14. května 2014 • 10:33

Nas*aná Nasriho přítelkyně o nominaci Francie na MS: Trenér je s**č!

Autor: jon
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Kanada - Česko 4:3pp. Skvělý návrat, rozhodl ale střelec Cozens
Kanadská párty před Čechy, Vrána je potkal v centru: Jak přejetí vlakem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Trenér francouzské reprezentace Didier Deschamps nominací na světový šampionát leckoho překvapil. Tím, že nevybral Samira Nasriho, vyvolal pořádné pozdvižení. Do francouzského kouče se kvůli tomu na Twitteru opřela přítelkyně klíčového záložníka Manchesteru City, modelka Anara Atanes. Na svém účtu poslala do oněch míst jak trenéra, tak celou Francii.S Manchesterem City slavil anglický titul, patřil ke klíčovým mužům mistrovského týmu. Jenže Didieru Deschampsovi se Samir Nasri do francouzské sestavy pro Brazílii přesto nehodí a do svého kádru ho nevybral. To samé udělal s Gaëlem Clichym, levým bekem Citizens.

"Nechápu, že Nasri není v nominaci, patří k nejlepším hráčům v Premier League a pro náš tým je strašně důležitý," kroutil hlavou trenér Manchesteru City Manuel Pellegrini.

Pro rozhodnutí Deschampse neměla vůbec žádné pochopení ani Nasriho přítelkyně Anara Atanes. "F*** france and f*** Deschamps! What a s*** manager! napsala doslova na svém Twitteru.

Nevybíravé anglické nadávky jistě není třeba dlouze překládat. Populární modelka nazvala francouzského kouče sráčem a celou Francii poslala i s ním do prdele.

Nasri své opomenutí v nominaci komentoval o poznání smířlivěji. 26letý záložník s problémovou pověstí pravidelně nehrál ani v kvalifikaci a asi tušil, že se přísnému Deschampsovi do výběru nevejde.

"Respektuji trenérovu volbu, na šampionát se budu dívat v televizi," řekl Nasri ve francouzské televizi Canal+. "Když pravidelně nastupujete v klubu jako je Manchester City, dvakrát vyhrajete anglickou ligu, asi je to pořád málo. Ale ničeho nelituji," dodal vyhlášený technik.

Krásná modelka Anara Atanes slavila titul Manchesteru City se svým přítelem Samirem NasrimFoto Instagram

"Aby bylo jasno. Nejsem blázen, budu mít kvůli tomu svého přítele dva měsíce doma. Jen si myslím, že by si zasloužil víc respektu," napsala v dalším twitterovém statusu černovlasá kráska.

Proč vlastně Deschamps vynechal jednoho z nejlepších francouzských fotbalistů? "V Manchesteru City hrál důležitou roli, protože pravidelně nastupoval v základní sestavě. To ale není případ francouzského týmu," vysvětlil mistr světa z roku 1998.

Deschamps chce mít v mužstvu kolektivní hráče. Ne zaryté individualisty s problémovou pověstí, která provází právě Nasriho. Šikovný záložník se například na evropském šampionát před dvěma lety dostal do potyčky s novináři, francouzská asociace ho následně potrestala třízápasovým zákazem startu v dalších zápasech kvalifikace.

"Děkuji všem fanouškům za přízeň. To je život, bohužel mě čeká další světový šampionát u televize. Ale aspoň si uvědomím, že co tě nezabije, to tě posílí," snažil se Nasri hledat pozitiva.

SPECIÁLNÍ PŘÍLOHA MS VE FOTBALE: isport.cz/msfotbal >>

Anara Atanes, přítelkyně francouzského záložníka Manchesteru City Samira Nasriho
Anara Atanes, přítelkyně francouzského záložníka Manchesteru City Samira Nasriho

Vstoupit do diskuse
0
Skupina 4
Články odjinud


Články odjinud