Carla Esparzaová - Marina Rodriguezová | ONLINE | 26.7.2020 03:25 | UFC 2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

UFC - Carla Esparzaová - Marina Rodriguezová -  ONLINE PŘENOS -  26. července 2020   03:25

Ukončeno

Carla Esparzaová - Marina Rodriguezová

Přenos se aktualizuje automaticky

Vítěz: C. Esparzaová (na body)
Ryze ženský duel je minulostí, nakonec se z vítězství raduje Carla Esparzaová. Sledovali jsme ale maximálně vyrovnanou podívanou, která mohla dopadnout jakkoliv. Esparzaová se v tomto duelu pokoušela o aktivní pojetí boje na zemi, což jí celkem vycházelo. Naopak v postoji působila o něco aktivněji její soupeřka, tedy Marina Rodriguezová, která ovšem tento duel výsledkově nezvládla.
Konec zápasu.
04:22'
Poslední minuta tohoto zápasu, dopadnou to může opravdu jakkoliv. Třetí kolo zřejmě půjde ve prospěch Esparzaové, která působí mnohem aktivnějším dojmem.
03:36'
Rodriguezová se zdá být bez sil, v posledních vteřinách častokrát inkasuje. Carla Esparzaová vycítila šanci, nyní se ale musí bránit pokusu o triangle choke.
03:00'
Sledujeme maximálně vyrovnanou podívanou. Tentokráte má navrch Carla Esparzaová, která potřebuje nechat duel na zemi. Rodriguezová však útočit lokty.
02:16'
Carla Esparzaová se v krátkém časovém sledu pokusila o další takedown, který jí konečně vyšel. To jí pochopitelně vyhovuje, Rodriguezová je opět na zádech.
01:33'
Pokus o takedown pochopitelně přišel. Marina Rodriguezová s ním ale počítala a opět se dostala do bezpečné pozice. Poté ale hned dvakrát inkasovala.
01:11'
Parádní pravačka od Rodriguezové, která konečně dobře trefila. Carla Esparzaová zatím čeká na nějaký zásadnější moment, dost možná se dočkáme takedownu.
00:33'
Úvod třetího kola zatím přináší naprosto poklidnou podívanou. O něco ofenzivněji působí Rodriguezová, která si hledá prostor k rychlému ataku vpřed.
Začalo třetí kolo.
Skončilo druhé kolo.
04:22'
Rodriguezová se pokusila bleskově vstát, což jí ale soupeřka nedovolila. Dostali jsme se tedy zpět na zem, Marina se ovšem dokázala přitlačit až k pletivu.
03:36'
Situace ale převrátila. V tomto okamžiku je na zádech Rodriguezová, která zatím nemá s ataky soupeřky sebemenší problém. I tak sledujeme aktivní pojetí.
02:48'
Na zemi se zatím neděje nic zásadního. Marina Rodriguezová se hned dvakrát pokoušela o tvrdý ground a pound, Carla Esparzaová však stále dobře brání.
02:05'
Vypadalo to, že se Esparzaové povede vzít duel na zem, nakonec se to povedlo její soupeřce. Ta totiž situaci naprosto převrátila, na zádech tak je Esparzaová.
01:28'
To se dalo očekávat. Carla Esparzaová se opět pokoušela o takedown, který byl příliš čitelný. Soupeřka dokázala bleskově uskočit, pokračuje bitva v postoji.
00:58'
Poté se Rodriguezová prezentovala dobrou kombinací, díky které konečně našla cíl. Carla Esparzaová zatím nic moc nepředvádí, sama hodně inkasuje.
00:26'
První úder druhého kola zkoušela vyprodukovat Rodriguezová, která ovšem pravačkou úplně promáchla. Následuje poklidná pasáž, jenž nic nenabízí.
Začalo druhé kolo.
Skončilo první kolo.
04:33'
Carla Esparzaová se pokoušel o páku na nohu, avšak ta nemohla být úspěšná. Rodriguezová se konečně dostala do postoje, sama se pokouší soupeřku přitlačit k zemi.
04:00'
Minuta do konce prvního kola, obrázek se stále nemění. Carla Esparzaová pokračuje v aktivitě, sama ale hodněkrát inkasovala.
03:11'
Carla Esparzaová se prezentuje dílčími údery, které ovšem mohou být zásadní. Rodriguezová zatím nemá šanci vylézt, navíc je tu první krev, zřejmě od Esparzaové.
02:25'
Obrázek duelu se nikterak nemění, i nadále sledujeme bitvu na zemi. Rodriguezová se pokouší donutit sudího, aby zápas opět postavil, což se ale zatím neděje.
01:15'
Rodriguezová se i nadále nachází na zádech, soupeřku ale nepouští do lepší pozice. Sledujeme řadu dílčích úderů, Esparzaová by potřebovala přejít do lepšího guardu.
00:43'
O rychlý nástup se pokoušela Carla Esparzaová, avšak její soupeřka bleskově uskočila vzad. Esparzaová se ale pokusila o takedown, který se jí ovšem vydařil.
00:25'
Začali jsme hodně opatrně. Obě zápasnice několikrát zkoušely naznačit úder, zatím jsme žádný atak neviděli.
Začalo první kolo.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům bojových sportů! Nejprestižnější bojová organizace UFC má před sebou další turnaj, tentokráte s názvem UFC Fight Night. I tento turnaj se uskuteční na hodně neobvyklém prostředí, a sice na ostrově Yas ve Spojených arabských emirátech. Hlavní karta čítá hned sedm zápasů, máme se tedy na co těšit. Tentokráte však nebudeme sledovat žádný titulový zápas. Hlavní kartu otevře duel ve welterové váze, ve které se proti sobě představí Chamzat Čimajev a Rhys McKee. V této kategorie zůstaneme i v nadcházejícím duelu, tentokráte budeme sledovat duel mezi Alexem Oliveirou a Peterem Sobottou. Na ten naváže souboj v těžké váze mezi Paulem Craigem a Gadzhimuradovem Antigulovem. Jediný ryze ženský zápas je plánován coby čtvrtý duel hlavní karty, proti sobě se představí Carla Esparzaová a Marina Rodriguezová. Následovat bude trojlístek hodně zajímavých zápasů. Nejprve budeme sledovat pikantní duel mezi Fabriciem Werduem a Alexandrem Gustafssonem, poté nastane souboj, ve kterém se představí Mauricio Rua a Antonio Rogerio Nogueira. Celou hlavní kartu poté uzavře souboj mezi jedničkou střední váhy Robertem Whittakerem a světovou pětkou Darrenem Tillem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 02:00.
Články odjinud