ZOH 2018 | Morava pi*o i supr lezba! Pančochová ukázala, s čím chce dobýt olympiádu | iSport.cz
7. února 2018 • 17:15

Morava pi*o i supr lezba! Pančochová ukázala, s čím chce dobýt olympiádu

Autor: ,
TOP VIDEA
Slováci otevřeli národní stadion. Nahlédněte do útrob Tehelného pole! Slováci otevřeli národní stadion. Nahlédněte do útrob Tehelného pole!
Sporťákovo KO: nejlepší Čechova fotka a Pardubice Jail Blazers Sporťákovo KO: nejlepší Čechova fotka a Pardubice Jail Blazers
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nemaže se s tím. Snowboardistka Šárka Pančochová má pro olympijské hry v Pchjongčchangu helmu ve speciálním designu. Kromě zajímavých motivů na přilbě nechybí ani vulgarita nebo narážka na sexuální orientaci české závodnice.Freestylistce Pančochové udělala design helmy kamarádka Tereza Čermáková. Zvěčnila na ni všechny oblíbené věci české olympioničky – hory, surf i žraloky podle její přezdívky Sharky.

„Jezdila s námi na hory, snowboarduje a dávala tam motivy, které mám ráda,“ řekla česká snowboardistka. Na přilbě je kromě grafických prvků napsaných i několik vzkazů jako Sharklanding, Sharknado, které odkazují na její přezdívku.

Šárka Pančochová se chlubí svou olympijskou helmou
Šárka Pančochová se chlubí svou olympijskou helmou

Kromě toho má na přilbě napsáno i Morava Pi*o, což odkazuje na to, že je Šárka z Uherského Brodu a to není vše. Na druhé straně je zase uvedeno Supr Lezba.

„To byl dodatek Terčiného boyfrienda, který mě zná dlouho,“ prozradila svérázná Pančochová, která loni veřejně odhalila sexuální náklonnost k ženám.

Program olympiády: Snowboarding na ZOH 2018 »

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Olympiáda v Pchjongčchangu: ZOH 2018 na iSport.cz

 
Program a výsledky ONLINE přenosy Češi na olympiádě Medailové pořadí
Zimní olympijské hry v Pchjongčchanguse konají od 9. do 25. února 2018. Celkem se na OH 2018 v Jižní Koreji rozdá 102 sad medailí.

Hokej na ZOH 2018

 
Program zápasů Česká nominace Tabulky a výsledky Stadiony na OH
Systém turnaje: Do čtvrtfinále postoupí přímo vítězové skupin a nejlepší tým z 2. místa. Zbylých 8 mužstev si zahraje o další čtyři místa.
Český program: Česko - USA 3:2sn
Česko - Rusko 0:3
Česko - Kanada 4:6

Eva Samková, Ester Ledecká, Barbora Havlíčková, Veronika Vítková, Ondřej Moravec, Martin Erat, Michal Krčmář, Šárka Pančochová, Martina Sáblíková, Karolína Erbanová, Pavel Francouz

 

 
Články odjinud


Články odjinud