Pondělí 28. září 2020
Zataženo, déšť 11°C

Hvězda slavné MotoGP: Na trati nezná bráchu, v posteli ségru!

Autor: ama

Život občas přináší zajímavé příběhy. Někdy na první pohled nepochopitelné, ale vlastně úplně normální. Na tom, že si portugalský závodník v MotoGP Miguel Oliveira (25) nabrnknul jistou Andreiu Pimentaovou (24) není nic divného, dokud nezjistíte, že jde o jeho sestru.

Ti dva jsou dokonce už zasnoubení a na letošní rok chystali svatbu. Divné? Kdepak, jsou totiž nevlastními sourozenci a jejich lásce ani plánovanému sňatku vůbec nic nebrání.

Spokojený se synovým úlovkem je navíc i táta Paulo Oliveira. „Jsem šťastný, že si bude brát ženu jeho života,“ řekl pro deník Marca muž, který si v době, kdy Miguel dorůstal do teenagerského věku, vzal Andreinu mámu.

„Než jsme se do sebe zamilovali, bylo tam přátelství. Vyrůstali jsme spolu,“ odkryl závodník, jenž nedávno vyhrál první velkou cenu v nejprestižnější kategorii MotoGP (Velkou cenu Štýrska), začátky nevšedního vztahu v portugalské televizi. „Najednou jsme zjistili, že jsme víc než kamarádi, že je tam velmi silná láska. Už jsme se měli brát, ale vlezl mi do toho závody, tak jsme vše přesunuli na příští rok,“ dodal.

Závodník MotoGP Miguel Oliveira
Závodník MotoGP Miguel Oliveira