a dozvíte se vše jako první.
1. srpna 2009 • 18:13

Šimák dvěma góly zařídil postup Stuttgartu

Jan Šimák
Jablonec - Sparta: Považanec daroval Šuralovi hattrick – Sparta vede 3:0 Jablonec - Sparta: Považanec daroval Šuralovi hattrick – Sparta vede 3:0
SESTŘIH Premier League: Huddersfield - Manchester United 2:1. První ligová prohra pro hosty SESTŘIH Premier League: Huddersfield - Manchester United 2:1. První ligová prohra pro hosty

Český fotbalový záložník Jan Šimák usilovně bojuje o místo v sestavě Stuttgartu, kde ho ohrožuje nová posila z Barcelony Alexandr Hleb.

V sobotním zápase 1. kola Německého poháru se dvěma góly podílel na výhře 4:1 na hřišti divizního celku SG Sonnenhof Grossaspach.

Šimák do utkání vstoupil až jako střídající hráč v 56. minutě a o deset minut později zvýšil na 3:1. Skóre pak navíc v samém závěru uzavřel.

Do pohárových bojů zasáhl i Pavel Fořt, který strávil v útoku Bielefeldu 84 minut, ovšem na výhře svého týmu 3:1 v duelu s Weidenem se střelecky nepodílel.