Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u NHL zase někdy nashledanou.

Andrej Šustr (TBL) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:59
Ondřej Palát (TBL) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:11
Pavel Zacha (NJD) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:11
Tři hvězdy utkání:
1. Brayden Point (TBL) 1+0
2. Victor Hedman (TBL) 1+1
3. Nikita Kučerov (TBL) 1+1
Je konec! Tampa Bay díky dvěma brankám ve druhé a třetí třetině otočila duel s New Jersey a připsala si tak další dva body!

V patnácté minutě si pro odražený puk najel Damon Severson, jenž propálil vše před ním. Po dvaceti minutách tak byli šťastnější hosté.

Domácí celek byl poté ve druhé třetině jasně lepší a vstřelit dvě branky, čímž otočil stav utkání na 2:1. Ve třiadvacáté minutě se prosadil po krásné kombinaci Brian Boyle, kterého šest minut na to napodobil Victor Hedman tvrdou střelou k tyči.

A i třetí třetina patřila domácímu celku. V šestačtyřicáté minutě se dokázal poprvé v NHL prosadit Brayden Point, jenž pohotově tečoval střelu Kučerova. Právě ruský hokejista uzavřel stav utkání svým únikem v pětapadesáté minutě.

Střely na branku: 35:38
59:01
Rozeběhla se poslední minuta třetí třetiny i utkání. Vše se jen dohrává a již několik minutek je jasné, kdo toto utkání zaslouženě vyhraje.
58:23
Damon Severson posílal do brankoviště střílenou přihrávku, která našla hokejku Parenteaua, jenž ale neposlal touš do branky. Bishop zasáhl!
57:32
Hned po přežití oslabení se domácí vydali do útoku. Vše bylo zakončeno střeleckým pokusem od levého mantinelu, který ale úspěch neslavil.
56:52
56:19
New Jersey zakombinovalo v útočném pásmě. Jejich snažení bylo ukončeno nezachycenou přihrávkou na modré čáře.
55:41
Domácí hrají v klidu a již podruhé v tomto oslabení vyhazují kotouč mimo své obranné pásmo. Devils zbývá ještě minuta přesilové hry.
55:17
Devils se nyní pokoušela prosadit důraznu hrou v brankovišti. Taylor Hall tečoval ránu do betonů brankáře, kde hokejkou píchal Travis Zajac. Ten byl následně povalen k zemi.
54:57
Ke střele se dostali hosté hned po vhazování. Střela jednoho z hráčů byla ovšem ztečována a skončila v ochranné sítě nad brankou.
54:52
Ještě se bude vylučovat. Tyler Johnson je potrestán za držení Adama Henriquea na vhazování. Devils se mohou dočkat snížení.
Dnešní utkání sleduje 19 092 diváků.
54:14
Tampa právě vstřelila branku!
Výhra domácího celku je potvrzena po individuální akci NIKITY KUČEROVA! Ruský šikula se po levé straně dostal až před Schneidera, kterému udělal kličku a následným bekhendem pod ruku přidal čtvrtou branku v utkání. Asistence: Steven Stamkos a Anton Strålman.
53:46
Před branku Schneidera si nyní najel Ondřej Palát, který se pokoušel prosadit bekhendovým pokusem. Tomu se ale nepovedlo trefit branku.
53:12
Devils se dostali do útočného pásma, kde si ale přihrávají jen po mantinelech a tudy cesta nejspíše nevede.
52:23
Devils vyrovnávají obraz hry, ale stále ztrácejí dvě branky na domácí celek. Moc času celku z Newarku již nezbývá.
51:44
Domácí následně kombinují za svojí brankou a vymýšlejí nějakou akci, která by jejich vedení definitivně potvrdila. Nechme se překvapit, zda ji uvidíme.
51:08
Steven Stamkos se pokoušel na pravém kruhu stahovačkou zbavit bránícího hráče Devils. Ten se ovšem oklamat nenechal a puk za sebou dokonce nechal.
50:43
Po následném přerušení následuje komerční přestávka. Tampa Bay vede o dvě branky a pohodlně kombinuje svou výhru. Uvidíme, zda jí udrží.
50:31
Taylor Hall si s pukem najel za branku Tampy Bay, ale následně nic nevymyslel. K puku se tak dostávají hokejisté Tampy Bay.
49:45
Devils se dostali ke střeleckému pokusu, ale ten byl pozorným brankářem chycen. Následovat tak bude další buly před domácí brankou.
49:36
Nyní ovšem přihrávka na pravou stranu nebyla zachycena, a tak se domácím píská zakázané uvolnění. Pokračovat se bude vhazováním před brankou Bishopa.
49:18
Domácí celek je mnohem lepším mužstvem na ledě a je to evidentní. Hostům se nedaří dostat se do nějaké šance.
48:47
Po střele Travise Zajace od levého mantinelu se v brankovišti pokoušel prosadit Taylor Hall, který ovšem již nenalezl puk, který byl mohl poslat do branky.
48:04
Kyle Quincey se po konci přesilové hry dostal do zajímavé šance. Obránce Devils se mezi kruhy dostal ke střele, která ovšem skončila v lapačce brankáře.
48:00
47:41
Vše chtěl po svém ukončit obránce John Moore. Ten zatáhl kotouč do útočné třetiny a střeleckým pokusem na branku vybojoval alespoň pásmo.
47:29
Není poznat, kdo hraje přesilovou hru. Z pravého kruhu to nyní vyzkoušel Cédric Paquette. Hostující brankář puk opět podržel, a tak následuje vhazování.
47:09
Nyní navíc ujel po levé straně J.T. Brown, který střeleckým pokusem vybojoval vhazování před brankou Coryho Schneidera.
46:50
Devils se v posledních dvou třetinách ovšem vůbec nedaří. Tato přesilovka je hodně špatná a Devils se ještě neusadili v pásmu.
46:19
Domácím se ovšem hned povedlo kotouč vyhodit za branku amerického brankáře, který dnes již třikrát kapituloval.
46:00
Kapitán Steven Stamkos si v souboji před brankou pomohl krosčekem, a tak čeká přesilovka také na hokejisty New Jersey.
45:54
Devils se s pukem dostali do brankoviště, kde se pokoušeli zakončit, ale ani jeden z hráčů nedokázal pozorného domácího brankáře překonat.
45:01
Čtyři vteřiny stačily domácím na využití této přesilové hry! Po vyhraném vhazování se do puku opřel Nikita Kučerov. Puk ještě před brankou trefil hokejku BRAYDENA POINTA. Puk následně přeletěl brankáře Schneidera a skončil za jeho záda. Pro domácího hráče je to první branka v NHL! Asistence: Nikita Kučerov a Valtteri Filppula.
44:57
Travis Zajac naprosto zbytečným faulem posílá svůj celek do čtyř. Kanadský hokejista je potrestán na dvě minuty za nedovolené bránění.
44:42
Po levé straně se do šance dostal Taylor Hall. Ten se dostal přes obránce, ale následně v blízkosti brankáře nedokázal skórovat.
43:48
Hosté nyní najeli do útočné třetiny, kde se jim ale nepovedlo zakombinovat. Tampa Bay v této třetině skvěle brání.
43:08
Následně se hosté dostali do útočného pásma, kde se píská. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu. Domácí stále vedou o jednu branku.
42:14
New Jersey byli pod tlakem a kotouč následně vyhodili mimo své obranné pásmo až na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Schneiderem.
41:55
Vladislav Naměstnikov se zjevil ve velké šanci. Kotouč se k němu dostal a on byl sám před Schneiderem. Ruský forvard ale bekhendovým pokusem mířil vysoko nad!
41:01
Brayden Point si najel před branku Schneidera a bekhendovým pokusem zakončoval. Branku New Jersey se mu ovšem nakonec nepovedlo využít.
40:20
P.A. Parenteau nahazoval kotouč od pravého mantinelu před branku, kde byl Taylor Hall. Tomu se ovšem nepovedlo tečovat puk.
40:01
Druhá třetina je u konce. Domácí celek byl jasně lepší a vstřelit dvě branky, čímž otočil stav utkání na 2:1. Ve třiadvacáté minutě se prosadil po krásné kombinaci Brian Boyle, kterého šest minut na to napodobil Victor Hedman tvrdou střelou k tyči.

Střely na branku: 29:20
40:00
39:31
Střelecký pokus vyslal ještě z pravé strany Ryan Callahan. Střela domácího forvarda byla ovšem vyražena do rohu. U puku jsou domácí.
39:02
Od modré čáry to na konci druhé třetiny zkoušel Andy Greene. Střela hostujícího obránce byla ovšem zblokována a k šanci tak nedošlo.
38:21
Nikita Kučerov se na pravé straně vyhnul obránci a s pukem se dostal do střelecké pozice. Dobře postaveného Schneidera ovšem nepřekonal.
37:46
Po přerušení se bude vhazovat před brankou hostujícího brankáře. Tampa Bay se dostala do vedení i ve statistikách střelby.
37:28
Pavel Zacha poslal kotouč zpoza branky před ní, kde se ale dvojice hráčů nedokázala dostat ke střeleckému pokusu.
36:51
Blesky nahrnuly kotouč do brankoviště, kde se ale nikdo v modrém nedokázal prosadit. Schneider kotouč vyrazil a Devils vyrážejí do útoku.
36:16
35:37
Domácí se dostali do příležitosti, kterou ovšem nevyužili. Následně se New Jersey povedlo puk poslat až za branku Bishopa.
35:18
Až nyní se domácí dostali do kombinační hry v útočném pásmu. Uvidíme, zda se jim povede tuto výhodu využít.
34:25
Po vyhraném vhazování se puku zmocnili hosté, jenž jej poslali pomalým padáčkem až k Benu Bishopovi. Ten bude rozehrávat se svými spoluhráči.
34:16
Po akci za brankou Bena Bishopa se bude vylučovat. Michael Cammalleri je potrestán za podražení, kterým se prezentoval.
33:50
Po kombinační hře modrých přišla střela od modré čáry. Cory Schneider byl ovšem připraven a střelu se mu povedlo vyrazit.
33:22
Následně se hostujícímu celku nepovedlo zakombinovat, a tak kotouč skončil jen na zakázaném uvolnění. Vhazovat se bude před Schneiderem.
33:01
Devils se nyní ovšem dostali do akce. Střela z levé strany skončila na tyčce a k dorážce se již hokejisté v bílém nedostali. To byla zajímavá akce.
32:47
Tampa Bay svého soupeře aktuálně hodně svírá. Cory Schneider svůj celek skvěle drží. Nyní zneškodnil nahození od modré čáry.
32:26
Devils se v útočném pásmu srazili, a tak se do útoku dostal Steven Stamkos. Domácí kapitán si najel do střelecké pozice po pravém křídle, ale svou střelou trefil jen lapačku připraveného Schneidera!
31:48
Po dalším vyhraném vhazování přišla další střela. Victor Hedman ovšem nyní od modré čáry trefil jen pozorně stojícího Schneidera.
31:45
Hned po vhazování na pravé straně se do puku opřel Alex Killorn, který nadělal Schneiderovi problémy. Hostující brankář ale nakonec zasáhl.
31:39
31:33
A skórovat mohl Steven Stamkos! Ten projel před Schneidera, kterého nedokázal překonat svojí střelou po ledě. Americký brankář zasáhl skvěle.
31:17
Devils se po vyhození puku dostali do útočného úniku. Sergej Kalinin se prodral po pravé straně, odkud ovšem střelou na vzdálenější tyč neskóroval.
30:35
Přerušuje se po vybojování útočného pásma pro domácí celek. Ten bude mít přesilovou hru ještě více jak jednu minutu.
30:10
Následně se hostujícímu celku povedlo kotouč vyhodit až za branku domácího brankáře. Blesky se tak budou muset vrátit.
29:51
Ke střeleckému pokusu se na levé straně dostal Nikita Kučerov. Ten zakončoval střelou zápěstím, ale jeho rána byla přizvednuta do ochranné sítě.
29:39
Brayden Point se proháčkoval před branku, kde byl ale hákován Adamem Henriquem. Ten inkasuje dvouminutový trest.
29:02
Domácí celek se tak hodně rychle dostal do vedení. Hosté tak budou mít nyní hodně práce na to, aby toto utkání opět strhli na svou stranu.
28:27
Po následném vhazování se ovšem domácí celek prosazuje, a tak je stav utkání obrácen! Puk se dostal na modrou čáru, kde VICTOR HEDMAN zakončoval tvrdou bombou o pravou tyčku. Bez asistence.
28:23
Úžasný zákrok od Coryho Schneidera! Tomu se povedlo vychytat Nikitu Kučerova, jenž zakončoval bekhendovým pokusem z mezikruží, ale tam se zjevil právě americký brankář, jenž puk vyrazil do břevna, od kterého se touš dostal na brankovou čáru. Tam Schneider zakročil hokejkou.
28:09
Od modré čáry to po vyhraném vhazování zkoušel Damon Severson, kterému se ovšem nepovedlo poslat puk až do branky. Pokus byl zablokován.
27:34
Tampa Bay projela po pravé straně do zakončení, ale zakončující hráč trefil jen beton připraveného brankáře. Následuje hra hostí.
26:39
Devils se dostali do střeleckého pokusu, jenž byl vyslán po přihrávce zpoza branky. Puk ovšem skončil jen na betonu připraveného Bishopa.
25:38
Devils se dostali ke střele od pravého mantinelu. Ben Bishop byl ovšem připraven a tento pokus dokázal vyrazit mimo své ohrožení.
25:05
Snažení New Jersey bylo šperkováno přihrávkou Taylora Halla před branku, kde byl Travis Zajac. Puk se nějak odrazil do branky Bishopa, který jej ale za brankovou čáru nepustil.
24:34
Hosté se následně dostávali do útočné třetiny, kde ale nic nevymysleli. U puku ovšem zůstávají a vymýšlejí další akci.
24:00
Devils se dostávají k puku ve vlastní třetině a následně se budou chtít vymyslet nějakou akci, která by mohla skončit brankou na 2:1.
23:30
Pokračuje se aktivní hrou na obě strany. Vyrovnání byla nejspíše záležitost, která se měla stát. Domácím se vstup do druhé části opravdu povedl.
22:25
Snažení domácího celku je nakonec zakončeno vyrovnávací brankou! Po kombinační hře se dostal puk na BRIANA BOYLA, jenž se střelou z pravé strany dokázal trefit do odkryté branky! Asistence: Victor Hedman a J.T. Brown.
21:58
Ke střeleckému pokusu se přecijen dostali hokejisté Lightning. Střela od modré čáry ovšem neohrozila pozorného Schneidera v brance.
21:46
Domácí se dostávali do zajímavého přečíslení, které bylo ovšem zakončeno špatnou přihrávkou. K puku se tak dostali hokejisté Devils.
21:14
Slater Koekkoek se po chybě Bena Lovejoye dostal ke střeleckému pokusu od modré čáry. Jeho pokus ovšem v brance neskončil.
20:34
Následoval únik Parenteaua, kterému se ovšem střelou z levé strany nepovedlo zakončit. Jeho pokus byl ztečován nad branku do ochranné sítě.
20:08
Taylor Hall se hned po pravé straně dostal do útočného pásma, odkud se mu ovšem střelou na vzdálenější tyčku nepovedlo přidat druhou branku.
20:01
První třetina mezi Tampou Bay Lightning a New Jersey Devils je u konce. Sledujeme vyrovnané utkání, které nabídlo jedinou branku. V patnácté minutě si pro odražený puk najel Damon Severson, jenž propálil vše před ním!

