Ženy - Dvojbob (3. a 4. jízdy) | ONLINE | 21.2.2018 12:40 | OH Pchjongčchang 2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

ZOH - Boby - Ženy - Dvojbob (3. a 4. jízdy) -  ONLINE PŘENOS -  21. února 2018   12:40

Ukončeno

Ženy - Dvojbob (3. a 4. jízdy)

12:40 3. a 4. jízdy - ženy
GER 1. . Jamankaová, Buckwitzová
USA 2. . Meyersová Taylorová, Gibbsová
CAN 3. . Humpriesová, Georgeová
 
Přenos se aktualizuje automaticky

Z mé strany je to už pro tento závod všechno. Přeji hezký zbytek dne.
Konečné pořadí

1. Jamankaová, Buckwitzová (GER) 3:22,45
2. Meyersová Taylorová, Gibbsová (USA) +0,07
3. Humphriesová, Georgeová (CAN) +0,44
4. Schneiderová, Drazeková (GER) +0,52
5. Greubelová Poserová, Evansová (USA) +0,57
6. Risslingová, Moyesová (CAN) +1,18
7. De Bruinová, Lotholzová (CAN) +1,44
8. McNeillová, Mooreová (GBR) +1,62
9. Hafnerová, Rebsamenová (SUI) +1,85
10. Hengsterová, Kleiserová (AUT) +2,06
11. Willemsenová, Aertsová (BEL) +2,16
12. Sergejevová, Kočeržovová (OAR) +2,71
13. Vannieuwenhuyseová, Vercruyssenová (BEL) +2,80
14. Köhlerová, Nolteová (GER) +2,83
15. Kim, Kim (KOR) +2,86
16. Constantinová, Grecuová (ROU) +3,08
17. Rodinovová, Běloměstnychová (OAR) +3,27
18. Beierlová, Hahnová (AUT) +3,39
19. Fenlatorová-Victorianová, Russellová (JAM) +3,49
20. Adigunová, Onwumereová (NGR) +7,15
Dvojbob žen je za námi a zlaté medaile poputují do Německa zásluhou pilotky Mariamy Jamankaové a brzdařky Lisy Buckwitzové. Ty měly po třech jízdách náskok čtyř setin. V závěrečné jízdy neměly dobrý start a nejprve ztrácely. V závěru to ale rozbalily a nakonec předvedly jízdu, která je v součtu všech čtyř jízd o 7 setin lepší než nakonec druhých Američanek. Elena Meyersová Taylorová a Lauren Gibbsová se tedy musejí spokojit se stříbrem. A bronz si zajistily závěrečnou jízdou Kanaďanky Kaillie Humphriesová a Phylicia Georgeová.
1'
Jamankaová a Buckwitzová ale měly fantastický závěr a je to zlatá medaile pro tyhle Němky!
1'
Jamankaová řídí svůj dvojbob průběžně na druhém místě.
1'
Němky Mariama Jamankaová a Lisa Buckwitzová už odstartovaly. Jejich start byl celkem pomalý.
2'
Američanky Elena Meyersová Taylorová a Lauren Gibbsová měly velmi dobrý start. Podle očekávání se dostaly do průběžného vedení, ale nyní budou doufat, že jejich jízda bude o 4 setiny lepší než německého dvojbobu, který pojede po nich. To by totiž byly zlaté.
3'
Kanaďanky předvedly ve čtvrté jízdě jen o sedm setin horší jízdu než Němky a zůstávají tedy celkově před nimi. A mají jistý bronz.
3'
O bronz mohou Němky Schneiderovou a Drazekovu připravit ještě Kanaďanky Humpriesová, Georgeová.
4'
Greubelová Poserová si pohorší, protože nepředvedly povedenou jízdu. Američanky klesají na druhé místo.
4'
Americký dvojbob Jemie Greubelová, Aja Evansová má ztrátu na bronz jen pět setin. To je určitě hratelné. Potřebuje ale zajet hodně dobrou jízdu.
5'
Německá pilotka Stephanie Schneiderová a brzdařka Annika Drazeková mohly ještě zabojovat o bronz, ale na to nedosáhnou, protože tam byly viditelné nárazy. Ale vedení Němky uhájily a ví, že horší než páté nebudou.
6'
Další Kanaďanky Alysia Risslingová a Heather Moyseová naopak dokázaly rychle odstartovat a nabraly dobrou rychlost. Rychlá jízda kanadskou dvojici dostává jasně na první místo. Byla to nejrychlejší jízda, kterou jsem zatím v rámci čtvrtých jízd viděli.
7'
Kanaďanky Christine de Bruinová a Melissa Lozholzová měly docela pomalý start, ale zase zajely docela čistou jízdu. Kanadský dvojbob se udržel před Britkami a hůř než sedmý nebude.
8'
Britský dvojbob Mica McNeillová a Mica Mooreová může být spokojený, protože zajel slušnou jízdu a bude nejhorší osmý. To je nejlepší výsledek pro Velkou Británii v ženském dvojbobu.
9'
Dvojbob Hafnerová, Rebsamenová z Švýcarska je ve čtvrtých jízdách zatím třetí nejlepší a celkově se posouvá do vedení.
10'
Hengsterová a Kleiserová ze Rakouska měly slušný start a také celá jejich jízda nebyla špatná. A rakouský dvojbob jde na první místo a nejhůř bude desátý.
11'
Dvojice Willemsenová, Aertsová z Belgie předvedla velmi dobrou jízdu bez nějakých výrazných chyba dostávají se před Rusky na první místo.
12'
Domácí dvojice Kim Jo-Ran, Kim Min-Song nebudou moc spokojené, protože v závěrečných jízdách jsou zatím až šesté nejlepší. Průběžně jsou nyní až čtvrté.
13'
Pilotka Sergejevová a brzdařka Kočeržovová z Ruska už mají také poslední jízdu za sebou. Předvedly třetí nejlepší jízdu a sesazují Belgičanky z prvního místa.
14'
Německý dvojbob Anna Köhlerová, Erline Nolteová zajely třetí nejlepší jízdu posledního kola, ale ani ony se nedostanou před Belgičanky a jsou nyní druhé.
15'
Rumunky Constantinová a Grecuová předvedly druhou nejhorší jízdu čtvrtých jízd a průběžně si nejspíš pohorší. Nyní jsou druhé.
16'
Vannieuwenhuyseová a Vercruyssenová Z Belgie zajely slušnou jízdu, nejlepší co zatím byla v rámci čtvrtých jízd k vidění. Takže už nebudou hůř než šestnácté.
17'
Rodinovová a Běloměstnychová z Ruska také udělali docela dost viditelných chyb a hůř zatím jely ve čtvrté jízdě jen Nigerijky. Ale i tak jim to stačí zatím na první místo.
18'
Rakušanky Beierlová a Hahnová nepodaly ve čtvrté jízdě dobrý výkon a zajely hůř než Jamajčanky. Ale ještě jím to stačilo, aby zůstaly průběžně před nimi.
19'
Jamajčanky Fenlatorová-Victorianová, Russellová už mají také svou jízdu za sebou. Byly o 1,21 sekundy lepší než Nigerijky.
20'
Nigerijská dvojice Adigunová, Onwumereová už má olympijský závod za sebou. A i když skončí poslední, mohou být na sebe hrdé, že olympijskou výzvu zvládly.
Start'
Začaly čtvrté jízdy.
Pořadí po třech jízdách

1. Jamankaová, Buckwitzová (GER) 2:31,75
2. Meyersová Taylorová (USA) +0,04
3. Humpriesová, Georgeová (CAN) +0,37
4. Greubelová Poserová, Evansová (USA) +0,42
5. Schneiderová, Drazeková (GER) +0,52
6. Risslingová, Moyseová (CAN) +0,84
7. De Bruinová, Lozholzová (CAN) +0,85
8. McNeillová, Mooreová (GBR) +1,13
9. Hafnerová, Rebsamenová (SUI) +1,34
10. Hengsterová, Kleiserová (AUT) +1,52
11. Willemsenová, Aertsová (BEL) +1,65
12. Kim, Kim (KOR) +2,01
13. Sergejevová, Kočeržovová (OAR) +2,04
14. Köhlerová, Nolteová (GER) +2,12
15. Constantinová, Grecuová (ROU) +2,21
16. Vannieuwenhuyseová, Vercruyssenová (BEL) +2,30
17. Rodinovová, Běloměstnychová (OAR) +2,42
18. Beierlová, Hahnová (AUT) +2,66
19. Fenlatorová-Victorianová, Russellová (JAM) +2,87
20. Adigunová, Onwumereová (NGR) +5,32
Skončily nám třetí jízdy a nyní nás čeká přestávka. Ve 14:00 se pojedou závěrečné čtvrté jízdy, které rozhodnou o medailích. O zlato budou bojovat dvojboby Jamanková, Buckwitzová z Německa a Meyersová-Taylorová, Gibbsová z USA, které od sebe dělí jen 4 setiny. Velmi těsný bude boj i o bronzovou medaili. Startovat se bude v obráceném pořadí, tedy od dvacáté po první příčku.
Konec'
Konec třetích jízd.
20'
Jako poslední se do koryta pustily Nigerijky Seun Adigunová a Ngozi Onwumereová, které jsou výkonnostně níž než ostatní posádky a jsou odsouzeny k poslednímu místu. To touhle jízdou jen potvrdily a byly dokonce blízko převrácení bobu. Důležité je, že se nakonec dostaly v pořádku do cíle.
19'
Rakouská dvojice Katrin Beierlová, Victoria Hahnová zajela ve třetích jízdách zatím třetí nejhorší čas a posouvají se před Jamajčanky na 18. místo.
18'
Jamajský bob Jazmine Fenlatorová-Victorianová, Carrie Russellová zajel jízdu s par viditelnými chybami a je to zatím nejhorší čas ze třetích jízd. Takže Jamajčanky budou nejlépe osmnácté.
17'
Ruská dvojice Alexandra Rodionovová a Julia Běloměstnychová nepředvedly dobrou jízdu. Zaznamenaly 15. nejlepší jízdu třetího kola, ale celkově zůstávají sedmnácté.
16'
Rumunky Maria Adela Constantinová a Andreea Grecuová zajely od pohledu docela povedenou jízdu a nakonec je to 14. nejlepší čas v tomto kole. A posun na 15. místo.
15'
Pilotka An Vannieuwenhuyseová a brzdařka Sophie Vercruyssenová z Belgie zajely pomalejší jízdu s několika chybami a zůstávají průběžně patnácté.
14'
Dvojbob ruských sportovkyň Naděždy Sergejevové a Anastasii Kočeržovové předvedl chybu a dotyk v několika zatáčkách. Ale přesto se posunuly Rusky na třinácté místo.
13'
Korejský dvojbob Kim Jo-Ran a Kim Min-Song předvedly slušný výkon bez výraznějších chyb. Jejich maximální rychlost byla velmi dobrá a nakonec je to posun na dvanáctou pozici.
12'
Anna Köhler a Erline Nolteová z Německa udělaly několik docela závažných chyb a předvedly zatím nehorší jízdu ze třetích jízd.
11'
Elfje Willemsenová a Sara Aertsová z Belgie předvedly celkem čistou jízdu, ale kvůli pomalejšímu startu byla zatím jejich nejpomalejší ze všech tří jízd. Lepší než jedenácté Belgičanky po třech jízdách nebudou.
10'
Rakušanky Christiana Hengsterová a Valerie Kleiserová měly zatím nejpomalejší start z třetích jízd. Rakouský dvojbob zůstává průběžně desátý.
9'
Švýcarský dvojbob složený z pilotky Sabiny Hafnerové a brzdařky Rahel Rebsamenové předvedl ne příliš povedenou jízdu. Bylo tam pár chyba a doteků a Švýcarky zůstávají na průběžném devátém místě.
8'
Dvojice z Kanady Christine De Bruinová a Melissa Lotholzová předvedly slušnou jízdu, až ne chybu v patnácté zatáčce. Také ony za sebou nechávají britský dvojbob a posouvají se na sedmé místo.
7'
Kanaďanky Alysia Risslingová a Heather Moyseová předvedly slušnou jízdu. Ve třetích jízdách jsou šesté se ztrátou 37 setin a celkově se dostávají před Britky na šesté místo.
6'
Britský dvojbob Micy McNeillové a Micy Mooreové nebudou spokojeny. Ve třetích jízdách předvedly zatím nejhorší jízdu a celkově tak zůstávají šesté. Budou nyní čekat, jestli se před ně nedostanou další posádky.
5'
Kanadský dvojbob složený z pilotky Kaillie Humphriesové a brzdařky Phyliciy Georgeové předvedl skvělou jízdu. V tomto kole třetí nejlepší a na třetí místo se Kanaďanky dostávají i celkově. Boj o bronz bude v závěrečných jízdách neuvěřitelně vyrovnaný!
4'
Pilotka Jamie Greubel Poserová a brzdařka Aja Evansová z USA předvedly lepší jízdu. Ve třetím kole byla třetí nejlepší a celkově se Američanky posouvají na bronzovou pozici.
3'
Německý dvojbob pilotovaný Stephanie Schneiderovou a s brzdařkou Annikou Drazekovou udělal pár chyb a to je nejspíš vyřadí z boje o medaile. V této jízdě Němky ztratily dalších 25 setin a to je hodně.
2'
Situace na čele se ještě více vyrovnává! Američanky Meyersová-Taylorová a Gibbsová o další tři setiny překonaly traťový rekord a nyní jsou už jen 4 setiny na druhém místě za Němkami!
1'
Jako první se do koryta postila vedoucí dvojice Jamanková a Buckwitzová a Němky hned zajely rekord tratě. Skvělý začátek!
Start'
Třetí jízdy začaly.
Pořadí po dvou jízdách

