Česká gymnastická federace - Rozcestník českého sportu | iSport.cz

Česká gymnastická federace

Webové stránky: http://www.gymfed.cz/

Gymnastika je soubor tělesných cvičení, jehož cílem je všestranný rozvoj lidského těla a udržení zdatnosti. Z těchto cvičení se vyvinuly i soutěžní disciplíny, jako sportovní gymnastika a moderní gymnastika. Volně inspirovala i oblasti, jako je dechová gymnastika či obličejová gymnastika, které jsou zaměřeny na vybudování a udržení svěžího vzhledu a kondice.

Tento sport, který je oblíbený nejen ve velkých městech, jako je Praha, Brno, Liberec či Ostrava, zastřešuje Česká gymnastická federacel. Soutěže v gymnastice se pořádaly už ve druhé polovině 19. století. Gymnasté navlékají pravidelně trikot i na olympijských hrách.

Kontakt
Zátopkova 100/2
P.O. Box 40
160 17 Praha 6
Telefon: +420 242 429 260
E-mail: cgf@gymfed.cz


10. srpna 2018 • 07:00

NAŠI MUŽI MAJÍ SVŮJ ZÁVOD NA ME ZA SEBOU

Český tým mužů ve složení Daniel Radovesnický, František Černý, Svjatoslav Solovjov a Radomír Sliž absolvoval svůj kvalifikační závod na ME ve sportovní gymnastice v Glasgow. Tento závod se nebude počítat mezi ty vydařené. Družstvo

25. července 2018 • 00:01

SEMINÁŘ DIALOGY

Trenérsko-metodická sekce a Unie profesionálních trenérů ČOV pořádá interaktivní seminář DIALOGY pro trenéry, učitele a rodiče na téma Rodiče a talent.

20. července 2018 • 00:01

AEROBIK TRÉNINKOVÝ KEMP UEG

Letošního tréninkového kempu UEG v městečku Latina poblíž Říma se zúčastnilo 8 děvčat ze 4 českých klubů aerobiku společně s trenérkami Ivanou Šramlovou a Pavlínou Radičovou.

26. června 2018 • 13:01

2. VÝCVIKOVÝ TÁBOR TEAMGYM

Na této stránce naleznete pozvánku na druhý výcvikový tábor TeamGym, který se uskuteční 21.- 22.7.2018 v Praze na Žižkově

Americký fotbal
Baseball
Basketbal
Boby
Cheerleading
Cyklistika
Florbal
Gymnastika
Hokej
Hokejbal
Horolezectví
Judo
Kanoistika
Korfbal
Minigolf
Nohejbal
Orientační běh
Pozemní hokej
Rokenrol
Softball
Sportuj s námi
Stolní tenis
Taekwon-Do ITF
Taekwondo WTF
VolejbalKlasická verze
Mobilní verze