Falešná podprsenka a kraťásky. Ibra šokoval fandy striptýzem
Švédský bombarďák Zlatan Ibrahimovic nemusí dát gól, aby se stal hvězdou. V dresu PSG sice v přípravě proti Realu Madrid nedal gól, fanoušci ho ale mají plnou hlavu. Po utkání, které francouzský tým prohrál 0:1, si totiž Ibra hned na hřišti odložil a po trávníku pochodoval ve spodním prádle. Vypadalo to, že si snad chce po zápase střihnout ještě utkání plážového volejbalu.
Francouzský mistr prohrál, ale víc než z výsledku byli fanoušci u vytržení z počínání extravagantního švédského obra v dresu PSG. Po utkání totiž kanonýr Ibrahimovic shodil dres i trenky a po hřišti se promenádoval v sexy oblečku, který se hodí spíš pro plážové volejbalistky.
VIDEO: Podívejte se na to, jak se kanonýr Ibrahimovič svlékl na hřišti
Krátké tílko v roli jakési falešné podprsenky a kraťásky, co má tohle znamenat, divili se fandové. Vysvětlení je ale úplně jednoduché.
Ibrahimovic se nechystal na žádnou show, nebo dokonce na striptýz, jen musel mít tuhle výbavičku kvůli měření tepu. Takže nešlo o žádný extravagantní výstřelek urostlého Švéda.
To ale neznamená, že se Ibra nemůže příště vytáhnout něčím daleko ostřejším. Jeho vtípky jsou často hitem internetu.
Další zajímavosti ze světa fotbalu najdete na webu fotbalnaplno.