1. Jamanková, Buckwitzová (GER) +1:41,26
2. Meyersová-Taylorová, Gibbsová (USA) +0,07
3. Schneiderová, Drazeková (GER) +0,30
4. Greubelová-Poserová, Evansová (USA) +0,32
5. Humphriesová, Georgeová (CAN) +0,34
6. McNeillová, Mooreová (GBR) +0,46
7. Risslingová, Moyseová (CAN) +0,50
8. De Bruinová, Lotholzová (CAN) +0,59
9. Hafnerová, Rebsamenová (SUI) +0,76
10. Hengsterová, Kleiserová (AUT) +1,01
11. Willemsenová, Aertsová (BEL) +1,04
12. Köhlerová, Nolteová (GER) +1,15
13. Kim Jo-Ran, Kim Min-Song (KOR) +1,18
14. Sergejevová, Kočeržovová (OAR) +1,24
15. Vannieuwenhuyseová, Vercruyssenová (BEL) +1,26
16. Constantinová, Grecuová (ROM) +1,31
17. Rodionovová, Běloměstnychová (OAR) +1,50
18. Fenlatorová-Victorianová, Russelová (JAM) +1,53
19. Beierlová, Hahnová (AUT) +1,64
20. Adigunová, Omeogová (NGR) +3,50
Dvojbob v Soči 2014

