OH - Stolní tenis - Dvouhra (muži) – čtvrtfinále -  ONLINE PŘENOS -  10. srpna 2016   01:30

Dvouhra (muži) – čtvrtfinále

01:30 čtvrtfinále

Čtvrtfinálové zápasy skončily.
Ma Long to dokázal a vítězí nad svým soupeřem 4:0 na sety, když v závěrečném setu zdolal soupeře 11:7.
Dva míčky od výhry je Ma Long!!! 9:7.
Čínský tenista se začíná přibližovat postupu a vede 8:6.
Ma Long otáčí vývoj a vede 6:5.
Nigeriec vede 4:5 a bojuje za podpory fanoušků v hledišti.
Na začáku čtvrtého setu vede Aruna dokonce 1:4.
Ma Long vyhrává třetí sadu 11:6 a vede 3:0 na sety!
Aruna donutil svého soupeře chybovat a snižuje na 9:6.
Číňan boduje po sérii smečí a nakonec mu musela pomoci i páska 9:4.
Aruna křižným úderem vítězí ve výměně a snižuje na 6:4.
Číňan už vede 5:3 a dostává se do svého rytmu.
Ma Long bleskurychle srovnává na 3:3.
Hráč Nigérie vede překvapivě 1:3 po špatném úderu svého soupeře.
Do třetího setu vstupuje vítězně Aruna vede 0:2.
Ma Long vítězí i ve druhém setu tentokrát hladce 11:2. Celkově vede čínský stolní tenista 2:0 na sety!
Přirovnal bych to jako zápas kočky s myší a čínský hráč vede zaslouženě 9:1.
7:1 pro Ma Longa.
Číňan nedává Arunovi doslova čuchnout a vede 5:1. Dnes to bude mít hráč Nigérie velmi těžké proti světové jedničce.
Ma Long je zatím lepší a je to znát i na place po další chybě Aruny vede 3:0.
Ano, Ma Long ihned proměňuje další míč, když soupeř netrefil dvorec po vracení těžkého úderu 11:4 a 1:0 na sety!
Ma Long vede 10:4 a nikdo nepochybuje o vítězi v prvním dějství.
Ma Long se začíná pomalu rozehrávat a je to znát v prvním setu vede už 8:3 je blízko k zisku prvního setu.
A další nevynucená chyba Aruny a stav je 6:3.
Číňan rychle otáčí vývoj ve svůj prospěch po chybě soupeře, který napálil pouze síť 4:3.
Nigeriec, ale otáčí vývoj prvního setu na 2:3.
Ma Long vede rychle 2:0 po útoku na levou část dvorce.
Zápas začíná.
Ve druhém zápase se nám představí Ma Long – Aruna Quadri.
Mizutani to zvládl a vyhrál šestou sadu 2:11. Zápas tedy končí vítězstvím Mizutaniho 4:2 na sety.
Stav zápasu je 1:9 a nikdo už nepochybuje o vítězi v zápase!
Jde vidět, že protugalský hráč je pod velkým tlakem a dělá chyby další bod pro Mizutaniho 1:7.
A pozor! Mizutani vede už dokonce 0:5 a jde čelem za úspěchem v zápase.
Mizutani začal lépe a po úderu Freitase do sítě vyhrává 0:2.
Freitas to nakonec vše zvládá a vyhrává set 12:10 a snižuje stav na 2:3!
Mizutani zvládl válku nervů a srovnává na 10:10!
Freitas hraje výborně a vyhrává 10:8! Mizutani je nyní pod velkým tlakem.
Nyní se hraje o hodně a oba tenisté si jsou toho vědomy. Portugalec trpělivou hrou otáčí na 8:7.
Mizutani vede 6:7 a přibližuje se k zisku čtvrté sady a tím pádem zápasu.
Nádherná výměna! Mizutani po většinu výměny smečoval a Freitas vracel snad i nemožné, ale nakonec neodolal. Máme stav setu 5:5!
Mizutani srovnává i s vekou dávkou štěstí na 4:4. Dlouhý míč portugalce skončil daleko za stolem.
Freitas zahrál dobrý křižný úder a vede 4:2.
Mizutani netrefil míček ideálně a prohrává 2:1.
Opět Mizutani proměňuje ihned první míč a vede už 1:3 na sety a má slušně nakročeno k postupu do semifinále!
Mizutani zahrál takovou polosmeč a tu nedokázal portugalec vrátit zpět do hřiště 8:10.
Mizutani vede 7:8 po špatně trefeném míčku portugalce.
A Freitas srovnává na 6:6 a je opět ve hře.
Mizutani otáčí a vede po chybě Freitase 4:6!
Portugakec si udržuje jednobodové vedení po vyhzení míčku soupeře po špatně zahraném bekendovém úderu 4:3.
Freitas se dostává do mírného vedení 3:2.
Čtvrtý set začína vyrovnaněji, když portugalský hráč srovnal po outu soupeře na 1:1.
Mizutani rychle ukončuje třetí set, když proměnil hned první setbol po silném úderu po lajně 3:11 a 1:2 na sety!
Freitas zahrál při pokusu o kraťas pouze síť a stav je tedy 3:9!
A má tento set rozehrán daleko lépe než soupeř, když vede 3:7.
Japonský tenista si bere náskok zpět po chybě portugalce, který odpáli daleko míček za stůl 2:5.
Freitas srovnává po dlouhé a trpělivé výměně 2:2.
Jako na houpačce. Do třetího setu vstupuje lépe Mizutani a vede 0:2.
Japonský hráč předvedl velkou chybu a srovnává 1:1 na sety po výsledku 11:9!
Mizutani vyhazuje za stůl a Freitas vede 10:8!
A Mizutani srovnává na 7:7 po soupeřově chybě do sítě!
Japonec se pomalu dotahuje, ale mladý portugalec ještě drží těsné vedení 7:6.
Mizutani zahrál zasloužené dva body po sobě a snižuje na rozdíl dvou bodů 6:4.
Freitas si udržuje náskok o čtyři body a je blízko k tomu, aby srovnal stav na skóre na sety 6:2.
Portugalec vede nyní o 4:0 a začíná podobně jak jeho kolega v prvním setu.
Ve druhém dějství si připisuje první dva body Freitas 2:0.
Na sety 0:1!
A Mizutani si bezproblémů uhrává první sadu 4:11!
Japonský tenista je míček od toho, aby vyhrál první set. Nyní oba tensité předvedli až skoro exibiční výmenua tleská jim celá hala 4:10.
Mizutani si nechává utéct nadějný náskok a vede už "jen" o čtři body 4:8.
Až nyní si připsal portugalec svůj první bod 1:6.
Mizutani jede jako válec a po výborném začátku vede již o šest bodů 0:6.
Mizutani začal aktivněji a vypracoval si první tři body v zápase 0:3.