Volkan Oezdemir - Jiří Procházka | ONLINE | 12.7.2020 03:41 | UFC 2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

UFC - Volkan Oezdemir - Jiří Procházka -  ONLINE PŘENOS -  12. července 2020   03:41

Ukončeno

Volkan Oezdemir - Jiří Procházka

Přenos se aktualizuje automaticky

Vítěz: J. Procházka (KO)
Jiří, takhle přesně si to představujeme! Jiří Procházka vstoupil do UFC tím nejlepším možným způsobem, neboť svého soupeře ve druhém kole knockoutoval. Oezdemir sice měl v prvním kole navrch, jenomže hrubě nezvládl vstup do kola druhého. Tam český zápasník nejprve vypustil nečekaný kop na hlavu, po kterém se dostal do náporu. Švýcar se dostal pod tlak k pletivu, kde byla doslova sestřelen pravou zadní. Procházka si tak připisuje první výhru v UFC!
Konec zápasu.
0:49'
Fantazie! Jiří Procházka se díky dobrému kopu na hlavu dostal do náporu, který vyústil v ukázkový knockout! Oezdemir najednou spadl k zemi, sudí duel ukončil. Finálním úderem byla neskutečná pravá zadní!
00:11'
Úvod druhého kola se zatím nese v opatrném duchu. Oba zápasníci zkoušeli zaútočit, avšak soupeř pokaždé uskočil. Zatím na první úder čekáme.
Začalo druhé kolo.
Skončilo první kolo.
04:20'
Procházka se opět dostal do menších problémů, jenomže se včas dostal z nejhoršího. Oezdemir má v zásadních momentech problém s přesnostmi.
03:40'
Poprvé jsme se dostali k pletivu, avšak thajský klinč netrval nikterak dlouho. Oezdemir se po rozpojení blýskl dalším kopem, tentokráte na pravou nohu.
03:04'
První kop také od českého bojovníka. Ten směřoval pod žebra soupeře. Oezdemir poté pracoval s levou přední, ta několikrát skutečně našla svůj cíl.
02:26'
Jenomže český zápasník se rovněž dostal ke slušné kombinaci, která Oezdemirovi rovněž nechutnala. Švýcar to však často zkouší povedenými low kicky.
01:47'
Až nyní jsme se dostali do trochu poklidnější pasáže. Oezdemir hned několikrát promáchl, poté se mu však povedlo Procházku na malý moment skoro posadit na zadek.
01:11'
Procházka se dostal ke svým nejlepším úderům, vzápětí se dobrou pravačkou opět prezentoval Oezdemir. Zatím sledujeme zajímavou podívanou.
00:40'
První low kick v podání Oezdemira, který trefil Procházkovu pravou nohu. Zatím je výrazně aktivnější právě soupeř.
0:15'
Začátek zápasu je velice aktivní, Oezdemir se prezentoval celkem slušnou levačkou. Procházka hned v úvodu schytal několik úderů.
Začalo první kolo.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům bojových sportů! Nejprestižnější bojová organizace UFC má před sebou další turnaj, tentokráte s číslem 251. Tento turnaj se uskuteční na hodně neobvyklém prostředí, a sice na ostrově Yas ve Spojených arabských emirátech. Navíc se můžeme těšit na řadu velice zajímavých duelů, dokonce nás čekají hned tři titulové zápasy, což tato organizace dlouho nepamatuje. Vůbec poprvé do hry vstoupí také český bojovník Jiří Procházka, který při své premiéře v UFC vyzve favorizovaného Volkana Oezdemira. Právě tento duel bude posledním soubojem před hlavní kartou, ta totiž čítá dalších pět zápasů. Zlatým hřebem celého turnaje bude titulový zápas ve veltrové váze mezi Kamaru Usmanem a Jorgem Masvidalem. Ještě předtím budeme sledovat dva ženské zápasy. V tom prvním se proti sobě představí Amanda Ribasová a Paige VanZantová. V tom druhém pro změnu Jessica Andradeová a Rose Namajunasová. Po ryze ženských duelech bude následovat první titulový zápas, o pás šampiona bantamové váhy si to rozdají Petr Jan a José Aldo. Další atraktivná souboj pak slibuje střetnutí mezi Alexandrem Volkanovskim a Maxem Hollowayem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 03:30.
Články odjinud