VIP Sport

12. října 2017 • 11:30

Kandidát na poslance Vízek: Jen ať mě nezvolí. Pak by mi vlítnul do hospody Babiš!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Mnoho známých tváři se ve volbách do Poslanecké sněmovny dostalo na kandidátky různých stran a hnutí. Za skupinu Sportovci brněnského miliardáře Vlastimila Sehnala kandidují většinou jen sportovci a mezi nimi bývalí fotbalisté Ladislav Vízek, Tomáš Skuhravý nebo Jan Berger. Právě Vízek má strach, že ho lidé nakonec i do sněmovny zvolí.Vypadá to jako recesistické uskupení, ale na známá jména by voliči mohli slyšet. Zakladatel hnutí Sportovci pro společnost Vlastimil Sehnal věří, že v nadcházejících říjnových volbách může jeho projekt dostat až deset procent hlasů.

„Se vším jakoby souhlasím, ale potřebuju už, aby byly ty volby a byl konec. Tak nějak na devadesát procent nebudeme zvoleni, podle informací, které mám,“ řekl Vízek v rozhovoru pro časopis Týden.

Ladislav Vízek s moderátorem pořadu Česká ulička Michalem Hrdličkou.
Ladislav Vízek s moderátorem pořadu Česká ulička Michalem Hrdličkou.

Olympijský vítěz o své kandidatuře řekl i největšímu favoritovi voleb Andreji Babišovi z Ano a ten z toho prý neměl velkou radost.

„Je to prezentovaný, jako že hrajeme proti Babišovi. Já to Babišovi z legrace říkal a on se nesmál. Aby mi nakonec nevlítnul do hospody!“ děsí se Vízek jako majitel proslavené Kozlovny. Sám prý ani neví, co by dělal, kdyby ho nakonec lidé přeci jen zvolili.

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze