Neděle 1. října 2023
Svátek slaví Igor, zítra Olívie
Oblačno, déšť 21°C

Je něco, co neumí? Krásná tenistka okouzlila v plavkách a udivila nadáním

Autor: ptr

Francouzská rodačka Kristina Mladenovicová (27) je známá svým tenisovým umem. V kariéře nahlédla i do první světové desítky žebříčku WTA. Tenis ovšem není jediným sportem, který ovládá. Naposledy fanoušky okouzlila na písku svým kumštem s fotbalovým míčem.

A aby ke svým dovednostem přidala ještě něco navíc, tak trénink absolvovala ve slušivých růžových plavečkách. Bylo tak patrné, že na své postavě dře velmi poctivě a je na ní radost pohledět.

Ve spolupráci s koučem dokázala vždy vrátit první nahrávku povedenou hlavičkou a po rychlém startu jí nedělala problém ani přesná příhra pravou nohou. Na závěr umísťovala opět hlavičkou míče přes beachvolejbalovou síť.

Navíc ovládá velmi slušně i volejbal, který si zahrála jen pár dní zpět se svou kamarádkou Ninou Stojiljkovićovou. Tato francouzská reprezentantka jí pouze chválila a přiznala, že opačnou výměnu sportů by si neužily, protože s tenisovou raketou si netyká. „Přála bych si, abychom hrály spolu. Nevím, jak se stalo, že jsem tenistkou,“ napsala dokonce Kiki ke společné fotce.

Šlo jistě o nadsázku, ale svůj všesportovní talent potvrzuje tato sličná dívka na více frontách. Však má nadání také odkud brát - maminka Dženita je bývalou volejbalistkou a táta Dragan házenkářem.

I na kurtu umí Kristina svoji krásu prodat.
I na kurtu umí Kristina svoji krásu prodat.