KSW MMA - Maciej Kazieczko - Leo Brichta -  ONLINE PŘENOS -  3. června 2023   20:00

Ukončeno

Maciej Kazieczko - Leo Brichta

Přenos se aktualizuje automaticky

Leo Brichta si připsal obrovsky cenné vítězství během své premiéry v KSW proti bývalému titulovému vyzyvateli! Zápas probíhal po celou dobu pouze v postoji, kde Polák tlačil a dokázal hrozit svými high kicky, ale Čech dokázal dobře kontrovat zejména levou přední a zároveň low kicky okopávat přední nohu Kazieczka.
Dva bodoví rozhodčí se rozhodli ve prospěch Lea a ten v pozápasovém rozhovoru neskrýval obrovskou radost!
Po skvělém a profesionálním výkonu českého bijce se s vámi tímto loučím! Děkuji za pozornost!
Vítěz: Leo Brichta (na body – 29:28, 29:28 a 28:29)
05:00'
Konec zápasu.
04:44'
Pěkný úhyb a dobré kontry Lea. Kazieczko zkusil znovu zatlačit. Toto budou mít rozhodčí těžké.
04:18'
Také Brichta ovšem zachyboval a musel vstřebat několik ran Kazeczka. Velmi vyrovnaný postojářský duel!
03:20'
Další přesné údery Brichty! Kazieczko schytává údery, ale stále dokáže být taky nebezpečný.
02:54'
Kazieczko se opět otevřel a Brichta ho ihned potrestal přesným úderem! Polák začíná přepadávat do úderů a z Brichty čiší jistota.
02:30'
Low kicky od Brichty zjevně fungují. Kazieczko ale stále drží střed klece a tlačí.
02:03'
Brichta znovu dobře vykryl high kick a trefuje svými kopy nohy Macieje.
01:33'
Jde cítit, že zápasníci chtějí v tomto kole rozhodnout a přesvědčit bodové. Přidávají na síle kopů i úderů. Polákovi se začíná dost zabarvovat levá noha.
00:35'
Brichta má opravdu skvělý pohyb a znovu si přiskočil s levou přední. Tentokrát ale ochutnal trochu své medicíny a chytil dobrý kontr Kazieczka.
00:06'
Objetí na úvod kola a oba zahajují cestu za vítězstvím.
00:00'
Začátek 3. kola.
05:00'
Konec 2. kola.
04:49'
Tři přesné údery na tělo v podání Brichty. Toto kolo by měl získat rozhodně on.
04:22'
Polák výrazně zpomalil a Leo ho kvalitně trefuje. Znovu dobře zakontroval, ale musel se poté vyhýbat delší Maciejově kombinaci.
03:47'
Brichta teď přebírá iniciativu a trefuje dobře z levé přední. Málem mu vyšel i high kick.
03:05'
Kazieczko a Brichta skvěle kryjí high kicky a vystihují úmysly oponenta. Polák si po Brichtově levém kontru trochu zatancoval.
02:28'
Brichta skvěle pracuje na nohou a na chvíli vyměnil postoj. Schytal ale tvrdý low kick.
01:44'
Neviděli jsme stále žádný pokus o přesun duelu na zem, což asi oběma vyhovuje. Vidíme technický boj v postoji. Kazieczko je stále tím, kdo tlačí, ale netrefuje nic ohrožujícího.
00:57'
Pěkný Brichtův kontr z levé ruky ukončil výměnu. Kazieczko jde stále dopředu a vyzkoušel front kick.
00:16'
Trenéři chtějí po Leovi, aby se zaměřoval víc na přední nohu Macieje. Ten se na ni snažil hned na začátku kola zaútočit, ale musel také přejít do obrany proti kombinaci soupeře.
00:00'
Začátek 2. kola.
05:00'
Konec 1. kola.
04:50'
Oběma borcům to na podlaze už několikrát podklouzlo, což jim přidává na opatrnosti a možná trochu brzdí ve výkonu.
04:15'
Na low kick Brichta navázal high kickem, který mířil do krytu Kazieczka. Čech má velmi dobrý pohyb.
03:18'
Brichta zatím tráví čas spíš v defenzivě, ale dokáže dobře trefovat a kontrovat. Jeho roh je dle ruchových mikrofonů s jeho výkonem spokojen.
02:16'
Kazieczko si naběhl do levého háku, ale pokračuje v tlaku.
01:51'
Brichta vykryl další high kicky. Zatím vidíme hodně kopů z obou stran.
01:20'
Dobrý Brichtův kop na tělo. Kazieczko se několikrát snažil zamířit nohou na hlavu Brichty, ale ten si dává pozor.
00:53'
Leo vykryl Maciejův kop a ihned mu ho vrátil. Střed klece drží Polák.
00:11'
Polák zahájil nízkým kopem, Brichta následně zakontroval.
00:00'
Začátek 1. kola.
Také Maciej Kazieczko už je tu. Rychlým krokem a zabalený v kapuci se vydává vstříc souboji s Brichtou.
Ke kleci už před desítkami tisíc diváků přichází Leo Brichta! Vypadá uvolněný a ve velmi dobrém rozpoložení.
Kvůli převážení jednoho z aktérů titulové bitvy bantamových vah a následného zrušení souboje organizátoři přidali na začátek karty nový náhradní zápas. Tím pádem se představení Lea Brichty posouvá na třetí místo v pořadí. Na řadu tedy přijde o cca půl hodiny později než bylo zamyšleno.
Vážení