Zlato: Humphriesová, Moyseová (CAN)
Stříbro: Meyersová, Williamsová (USA)
Bronz: Greubelová, Evansová (USA)
Průběžné pořadí světového poháru

1. Humphriesová (CAN) 1631
2. Meyersová Taylorová (USA) 1591
3. Jamankaová (GER)1538
4. Grubelová Poserová (USA) 1493
5. Schneiderová (GER) 1335
Souboj o zlato slibuje hodně vyrovnanou bitvu. Na vedoucí pozici jsou Němky Jamanková a Buckwitzová, ale jen sedm setin zpátky jsou Američanky Meyersová-Taylorová a Gibbsová. Schyluje se také k těsnému souboji o bronz. Dvojboby Schneiderová, Drazeková z Německa, Greubelová-Poserová, Evansová z USA a Humphriesová, Georgeová z Kanady dělí od sebe jen čtyři setiny.
První dvě jízdy už mají bobistky za sebou absolvovaly je včera. Dnes mají na programu další dvě jízdy. V první jízdě budou jednotlivé posádky startovat od nejlepší po nejhorší po dvou jízdách. V závěrečné jízdy se bude startovat v opačném pořadí, takže nakonec pojedou ty dvojboby, které budou bojovat o medaile.
Zdravím a vítám všechny příznivce sportů v ledových korytech u sledování on-line přenosu 3. a 4. jízdy dvojbobu žen v rámy olympijských her v Pchjongčchangu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 12:40.
Články odjinud