Sobota 10. června 2023
Svátek slaví Gita, zítra Bruno
Oblačno, bouřka 24°C

Aleno, tady je důkaz! Buffon podvádí Šeredovou s krásnou moderátorkou

Autor: bko

Pokud ještě někdo pochyboval, že je manželství italského fotbalisty Gigiho Buffona a české topmodelky Aleny Šeredové v troskách, dostal zřejmě definitivní ránu. Italský magazín Chi zveřejnil fotky, jak si brankář Juventusu a italské reprezentace vede na hotel sličnou televizní moderátorku Ilarii D'Amico.

Noc plná vášně v milánském hotelu... Gianluigi Buffon a jeho milenka, fotbalová moderátorka Ilario D'Amico Noc plná vášně v milánském hotelu... Gianluigi Buffon a jeho milenka, fotbalová moderátorka Ilario D'AmicoFoto Repro Magazín Chi

O tom, že Šeredová s Buffonem spolu už nežijí, se v Itálii píše dlouho. Před časem se ale objevila informace, že se k sobě zkouší vrátit. Naděje na zachování vztahu ale evidentně vzaly za své...

Italský magazín Chi zveřejnil fotky, na kterých je vidět populární Gigi, jak si vede na hotel sexy fotbalovou moderátorku televize Sky Ilarii D'Amico .

Vše se odehrálo v pátek v Miláně. V sobotu ráno pak Buffon po noci plné vášně odjel s Juventusem na zápas do Říma.

Italská hvězda byla s českou kráskou devět let, v roce 2011 měli bombastickou svatbu v Praze. Mají spolu dvě děti, Louise Thomase (6) a Davida Lee (4).

Ilario D'Amico učarovala i italskému tisku, není se co divit...
Ilario D'Amico učarovala i italskému tisku, není se co divit...