Střely na branku: 8:12
20:00
19:31
V závěru první třetiny se bude vhazovat ve středovém kruhu po odpískání sudího. Hosté se nejspíše do útoku již moc hnát nebudou.
19:01
Devils kombinují s pukem za svojí brankou v době, kdy se rozeběhla poslední minuta první třetiny. Devils díky brance Damona Seversona vedou o jednu branku.
18:29
18:11
A opět. Z trestu českého útočníka zbývají poslední sekundy a Tampa Bay je opět s pukem za brankou Bena Bishopa. Odtud branku nejspíše nedá.
17:40
Následně se ale hostům povedlo touš poslat až za branku Bishopa. Jeho spoluhráči tedy musejí začít právě z této pozice.
17:06
Domácí celek se dostával do střelecké pozice. Pokus od modré čáry ovšem skvěle zablokoval Vernon Fiddler. Tampa Bay je ovšem u puku i nadále.
16:29
První přesilovku si zahrají hokejisté Tampy Bay. Na trestné lavici sedí Pavel Zacha, který si počínal nedovoleně. Jednoho z hráčů zasáhl vysokou hokejkou.
16:28
Pavel Zacha posílal od levého mantinelu puk do brankoviště, kde se pokoušel prosadit John Moore. Ten ale nezakončil díky zákroku Bishopa.
16:02
Domácí celek se pokouší něco vymyslet, ale hosté hrají zodpovědně a svého soupeře se pokouší do ničeho nepouštět.
15:19
Pokračovalo snažení hostujícího celku, které bylo sice ukončeno nepřesnou přihrávkou, ale následně jeden z hráčů Lightning puk vyhodil na zakázané uvolnění.
14:39
Devils právě vstřelili branku!
Následně se do vedení dostávají právě hosté! Taylor Hall posílal kotouč před branku na Parenteaua, jenž se ovšem ke střele nedostal. Puk se tak dostal mezi kruhy, kam si najel DAMON SEVERSON. Mladému zadáku Devils se povedlo zakončit k pravé tyčce a otevřít tak skóre utkání. Asistence: Taylor Hall a Travis Zajac.
14:17
Velká šance českého útočníka Ondřeje Paláta! Ten dostal zpoza branky luxusní přihrávku do Stevena Stamkose, ale v tváří tvář Schneiderovi nakonec neuspěl.
14:02
Hostující celek vyvezl kotouč z vlastního pásma a dojel s ním až k brance Bishopa. Následuje tak další komerční přestávka této třetiny.
13:29
Domácí se dostávali do dobré šance, ale střela z pravého kruhu skončila jen na brankáři Devils. Následuje tak útok právě hostujícího celku.
13:06
Devils vybojovali kotouč a následně jej nahazovali jen za branku Bishopa. Tam o něj následně zabojují.
12:20
Sledujeme pomalejší vstup do utkání. Po neúspěchu hostů se puku zmocnili domácí, kteří jej poslali až za branku na zakázané uvolnění.
11:42
11:15
Po kombinační hře vyzkoušel štěstí svou střelou obránce Yohann Auvitu. Jeho pokus byl ovšem jen zblokován, a tak je Bishopova branka bez ohrožení.
10:29
Po následném vyhození se hosté pokoušeli dostat se do pásma, kam ovšem díky dalšímu vyhození nakonec neprošli.
09:56
K první střele se dostával z levého kruhu Kyle Palmieri, kterému se ovšem povedlo nastřelit pouze pozorného obránce Šustra.
09:42
Tampa Bay půjde podruhé v utkání na trestnou lavici. Putuje tam Victor Hedman, jenž byl po odpískání agresivní směrem k Hallovi. Domácí obránce inkasuje dvě minuty za podražení a krosček. Vernon Fiddler si odsedí dvě minuty za nesportovní chování.
09:42
09:30
Po další akci a dalším zákroku Schneidera se bude vhazovat po jeho levici. Stále hrajeme bez branek a čekáme tak na první branku.
08:55
Po následném vhazování se pokoušel před brankou dorážet Filppula. Tomu se ovšem nepovedlo otočit se a zasunout puk za jeho záda.
08:49
Cédric Paquette dostal puk do dobré střelecké pozice. Z mezikruží se mu ovšem nepovedlo překonat pozorného brankáře Devils.
08:12
Následně se opět přerušuje. Bleskům nevyšel útok a po vyhození na zakázané uvolnění se bude vhazovat ve středním pásmu.
07:42
Devils hrnuli do brankoviště další pokus, ale ani tento nepřekvapil amerického brankáře. K puku se opět dostali borci v modrých dresech.
06:53
Před branku domácího celku nahazoval Ben Lovejoy, kde ovšem žádný z hráčů jeho pokus netečoval. U puku jsou tak domácí.
06:33
Cory Schneider se následně postaral o zákrok, a tak se bude poprvé v utkání přerušovat na komerční pauzu. Utkání je zatím vyrovnané a bez nějakých větších šancí.
06:15
06:07
Od modré čáry to ještě zkoušel Damon Severson, kterému se svým pokusem ovšem nepovedlo překonat Bishopa. K tomu puk ani nedoputoval.
05:50
Po ofsajdovém postavení se bude vhazovat ve středním pásmu. Do konce první přesilovky zbývají poslední sekundy.
05:24
Nyní to vypadalo zajímavě. Střela od modré čáry ovšem nebyla tečována, a tak se odrazila od betonů Bishopa jen mimo jeho ohrožení.
04:55
New Jersey se zatím nepovedlo zakombinovat, a tak vidíme hru spíše ve středním pásmu. Uvidíme, zda to hosté ještě změní.
04:15
Uvidíme první přesilovou hru. Na trestnou lavici míří Ondřej Palát, jenž puk vyhodil mimo ledovou plochu. Devils mají přesilovku.
03:35
Do dobré střelecké pozice se následně dostal domácí Jason Garrison. Tomu se ovšem svým pokusem nepovedlo překonat pozorného brankáře!
02:52
Beau Bennett hledal přihrávkou z pravé strany před brankou volného Pavla Zachu. Tomu se ovšem přihrávku nepovedlo trefit.
02:11
Sergej Kalinin objížděl domácí branku a následně se pokoušel dostat se do zakončení jeden z jeho spoluhráčů. To se ovšem nestalo.
01:57
Následoval útok Taylora Halla, kterému se ovšem z mezikruží nepovedlo zakončit střelecky. Bishop poté i tak musela zasahovat.
01:37
Devils se pokoušeli projít do zakončení, ale ve středním pásmu byli dobře postaveni bránící hráči Tampy, kteří hosty do ničeho nepustili.
01:11
K první střele se dostali také domácí. Pokus od modré čáry ovšem pohotově ukryl ve své lapačce americký brankář Schneider.
00:54
Následně se přerušuje po hře za brankou domácího celku. Po přerušení se bude vhazovat po levici Bena Bishopa.
00:18
Devils se po přihrávce na Taylora Halla dostali do první šance. Střela kanadského hráče z úhlu ovšem neskončila za zády domácího brankáře.
00:01
Oba celky jsou již na ledové ploše a utkání nám tak během pár sekund začne. Přejeme příjemnou zábavu.
Krásné ráno všem fanouškům nejkvalitnější hokejové soutěže. Utkání mezi Tampou Bay a New Jersey začíná pár chvilek po půlnoci.

