Úterý 3. října 2023
Svátek slaví Bohumil, zítra František
Polojasno, déšť 26°C

Lezec Adam Ondra do toho praštil: Kouzelná svatba na úpatí Alp!

Autor: ptr

Kde jinde by si měl milovník horských masivů naplánovat svatbu, než právě pod největším evropským pohořím. Lezec Adam Ondra (28) si svou milovanou Ivou řekli ve středu své »Ano« v rustikálním hotýlku na severním okraji italského jezera Lago di Garda. Pohádkové prostředí krásně dokreslilo sílu okamžiku a novomanželé na svůj velký den jistě nezapomenou.

Hvězda sportovního lezení prožila v létě lehké zklamání na olympijských hrách v Tokiu, ale to už je aktuálně zapomenuto. Sympatický Brňák udělal jeden z nejdůležitějších životních kroků. Krásnou Ivu pojal za ženu a zdolal tak další životní cestu. Pár, který se poznal jak jinak než při lezení, tak nyní bude oficiálně šplhat životem k vrcholu společně.

Obřad, který byl jen pro pár pozvaných, zanechal v zúčastněných hluboký dojem. Neuvěřitelný výhled na největší italské jezero, který všichni během obřadu měli, udělal z celého okamžiku opravdu neuvěřitelnou vzpomínku, kterou si nejen ústřední pár bude hýčkat. A vzhledem k tomu kdo stál před oltářem, není divu, že se na svatbě objevilo mnoho dalších milovníků lezení. Ty samozřejmě potěšil i výhled na okolní skalnaté masivy, které místo ohraničovaly.

Kouzelná svatba lezce Adama Ondry.
Kouzelná svatba lezce Adama Ondry.