Leo Brichta měl na váze 70,6 kilogramu. Kazieczko přišel o 200 gramů těžší než Čech. Oba tak s tolerancí splnili limit lehké váhy.
Maciej Kazieczko
Bilance v MMA: 9 výher/2 prohry (KSW: 8 výher/2 prohry)


Brzy třicetiletý bojovník je takřka odchovancem KSW, jelikož pouze první ze svých 11 profesionálních duelů absolvoval pod hlavičkou jiné organizace. V dubnu 2021 se po sérii čtyř výher dostal k titulové šanci, ale nestačil na aktuálního šampiona Mariana Ziolkowskiho, který se na tomto turnaji taktéž představí.
Kazieczko je aktuálně na vlně dvou výher v řadě a v pozici šestky lehké váhy je možná dva úspěchy od další bitvy o pás. Jako člen ANKOS MMA má možnost trénovat v Poznani se spoustou skvělých bojovníků ať už místních nebo těch, kteří si ANKOS vyberou pro svůj kemp.
Leo Brichta
Bilance v MMA: 10 výher/3 prohry/1 bez rozhodnutí (KSW: 0/0)


Lehká váha z pražského PriMMAt Gymu je pravidelným sparingovým partnerem Davida Kozmy a už se dá říct stálicí na domácí MMA scéně. Necelé dva roky zpět se ve zlém rozešel s tuzemskou jedničkou OKTAGON MMA a stal se součástí konkurenční RFA. V té nastoupil dvakrát dle pravidel MMA, když jeho poslední zápas skončil loni na podzim bez rozhodnutí kvůli srážce hlavami. Absolvoval zde také několik zápasů dle jiných pravidel v postoji.
Leo Brichta je v MMA neporažen od listopadu 2019, kdy odklepal armbar Ronymu Paradeiserovi. Poté dokázal nasbírat šest výher a poslední nešťastný duel. Drží skalp jmen jako Kohout, Lapilus nebo Dadajev.
Největší devízou známého vtipálka a nyní už také YouTubera zůstává v kleci přesný a tvrdý postoj, který preferuje a málokdy se snaží hru přesouvat sám od sebe na zem. Není to ale zároveň bojovník, který by se grapplingu či wrestlingu nějak výrazně obával.
Druhý zápas karty nabídne souboj Lea Brichty s domácím Maciejem Kazieczkem. Původně se měli utkat už na minulé akci, ale kvůli Polákovu zranění se bitva odložila na tento velkolepý turnaj.
Kazieczko si na přípravný kemp pozval také Brichtova posledního přemožitele Ronalda Paradeisera.
Kurzy favorizují českého bojovníka a předikují tak jeho úspěšný debut v organizaci proti bývalému titulovému vyzyvateli.
Polská organizace KSW uskuteční na národním stadionu ve Varšavě akci s názvem KSW 83 Colosseum 2. Na první turnaj, který se na tomto místě odehrál, dorazilo neuvěřitelných 57 766 diváků. Tuto cifru chce KSW atakovat a co nejvíc se přiblížit kapacitě 60 tisíc platících osob.
Jedná se o jednu z největších akcí v historii evropského MMA. Karta obsahuje rovnou tři titulové souboje a spoustu dalších bitev, které jsou plné legend jako Chalidov, Askham, Pudzianowski, Spilka, Wrzosek či Materla a každá jediná z nich by s přehledem vydala na hlavní zápas většiny akcí.
České fanoušky bude nejvíc zajímat premiéra Lea Brichty.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 20:00.
Články odjinud