Tampa Bay Lightning: Bishop (Vasilevskij) – Strålman, Hedman, Šustr, Garrison, Coburn, Koekkoek – Kučerov, Stamkos, Palát – Point, T. Johnson, Killorn – Callahan, Filppula, Naměstnikov – J.T. Brown, Paquette, Boyle.

New Jersey Devils: Cory Schneider (Kinkaid) – Severson, A. Greene, Quincey, J. Moore, Lovejoy, Auvitu – Parenteau, Zajac, Hall – Palmieri, Henrique, Cammalleri – Smith-Pelly, Zacha, B. Bennett – Lappin, Fiddler, Kalinin.

Rozhodčí: Watson, Hebert – Amell, Kovachik..
Letošní bilance
Z prvního utkání proti Lightning nebrali ďáblové ani jeden bod. Na ledě svého soupeře padli 2:3. V Prudential Center však své zaváhání napravili! Hosty z Floridy totiž vyprovodili s výsledkem 3:1. Dnes se však opět hraje na ledě Tampy, potvrdí domácí to, že tito soupeři ze svých ledů body v letošní sezóně nevozí?
Tampa Bay Lightning
Tampa Bay je opět mezi lepšími celky NHL. Letos si Blesky připsaly zatím šest výher, čtyři prohry a jednu prohru v prodloužení při skóre 36:34. Jejich výkony jsou hodně vyrovnané jak na vlastním ledě, tak na ledě soupeřů. Doma mají statistiku 3-1-1 a venku 3-3-0 . Poslední zápas odehráli Bolts s Bostonem, se kterým v prodloužení prohráli 3:4.
Nejlepším hráčem Blesků je kapitán Steven Stamkos, který má na kontě zatím 7 gólů a 6 asistencí. Hned za ním je Nikita Kučerov, jenž má stejný počet bodů za 3 góly a 10 asistencí. Jedničkou v bráně je Ben Bishop, který má ale po sedmi zápasech úspěšnost zákroků pouze 89,1%.
New Jersey Devils
New Jersey jsou zatím příjemným překvapením této sezón. Celek z Newarku zatím z devíti zápasů získal jedenáct bodů za 4 výhry, dvě prohry a tři prohry v prodloužení. Devils mají dokonce i kladné skóre 21:20. Ďáblové sice stále nestřílí moc gólů, ale jejich herní projev je daleko lepší než minulou sezónu. Výborné výkony podávají hlavně na domácím ledě, kde mají bilanci 4-0-1. Venkovní zápasy jim však příliš nejdou, tam Devils ještě letos nevyhráli (0-2-2). Podaří se jim to dnes změnit?

Největší oporou je již tradičně Cory Schneider, ten odchytal zatím osm zápasů a má 93,3% úspěšnosti zákroků. Nejproduktivnějším hráčem je překvapivě obránce! Damon Severson si připsal jeden gól a sedm asistencí. Hned za ním je nová akvizice Ďáblů – Taylor Hall. Ten má na svém kontě pět gólů a dvě asistence. V minulém zápase se poprvé gólově prosadil i Pavel Zacha. Doufejme, že jeho góly v NHL budou pouze přibývat.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.