy Hayes a rozehrál.
01:59
Islanders se dostali v rychlém sledu ke dvěma střelám, Tuukka Rask si ale s oběma pokusy bez větších problému poradil a vyrazil je mimo tři tyče své brány.
00:51
V dresu Bostonu dnes chybí člen prvního útoku David Pastrňák, na ledě se ovšem představí další český útočník David Krejčí a slovenský kapitán Bruins Zdeno Chára.
00:01
Bruins vyhráli úvodní vhazování zápasu a proti Islanders se pokusí pozdvihnout svou střeleckou formu, které během posledních utkání není bůh ví jaká.
00:01

Boston Bruins: T. Rask (Chudobin) – Chára (C), Carlo, Krug, McQuaid, K. Miller, C. Miller – Marchand, Bergeron (A), Riley Nash – Spooner, Krejčí (A), Backes – Schaller, Czarnik, Acciari – Blidh, D. Moore, J. Hayes.

New York Islanders: Greiss (Halák) – Leddy, Hamonic, Hickey, Boychuk, de Haan, Seidenberg – Lee, Tavares (C), Jo. Bailey – Ladd (A), Quine, Chimera – N. Kuljomin, R. Strome, Clutterbuck (A) – Prince, B. Nelson, Beauvillier.

Rozhodčí: Ian Walsh, Wes McCauley. Čároví: Shandor Alphonso, Brad Kovachik.
New York Islanders

Obránce Dennis Seidenberg se vrací poprvé do TD Garden, odkud 31. června odešel do New Yorku Islanders. Dennis Seidenberg odehrál v dresu Bostonu Bruins 401 zápasů a byl nedílnou součástí týmu, který v roce 2011 získal Stanley Cup. V bráně Islanders začne proti Bruins brankář Thomas Greiss poté, co Jean-Francois Berube odchytal poslední dvě utkání.
Boston Bruins

Tuukka Rask proti LA Kings předvedl 18 zákroků a po výhře svého týmu 1:0 vychytal shutout. V bráně by neměl chybět ani nyní. V devíti z posledních jedenácti utkání Bruins rozhodlo o vítězi rozdíl jedné jediné branky. Ačkoliv se Boston snaží o ofenzivní pojetí hry, střílet góly se mu v poslední době příliš nedaří.
Boston v letošní sezóně společně s Davidem Pastrňákem a Davidem Krejčím bojuje o playoff, když ve východní konferenci uzavírá nejlepší osmičku týmů. Do TD Garden ve středu v noci zavítá New York Islanders, který je ve východní konferenci poslední a papírově by měl být pro Bruins snadným soustem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.